Fotograf ślubny Gliwice – Łukasz Gromolak – Fotografia ślubna Gliwice

Cześć i czołem! Z tej strony Łukasz Gromolak – Wasz fotograf ślubny w mieście Gliwice. Śląsk jest mi wyjątkowo bliski – bardzo często tutaj fotografuję. Jeśli fotografia ślubna jest tym, czego szukasz w swoim życiu – sprawdź moje portfolio, ofertę, pełne reportaże ślubne i zdecyduj czy chcesz, abym fotografował na Twoim ślubie i weselu w Gliwicach! :) Gliwice są doskonałym miejscem na organizację wesela do białego rana.

fotograf ślubny Gliwice

Bliska jest mi naturalna fotografia ślubna Gliwice – taka bez nadęcia, sztucznego pozowania, wyuczonych zachowań. Gdzie są prawdziwe emocje, radość i przeżywanie dnia ślubu. Cenię sobie dynamiczny reportaż ślubny w dniu Waszego ślubu, jasne, ciepłe i nasycone kolory na zdjęciach ślubnych. Cenię sobie w fotografii ślubnej kontakt i z Parą Młodą i z gośćmi. Jeśli szukasz fotografa ślubnego, który sfotografuje zarówno małe przyjęcie w Gliwicach, jak i wielkie wesele lub bal na 200-300 osób – jestem do dyspozycji! Zadzwoń do mnie! :)

Jestem zwolennikiem dobrej i szybkiej sesji ślubnej w dniu wesela – tak, abyśmy nie musieli dodatkowo spotykać się w innym terminie. Wiem, że organizacja sesji plenerowej w tygodniu wiąże się z dodatkowymi trudnościami (czyszczenie sukni, garnituru, ponowny make-up i fryzura, urlopy). Uważam, że dzień ślubu i wesela często pozwala przeprowadzić fajną, dynamiczną i różnorodną sesję w dniu ślubu, która będzie dla Was pamiątką na lata!

Fotograf ślubny Gliwice – Łukasz Gromolak – czy warto?

Czy warto zatrudnić kogoś takiego, jak fotograf ślubny Gliwice Łukasz Gromolak? Oczywiście, że tak! Profesjonalny fotograf ślubny stworzy dla Was niezapomniany reportaż ślubny oraz wykona sesję ślubną (w dniu ślubu lub w innym terminie). Jeśli wyrazicie taką wolę, zorganizuję dla Was również przedślubną atrakcję, jaką niewątpliwie jest sesja narzeczeńska! To sporo, prawda?

Chcecie zamówić reportaż, sesję plenerową lub inną z sesji zdjęciowych, jakie wykonuję? Zachęcam do kontaktu!

fotograf ślubny Gliwice

Fotograf ślubny Gliwice – sprawdź portfolio

Poszukując fachowca, jakim jest fotograf ślubny Gliwice, koniecznie sprawdź portfolio kandydata! Jako fotograf ślubny z dość długim stażem wykonałem niejeden reportaż ślubny i z przyjemnością zaprezentuję Ci efekty mojej pracy. W fotografii ślubnej najwyżej cenię naturalność i autentyczność, ponieważ to właśnie dzięki nim sesja ślubna lub reportaż mają w sobie to „coś”.

Planujecie zorganizować sesję ślubną? A może marzy Wam się sesja narzeczeńska i szukacie fotografa ślubnego w Gliwicach? Zapraszam do kontaktu, sprawdźcie też ofertę, chętnie wysłucham Waszych oczekiwań.

Fotografia ślubna Gliwice – oferta i cennik fotografii ślubnej

Przed podjęciem decyzji o wyborze fachowca, jakim jest fotograf ślubny, warto zapoznać się z czymś takim, jak oferta i cennik profesjonalnej fotografii ślubnej. Fotografia ślubna Gliwice – w trosce o najwyższą jakość usług przygotowuję dla Par atrakcyjną ofertę fotografii ślubnej, skrojoną na miarę Waszych potrzeb.

