Fotograf na komunię Częstochowa – fotografia komunijna częstochowa

Cześć! Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, który sfotografuje Twoją komunię świętą (a właściwie, to komunie Twojego dziecka ;), to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Fotograf na komunię Częstochowa to ja! Reportaż fotograficzny w kościele, sesja komunijna w plenerze – tym właśnie się zajmuję. Ogromną radością napełnia mnie możliwość fotografowania uroczystości liturgicznych – komunii świętej, chrztu, ślubu, bierzmowania, święceń kapłańskich – nie tylko w Częstochowie!. Obsługuję fotograficznie zarówno małe, jak i bardzo duże komunie święte. Wiem, jak pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka i jego rodziny. Do każdej sesji komunijnej pochodzę z odpowiednim przygotowaniem. Z ogromną przyjemnością uwiecznię Waszą uroczystość w Częstochowie. Mogę być obecny nie tylko w dniu komunii, ale także np. podczas jednego z dni białego tygodnia. Jeśli szukasz fotografa, dla którego fotografia komunijna Częstochowa jest ważna – zapraszam do kontaktu. Czas komunii świętej to wyjątkowe chwile, które już się nie powtórzą! :)

fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Profesjonalna fotografia komunijna Częstochowa to m.in. zdjęcia grupowe, klasowe i rocznikowe wykonywane po Mszy Świętej komunijnej

Fotograf na komunię Częstochowa – oferta i cennik FOTOGRAFII KOMUNIJNEJ

Poniżej znajduje się przykładowa oferta i cennik fotografowania komunii świętej. Fotograf na komunię Częstochowa – najważniejsze informacje dotyczące fotografii komunijnej w Częstochowie. Wykonując reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej bardzo dbam o to, aby sfotografować wszystkie dzieci – bez pomijania kogokolwiek lub faworyzowania. Zależy mi na tym, aby każde dziecko (i rodzic) było zadowolone ze zdjęć komunijnych. Fotografia komunijna Częstochowa – zapraszam do sprawdzenia mojej oferty zdjęć komunijnych.

Oferta i cennik 2024-2025 – fotografia komunijna Częstochowa, cena

Fotografia komunijna Częstochowa – nazwa pakietuIlość fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Częstochowa – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej w Częstochowie – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 35-60 osób)
2od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej w Częstochowie – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 65-250 osób)
2-3od 4500 PLN
Fotograf na komunię Częstochowa, woj. śląskie – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę

FOTOGRAFIA KOMUNIJNA CZĘSTOCHOWA – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

 • dostarczę zdjęcia w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
 • oprócz obrobionych zdjęć, trafią do Was wszystkie wykonane fotografie
 • czas oczekiwania na reportaż z komunii świętej, to ok. 2-3 tygodni
 • pracuję na podstawie czytelnej umowy, na każdą płatność wystawiam fakturę
 • obsługuję fotograficznie małe (10-20 dzieci), średnie (20-40), duże (40-60 dzieci) i największe komunie święte (60-200 lub więcej dzieci) dla całej grupy, szkoły lub parafii
 • pracuję sam lub we współpracy z 1-2 fotografami, w zależności od wielkości uroczystości
 • do każdego zlecenia podchodzę w pełni profesjonalnie
 • mój dojazd do Częstochowy nie jest dodatkowo płatny (mieszkam niedaleko)
 • posiadam legitymację, przeszedłem odpowiedni kurs liturgiczny
 • oprócz zdjęć w formie cyfrowej, każdy może dodatkowo zamówić odbitki, pendrive, płyty DVD lub fotoksiążki w eleganckiej, drewnianej lub skórzanej oprawie

Fotograf na komunię Częstochowa – Łukasz Gromolak, zapraszam do kontaktu i do rezerwacji terminów na profesjonalne zdjęcia komunijne w Częstochowie.

Fotograf na komunię świętą Częstochowa – zapytaj o dostępność terminu

Za pomocą poniższego formularza zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia komunijne. Fotograf na komunię świętą w mieście Częstochowa w odpowiedzi mailowej prześle Ci spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Twojej uroczystości. W zapytaniu podziel się, proszę, następującymi informacjami:

 • termin uroczystości
 • ile grup będzie fotografowanych (czyli ile Mszy Świętych będzie odprawianych)
 • dokładna lokalizacja
 • ile dzieci przystępuje do komunii świętej
 • ile będzie dni zdjęciowych (czy to np. są 2 grupy następujące po sobie, czy jest to rozbite na 1-2 dni)

Fotograf na komunię Częstochowa – na wiadomości mailowe odpowiadam najczęściej w ciągu 24 godzin. Jeśli nie otrzymacie ode mnie odpowiedzi, proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 607 265 770.

