Fotograf na komunię dolnośląskie – zdjęcia na komunii świętej

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Obsługuję fotograficznie całe województwo dolnośląskie w zakresie fotografii komunijnej. Dojazd na uroczystości nie stanowi dla mnie problemu i nie jest dodatkowo płatny. Wykonuję zdjęcia na komunii świętej zarówno dla tych mniejszych grup (10-20 dzieci), średnich (20-50), jak i tych największych (50-300 dzieci na jednej Mszy Świętej). Mogę wykonać reportaż fotograficzny dla szkoły, klasy, grupy lub parafii. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościołach rzymsko-katolickich na terenie całej Polski (przeszedłem kurs liturgiczny, mam specjalną legitymację). Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą komunijną i do kontaktu telefonicznego: +48 607265770 lub mailowego: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej
Fotografia komunijna dolnośląskie – zdjęcie grupowe dzieci w dolnośląskim kościele, po mszy pierwszokomunijnej

Fotograf na komunię dolnośląskie – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o moich usługach fotograficznych. Fotograf na komunię Dolnośląskie – pracuję na terenie całego województwa, wykonując pamiątkowe zdjęcia z komunii świętych. Podczas reportażu komunijnego bardzo dbam o to, aby wszystkie dzieci miało zbliżoną liczbę zdjęć – w ławce, ze świecą, podczas przyjmowania komunii świętej.

Fotografia komunijna dolnośląskie – najważniejsze informacje:

 1. do fotografowania każdej uroczystości pierwszej komunii świętej podchodzę w 100% poważnie, z odpowiednim przygotowaniem sprzętowym
 2. mniejsze uroczystości (do 20 dzieci) fotografuję najczęściej sam, te większe i największe z drugim fotografem
 3. zdjęcia komunijne wykonuję na terenie całego województwa dolnośląskiego i nie tylko
 4. posiadam uprawnienia do fotografowania m.in. komunii świętej (oraz ślubów, chrztów itd.) – mam specjalną legitymację wydaną przez kurię, ważną bezterminowo i na terenie całej Polski
 5. wiem jak pierwsza komunia święta jest ważnym i nierzadko stresującym momentem w życiu dziecka – fotografuję cicho i dyskretnie, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej
 6. mam duże doświadczenie w fotografii komunijnej – fotografowałem grupy o różnych wielkościach, w najróżniejszych kościołach (małych i dużych, jasnych i ciemnych ;)
 7. gotowe zdjęcia z pierwszej komunii świętej dostarczam w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
 8. zdjęcia z uroczystości, jaką jest pierwsza komunia święta, są gotowe już w terminie 1 m-ca od dnia uroczystości (staram się, aby to były 2-3 tygodnie!)
 9. trafią do Was, oprócz zdjęć poddanych obróbce i retuszowi, wszystkie fotografie wykonane w dniu komunii świętej (zdjęcia komunijne bez obróbki, w formie plików .JPG)
 10. dodatkowo możecie zamówić u mnie odbitki, pendrive, płyty DVD, fotoalbumy i wydruki wielkoformatowe o dowolnej wielkości

Po Mszy Świętej jestem do Waszej dyspozycji przez dodatkowe 45-60 minut. W tym czasie mogą powstać zdjęcia grupowe (lub zdjęcia klasowe, rocznikowe), zdjęcia portretowe (np. indywidualne fotografie dzieci ze świecą). Zdjęcie grupowe (z księżmi, z proboszczem) jest wspaniałą pamiątką dla wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii komunijnej. Zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących dostępności terminów (najlepiej poprzez e-mail, na adres gromolak@gmail.com) lub telefonicznie, pod numerem +48 607265770.

Gdzie mogę dla Was wykonać zdjęcia na komunii świętej na Dolnym Śląsku w 2024-2025 roku i latach kolejnych?

