Fotograf na komunię Zielona Góra – fotografia komunijna Zielona Góra

Jeśli trafiłaś lub trafiłeś na tę stronę, to prawdopodobnie poszukujesz profesjonalnego fotografa komunijnego, który wykona dla Ciebie zdjęcia na komunii świętej w mieście Zielona GóraFotografia komunijna – tym właśnie się zajmuję! Sprawdź moją ofertę i cennik zdjęć z komunii w Zielonej Górze. Wykonuję zdjęcia dla małych i dużych grup, niezależnie od liczby dzieci. Mogę wykonać zdjęcia dla całej szkoły, grupy, klasy lub parafii. Jako fotograf na komunię Zielona Góra dbam o to, aby wszystkie dzieci były na zdjęciach – aby nikogo nie faworyzować ani nie pomijać. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele (mam specjalną legitymację :). Sprawdź moje portfolio i zadzwoń +48 607-265-770 lub wyślij wiadomość na gromolak@gmail.com – jeśli mam wolny termin, z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia komunijne! Łukasz Gromolak – fotograf komunijny.

fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna
Fotografia komunijna – zdjęcie grupowe dzieci komunijnych przy ołtarzu kościoła w Zielonej Górze

Fotograf na komunię Zielona Góra i Lubin – oferta i cennik

Poniżej znajduje się orientacyjna, przykładowa oferta i cennik fotografii komunijnej. Ile dokładnie kosztuje fotograf na komunię świętą w mieście Zielona Góra lub Lubin? Ceny usług fotograficznych wynoszą u mnie, mniej więcej, 100-200 zł/1 dziecko – w zależności od wielkości uroczystości, liczby dzieci, terminu i lokalizacji. Zapraszam do przesyłania zapytań przez formularz kontaktowy – w wiadomości proszę o wskazanie terminu, lokalizacji, liczby dzieci i ilości Mszy Świętych. W odpowiedzi (do 24 godzin) otrzymasz szczegółową wycenę fotografowania komunii świętej w Zielonej Górze. Komunia Święta Zielona Góra – zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotograf na komunię Zielona Góra, cena zdjęć

Fotografia komunijna Zielona Góra – nazwy pakietówLiczba fotografówCena reportażu
Reportaż z Komunii Świętej Zielona Góra – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Zielona Góra – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Zielona Góra – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Zielona Góra – Twoja spersonalizowana oferta i wycena

Fotografia komunijna Zielona Góra – najważniejsze informacje

Komunia Święta Zielona Góra – wykonuję profesjonalne reportaże fotograficzne z uroczystości pierwszych komunii świętych m.in. w Zielonej Górze. Fotografia komunijna to nie tylko reportaż z kościoła, ale także zdjęcia grupowe, klasowe i z księżmi, wykonywane po zakończeniu Mszy Świętej. To także zdjęcia rodzinne, które mogą zostać wykonane po Mszy Świętej, na terenie kościoła. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o mojej usłudze:

 • fotografia komunijna jest mi bliska, wykonuję w ciągu roku wiele reportaży z komunii, na terenie całej Polski
 • prowadzę firmę, wystawiam faktury na każdą płatność, pracuję wyłącznie na podstawie umowy
 • usługi wykonuję sam (przy mniejszych grupach) lub we współpracy z drugim fotografem (przy liczbie dzieci większej, niż 20)
 • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele rzymsko-katolickim (mam specjalną legitymację)
 • gotowe zdjęcia z komunii świętej dostarczę Wam w terminie do 1 m-ca, w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
 • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia.
 • pracuję na profesjonalnym i cichym sprzęcie, bardzo dbam o backup zdjęć
 • w trakcie Mszy Świętej poruszam się cicho i dyskretnie :)

Oprócz reportażu z Mszy Świętej, możecie także zamówić u mnie realizację indywidualnej sesji zdjęciowej. Taka sesja zdjęciowa (sesja komunijna) obejmuje najczęściej zdjęcia podczas przyjęcia komunijnego, na którym mogę być obecny przez 2-3 godziny. To doskonała okazja do wykonania indywidualnych zdjęć dziecka, fotografii grupowych i zdjęć rodzinnych.

Zadowolenie Klienta – rodziców, osób, które zamawiają moją usługę jest dla mnie priorytetem. Podczas tego wyjątkowego dnia pracuję dla Was na 300% aby wykonać usługę na jak najwyższym poziomie.

Fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej w Zielonej Gorze

Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem – fotografuję komunie święte, ślubychrzty, święcenia kapłańskie, zakonne, uroczystość bierzmowania – już od ponad 10 lat. Komunia Święta Zielona Góra to wyjątkowe wydarzenie – w życiu dziecka, rodziny i parafii. Wyjątkowe zdjęcia komunijne to pamiątka na długie lata. Fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej warto powierzyć profesjonaliście – tylko na terenie kościoła fotograf, który zna się na rzeczy, będzie wiedział jak się zachować. W Zielonej Górze możecie mnie także spotkać np. na ślubach, chrztach, święceniach kapłańskich i bierzmowaniu.

Jakie dodatkowe usługi możesz u mnie zamówić?