Fotografia komunijna – zapytaj o ofertę i dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Fotograf na komunię Częstochowa wie jak odpowiednio ustawić dzieci, aby każdy był dobrze widoczny na grupowych zdjęciach komunijnych

Fotografia komunijna Częstochowa

Czym jest fotografia komunijna Częstochowa? To reportaż z komunii świętej w kościele. Pokazuje chwile pełne wzruszeń. To zdjęcia rodzinne, które przywołują zabawne sytuacje. Uwielbiam fotografować dzieci. Fotografia komunijna Częstochowa – fotografując pierwszą komunię świętą skupiam się na każdym dziecku tak samo, tak, aby nikt nie został pominięty lub nie był faworyzowany. Fotografuję nie tylko dzieci, ale także rodziców, dziadków, rodzeństwo, księdza i wszystkich zaproszonych gości. Wiem, że po latach takie fotografie nabierają dodatkowo wyjątkowości. Z doświadczenia wiem, że pamiątkowe zdjęcia oglądane podczas zebrania rodziny mogą wywołać wiele wzruszenia.

Jeśli interesuje Was sesja komunijna (czyli indywidualne zdjęcia dziecka w stroju komunijnym, w dowolnym terminie), zapraszam do przeczytania kolejnego akapitu – opisałem szerzej jak to wygląda i w jakim miejscu takie zdjęcia rodzinne mogą zostać wykonane. Fotograf na komunię Częstochowa – serdecznie zapraszam do kontaktu. W rozmowie telefonicznej (lub mailowo) chętnie rozwieję wszystkie Wasze wątpliwości i odpowiem na pytania związane z usługą profesjonalnych zdjęć na komunii świętej.

fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Fotografując uroczystość I komunii świętej dbam o to, aby wykonać zdjęcia każdego dziecka – w ławkach, w pozycjach stojących i siedzących oraz ze świecą.

Indywidualna sesja komunijna Częstochowa

Czym jest indywidualna sesja komunijna? To zdjęcia, które wykonuję dla jednego, konkretnego dziecka (lub np. rodzeństwa, grupy znajomych dzieci) w innym terminie. Możemy spotkać się w parku, na terenie kościoła, w domowym ogrodzie i tam wykonać piękne, indywidualne zdjęcia komunijne – z książeczką do nabożeństwa, ze świecą, różańcem. Częstochowa daje nam wiele miejsc, w których możemy wykonać pamiątkowe fotografie. Taka sesja, to także doskonała możliwość wykonania zdjęć rodzinnych. Taka indywidualna sesja komunijna może dotyczyć również zdjęć po samej komunii świętej, np. na przyjęciu komunijnym. Jeśli jestem dyspozycyjny w tym terminie, to bardzo chętnie pojawię się na Waszej uroczystości.

Mogę także wykonać zdjęcia z przygotowań do komunii świętej. Jestem dostępny nie tylko w dniu komunii świętej, ale także w białym tygodniu – jeśli potrzebujecie dodatkowych zdjęć grupowych lub np. z wręczania obrazków – jestem do dyspozycji również w tygodniu.

Pracuję nie tylko na terenie Częstochowy, fotografuję komunie święte również we Wrocławiu, w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Łodzi, na Śląsku (m.in. Katowice i Gliwice). Z Częstochową jestem związany od wielu lat – często fotografuję tutaj śluby na Jasnej Górze. To zawsze wyjątkowe przeżycie nie tylko dla Pary Młodej, ale także dla fotografa i wszystkich zaproszonych gości.

fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Indywidualna sesja komunijna to nie tylko zdjęcia dziecka, ale także fotografie rodzinne i grupowe, które są wspaniałą pamiątką z uroczystości.