Fotografia komunijna dolnośląskie:Zdjęcia na komunii na Dolnym Śląsku:Fotografowanie komunii świętej:Sesja komunijna:Zdjęcia komunijne:
Mieroszów, Mirsk, Prochowice, Wojcieszów, Niemcza, Węgliniec, Wąsosz, Złoty Stok, Międzylesie, Bardo, Międzybórz, Radków

Fotografia komunijna dolnośląskie to także:

Prusice, Miękinia, Świerzawa, Lubomierz, Wleń, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko
Stronie Śląskie, Szczytna, Jedlina-Zdrój, Bolków, Bierutów, Kamieniec Ząbkowicki, Olszyna, Karpacz, Nowogrodziec

Zdjęcia na komunii świętej na Dolnym Śląsku to również:

Duszniki-Zdrój, Leśna, Świeradów-Zdrój, Zawidów, Świebodzice, Polkowice, Jawor, Nowa Ruda
Strzegom, Ząbkowice Śląskie, Boguszów-Gorce, Trzebnica, Złotoryja, Brzeg Dolny, Chojnów, Wołów, Strzelin, Góra, Milicz, Siechnice

Fotografowanie komunii świętej to także miasta:

Syców, Kowary, Środa Śląska, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia, Jelcz-Laskowice
Polanica-Zdrój, Piława Górna, Głuszyca, Szklarska Poręba, Piechowice, Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Sesja komunijna i zdjęcia na komunii to również:

Lubawka, Przemków, Pieńsk, Ścinawa, Szczawno-Zdrój, Lądek Zdrój, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec
Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Oborniki Śląskie, Lwówek Śląski, Ziębice, Chocianów,

Fotografowanie komunii świętej na Dolnym Śląski obejmuje także miasta:

Kąty Wrocławskie, Sobótka, Pieszyce, Żarów, Twardogóra, Żmigród, Gryfów Śląski
Fotograf na komunię Dolny Śląsk – zapytaj o ofertę i cennik zdjęć komunijnych

Fotograf na komunię świętą Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława

Jako fotograf na komunię świętą obsługuję cały region. Lubin, Bolesławiec, Oława – to przykładowe miasta, w których często wykonuję zdjęcia z komunii. Sesję komunijną mogę zrealizować także tutaj: Świdnica, Oleśnica, Głogów.

Piękne, pamiątkowe zdjęcia komunijne z tego wyjątkowego dnia to pamiątka na długie lata. Pierwsza komunia święta to wyjątkowy czas w życiu młodego człowieka. Chcę wykonać piękne zdjęcia każdemu dziecku – aby fotografie mogły zdobić Wasze domy i cieszyć najbliższych.

Fotografia komunijna Dzierżoniów, Zgorzelec, Bielawa, Kłodzko, Świebodzice

Zgorzelec, Kłodzko i Świebodzice – także tutaj możliwa jest fotografia komunijna. Chętnie wykonam także zdjęcia reportażowe (lub plener komunijny) w takich miastach, jak: Dzierżoniów lub Bielawa. Jestem dostępny w dowolnym miejscu na Dolnym Śląsku, aby sfotografować uroczystość pierwszej komunii świętej Twojego dziecka.

Ile dokładnie kosztuje profesjonalny fotograf komunijny – Łukasz Gromolak? Jaka jest cena reportażu? Proszę o przesłanie zapytania dotyczącego konkretnego terminu na mój adres mailowy: gromolak@gmail.com (podając w wiadomości lokalizację, termin, liczbę dzieci). Na wiadomość odpiszę w ciągu 24 godzin. Otrzymasz konkretną, spersonalizowaną ofertę, którą będziesz mógł przedstawić na spotkaniu organizacyjnym.

Zdjęcia z komunii Polkowice, Jawor, Nowa Ruda, Lubań, Kamienna Góra, Bogatynia

Jako fotograf na komunię zdobyłem bardzo duże doświadczenie w fotografowaniu uroczystości o różnych wielkościach – fotografowałem małe komunie (grupy 10-15 dzieci) oraz te największe (100-200 dzieci). Polkowice, Lubań, Bogatynia – tutaj mogą powstać zdjęcia z komunii lub sesje plenerowe (np. wykonane podczas przyjęcia po komunii świętej). Inne miasta, które chętnie odwiedzam, to także Jawor, Nowa Ruda, Kamienna Góra.