Mogę wykonać dla Was reportaż, wyruszyć w plener oraz przygotować fotoksiążki. Dokładam starań, aby moja oferta fotografii ślubnej była jak najbogatsza i najatrakcyjniejsza.

fotograf ślubny Gliwice

Sprawdź dostępność terminu na zdjęcia ślubne

Podjęliście decyzję o ślubie? Serdecznie gratuluję! Jeśli chcesz, abym zrealizował dla Was reportaż ślubny lub wyruszył w plener w poszukiwaniu najpiękniejszych kadrów, sprawdź dostępność terminu na zdjęcia ślubne.

Jako profesjonalny fotograf ślubny wykonam dla Was reportaż (obejmujący w najszerszym zakresie przygotowania, ślub, wesele oraz krótki plener w dniu ślubu). Sesja narzeczeńska oraz plener ślubny w innym terminie to dodatkowe usługi, które również możecie zamówić, do czego serdecznie zachęcam.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Gliwice

Fotograf na wesele Gliwice – ile kosztuje?

Planując weselny budżet, pewnie zastanawiacie się, ile kosztuje fotograf na wesele lub przyjęcie w mieście Gliwice. Jako fotograf ślubny przygotowałem dla Was ofertę, która – mam nadzieję – stanowi wyczerpującą odpowiedź na Wasze pytania.

Fotograf ślubny Gliwice – w moim portfolio znajdziecie różne, choć spójne, oblicza fotografii ślubnej. mam nadzieję, że mój styl przypadnie Wam do gustu. Chętnie zrealizuję dla Was także dodatkowe usługi, jak sesja narzeczeńska albo wykonanie fotoksiążek.

Szukacie fotografa ślubnego w Gliwicach? Fotograf Gliwice to ja! :)

Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne (Gliwice) – oferta i cennik

Zdjęcia na ślubie – opis pakietuZakres usługi fotograficznejCena usługi
Pakiet nr 1 – Fotografia ślubna GliwiceZdjęcia na ślubie w kościele, USC lub w plenerze (Gliwice)od 1000 PLN
Pakiet nr 2 – Fotografia ślubna GliwiceZdjęcia na ślubie i na małym przyjęciu (Gliwice)od 1500 PLN
Pakiet nr 3 – Fotografia ślubna GliwiceZdjęcia na ślubie, przygotowaniach i przyjęciu (Gliwice)od 3000 PLN
Pakiet nr 4 – Fotografia ślubna GliwiceZdjęcia ślubie, przygotowaniach i dużym weselu do 12 godzin (Gliwice)od 3500 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam fakturę.
fotograf ślubny Gliwice

Fotografia ślubna Gliwice – ile kosztuje reportaż ślubny?

Ile kosztuje reportaż ślubny? Zapraszam do kontaktu, aby otrzymać szczegółową i spersonalizowaną ofertę. Fotografia ślubna Gliwice – jako fotograf ślubny zrealizuję dla Was reportaż oraz krótką sesję wykonaną w dniu ślubu.

Zachęcam do kontaktu – chętnie przygotuję dla Was i omówię indywidualną wycenę.

fotograf ślubny Gliwice

Zdjęcia ślubne Gliwice

Fotograf ślubny – z przyjemnością wykonam zdjęcia ślubne Gliwice podczas jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Reportaż ślubny to niepowtarzalna pamiątka, która pozostanie z Wami na długie lata i będzie nieocenioną pomocą w odtwarzaniu najpiękniejszych wspomnień i emocji – czyli tego, co w fotografii ślubnej najważniejsze.

Fotografią ślubną zajmuję się od kilkunastu lat. Fotografia tego rodzaju to przede wszystkim emocje, na fali których rozgrywa się Wasza uroczystość zaślubin i wesele. Właśnie to staram się obrazować moimi zdjęciami.

Sesja ślubna Gliwice – dlaczego warto?

Zastanawiacie się, czy, a jeśli tak, to dlaczego warto zorganizować przedsięwzięcie, jakim jest sesja ślubna Gliwice? Jako fotograf ślubny z niezachwianym przekonaniem odpowiem Wam, że warto! Sesja ślubna to niepowtarzalna pamiątka. Wystarczy kilka godzin naszego wspólnego wysiłku, aby powstała seria zdjęcia obrazująca Wasze przepiękne uczucie i opowiadająca historię Waszej relacji. Sesja ślubna to również okazja, by kolejny raz poczuć się jak królowa i król balu. ;)

Sesja plenerowa jest również nietuzinkową formą wspólnego spędzenia czasu. Dokładam wszelkich starań, abyście czuli się swobodnie i radośnie. Plener ślubny to nie przykry obowiązek, ale świetna przygoda, podczas przeżywania której nie zabraknie Wam nagłych zwrotów akcji.