Fotograf na ceremonię I komunii Świętej dla szkoły lub grupy

Jeśli jest Wam potrzebny profesjonalny fotograf na ceremonię I komunii świętej – jestem do Waszej dyspozycji. Mogę wykonać zdjęcia dla małej grupy na terenie parafii lub dla całej szkoły lub klasy. Wielkość uroczystości nie ma znaczenia. Fotografując komunie Częstochowa zawsze dbam o to, aby każde dziecko miało bardzo zbliżoną ilość zdjęć. Fotografia komunijna Częstochowa to także dbanie o to, aby podczas Mszy Świętej poruszać się cicho i dyskretnie. Podczas komunii Częstochowa wiem, jak wykonać piękne zdjęcia nie rzucając się w oczy :)

Najlepsza fotografia komunijna Częstochowa to taka, która jest najmniej ustawiana. To pamiątka na długie lata. Takie wydarzenie ma miejsce tylko raz. Podczas komunii Częstochowa wykonuję wiele zdjęć, które trafiają do Was w formie galerii on-line (zdjęcia obrobione) i w formie linku do dysku google drive (zdjęcia nieobrobione).

fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Reportaż z pierwszej komunii świętej w Częstochowie – obejmuje nie tylko dzieci, ale także wszystkich gości zaproszonych do kościoła.

Pierwsza komunia święta w obiektywie profesjonalisty

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie. Fotografia komunijna Częstochowa to możliwość towarzyszenia dzieciom i ich rodzinom w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jako fotograf na komunię Częstochowa wiem jak sprostać największym oczekiwaniom rodziców tak, aby każdy Zamawiający i Klient był zadowolony. Pierwsza komunia święta w obiektywie profesjonalisty – zaufaj fotografom, którzy zapisują momenty w zawodowy sposób.

Jeśli potrzebujesz, możemy także spotkać się na sesji w plenerze. Mogę być także obecny podczas przyjęcia komunijnego. Zapraszam serdecznie do kontaktu i do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnej fotografii komunijnej.

fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Kolaż przedstawiający dzieci podczas zdjęcia grupowego, czynności liturgicznych (czytania, niesienie darów) oraz księdza podczas kazania.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

W kilku zdaniach chciałbym napisać jeszcze, dlaczego uważam, że warto skorzystać z moich usług :)

Bliska jest mi nie tylko fotografia komunijna Częstochowa, ale także fotografia ślubna Częstochowa. Fotografię ślubną wykonuję już od przeszło 15 lat na terenie całej Polski. Fotografuję nie tylko śluby i komunie święte. Wykonuję także zdjęcia na chrzcie, bierzmowaniu, święceniach kapłańskich. Jestem często obecny podczas wielu ważnych rodzinnych wydarzeń na przestrzeni lat. Posiadam bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie fotografii, jaką jest fotografia rodzinna. Warto przy okazji dodać, że moda nieustawianych zdjęć wraca – warto zainwestować w piękny reportaż, który będzie pamiątką na lata. Fotografia pełna emocji, dzieci i ich szczere emocje z ich spontanicznością – to wszystko świetna okazja do wykonania pięknego reportażu. Wyjątkowe chwile na zdjęciach to to, co będzie zapamiętane przez całe życie.

fotograf na komunię świętą Częstochowa - fotografia komunijna częstochowa
Najważniejszy moment – komunii świętej – fotografuję uważnie i dokładnie, aby każde dziecko miało zdjęcia z przyjmowania komunii świętej.

Fotograf na prymicje Częstochowa

Fotograf na prymicje Częstochowa – tak również możecie mnie znaleźć. Jeśli potrzebujecie fotografa, który wykona zdjęcia na prymicjach (podczas święceń kapłańskich), zapraszam serdecznie do kontaktu.

Mszę prymicyjną mogę sfotografować nie tylko w Częstochowie, ale także na terenie całej Polski. Posiadam doświadczenie w fotografowaniu tego rodzaju uroczystości. 

Fotograf na prymicje Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu mailowego (gromolak@gmail.com) lub telefonicznego, pod numerem +48 607 265 770. W życiu młodego człowieka (księdza) taka Msza to wyjątkowe wydarzenie – warto je udokumentować.

fotograf na prymicje Częstochowa - zdjęcia z prymicji
fotograf podczas pracy

Kontakt

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa komunijnego w Częstochowie – możesz do mnie zadzwonić lub wysłać wiadomość e-mail.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

Do usłyszenia!