Zdjęcia ze studniówki – profesjonalny fotograf na studniówkę

Cześć! Profesjonalny fotograf na studniówkę to ja! Przez ostatnie kilka lat sfotografowałem ponad 250 różnych dużych imprez okolicznościowych (śluby i wesela, eventy firmowe, wesela za granicą, zdjęcia ze studniówki, bale). Jako doświadczony fotograf oferuję wykonanie zdjęć na Waszej studniówce – fotografuję na terenie całej Polski. Dojazd nie stanowi dla mnie problemu i dojazd nie jest dodatkowo płatny. Zależy mi na profesjonalnej obsłudze Waszej studniówki od A do Z, która daje naprawdę zaskakujący efekt. Studniówkowy nastrój, przedmaturalne napięcie – to uczucia, które doskonale pamiętam, mimo tego, że jestem już kilka lat po studiach. Wiem, jak ważne to wydarzenie!

Fotografując na studniówce wykonuję m.in. zdjęcia podczas poloneza, tańców, fotografie w parach, przy stołach i zdjęcia grupowe – na wszelkie możliwe sposoby. Zdjęcia grupowe to bardzo ważny element zdjęć na studniówce. Uroczyste rozpoczęcie, przygotowania do balu – to także zostanie pięknie przedstawione.

Każda szkoła (lub klasa) otrzyma ode mnie zdjęcia w pełnej rozdzielczości. Jako doświadczony fotograf wiem, że każdą studniówkę sfotografuję w profesjonalny sposób. Ilość fotografów, z którymi będę współpracować, zależeć będzie od wielkości Waszej uroczystości (ilości osób).

Zdjęcia ze studniówki
Profesjonalne zdjęcia ze studniówki to niezapomniana pamiątka na długie lata.

Zdjęcia ze studniówki – oferta i cena

Moja oferta fotograficzna dotycząca studniówek jest prosta i przejrzysta. Cena usługi zależy od wielkości Waszej studniówki – czyli od tego, ile tam będzie osób. Zdjęcia ze studniówki mogę wykonać osobiście lub we współpracy z 2-3 fotografami, jeśli planujecie naprawdę dużą imprezę! Napiszcie, co planujecie, na ile osób – a odezwę się do Was z konkretną ofertą i wyceną.

Fotografowanie studniówki poprzedzone jest podpisaniem umowy, która dokładnie określa cenę, ilość zdjęć, termin oddania gotowych fotografii i ogólne warunki współpracy z profesjonalnym fotografem.

Gotowe fotografie otrzymacie w terminie 30 dni – obiecuję, że będą wspaniałą pamiątką! Profesjonalne uwiecznienie studniówki to zadanie, którego z przyjemnością się podejmę! Zdjęcia grupowe, podczas poloneza czy tańców – wiem, jak zrobić to dobrze! Jako fotograf, którym jestem, preferuję kontakt e mailowy. Fotograf na studniówkę – Łukasz Gromolak – do usłyszenia! Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy! :)

Zdjęcia ze studniówki
Dynamiczne zdjęcia z zabaw studniówkowych, fotografie grupowe i te, które są wykonane na ściance fotograficznej – zapadają w pamięć na wiele lat!

Zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Zdjęcia ze studniówki
Indywidualne zdjęcia na studniówce, zdjęcia na ściance studniówkowej, fotografie wykonane w parach przy użyciu profesjonalnego, studyjnego sprzętu fotograficznego.

Oferta i cennik zdjęć na studniówce:

Nazwa pakietu – zdjęcia ze studniówkiPakiet nr 1 – zdjęcia na studniówcePakiet nr 2 – zdjęcia na studniówcePakiet nr 3 – zdjęcia na studniówce
Cena pakietu (brutto)zapytaj o cenęzapytaj o cenęzapytaj o cenę
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Ilość fotografów (zależy od wielkości balu)123
Zdjęcia na przygotowaniach do studniówki
Możliwość zamówienia odbitek i fotoksiążek
Czas dostępności fotografado 01:00do 04:00do 04:00
Ilość zdjęć:od 300-500 zdjęćod 700 zdjęćod 1000 zdjęć
Oferta i cennik zdjęć na studniówce
Zdjęcia ze studniówki

Fotograf na studniówkę – zatrudnij profesjonalistę

Organizujesz studniówkę? Zatrudnij profesjonalistę! Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak uchwycić ciekawe momenty na fotografiach. Czy posiadam wolne terminy? Wyślij wiadomość i sprawdź, czy mogę fotografować u Ciebie! Fotografie ze studniówki dostarczam w mgnieniu oka! Już po miesiącu będziecie mogli cieszyć się pięknymi zdjęciami z Waszej uroczystości. Na studniówkę fotograf, którym jestem, przyjedzie sam lub w kilka osób – w zależności od wielkości Waszego balu.

