Fotograf na studniówkę Katowice

Cześć! Z tej strony Łukasz, Twój fotograf na studniówkę w mieście Katowice (lub w innej lokalizacji na Śląsku). Jeśli zależy Wam na pięknych, reportażowych zdjęciach z balu maturalnego, które będą wspaniałą pamiątką na lata, to doskonale trafiliście! :) Fotografuję zarówno te małe studniówki (na 50-100 osób), jak i te średnie i największe (na 200, 300 i 400 osób – lub więcej). Pracuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami. Zależy mi, aby wykonać dla Was piękne zdjęcia grupowe i klasowe, z zabaw i tańców, z uroczystego rozpoczęcia i przy stołach.

Gotowe fotografie trafią do Was w mgnieniu oka! Galeria on-line z obrobionymi zdjęciami będzie gotowa już do 1 miesiąca od dnia uroczystości. Zapraszam do kontaktu (telefonicznego: +48 607 265 770) lub mailowego (gromolak@gmail.com). Do każdego waszego pytania odniosę się maksymalnie w ciągu 24 godzin. Do usłyszenia!

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice

Fotografia studniówkowa Katowice, Sosnowiec i Gliwice

Czym jest fotografia studniówkowa (wykonywana przeze mnie m.in. w takich miastach, jak Katowice, Gliwice oraz Sosnowiec)? To profesjonalny reportaż, który pokazuje wszystkich uczestników balu maturalnego. Podczas fotografowania studniówek większość czasu spędzam na bardzo aktywnym fotografowaniu tak, aby każdy uczestnik balu został sfotografowany i miał wiele różnych zdjęć. Lubię pracować szybko. Podczas studniówki nie ma miejsca na odpoczynek :)

Fotografia studniówkowa Katowice, Sosnowiec i Gliwice – Łukasz Gromolak – do usłyszenia!

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice

Fotograf na studniówkę Katowice – oferta i cennik

Poniżej znajduje się oferta i cennik. Jako fotograf na studniówkę Katowice doskonale wiem co jest ważne w fotografii studniówkowej. Zdjęcia grupowe, fotografowanie poloneza, zdjęcia wykonane podczas tańców i zabaw – każdy ten element jest ważny. Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu studniówek, ślubów i wesel oraz innych imprez okolicznościowych pozwala mi na podejmowanie się nawet tych największych zleceń. Na przykładowych realizacjach (m.in. na tej stronie) możecie zobaczyć jaki rodzaj fotografii jest mi bliski.

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice
Zdjęcia na ściance, podczas tańców i zabaw, spontaniczne i niepozowane – taka jest fotografia studniówkowa Katowice.

Fotograf na studniówkę Katowice – cennik i oferta

Nazwa pakietuPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena pakietuod 3500 złod 4000 złod 4500 zł
Galeria on-line z hasłemTAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdjęcia
Czas oczekiwania na zdjęcia20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Liczba fotografów11-21-3
Liczba zdjęć po obróbce i retuszu400-500500-750750-1000
Zdjęcia na ściance (na życzenie)
Czas dostępności fotografa/-ówdo 00:30do 00:30do 00:30
Bardzo szybki czas realizacji :)
Zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice

Zdjęcia ze studniówki w Katowicach

Jeśli zależy Wam na tym, aby zdjęcia ze studniówki m.in. w Katowicach wykonał dla Was profesjonalista z wieloletnie doświadczeniem – zapraszam do kontaktu. Jeśli tylko mam wolne terminy, chętnie zostanę Waszym fotografem. Profesjonalne zdjęcia wywołują wspomnienia. Profesjonalizm to także podejście do klienta – w każdym przypadku pracuję na podstawie umowy, po wpłacie zadatku. Jeśli macie choć małe obawy lub pytania – zapraszam do zadawania pytań :)

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice
Zdjęcia ze studniówki to także niepozowane, dynamiczne kadry, które na długo zapadną w Waszej pamięci

Zdjęcia ze studniówek Katowice, Gliwice, Sosnowiec

Jako fotograf na studniówkę Katowice mogę dla Was wykonać zdjęcia ze studniówek również w mieście Gliwice i Sosnowiec. Lokalizacja nikogo nie ogranicza. Średni czas oczekiwania na gotowe zdjęcia to 2-3 tygodnie. 30 dni to maksymalny termin w którym dostarczam zdjęcia. Jeśli nie wiecie jak wybrać fotografa – kierujcie się sercem.

Fotograf na studniówkę Katowice – Łukasz Gromolak.

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice
Zdjęcia na ściance (białe lub szare tło) to możliwość wykonania portretów, zdjęć jednej osobie lub większej grupie znajomych lub przyjaciół.