Jesteście zainteresowani sesją ślubną? Zapraszam do kontaktu! Porozmawiajmy o tym, czym dla Was jest wymarzona sesja plenerowa. Plener ślubny wcale nie musi być sztampowy i nudny!

Warto jeszcze dodać, że całe życie pragnąłem fotografować śluby. Filmowanie nie było nigdy moim powołaniem. Zdjęcia ślubne są moją pasją – mogę tak śmiało powiedzieć. Fotografowanie przygotowań za każdym razem to doskonała przygoda. Gdy Pary Młode mają swój first look, podczas ślubów czy wesela – szczerze się cieszę mogąc fotografować wesela i sesje. Profesjonalnie podchodzę do każdej realizacji. Wiem, że zdjęcia to ważna pamiątka. Reportaż w Gliwicach lub okolicach Gliwic to nie czas na kompromisy! Wiedzcie, że trafiliście na profesjonalistę, dla którego back-up i archiwizacja zdjęć to bardzo ważna kwestia. Ślub i wesela to wydarzenia, z których zdjęcia nie mogą zostać utracone. Sesje, plener – tutaj także nie ma miejsca na błędy!

fotograf ślubny Gliwice

Fotograf na wesele Gliwice

Potrzebny fotograf na wesele w mieście Gliwice? Polecam swoją kandydaturę! Jako fotograf ślubny Gliwice mam do zaoferowania bogate portfolio, niesztampowe pomysły i doświadczenie w fotografii ślubnej. Możecie zamówić u mnie reportaż ślubny z wydarzenia. Możemy także wspólnie wyruszyć w plener – w dniu ślubu lub w innym terminie. :)

Jako fotograf ślubny zrealizuję dla Was reportaż na najwyższym poziomie. Przekonajcie się sami!

fotograf ślubny Gliwice

Sesja narzeczeńska w Gliwicach – propozycje miejsc

Marzy Wam się sesja narzeczeńska w Gliwicach? Przygotowałem krótką listę, na której znajdziecie propozycje miejsc mogących posłużyć za atrakcyjne tło dla miłosnych kadrów z Waszym udziałem:

 • Park Schöna
 • Zamek Piastowski
 • Park Śląski
 • Plac Rzeźniczy
 • Fontanna Multimedialna
 • Stary Rynek
 • Kanał Kłodnicki
 • Radiostacja Gliwice
 • Aleja Przyjaciół Gliwic
 • Plac Krakowski

Macie inne pomysły lub oczekiwania? Jako elastyczny fotograf ślubny postaram się je spełnić – tak, aby Wasza sesja narzeczeńska lub ślubna przyniosła jak najpiękniejsze rezultaty. Dobrze, jeśli przed podjęciem współpracy określicie, czym dla Was jest idealna sesja narzeczeńska i jak zamierzacie wykorzystać zdjęcia.

Znając Wasze potrzeby, będę mógł posłużyć inspiracjami – tak, abyśmy wspólnie zorganizowali najlepszą sesję narzeczeńską, skrojoną na miarę Waszych potrzeb. Dobrze dobrany plener, autentyczne emocje oraz doświadczenie i umiejętności fotografa – to, moim zdaniem, recepta na sukces przedsięwzięcia, jakim jest sesja narzeczeńska.

Marzycie o sesji narzeczeńskiej? Zadzwońcie, postaram się pomóc w spełnieniu tego marzenia!

fotograf ślubny Gliwice

Sesja ślubna Gliwice – gdzie zorganizować sesję?

