Fotograf na komunię śląskie – fotografia komunijna na śląsku

Cześć! Jeśli interesuje Cię fotografia komunijna na Śląsku, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Zajmuję się profesjonalną fotografią komunijną – moja oferta skierowana jest dla całych szkół, klas, grup lub parafii. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościołach (mam specjalną legitymację, o którą często pytają organizatorzy uroczystości lub księża). Uroczystość pierwszej komunii świętej to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. W dniu komunii świętej, jako fotograf na komunię śląskie, wykonam nie tylko reportaż z całej uroczystości, ale także zdjęcia grupowe, fotografie indywidualne (z księdzem, z rodzicami, z chrzestnymi – w miarę możliwości i czasu, jaki będzie przeznaczony na zdjęcia), zdjęcia z uroczystego rozpoczęcia Mszy Świętej. Mogę być także obecny w białym tygodniu, aby wykonać dodatkowe zdjęcie grupowe lub indywidualne sesje, zdjęcia portretowe.

Fotograf na komunię śląskie - fotografia komunijna na śląsku
Fotograf na komunię Śląsk – zdjęcie grupowe dzieci pierwszokomunijnych w kościele

Fotograf na komunię śląskie – jak pracuję?

Jak pracuję na komuniach na Śląsku? Poniżej znajdziesz krótką charakterystykę mojej pracy. Sprawdź, jak pracuje fotograf na komunię śląskie.

10 najważniejszych informacji o pracy fotografa komunijnego na Śląsku:

 1. Fotografuję grupy dowolnej wielkości – od tych małych i średnich (np. 10, 20, 30, 40, 50 dzieci) do tych największych (np. 60, 100, 150, 200 dzieci).
 2. Najczęściej pracuję razem z drugim fotografem. Najmniejsze uroczystości fotografuję samodzielnie.
 3. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych.
 4. Na każdą usługę wystawiam fakturę, pracuję na podstawie umowy, po wpłacie zadatku.
 5. Realizuję usługi nie tylko na Śląsku, ale także w całej Polsce – dojazd nie stanowi dla mnie problemu.
 6. Mogę być także obecny w białym tygodniu, jeśli zależy Wam na dodatkowych zdjęciach z komunii świętej
 7. Wykonuję także indywidualne sesje plenerowe, mogę być obecny na przyjęciu komunijnym po komunii świętej
 8. Zdjęcia trafiają do Was w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Oprócz fotografii, które poddam obróbce, otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane tego dnia zdjęcia przeze mnie.
 9. Czas oczekiwania na gotowe fotografie to 1 m-c.
 10. Oprócz zdjęć w formie cyfrowej, możecie zamówić u mnie odbitki, fotoksiążki, pendrive, płyty DVD i inne personalizowane dodatki.

Fotograf na komunię Śląskie – zapytaj o termin i wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf na komunię śląskie - fotografia komunijna na śląsku
Bogaty reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w kościele

Fotografia komunijna na Śląsku – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio i zobacz, jaka fotografia komunijna jest mi bliska, na co stawiam akcenty, jak pracuję wykonując zdjęcia z pierwszej komunii świętej m.in. na Śląsku.

Zwykle rozpoczynam pracę, jako fotograf komunijny, na ok. 45 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Jeśli pierwsza komunia święta rozpoczyna się o godz. 11:00, to już od 10:15 jestem do Waszej dyspozycji (sam lub z drugim fotografem). Pierwsza komunia święta to ważne wydarzenie – jestem do niego zawsze odpowiednio przygotowany i zakładam zapas czasowy w dojazdach. Jako fotograf komunijny wykonuję zdjęcia dzieci, które ustawiają się przed kościołem (chyba, że całość rozpoczyna się już w kościele). Następnie fotografowane jest rozpoczęcie, błogosławieństwo przez proboszcza i uroczyste wejście do kościoła.

W dniu komunii świętej wykonuję zdjęcia komunijne wszystkich dzieci, bez wyjątku, bez faworyzowania i pomijania kogokolwiek – niezależnie od tego, czy dziecko będzie siedziało w pierwszym, czy w ostatnim rzędzie. Komunia święta to wyjątkowy czas w życiu młodego człowieka – profesjonalne zdjęcia z komunii to pamiątka na całe życie.