Moje doświadczenie w fotografii studniówkowej

Doświadczenie w fotografii studniówkowej, eventowej, ślubnej i weselnej (a także komunijnej, chrzcielnej itp.) zdobywałem przez ostatnie 10 lat fotografując różne imprezy okolicznościowe i wydarzenia w Polsce i za granicą. Jako fotograf na studniówkę Katowice wiem jak profesjonalnie uchwycić nawet te największe i najtrudniejsze wydarzenia (np. bal maturalny) tak, aby każdy był zadowolony. Wierzę, że będziecie polecać mnie kolejnym rocznikom i że spotkamy się jeszcze nie raz w skupieniu czekając na wyjątkowe wydarzenie jakim jest studniówka Katowice. Fotograf na studniówkę Katowice i Gliwice – Łukasz Gromolak.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I OFERTĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Zdjęcia grupowe, przy stołach, z zabaw, poloneza

Jakie zdjęcia dla Was wykonam?

  • zdjęcia grupowe, klasowe i w innych grupach – zgodnie z Waszym życzeniem
  • fotografie przy stołach (siedzące, pozowane)
  • zdjęcia na ściance, jeśli będziecie mieć ściankę – chętnie oświetlę ją profesjonalnymi lampami błyskowymi
  • fotografie z zabaw, tańców, gier itp.
  • zdjęcia wykonane podczas poloneza
  • fotografie z uroczystego rozpoczęcia, przemów itp.
  • niepozowane i wszystkie inne, które nie dają się zamknąć w żadnym z powyższych zbiorów :)

Zapraszam serdecznie do kontaktu – Fotograf na studniówkę Katowice – Łukasz Gromolak. Będę w stanie dokładnie ustosunkować się do Waszych mailowych zapytań do 24 godzin od ich otrzymania. Do usłyszenia!

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice
Profesjonalny fotograf podczas pracy na studniówce, uchwycony przez innego fotografa studniówkowego.

Fotograf studniówka Śląsk

Gdzie jeszcze może zostać sfotografowana studniówka? Śląsk to region o dużym zagęszczeniu, to miejsce, w którym odbywa się wiele uroczystości i balów. Jako fotograf na studniówkę mogę odwiedzić m.in. Katowice, Gliwice, Bytom, Tychy, Jaworzno lub Rybnik.

Dobra zabawa, uśmiech, ciekawe momenty na studniówce – to znajdziecie na moich zdjęciach. Poniżej możecie sprawdzić gdzie jeszcze na Śląsku mogę być obecny na balu maturalnym. To nie są jedyne miejsca, w których fotografuję – pracuję na terenie całego kraju (m.in. w takich miastach, jak Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Białystok, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Częstochowa, Szczecin, Bydgoszcz).

fotograf na studniówkę Katowice, fotografia studniówkowa Katowice

Fotograf na studniówkę Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec

Gdzie jeszcze fotograf na studniówkę może być obecny? Bytom, Gliwice, Zabrze i Sosnowiec to kolejne, przykładowe miejsca, w których mogę sfotografować jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Jeśli chcecie, abym w wizjerze aparatu ujrzał studniówkę, która odbywa się w Gliwicach, Zabrzu, Bytomiu lub Sosnowcu – zapraszam do kontaktu.

fotograf na studniówkę Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom i Sosnowiec

Fotografia studniówkowa Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów

Tychy, Chorzów, Ruda Śląska i Dąbrowa Górnicza – to kolejne przykłady śląskich miast, w których fotografia studniówkowa w moim wykonaniu może mieć miejsce.

Studniówka to jeden z wspanialszych wieczorów w życiu młodego człowieka – warto zainwestować w profesjonalne uwiecznienie balu maturalnego – to pamiątka na lata, do której każdy będzie chętnie powracać.

fotograf na studniówkę Katowice, Ruda Śląska

Fotografowanie studniówki Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory

Profesjonalne zdjęcia studniówkowe – jako doświadczony fotograf oferuję taką właśnie usługę. Niezależnie od tego, czy to bal na 50 czy 500 osób – chętnie się pojawię m.in. w takich miastach, jak Mysłowice, Żory, Jaworzno i Siemianowice Śląskie. Fotografowanie studniówki to za każdym razem duże przeżycie – bardzo fajnie jest celebrować razem z Wami ten wyjątkowy czas.

Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie (+48 607 265 770) lub mailowo (gromolak@gmail.com).

fotograf na studniówkę Katowice, Jaworzno

Fotografowanie studniówek Rybnik, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Świętochłowice

Podczas reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjeć. Spośród nich wybieram te najlepsze zdjęcia, które oddają prawdziwy studniówkowy nastrój. Fotografowanie studniówek w takich miastach, jak np. Rybnik, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry i Świętochłowice to zawsze duża radość. J

eśli profesjonalny fotograf na studniówkę Katowice jest tym, kogo szukacie – zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług! :)

fotograf na studniówkę Katowice, Rybnik

Fotograf studniówka Częstochowa, Czechowice-Dziedzice, Mikołów, Knurów, Orzesze

Jakie są inne miejsca, w których mogę być obecny? Chętnie pokażę Waszą studniówkę na fotografiach m.in. tutaj: Częstochowa, Knurów, Orzesze. Fotografie mogą również zostać wykonane w Czechowice-Dziedzice i Mikołów. Fotograf studniówka – to ja!