Czas oczekiwania na zdjęcia komunijne

Zdjęcia z komunii świętej dostarczam w formie galerii on-line, w pełnej rozdzielczości, zabezpieczonej hasłem, najpóźniej do 1 m-ca od dnia uroczystości (30 dni kalendarzowych). Czas oczekiwania na zdjęcia komunijne często ulega skróceniu, do 2-3 tygodni. Zdjęcia z komunii staram się dla Was dostarczać możliwie jak najszybciej.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Po komunii świętej mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, klasowe i w mniejszych grupkach – np. z księdzem, kolegą lub koleżanką, z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami lub rodzeństwem. Pierwsza komunia święta to wyjątkowe i ważne wydarzenie – warto je odpowiednio udokumentować.

Fotograf na komunię dolnośląskie – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej – zdjęcia dzieci, rodziców, zaproszonych gości

Fotografowanie komunii świętej Jelcz-Laskowice, Strzegom, Ząbkowice Śląskie, Boguszów-Gorce

Gdzie jeszcze możliwe jest fotografowanie komunii świętej i wykonanie sesji komunijnej? Reportaż lub sesja może odbyć się w miastach: Strzegom, Boguszów-Gorce, Ząbkowice Śląskie i Jelcz Laskowice. Dzieciom i rodzicom oferuję dodatkowe usługi i materiały – takie, jak m.in. odbitki, pendrive, płyty DVD, wykonanie indywidualnej sesji komunijnej, spersonalizowane fotoksiążki.

Sesja komunijna Trzebnica, Złotoryja, Brzeg Dolny, Chojnów, Wołów, Strzelin, Góra, Milicz

Jestem mobilnym fotografem, który chętnie sfotografuje Twoje dziecko (i Wasze dzieci) przystępujące do pierwszej komunii również w takich miastach, jak Trzebnica, Brzeg Dolny, Strzelin i Milicz. Indywidualna (lub grupowa) sesja komunijna może odbyć się w miejscowości Góra, Wołów, Złotoryja, Chojnów.

Oferta i cennik – fotografia komunijna

Ile dokładnie kosztuje fotograf na komunię? Jaka jest oferta i cennik zdjęć z komunii świętej? Poniżej znajduje się moja orientacyjna oferta z podziałem na różne grupy. Fotografia komunijna – koszt zdjęć w dniu komunii wyceniam zawsze indywidualnie, po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnego terminu.

W wiadomości (przesłanej na adres gromolak@gmail.com) proszę o podanie następujących informacji:

 • termin komunii świętej
 • liczba dzieci
 • liczba Mszy Świętych
 • dokładna lokalizacja

W odpowiedzi (najpóźniej w ciągu 24 godzin) otrzymasz dokładną ofertę z cennikiem.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna dolnośląskie, cena zdjęć

Fotografia komunijna dolnośląskie – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej dolnośląskie – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej dolnośląskie – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej dolnośląskie – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię dolnośląskie – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę

Reportaż z pierwszej komunii świętej Siechnice, Syców, Kowary, Środa Śląska, Kudowa-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka

Z fotografią komunijną jestem związany od wielu lat. Fotografuję w kościołach najczęściej takie uroczystości, jak pierwsza komunia, ślub, chrzest, bierzmowanie lub święcenia kapłańskie (msza prymicyjna). Reportaż z pierwszej komunii świętej obejmuje m.in. takie miasta, jak Bystrzyca Kłodzka, Środa Śląska, Kudowa-Zdrój, Siechnice, Kowary i Syców. Jeśli interesuje Was plener komunijny – chętnie podejmę się wykonania takiej sesji komunijnej w wyżej wymienionych miastach.

Zdjęcia komunijne Oborniki Śląskie, Lwówek Śląski, Ziębice, Chocianów, Kąty Wrocławskie

Wykonując zdjęcia z komunii lub fotografując inną uroczystość, na której osoby fotografowane spędzają czas z rodziną, chcę tworzyć pamiątkowe fotografie, które będą dla osób fotografowanych ważne przez całe życie. Zdjęcia komunijne (realizowane m.in. w takich miastach, jak Kąty Wrocławskie, Lwówek Śląski, Ziębice, Oborniki Śląskie i Chocianów), na których znajduje się dziecko, to wyjątkowa pamiątka dla rodziców.