Zobacz, jakie zdjęcia dla Was wykonam na studniówce:

  • przygotowania do studniówki na sali lub w lokalu – strojenie sali itp.
  • uroczyste rozpoczęcie, przemowy dyrekcji, nauczycieli lub rodziców
  • fotografowanie poloneza – tak, aby każda para znalazła się na zdjęciu
  • zdjęcia podczas tańców
  • fotografie przy stołach
  • zdjęcia grupowe – klasowe, szkolne, rocznikowe – tak, jak będziecie chcieli
  • zdjęcia w parach lub w innych grupach
Zdjęcia ze studniówki
Zdjęcia w parach na studniówce

Zdjęcia ze studniówki Wrocław

Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Ale Wrocław nie jest jedynym miejscem, w którym mogą powstać zdjęcia ze studniówki. Podróżuję po całej Polsce, aby wykonać dla Was najpiękniejsze zdjęcia na studniówce. Profesjonalne uwiecznianie niezapomnianych wydarzeń to moja pasja. Z przyjemnością sfotografuję Waszą studniówkę! Średni czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wyniesie 20-25 dni. 1 miesiąc to maksymalny termin. Wierzę, że będziecie polecać mnie kolejnym rocznikom!

Zdjęcia ze studniówki

Profesjonalny fotograf na studniówkę we Wrocławiu

Profesjonalny fotograf na studniówkę – to ja! We Wrocławiu sfotografowałem już niejedną studniówkę. Lubię, gdy w wizjerze aparatu pojawiają się 18- i 19-latkowie – szczęśliwi, pełni nadziei i optymizmu. Czas studniówki, to jeden z wspanialszych wieczorów. Warto go uwiecznić na zdjęciach!

Zdjęcia ze studniówki

Fotograf na studniówkę Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Katowice

Zobacz w jakich miastach fotografuję. Jako fotograf na studniówkę chętnie odwiedzę nie tylko Wrocław lub Poznań, ale także inne miasta, w których często pracuję: Łódź, Katowice, Kraków lub Warszawa. W miejscu poloneza – wykonam zdjęcia każdej parze. Jestem w stanie dokładnie ustosunkować się do Waszych potrzeb i oczekiwań.

Zdjęcia ze studniówki
Wrocław, Poznań, Łódź, Warszawa, Katowice i Kraków – to przykładowe miasta, w których odbywają się w Polsce wyjątkowe bale maturalne

Zdjęcia na studniówkach 100 – nie tylko we Wrocławiu

Podczas fotografowania studniówki większość czasu spędzam na ciężkiej pracy. Nie ma czasu na odpoczynek! Fotografie przy stołach, zdjęcia grupowe, tańce, zdjęcia pozowane i niepozowane – to wszystko robię dla Was, aby reportaż ze studniówki był naprawdę wyjątkowy. Fotografie wykonuję głównie we Wrocławiu, ale nie tylko. Możecie mnie spotkać w Poznaniu, w Warszawie, w Łodzi, w Katowicach lub Gliwicach. Zdjęcia na studniówkach (czyli 100 dni do matury!) mogą zostać wykonane w całej Polsce!

Zdjęcia ze studniówki

Fotografia studniówkowa – pytania i odpowiedzi

W skupieniu czekając na czas matur nadchodzi moment studniówki! Wyjątkowej imprezy podczas której odrywasz się od nauki, aby spędzić czas w gronie przyjaciół i kolegów. Fotografia studniówkowa – pytania i odpowiedzi – zobacz jak pracuję i co jest dla mnie ważne.

Zdjęcia ze studniówki

Czy otrzymamy także wszystkie wykonane zdjęcia ze studniówki w formie nieobrobionej?

Na pytanie, czy otrzymamy także wszystkie wykonane zdjęcia w formie nieobrobionej ze studniówki odpowiadam, że TAK. Każdy otrzyma pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia przeze mnie lub moich asystentów. Do każdego Waszego pytania chętnie udzielam odpowiedzi.

Zdjęcia ze studniówki

W ile osób fotografujesz studniówkę?

Zapytany: „w ile osób fotografujesz studniówkę” odpowiadam, że to zależy. Mniejsze bale jestem w stanie sfotografować samemu, większe w 2 lub 3 fotografów. Czasem 1 fotograf jest oddelegowany do zdjęć grupowych i tzw. „ścianki”.

Podczas tego radosnego dnia powstają zdjęcia pełne energii. Wierzę, że powiecie: „będziemy polecali kolejnym rocznikom”! :) Na studniówkę fotograf – to ja. Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia ze studniówki

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia ze studniówki? Ile zdjęć dostaniemy?

Zobacz jak długo będziemy (a w zasadzie, to będziecie) czekać na zdjęcia ze studniówki. Czas oczekiwania to maksymalnie 30 dni. Ile zdjęć dostaniemy? To zależy od liczby uczestników imprezy. Może to być od 300-400 fotografii do nawet 900-1000 obrobionych zdjęć.

Otrzymacie także wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia. Czyli dodatkowe kilka tysięcy fotografii z Waszego balu. Studniówka to czas wielu niezapomnianych chwil. Podczas reportażu wykonuję zdjęcia, które na długo zapadną w Waszej pamięci!