Podczas tego radosnego dnia ważną rolę pełni czas. To wieczór tak wielu niezapomnianych chwil, że tylko fotograf, który bardzo aktywnie fotografuje, będzie w stanie pokazać na zdjęciach ze studniówki wszystkie wydarzenia i uczestników balu maturalnego.

fotograf na studniówkę Katowice, Częstochowa

Zdjęcia ze studniówki Pyskowice, Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Lubliniec, Opole, Pszczyna

Gdzie jeszcze mogą powstać profesjonalne zdjęcia ze studniówki na Śląsku? Opole, Pszczyna, Lubliniec, Pyskowice, Jastrzębie-Zdrój i Wodzisław Śląski – bardzo chętnie się tutaj pojawię, aby sfotografować Wasz bal maturalny. Efekt wspólnej pracy będzie naprawdę zaskakujący i wyjątkowy.

Pracuję na terenie całej Polski, nie tylko na Śląsku (choć na Śląsk mam bardzo blisko, mieszkam pod Wrocławiem na co dzień). Fotografie wykonuję głównie na Śląsku w takich miastach, jak Katowice, Gliwice, Zabrze.

Zapraszam do kontaktu (telefonicznego, pod numerem +48 607265770 lub mailowego – gromolak@gmail.com) i do rezerwowania terminów na profesjonalną fotografię studniówkową! :)

fotograf na studniówkę Katowice
Fotograf studniówka cennik

Możesz mnie znaleźć w internecie wpisując frazę „fotograf studniówka cennik„. Jaka jest dokładna cena usługi? Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Cena usługi zależy od ilości uczestników – jeśli to bardzo duży bal maturalny, to będę musiał zatrudnić dodatkowych 1-2 fotografów, co podniesie cenę usługi. Dodatkowe godziny obecności fotografa lub fotografów (np. jeśli chcecie, aby fotograf był obecny do godziny 02:00, 03:00 lub 04:00) również mają wpływ na cenę usługi. Proszę zatem o przesyłanie zapytań drogą mailową – w odpowiedzi prześlę Wam szczegółową wycenę uwzględniającą specyfikację Waszej uroczystości.

fotograf na studniówkę Katowice - fotografia studniówkowa cennik
Ile kosztuje fotograf na studniówkę?

Ile zatem dokładnie kosztuje fotograf na studniówkę? Koszt fotografowania (cena usługi) rozpoczyna się od 3000 PLN w przypadku pracy 1 fotografa. Fotografowanie balu maturalnego przez 2 fotografów to koszt od 3500-4000 PLN. Praca 3 fotografów, to koszt od 5000 PLN brutto. Zapraszam serdecznie do współpracy i rezerwacji terminów na zdjęcia ze studniówki – usługi realizowane są przeze mnie na terenie całej Polski, nie tylko na Śląsku (Górnym i Dolnym – gdzie mieszkam :).

fotograf na studniówkę Katowice - ile kosztuje?
Umowa fotograf studniówka

Jak dokładnie wygląda umowa z fotografem studniówkowym? Fotograf podpisuje umowę (kontrakt) z jedną osobą, np. przedstawicielem uczniów. W umowie określone jest w jakim terminie i lokalizacji odbywa się studniówka, ile zdjęć zostanie dostarczonych, w jakiej formie i w jakim terminie. Zostają określone terminy płatności oraz opisane są sytuacje losowe (np. co w sytuacji choroby Wykonawcy). Dobra umowa zawiera w sobie zapisy, które chronią prawa obu stron (fotografa i Zamawiającego) tak, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo w związku z realizacją usługi fotograficznej na balu maturalnym.

fotograf na studniówkę Katowice, umowa fotograf studniówka
Fotograf na studniówkę cena

Jako profesjonalny fotograf na studniówkę wiem, że cena usługi za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Cena usługi zależy od ilości fotografów (ilość fotografów zależy od wielkości balu maturalnego), lokalizacji, terminu oraz godzin, w których fotograf lub fotografowie będą obecni. Wszystkim zainteresowanym współpracą ze mną chętnie prześlę wzór umowy, na podstawie którego pracuję.

fotograf na studniówkę Katowice, cena usługi

Fotograf na studniówkę Katowice – kontakt

Zapraszam do kontaktu. Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na studniówkę Katowice. Preferuję kontakt e mailowy (mój adres e-mail: gromolak@gmail.com). Możecie skontaktować się również ze mną telefonicznie (+48 607 265 770). Na górze tej strony znajdziecie również formularz kontaktowy, za pomocą którego będziecie w stanie łatwo i szybko wysłać do mnie wiadomość :) Do usłyszenia!

fotograf na studniówkę Katowice

Jak jeszcze możesz mnie znaleźć w internecie? (to także inne miejsca, w których fotografuję)