Planując przedsięwzięcie, jakim jest sesja ślubna, warto zastanowić się, gdzie zorganizować sesję w mieście Gliwice. Oto kilka moich propozycji:

 • Park Kultury i Wypoczynku
 • Skwer im. księdza Jerzego Popiełuszki
 • Aleja Zwycięstwa
 • Park Andersa
 • Osiedle Paderewskiego
 • Bulwar im. gen. Józefa Zajączka
 • Park Świętego Jana Pawła II
 • Kawiarnia w Ratuszu
 • Rezerwat Przyrody „Dąbrowa Górnicza”
 • Wzgórze św. Marii Magdaleny
 • Park Chopina
 • Jezioro Czechowice

Fotografia ślubna – Gliwice mogą stanowić dla niej piękne tło. Jako fotograf ślubny z dużym doświadczeniem postaram się stworzyć dla Was przepiękne zdjęcia.

fotograf ślubny Gliwice

Fotograf ślubny Gliwice – jak wybrać fotografa ślubnego?

Przed podpisaniem umowy dobrze jest zastanowić się, jak wybrać fotografa ślubnego. Przy wyborze kogoś takiego, jak fotograf ślubny Gliwice, z pewnością warto kierować się stylem zdjęć. jeśli fotografie Wam się podobają, poznajcie kandydata na Waszego usługodawcę. To, jak prezentuje się i co mówi fotograf ślubny może być dla Was cenną wskazówką.

W efekcie otrzymacie nie tylko piękny reportaż ślubny, ale również wsparcie emocjonalne w strsującym dniu ślubu. Umiejętności interpersonalne są w fotografii ślubnej niemal tak samo ważne jak talent czy warsztat pracy.

Wybór profesjonalnego fotografa ślubnego jest możliwy dzięki współpracy serca z rozumem. Warto, abyście poznali kilku fotografów ślubnych i wybrali tego, który w największym stopniu wpisuje się w Wasze potrzeby.

Znalezienie fotografa ślubnego to trudne zadanie, ale warto podjąć ten wysiłek, ponieważ dzięki niemu możecie otrzymać wspaniałe zdjęcia. Obecność fotografa ślubnego może być dla Was także dodatkowym źródłem wsparcia.

A czy Wy wybraliście już fotografa ślubnego? Postawcie na kogoś z doświadczeniem, kto sprawi, że sesja narzeczeńska, reportaż i plener ślubny będą przepięknym dziełem ożywiającym wspomnienia.

fotograf ślubny Gliwice

Najlepszy fotograf ślubny Gliwice – kto to taki?

Co kryje się pod pojęciem „najlepszy fotograf ślubny Gliwice„? Kto to taki? Ktoś, kto wykona dla Was najpiękniejszy, pełen emocji reportaż ślubny. Przy wyborze fotografa ślubnego kierujcie się przede wszystkim Waszymi odczuciami. Wybierzcie spośród fotografów ślubnych tego, kto w największym stopniu wpisuje się w Wasze oczekiwania.

Fotografia ślubna Gliwice – to moja zawodowa domena. Jeśli chcecie, abym pojawił się na Waszej uroczystości, zachęcam do kontaktu i upewnienia się o dostępności terminu. Terminarz fotografa ślubnego bywa napięty, zwłaszcza w letnie soboty.

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, chętnie odpowiem na Wasze pytania i przedstawię spersonalizowaną ofertę, w której może znaleźć się także sesja narzeczeńska.

Poszukiwania fotografa to nie przelewki! Warto poszukać kogoś, kto sprosta Waszym oczekiwaniom. :)

fotograf ślubny Gliwice

Łukasz Gromolak – dlaczego zostałem fotografem ślubnym Gliwice?

Nazywam się Łukasz Gromolak i od kilkunastu lat zawodowo robię zdjęcia. Dlaczego pracuję jako fotograf ślubny Gliwice? Co sprawiło, że zostałem fotografem ślubnym i zająłem się fotografią ślubną? Wydaje mi się, że uzależniłem się od emocji, jakie towarzyszą parom młodym w jednym z najważniejszych dni życia. To wspaniałe przeżycia!

Chciałbym jeszcze dodać, że na fotografiach najważniejsi są ludzie. Ze zdjęciami wiążą się historie miłosne, które mogą przyprawić jeszcze raz o zawrót głowy!

fotograf ślubny Gliwice

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia ślubne? Obrobiony materiał oddaję w ciągu 30 dni od daty Waszego wesela. Termin ten zwykle dotyczy także dodatkowych usług, jak plener ślubny zrealizowany innego dnia. Jako fotograf ślubny dokładam wszelkich starań, abyście jak najszybciej mogli cieszyć się zdjęciami.

Najlepsze sale weselne w Gliwicach – TOP 10

Zastanawiacie się, jakie są najlepsze sale weselne w Gliwicach lub w okolicy miasta? Oto moje prywatne top 10:

Fotograf na ślub cywilny Gliwice

Bardzo chętnie wykonam dla Was zdjęcia na ślubie cywilnym – jako fotograf na ślub cywilny w mieście Gliwice. Jeśli planujecie ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego – bardzo chętnie sfotografuję Waszą ceremonię. Po zdjęciach w USC możemy wykonać zdjęcie grupowe i zdjęcia rodzinne, w mniejszych grupach. To także dobry moment na wykonanie krótkiej sesji plenerowej.

Fotograf na ślub cywilny Gliwice – Łukasz Gromolak. Jeśli masz już termin ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gliwicach – koniecznie skontaktuj się ze mną, abym mógł Ci potwierdzić, czy jestem dostępny w tym terminie na zdjęcia ślubne w USC Gliwice.

Urząd Stanu Cywilnego w Gliwicach zlokalizowany jest pod adresem Zwycięstwa 21, 44-100 Gliwice. Czynny jest od 08:00 do 15:00. Śluby cywilne udzielane są od poniedziałku do soboty włącznie. Koszt ślubu wynosi 84,00 PLN. Jeśli planujesz organizację ślubu cywilnego w plenerze w Gliwicach, dodatkowy koszt wyniesie 1000,00 PLN.

fotograf ślubny Gliwice

Jakie dodatkowe usługi mogę Wam zaproponować?

Fotografia ślubna Gliwice w moim wykonaniu to nie tylko reportaż. Jakie dodatkowe usługi mogę Wam zaproponować jako fotograf ślubny? W moim portfolio znajdziecie także pozycje, takie jak: sesja plenerowa (narzeczeńska, poślubna), sesja za granicą, pokaz slajdów, albumy drewniane i skórzane.

Album ślubny Gliwice

Album ślubny – docelowo oglądany w mieście Gliwice (lub nie tylko!) to doskonały pomysł na prezent. Ofiarując fotoksiążkę ślubną, dajcie się poznać jako ktoś, dla kogo fotografie (reportaż i plener) są ważne. W ramach prezentu dla Rodziców, np. na Święta Bożego Narodzenia, możecie im wręczyć właśnie album z Waszego wesela. To doskonała pamiątka, która przetrwa wiele lat. To produkt klasy premium, wykonany z najwyższej jakości materiałów.

fotograf ślubny Gliwice

Fotograf ślubny Śląsk

Tak również możesz znaleźć mnie w internecie! Gliwice nie są jedynym miastem, w którym fotografuję. Chętnie odwiedzam, jako fotograf ślubny, cały Śląsk, m.in. Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza. Mogę przyjechać wykonać reportaż ślubny w miastach: Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Będzin, Rybnik, Andrychów, Tarnowskie Góry, Lubliniec. Fotograf na wesele, którym jestem, chętnie także odwiedzi Knurów, Pyskowice, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Zawiercie, Mikołów, Mikołów, Orzesze, Tarnowskie Góry, a nawet Gierałtowice :)

Fotograf ślubny Śląsk – przeczytaj więcej informacji na ten temat.

fotograf ślubny Gliwice

Łukasz Gromolak – kontakt z fotografem ślubnym

Fotograf ślubny Gliwice Łukasz Gromolak – to ja! Ważny jest nie tylko kontakt z fotografem ślubnym, ale przede wszystkim liczy się kontakt do fotografa ślubnego w Gliwicach. ;) Tutaj znajdziecie namiary na mnie:

tel.
+48 607 265 770

e-mail:
gromolak@gmail.com

formularz kontaktowy: tutaj

Zapraszam,
sprawdźcie moją ofertę i napiszcie czy chcecie, abym był na Waszym weselu z niejednym aparatem!

fotograf ślubny Gliwice Łukasz Gromolak
fotograf ślubny Gliwice - naturalna fotografia ślubna i zdjęcia ślubne w Gliwicach