Rodzice i dzieci doceniają fotografa, który wykona fotografie z chrzestnymi, rodzeństwem, księdzem, dziadkami itd. Jeśli pozwala na to porządek Mszy Świętych w danym dniu, to po zakończonej Mszy komunijnej mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne, klasowe i we wszystkich innych konfiguracjach.

W jakiej formie dostarczam reportaż z uroczystości?

Niezależnie od tego, jaka jest ilość dzieci (a w zasadzie, to liczba dzieci), gotowe zdjęcia z komunii świętej dostarczam w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Reportaż z tej wyjątkowej (nie tylko dla Twojego dziecka!) uroczystości dostępny jest na zewnętrznym, szybkim serwerze, do którego mają dostęp wszyscy rodzice, którzy zamówili fotografa i usługę.

fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej
Fotografie komunijne z mszy świętej pierwszokomunijnej – zdjęcie grupowe, niesienie darów, świece

Fotograf na komunię Sobótka, Pieszyce, Żarów, Twardogóra, Żmigród, Gryfów Śląski

Każdy reportaż z Mszy Świętej, każdą grupową lub indywidualną sesję komunijną wykonuję z największym zaangażowaniem i szacunkiem dla osób, które stoją po drugiej stronie obiektywu. Zdjęcia z komunii mogą powstać m.in. w takich dolnośląskich miastach, jak Gryfów Śląski, Żmigród, Twardogóra. Jako fotograf na komunię chętnie odwiedzam miasta: Pieszyce, Sobótka i Żarów. Sesja zdjęciowa (sesja komunijna) lub reportaż fotograficzny (czyli zdjęcia z komunii świętej) może odbyć się w dowolnej lokalizacji Dolnego Śląska.

Fotografia komunijna Polanica-Zdrój, Piława Górna, Głuszyca, Szklarska Poręba, Piechowice

Szklarska Poręba, Piechowice, Głuszyca – także tutaj powstaje fotografia komunijna. Polanica Zdrój i Piława Górna to kolejne przykłady dolnośląskich miast, w których mogę wykonać reportaż fotograficzny.

Sesja komunijna, zdjęcia na przyjęciu komunijnym Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra

Jeśli interesują Was zdjęcia na przyjęciu komunijnym w takich miastach, jak WrocławJelenia GóraLegnica lub Wałbrzych – serdecznie zapraszam do kontaktu. Sesja komunijna najczęściej wykonywana jest albo podczas białego tygodnia (przed wieczorną Mszą Świętą), albo na przyjęciu komunijnym.

Zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia komunijne

Za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie zapytaj mnie o dostępność terminu na profesjonalne zdjęcia komunijne. Jeśli znany jest już Ci termin uroczystości, czas wybrać fotografa! :)

Możesz skontaktować się ze mną także telefonicznie, pod numerem: +48 607265770

fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej

Fotografowanie na komunii świętej Lubawka, Przemków, Pieńsk, Ścinawa, Szczawno-Zdrój, Lądek Zdrój

Zdjęcia w kościele lub w plenerze mogą powstać również w takich miastach, jak Pieńsk, Lądek Zdrój, Ścinawa. Fotografowanie pierwszej komunii świętej możliwe jest również tutaj: Przemków, Szczawno-Zdrój i Lubawka. Najczęściej usługa wykonywana jest przez 2 fotografów komunijnych. Na komunię fotograf wykona dla Was piękne, pamiątkowe zdjęcia Twojego dziecka w dowolnej lokalizacji nie tylko na Dolnym Śląsku, ale także w całej Polsce.

Fotograf na komunię Stronie Śląskie, Szczytna, Jedlina-Zdrój, Bolków, Bierutów, Kamieniec Ząbkowicki

Fotografia komunijna obejmuje także miasta: Bierutów, Bolków, Kamieniec Ząbkowicki. Jako fotograf na komunię mogę dla Was wykonać najpiękniejsze zdjęcia z komunii w miastach: Szczytna, Stronie Śląskie i Jedlina Zdrój.

Jak wybrać fotografa na komunię?

Choć fotografów komunijnych jest wielu, to wybierz takiego, dla którego fotografia będzie głównym, a nie pobocznym zajęciem. Wybierz usługodawcę, który na zdjęciach (np. z rodzicami podczas sesji) ma odpowiednie podejście i potrafi odpowiednio ustawić dzieci, rodziców, dziadków do wspólnych fotografii.

Pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia komunijne

Fotografia komunijna w moim wykonaniu to nie tylko zdjęcia poddane obróbce i retuszowi. Dostarczę Wam wszystkie wykonane zdjęcia z komunii lub sesji komunijnej (czyli pakiet dokumentacyjny).

fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej

Fotografia komunijna Olszyna, Karpacz, Nowogrodziec, Duszniki-Zdrój, Leśna, Świeradów-Zdrój

Zdjęcia z komunii w górach? W Karpaczu to możliwe! ;-) Fotografia komunijna, zdjęcia z rodziną, reportaż w kościele lub sesje w plenerze – to przykłady moich usług, które mogę dla Was wykonać m.in. w takich miastach, jak Karpacz, Nowogrodziec, Leśna, Duszniki-Zdrój. Fotograf komunijny chętnie odwiedzi również miejscowość Olszyna i Świeradów-Zdrój.

Sesje komunijne Zawidów, Mieroszów, Mirsk, Prochowice, Wojcieszów, Niemcza, Węgliniec, Wąsosz

Niemcza, Wąsosz, Węgliniec i Wojcieszów – tutaj powstają najpiękniejsze reportaże i sesje komunijna. Fotografia komunijna obejmuje również takie lokalizacje, jak np. Prochowice, Mirsk, Mieroszów i Zawidów.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 607265770 i mailowego gromolak@gmail.com

Najpiękniejsze kościoły na Dolnym Śląsku

Poniżej znajdziesz mój subiektywny ranking – najpiękniejsze kościoły na Dolnym Śląsku, w których może odbyć się ślub, chrzest lub uroczystość pierwszej komunii świętej.

 1. Kościół Pokoju w Świdnicy
 2. Kościół Pokoju w Jaworze
 3. Katedra Wrocławska
 4. Sanktuarium w Trzebnicy
 5. Kościół św. Idziego we Wrocławiu
 6. Bazylika w Krzeszowie
 7. Opactwo Cystersów w Henrykowie
 8. Kościół Nawiedzenia NMP w Karpaczu
 9. Kościół Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na Ślęży
 10. Kościół Łaski w Jeleniej Górze
fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej

Fotograf na komunię świętą Złoty Stok, Międzylesie, Bardo, Międzybórz, Radków, Prusice, Miękinia, Świerzawa, Lubomierz, Wleń

Sesja komunijna lub reportaż obejmuje także takie dolnośląskie miasta, jak: Złoty Stok, Bardo, Radków, Miękinia, Lubomierz. Jako na komunię fotograf chętnie przyjadę do lokalizacji: Międzylesie, Międzybórz, Prusice, Świerzawa, Wleń.

Do fotografii komunijnej jestem zawsze przygotowany – posiadam profesjonalny sprzęt (aparaty z wysokoczułymi matrycami i jasne, stałoogniskowe obiektywy), bardzo dbam o backup zdjęć na każdym etapie mojej pracy. Fotografuję aparatami i obiektywami firmy Canon.

Łukasz Gromolak – fotograf na chrzest, ślub, bierzmowanie, święcenia kapłańskie

Zdjęcia z komunii to nie jest jedyna usługa, jaką mogę dla Was wykonać! Polecam się jako fotograf na chrzest, bierzmowanie ślub i wesele, święcenia kapłańskie. Mogę dla Was wykonać zdjęcia na ślubie i przyjęciu, chrzcie świętym, na prymicjach, bierzmowaniu lub innej uroczystości, na której potrzebny jest profesjonalny fotograf Łukasz Gromolak.

fotograf na komunię dolnośląskie - zdjęcia na komunii świętej

Kontakt do fotografa na komunię

fotograf na komunię dolnośląskie

Poniżej znajdziesz kontakt do fotografa na komunię – Łukasza Gromolaka. Preferuję wiadomości mailowe, ponieważ nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. Jeśli nie będę mógł odebrać, na pewno oddzwonię. Zapraszam do przesyłania zapytań o dostępność terminu na profesjonalne zdjęcia komunijne na Dolnym Śląsku.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com