Zdjęcia ze studniówki

W jaki sposób otrzymamy fotografie ze studniówki?

Zdjęcia ze studniówki otrzymacie w formie galerii online. Tam możecie pobrać zdjęcia w pełnej rozdzielczości. W jaki sposób dokładnie otrzymamy takie fotografie? To galeria na zewnętrznym serwerze ze zdjęciami zabezpieczona hasłem. Do każdego Waszego pytania podchodzę i chętnie odpowiem. Na przykładowych realizacjach możecie obejrzeć moje pełne reportaże ze studniówek.

Zdjęcia ze studniówki

Co w przypadku choroby? Czy zapewniasz zastępstwo innego fotografa na studniówce?

Zapewniam zastępstwo w przypadku choroby lub innych wypadków losowych. „Co w przypadku choroby”? Inni fotografowie, za których odpowiadam, zrealizują dla Was zdjęcia zgodnie z moimi wytycznymi. „Czy zapewniasz zastępstwo innego fotografa na studniówce”? Oczywiście, że tak. Najlepsze zdjęcia zostaną wykonane przez profesjonalistów.

Zdjęcia ze studniówki

Zdjęcia ze studniówki – co jeszcze warto wiedzieć

Ważną rolę pełni czas! Zdjęcia ze studniówki otrzymacie już do 1 miesiąca od balu. Co jeszcze warto wiedzieć? Otrzymacie nie tylko obrobione i wyselekcjonowane fotografie, ale także tzw. pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia! Gdy myślisz sobie: „miałam małe obawy” dotyczące fotografa – wchodzę ja i rozwiewam wszystkie dylematy! ;)

Zdjęcia ze studniówki

Zdjęcia grupowe na studniówce

Bardzo ważnym elementem zdjęć na studniówce są zdjęcia grupowe. Klasowe, z nauczycielami lub w mniejszych grupach. Jeśli macie ściankę, to chętnie na tej ściance wykonam dla Was takie fotografie.

Jeśli nie macie ścianki, a zależy Wam, aby mieć atrakcyjne tło na zdjęciach, mogę zapewnić obecność ścianki na studniówkę. Choć lubię pracować szybko i dynamicznie, to na zdjęciach grupowych bardzo skupiam się, aby powstały w sposób profesjonalny i przemyślany.

Zdjęcia grupowe i w parach na studniówce

Fotograf na komers ósmoklasisty – zdjęcia z komersu

Organizujesz bal ósmoklasisty? Potrzebny Ci profesjonalny fotograf na komers, który wykona reportaż z balu, zdjęcia grupowe, fotografie z uroczystego rozpoczęcia komersu, zdjęcia na ściance? Komers to wyjątkowy bal, organizowane z okazji zakończenia szkoły podstawowej (czyli obecnie w ósmej klasie). Profesjonalne zdjęcia z komersu mogą zostać wykonane w całej Polsce. „Fotograf na komers Wrocław”, „Fotograf na komers Warszawa”, „Fotograf na komers Kraków” – tak możesz mnie znaleźć w internecie. Inne miasta, w których mogę wykonać zdjęcia na komersie, to m.in. Poznań, Łódź, Katowice, Gliwice, Sosnowiec. Do fotografowania komersu podchodzę w pełni poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Trafi do Was wiele zdjęć, które będą wyjątkową pamiątką dla wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców. Jeśli znasz już termin komersu i wiesz, że potrzebne Ci będą zdjęcia na komersie (lub z komersu) – koniecznie skontaktuj się ze mną! :)

Fotograf na komers, zdjęcia z komersu - fotografowanie balu ósmoklasisty Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź, Katowice, Kraków

Termin, w jakim fotografie zostaną przekazane

Zdjęcia ze studniówki zostaną do Was przekazane już do 1 miesiąca od daty balu maturalnego. W jakim dokładnie terminie? Termin dostarczenia zdjęć to maksymalnie 30 dni. Spośród ostatnich studniówek, które fotografowałem, byłem już w stanie dostarczyć często zdjęcia w terminie 20-25 dni. Na studniówkę fotograf – to ja! Nie jestem kimś, kto powie „wrzucam najlepsze zdjęcia” i koniec. Chcę, aby cały reportaż ze studniówki był wykonany profesjonalnie, z dbałością o najmniejsze detale. Fotografuję głównie w centralnej i południowo-zachodniej Polsce (Wrocław, Poznań, Łódź, cały Śląsk, Warszawa).

Zdjęcia ze studniówki

Fotograf na studniówkę – Łukasz Gromolak – Kontakt

Czas na kontakt! Fotograf na Twoją studniówkę – Łukasz Gromolak – to ja! Preferuję kontakt mailowy (gromolak@gmail.com). Jestem także dostępny pod telefonem (+48 607 265 770). Możesz również wysłać do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy.

Zobacz, jakie jeszcze zdjęcia wykonuję:
Spis treści: