Fotograf ślubny Ruda Śląska – fotografia ślubna Ruda Śląska

Profesjonalny fotograf ślubny w mieście Ruda Śląska – jeśli kogoś takiego szukasz, to zgłaszam swoją gotowość! Wiem, że wybór fotografa ślubnego nie jest łatwym zadaniem. Zgłaszam, nieśmiało, swoją kandydaturę na fotografowanie ślubu i wesela, które planujesz zorganizować. Jaka fotografia ślubna w Rudzie Śląskiej jest mi bliska? Taka bez sztucznego pozowania i ustawianych póz. Lubię zdjęcia pełne emocji i niezapomnianych chwil. Do każdej Pary Młodej mam indywidualne podejście dokładnie wsłuchując się w Wasze potrzeby. Chcę dla Was wykonać ponadczasowe, naturalne zdjęcia, które będą zachwycać każdego.

Pracuję nie tylko na terenie Rudy Śląskiej, możecie mnie również spotkać w Katowicach, Gliwicach, we Wrocławiu, Krakowie lub w Warszawie, Łodzi, Poznaniu. Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Uwiecznienie najważniejszych chwil jest dla mnie priorytetem. Moja oferta fotografii ślubnej obejmuje zarówno te największe wydarzenia (np. wesela na 100-200-300 osób) jak i te mniejsze uroczystości (np. przyjęcia na 20-30 osób).

Zapraszam do skorzystania z moich usług oraz do kontaktu telefonicznego +48 607 265 770 lub mailowego gromolak@gmail.com

Fotograf ślubny Ruda Śląska - fotografia ślubna Ruda Śląska

Fotograf ślubny Ruda śląska – portfolio

Moje portfolio zdjęć ślubnych obejmuje reportaże i sesje plenerowe, które były realizowane zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w UK, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Norwegii, Czechach i na Słowacji). Jako fotograf ślubny Ruda Śląska chcę dla Was tworzyć (podczas reportażu ślubnego lub sesji ślubnej) wspaniałe zdjęcia pokazujące najważniejsze chwile Waszego życia. Chcę, abyście czuli, tak samo jak ja, że fotografia ślubna, którą dla Was wykonuję, to coś ważnego i ponadczasowego.

Fotografia ślubna Ruda Śląska – dlaczego ja?

Dlaczego ja (czyli Łukasz Gromolak) będzie najlepszym wyborem? Jaką fotografię ślubną w mieście Ruda Śląska dla Was wykonam?

 • dam z siebie 500% podczas reportażu, będę uważnym obserwatorem! :)
 • wykonam dla Was zdjęcia grupowe, rodzinne i krótką sesję plenerową w dniu ślubu
 • zdjęcia w formie cyfrowej będą gotowe już w terminie 1 m-ca od dnia ślubu
 • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia
 • prowadzę firmę, działam legalnie, wystawiam faktury, pracuję wyłącznie na podstawie umowy
 • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościołach rzymsko-katolickich
 • wykonuję sesje ślubne w kraju oraz za granicą
 • posiadam bogatą ofertę fotoksiążek i albumów ślubnych
Fotograf ślubny Ruda Śląska - fotografia ślubna Ruda Śląska

Oferta i cennik zdjęć ślubnych w Rudzie Śląskiej

Ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny w Rudzie Śląskiej? Poniżej znajduje się oferta i cennik zdjęć ślubnych. Znasz już termin ślubu i wesela? Napisz lub zadzwoń do mnie, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę na zdjęcia ślubne.

Fotograf ślubny Ruda Śląska – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Rudzie Śląskiej

Fotografia ślubna Ruda Śląska – cennik, pakietyPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne Ruda ŚląskaPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne Ruda ŚląskaPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Ruda Śląska
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1500 PLNod 2000 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Cennik fotografii ślubnej w Rudzie Śląskiej. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych klasy premium.

Sprawdź moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

Fotograf ślubny Ruda Śląska - fotografia ślubna Ruda Śląska
Plener ślubny w Rudzie Śląskiej o zachodzie słońca – na zdjęciach Monika i Martin

Fotograf na wesele i przyjęcie weselne Ruda Śląska

Fotografowie ślubni – tylu ich jest … jak wybrać tego najlepszego? Fotograf, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, albumy – trudno się w tym odnaleźć, prawda? Jeśli masz już wybraną salę weselną, kolej na fotografa! :) Przejrzyj portfolio fotografów, zobacz, jak fotografują wesele lub przyjęcie weselne – koniecznie obejrzyj pełne reportaże ślubne. Spotkaj się z fotografem na żywo w mieście Ruda Śląska lub online. Omów wszystkie szczegóły, które Cię dotyczą aby mieć pewność, że fotograf wykona usługę na najwyższym poziomie dokładnie w taki sposób, jak wcześniej to zaplanowaliście.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - fotografia ślubna Ruda Śląska

Zdjęcia ślubne Ruda Śląska – najczęściej zadawane pytania

Jakie są najczęściej zadawane pytania dotyczące ważkiej kwestii, jaką są zdjęcia ślubne w mieście Ruda Śląska? Zobacz, jak fotografuję wyjątkowe chwile, jak fotografuję sesję plenerową.

Czas oczekiwana na zdjęcia ślubne

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne wynosi u mnie do 30 dni. W tym samym czasie oddaję gotowe sesje plenerowe. Niezależnie od tego, czy jest to sesja ślubna, reportaż ślubny czy sesja narzeczeńska, czas oczekiwania jest zawsze taki sam – do 1 m-ca.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - fotografia ślubna Ruda Śląska

Fotografia ślubna Ruda Śląska – ile zdjęć otrzymamy?

Ile dokładnie zdjęć do Was trafi z usługi, jaką jest fotografia ślubna Ruda Śląska? Z 12-godzinnego reportażu otrzymacie minimum 500 zdjęć poddanych autorskiej obróbce i retuszowi. Fotograf ślubny, którym jestem, prześle Wam również pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne.

Fotograf ślubny ruda śląska – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - fotografia ślubna Ruda Śląska

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Rudzie Śląskiej?

Jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego w Rudzie Śląskiej lub na Śląsku?

 • zobacz, jak wygląda plener ślubny, sesja narzeczeńska lub sesja ślubna w wykonaniu fotografa
 • dobry fotograf ślubny posiada bogate portfolio, udostępnia pełne reportaże i umowę do wglądu
 • wybierz profesjonalistę, który ma doświadczenie w fotografii ślubnej, posiada profesjonalny sprzęt, dużo dobrych opinii w internecie
 • fotograf ślubny Ruda Śląska powinien znać lokalne sale i zwyczaje, zabawy
 • nie wiesz jak wybrać fotografa? Popytaj znajomych, którzy organizowali ślub i przyjęcie
 • wybierz usługodawcę z dużym doświadczeniem w fotografowaniu wesel, zwróć uwagę na to, ile lat jest już na rynku
 • fotografia ślubna Ruda Śląska to nie przelewki – zatrudnij profesjonalistę, który zna branżę ślubną

Planujemy wesele i nie wiemy od czego zacząć – co robić?

Od czego zacząć planowanie wesela? W pierwszej kolejności wybierzcie termin ślubu i załatwcie sprawy w kościele lub urzędzie. Po wyborze miejsca na przyjęcie rozdajcie zaproszenia. 80% rzeczy macie już z głowy!

Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne

Ile kosztują usługi fotografa ślubnego Ruda Śląska?

Ile dokładnie kosztują profesjonalne usługi fotografa ślubnego w mieście Ruda Śląska? Moja oferta fotografii ślubnej dostępna jest na tej stronie. Reportaż ślubny może trwać np. 12 godzin, mogę też pracować 2, 4, 6 lub 8 godzin. W zależności od czasu, podczas którego będę dla Was pracował, cena usługi będzie inna. Otrzymacie także inną liczbę zdjęć. Ceny fotografów ślubnych kształtują się różnie. Jeśli szukasz dobrego fotografa ślubnego – w pierwszej kolejności sprawdź portfolio, ofertę i przeczytaj opinie w internecie.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne
Sesja ślubna w górach – para młoda w Tatrach. Jako fotograf ślubny Ruda Śląska chętnie wykonuję sesje plenerowe nie tylko w polskich górach, ale także za granicą!

Planujesz eleganckie wesele z klasą?

Organizujesz stylowe, eleganckie wesele? Chcesz, aby czuć było, że wszystko odbywa się z klasą i na odpowiednim poziomie? Zadbaj o najlepszych usługodawców, którzy dzień ślubu potraktują poważnie i w dniu Twojego ślubu będą pracować na 500%, z pełnym zaangażowaniem, tworząc piękne wspomnienia dla wszystkich uczestników uroczystości.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne

Czy wykonuję fotoksiążki i albumy?

Tak, wykonuję fotoksiążki (czyli albumy ślubne), w oprawie drewnianej, skórzanej, z eko-skóry lub tkaniny introligatorskiej. Sprawdź moją ofertę fotoalbumów. Fotoalbum może mieć od 20×30 cm, przez 25×38 cm aż do 30×40 cm.

Dostępne oprawy:

 • drewno
 • skóra naturalna
 • eko-skóra
 • tkanina introligatorska
Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne

Ile zdjęć mieści się do fotoksiążki?

Ile dokładnie zdjęć zmieści się do fotoalbumu albo do fotoksiążki? Polecam projektować albumy, w których jest minimum 15 rozkładówek (czyli 30 stron). Taka fotoksiążka zmieści od 75 do 150 zdjęć. Fotoksiążka z 50 rozkładówkami pomieści do 200-400 fotografii ślubnych. Warto zadbać o to, aby posiadać w materialnej formie niezapomniane wspomnienia. Wybierz fotografa, który posiada bogatą ofertę fotoksiażek.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować fotografa na ślub i wesele?

W fotografii ślubnej liczy się czas. Najbardziej gorące terminy zajęte są już z 2-3 letnim wyprzedzeniem. Jeśli zależy Ci, aby to ten konkretny fotograf ślubny wykonał reportaż ślubny Ruda Śląska, to nie czekaj! Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego dokonaj od razu, gdy będzie Ci już znany termin uroczystości. Z jakim wyprzedzeniem zatem rezerwować fotografa na wesele i ślub? Od razu, gdy znasz termin wesela! :)

Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu i ofertę zdjęć ślubnych!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Gdzie zorganizować wesele lub przyjęcie marzeń na Śląsku?

Na Śląsku jest wiele miejsc, w których możesz zorganizować piękne przyjęcie lub wesele. Niepowtarzalne chwile warto przeżywać w takich miejscach, jak np.

Wybierając fotografa do udokumentowania tego wyjątkowego dnia kieruj się tym, jak fotograf radzi sobie na sali weselnej, na którą chcesz się zdecydować. Jeśli planujesz wesele w góralskim stylu, zobacz, jak fotograf wykonywał zdjęcia na sali, na której jest dużo drewna. Wybór najlepszego fotografa poprzedzony jest odpowiednim rekonesansem aby mieć pewność, że usługa będzie zrealizowana na najwyższym poziomie.

Fotograf ślubny Ruda Śląska - zdjęcia ślubne
Przygotowania przedślubne w Rudzie Śląskiej

Fotograf ślubny Ruda Śląska – kontakt

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf ślubny w mieście Ruda Śląska. Możesz do mnie wysłać zapytanie poprzez formularz kontaktowy, zadzwonić +48 607265770 lub wysłać wiadomość na gromolak@gmail.com

Chętnie przedstawię Ci szczegółową wycenę, dowiesz się ile kosztuje fotograf ślubny Ruda Śląska. W wiadomości napisz, proszę, jaki jest termin uroczystości, lokalizacja oraz planowana liczba gości podczas tego niezwykłego dnia. Uwiecznienie najważniejszych chwil powierz profesjonaliście, który będzie dla Ciebie pracował bez wytchnienia! :)