 • indywidualna sesja komunijna – w dniu komunii lub innego dnia
 • wydruki odbitek, wydruki wielkoformatowe
 • pendrive, DVD
 • fotoksiążki i fotoalbumy w eleganckiej oprawie

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Profesjonalne fotografowanie komunii świętej w Zielonej Górze – postaw na usługi profesjonalisty! :)

Fotograf na komunię Zielona Góra – zapytaj o dostępność terminu, zamów wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna
Profesjonalne zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej – Msza Święta w Zielonej Górze

Moje doświadczenie w fotografii komunijnej

Moje doświadczenie w fotografii komunijnej obejmuje fotografowanie zarówno tych małych, jak i największych uroczystości. Nie boję się małych i ciasnych kościołów :) Zdjęcia z komunii mogą także zostać wykonane, na terenie Zielonej Góry, w innym dniu, np. podczas białego tygodnia. Możemy umówić się także, dodatkowo, na sesje w plenerze. Dokładne uwiecznienie wszystkich dzieci, podczas Mszy komunijnej, to dla mnie priorytet. Bardzo dbam o to, aby nikt nie został pominięty.

Nie zajmuję się filmowaniem – nie podejmuję się zatem filmowania różnych uroczystości. Czy posiadam studio fotograficzne? Także nie – jestem mobilnym fotografem, który fotografuje imprezy okolicznościowe w różnych zakątkach kraju (i za granicą). Z przyjemnością sfotografuję pierwszą komunię świętą w Zielonej Górze – zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących dostępności terminu! Na terenie Zielonej Góry jest wiele pięknych kościołów, w których zdjęcia z komunii powstają praktycznie same! ;-)

fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna

Sesja komunijna Zielona Góra, Lubin

Jeśli interesuje Was indywidualna sesja komunijna w mieście Zielona Góra lub Lubin – to super! Chętnie wykonam dla Was sesję plenerową – na terenie kościoła, domowego ogrodu lub przy restauracji. Jeśli zaprosicie mnie na przyjęcie komunijne – z przyjemnością spędzę z Wami 2-3 godziny dokumentując Waszą radość i ekscytację związaną z tą wyjątkową uroczystością, jaką jest Pierwsza Komunia Święta Zielona Góra. Jako fotograf komunijny w Zielonej Górze jestem mobilny – dojadę wszędzie tam, z aparatem, pełen radości, gdzie mnie zaprosicie! :) Czas spotkania z rodziną to piękne chwile, które warto uwiecznić na zdjęciach. Takie fotografie to pamiątki na długie lata. Zapraszam do zamówienia sesji zdjęciowej! :)

fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna
Fotografia okolicznościowa – zdjęcia grupowe i indywidualne, reportaż z rodzinnej uroczystości po Pierwszej Komunii Świętej dziecka

Zdjęcia z komunii świętej Zielona Góra

Oferujemy państwu usługi fotografowania (razem z drugim, profesjonalnym fotografem) komunii świętych w mieście Zielona Góra. Takie zdjęcia to pamiątka nie tylko dla dziecka, ale także dla całej rodziny, wszystkich zaproszonych gości i parafii – fotografie komunijne często są wykorzystywane przez księży lub proboszczów do wykonania parafialnych kronik lub wystaw.

fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna

Fotograf na komunię świętą Lubin – fotografia komunijna Lubin

Jeśli Lubin jest miejscem, w którym organizowana jest Wasza uroczystość – również, z największą przyjemnością, pojawię się w Lubinie. Jako fotograf na komunię świętą Lubin chętnie odwiedzam to miasto wykonując zdjęcia z komunii, indywidualne sesje komunijne lub np. zdjęcia podczas białego tygodnia. Profesjonalna fotografia komunijna Lubin – jeśli w tym mieście organizowana jest Msza dla dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej – zapraszam do kontaktu (najlepiej mailowego). W wiadomości proszę o podanie terminu Mszy, lokalizacji, liczby dzieci. W odpowiedzi prześlę ofertę i cennik zdjęć na komunii świętej w Lublinie.

fotograf na komunię Zielona Góra, Lubin - fotografia komunijna

Fotografia komunijna lubuskie – nie tylko Zielona Gora!

Zielona Gora nie jest jedyną lokalizacją, w której mogą powstać piękne fotografie komunijne. Gdzie jeszcze w woj. lubuskie możliwa jest najpiękniejsza fotografia komunijna? Nowa Sól, Świebodzin, Kożuchów, Wschowa, Krosno Odrzańskie, Sulechów, Żary – tutaj mogę pojawić się jako fotograf na komunię świętą. Sława, Bolesławiec, Leszno, Polkowice, Brzeg Dolny, Nowa Ruda, Wolsztyn, Strzelce Krajeńskie, Żagań, Złotoryja – to inne, przykładeowe lokalizacje, w których mogą zostać wykonane zdjęcia podczas uroczystości.

fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna
Zdjęcia z kościoła wykonane podczas Mszy komunijnej – fotografia reportażowa Zielona Góra, zdjęcia zaproszonych gości

Zdjęcia z komunii świętej Leszno, Bolesławiec, Żary, Nowa Sól, Żagań

Jako fotograf na komunię, który obsługuje fotograficznie całe województwo lubuskie, chętnie odwiedzam m.in. takie miasta, jak Bolesławiec, Leszno i ŻagańZdjęcia z komunii mogą także powstać w miastach: Nowa Sól, Żary i Zielona Góra, Leszno. Niezależnie od miejsca, w którym odbywa się Wasza uroczystość – chętnie będę Wam towarzyszyć wykonując piękne zdjęcia, które będą wspaniałą pamiątką dla każdego uczestnika tej wyjątkowej uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

fotograf na komunię Zielona Góra - fotografia komunijna

Fotograf na komunię Świętą Zielona Góra – kontakt

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Fotograf na komunie swieta Zielona Góra – Łukasz Gromolak. Preferuję kontakt mailowy – nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. :)

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

Do usłyszenia!