Najważniejszy moment – samą komunię – fotografuję wraz z drugim fotografem w taki sposób, że ja jestem obecny po jednej stronie, a on po drugiej. Jeden fotograf wykonuje szersze kadry, drugi zdjęcia portretowe. Warto zatrudnić 2 fotografów – to gwarancja różnorodnych kadrów i złapania wszystkich istotnych momentów i osób.

Po mszy świętej wykonuję zdjęcia komunijne: grupowe, rodzinne, klasowe, rocznikowe – w kościele lub na dworze, na terenie kościoła. Najcześciej rozwiązane jest to w ten sposób, że przed zakończeniem Mszy świętej ogłaszam, że fotograf (lub 2 fotografów) będzie do dyspozycji do 45 minut po zakończeniu Mszy Świętej – daje to okazję do wykonania pamiątkowe zdjęcia komunijne, krótki plener komunijny, krótką sesję komunijną, piękne zdjęcia rodzinne, z rodzeństwem, z księdzem itd.

Mogę być także obecny dodatkowego dnia, podczas białego tygodnia. To dobra okazja, aby wykonać zdjęcia z wręczania pamiątkowych obrazków, dodatkowe zdjęcia klasowe. Możemy się także umówić, podczas białego tygodnia, na organizację krótkiej sesji komunijnej. Sesję komunijną możemy wykonać np. na 30 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Na komunię fotograf – Łukasz Gromolak.

Zdjęcia komunijne, zdjęcia z komunii świętej

Szukasz fotografa, który wykona najlepsze zdjęcia komunijne? Zatrudnij profesjonalistę, który nie tylko dostarczy zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej w krótkim terminie, ale także w sposób w pełni profesjonalny – w formie galerii online zabezpieczonej hasłem, pracując na podstawie umowy i wystawiając faktury. Zapraszam serdecznie do zamówienia usługi reportażu komunijnego, sesji komunijnej (plener komunijny). Usługi fotograficzne mogę zrealizować w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.

Fotografie z uroczystości dostarczam zawsze w pełnej rozdzielczości. Każdy może pobrać wszystkie zdjęcia z galerii (jednym kliknięciem) lub te wybrane, na których znajduje się Wasze dziecko lub Wasze dzieci. Jeśli po Mszy świętej były realizowane zdjęcia w plenerze, to znajdą się również w tej galerii.

Fotograf na komunię śląskie - fotografia komunijna na śląsku

Uroczystość pierwszej komunii świętej – oferta i cennik

Sprawdź dostępność terminu na zdjęcia z pierwszej komunii świętej! Jeśli wiesz już, kiedy ma miejsce Wasza uroczystość – koniecznie skontaktuj się ze mną! (mailowo gromolak@gmail.com lub telefonicznie, pod numerem +48 607 265 770). Poniżej dostępna jest oferta i cennik reportażu komunijnego. To orientacyjne kwoty. Jaka jest dokładna cena reportażu? Ile kosztuje na komunię fotograf? Proszę o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego – prześlę szczegółową wycenę do 24 godzin od otrzymania wiadomości.

W zapytaniu o dostępność terminu proszę o podanie następujących informacji:

 • termin komunii świętej
 • dokładna lokalizacja
 • liczba dzieci przystępujących do sakramentu
 • liczba Mszy Świętych

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Śląsk , cena zdjęć

Fotografia komunijna Śląsk – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usług
Reportaż z Komunii Świętej Śląsk – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość: do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Śląsk – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość: 20-50 osób)
1-2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Śląsk – Pakiet nr 3
(duża uroczystość: 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Śląsk – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę

Fotograf na komunię Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała

Śląsk to przede wszystkim największe miasta – tutaj odbywa się najwięcej uroczystości (ślub, chrzest, komunia święta, bierzmowanie, święcenia kapłańskie itd.). Jako fotograf na komunię najczęściej odwiedzam właśnie miasta: Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Częstochowa i Gliwice. Sprawdź strony poświęcone fotografii komunijnej w tych lokalizacjach:

Fotografia komunijna Zabrze, Bytom, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Fotografia komunijna na Śląsku? Nie ma problemu! Z przyjemnością odwiedzę takie miasta, jak np. Zabrze, Rybnik, Tychy. Realizacji reportażu lub sesji komunijnej w plenerze z rodziną chętnie podejmę się w miastach: Bytom, Ruda Śląska i Dąbrowa Górnicza. Wybierając fotografa na komunię, zatrudnij fotografa, dla którego dojazdy nie są problemem!

Zdjęcia z komunii świętej Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie

Wykonania fotografii komunijnej (reportażu z komunii) lub sesji komunijnej (indywidualna sesja komunijna) chętnie podejmuję się w miastach: Chorzów, Jastrzębie Zdrój, Siemianowice Śląskie. Zdjęcia z komunii świętej mogą powstać w: Jaworzno, Mysłowice. Ile kosztuje fotograf na komunię? Proszę o przesłanie zapytania mailem ze szczegółami dotyczącymi Waszej uroczystości – otrzymacie szczegółową wycenę do 24 godzin.

Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz – zdjęcia komunijne

Zdjęcia komunijne (zdjęcia grupowe, reportaż z uroczystości, indywidualna sesja zdjęciowa – sesja komunijna) mogą także zostać wykonane m.in. w takich miastach, jak: Żory, Będzin, Racibórz. Jestem fotografem, który chętnie odwiedza także Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie. Pierwsza komunia święta to wyjątkowy czas – profesjonalny fotograf na komunię wykona dla Was pamiątkowe zdjęcia reportażowe, do których każdy będzie chętnie wracał po wielu latach.

Fotograf na komunię Zawiercie, Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów

Sesja komunijna, reportaż z komunii świętej – takie usługi mogą zostać wykonane w lokalizacjach: Świętochłowice, Wodzisław Śląski, Mikołów i Zawiercie. Jako fotograf na komunię obsługuję całe woj. śląskie – wykonując zdjęcia z komunii świętej w każdej lokalizacji, do której mnie zaprosicie. Profesjonalne zdjęcia z komunii Twojego dziecka wykonane przez profesjonalnego fotografa na komunię – warto skorzystać z usług profesjonalisty, który zrealizuje usługę na najwyższym poziomie.

Fotografia komunijna Knurów, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Czeladź, Żywiec

Fotografia komunijna to także miasta: Knurów, Cieszyn, Żywiec, Czechowice Dziedzice i Czeladź. W tych miastach może zostać także wykonana przeze mnie sesja komunijna – indywidualna sesja dla dziecka i jego rodziny (na sesję zapraszam rodziców, dziadków, chrzestnych, rodzeństwo). Indywidualna sesja komunijna to piękna pamiątka na długie lata. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Fotografia komunijna Knurów, Czechowice-Dziedzice, Cieszyn, Czeladź, Żywiec

Zdjęcia z komunii świętej Myszków, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Orzesze

Gdzie jeszcze mogą zostać wykonane zdjęcia z komunii świętej? Myszków, Pszczyna, Orzesze, Czerwionka-Leszczyny i Lubliniec – tutaj chętnie wykonam zdjęcia z komunii, reportaż komunijny. Tutaj powstaje fotografia komunijna lub sesja komunijna Twojego dziecka.

Ilość zdjęć zależy zawsze od wielkości uroczystości. Im większe wydarzenie (czyli więcej dzieci biorących udział w Mszy Świętej), tym liczba zdjęć jest proporcjonalnie większa.

Zdjęcia z komunii świętej Myszków, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Orzesze

Łaziska Górne, Rydułtowy, Bieruń, Pyskowice, Radlin – zdjęcia na komunii

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług w innych lokalizacjach na Śląsku – Radlin, Bieruń, Łaziska Górne. Zdjęcia na komunii świętej to także Rydułtowy i Pyskowice. Chętnie podejmuję się wykonania reportażu komunijnego nie tylko w tych największych miastach, ale także w tych mniejszych lokalizacjach na Śląsku.

Łaziska Górne, Rydułtowy, Bieruń, Pyskowice, Radlin - zdjęcia na komunii

Lędziny, Radzionków, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck – zdjęcia komunijne

Lędziny, Ustroń, Pszów, Radzionków, Kłobuck i Skoczów – także tutaj mogą zostać wykonane przeze mnie najpiękniejsze zdjęcia komunijne, które zapadną w Waszą pamięć na wiele lat.

Lędziny, Radzionków, Ustroń, Skoczów, Pszów, Kłobuck - zdjęcia komunijne
Pamiątka Pierwszej Komunii – zdjęcia portretowe dziecka oraz rodziny i fotografie z przyjęcia po komunii

Fotograf na komunię Wisła, Imielin, Blachownia, Wojkowice, Kalety, Poręba

Jako fotograf na komunię chętnie odwiedzam śląskie miasta: Wisła, Blachownia, Kalety, Poręba, Imielin, Wojkowice. Tutaj fotografia komunijna lub sesja komunijna może mieć miejsca. Zapraszam po każdej Mszy Świętej do wykonania pamiątkowych zdjęć z rodzicami lub rodziną. Każda usługa wykonywana jest na najwyższym poziomie – aby zapewnić rodzicom, dzieciom i najbliższym piękne fotografie.

Fotograf na komunię Wisła, Imielin, Blachownia, Wojkowice, Kalety, Poręba

Fotografia komunijna Miasteczko Śląskie, Sławków, Łazy, Siewierz, Koniecpol

Miasteczko Śląskie, Łazy, Koniecpol – tutaj powstaje również fotografia komunijna śląsk. Sławków, Siewierz – to kolejne lokalizacje, które chętnie odwiedzam. Sesja komunijna na śląsku, reportaż z uroczystości komunijnej śląsk – to usługi, które wykonuję w tej lokalizacji. Zapraszam do rezerwacji sesji i profesjonalnej fotografii komunijnej.

Zdjęcia z komunii świętej Szczyrk, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki

Szczyrk, Żarki, Woźniki, Kuźnia Raciborska i Krzepice – także tutaj mogą powstać najpiękniejsze zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej Twojego dziecka. Podczas tego wyjątkowego dnia wykonuję każdemu dziecku wiele fotografii, które będą pamiątką na długie lata.

Zdjęcia z komunii świętej Szczyrk, Kuźnia Raciborska, Żarki, Krzepice, Woźniki

Ogrodzieniec, Strumień, Toszek, Szczekociny, Wilamowice – zdjęcia na komunii świętej

Gdzie jeszcze może zostać wykonana sesja komunijna lub zdjęcia na komunii świętej na Śląsku? Ogrodzieniec, Toszek, Wilamowice, Strumień i Szczekociny – chętnie spotkam się z Wami w tych miastach wykonując zdjęcia z komunii na śląsku.

Ogrodzieniec, Strumień, Toszek, Szczekociny, Wilamowice - zdjęcia na komunii świętej

Olsztyn, Koziegłowy, Krzanowice, Sośnicowice, Pilica – fotografowanie komunii świętej

Gdzie jeszcze możliwe jest fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej? Olsztyn, Krzanowice, Pilica – tutaj mogą zostać wykonane zdjęcia z komunii, na których będą nie tylko dzieci, ale także najbliżsi – rodzice, chrzestni, rodzeństwo. Koziegłowy, Sośnicowice – także tutaj chętnie uczestniczę w uroczystości.

Oferta zdjęć komunijnych – oferta zdjęć z komunii dla grup, szkoły i klasy

Moja oferta zdjęć komunijnych skierowana jest do osób, które organizują całe wydarzenie. Może to być szkoła, klasa, rada parafialna, rada rodziców, wikariusz, proboszcz. Wykonuję zdjęcia z komunii dla dużych i mniejszych grup. Zdjęcia mogą zostać wykonane dla szkoły, klasy, parafii. Sesja komunijna to usługa, która najczęściej zamawiana jest przez 1 lub 2 rodziny.

Zdjęcia z komunii gotowe są najpóźniej do 1 m-ca od terminu uroczystości. Oprócz zdjęć w formie cyfrowej, możecie zamówić odbitki, pendrive, płyty DVD, fotoksiążki komunijne, fotoalbumy komunijne. Rodzice często decydują się na odbitki, które mogą zamówić u mnie online. Takie produkty dostarczam kurierem – termin realizacji nie jest długi.

Fotograf na komunię śląskie - fotografia komunijna na śląsku

Fotograf na komunię śląskie – kontakt

Łukasz Gromolak – fotograf na komunię śląskie. Zapraszam do kontaktu telefonicznego (+48 607 265 770) lub mailowego (gromolak@gmail.com). Realizuję usługi nie tylko na Śląsku, ale także w całej Polsce. Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnej fotografii komunijnej w 2025 roku i w latach kolejnych.

Fotograf na komunię śląskie - fotografia komunijna na śląsku