Kontakt z fotografem :)

Miło mi, że tutaj trafiłaś/trafiłeś! Zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego (+48 607 265 770) lub mailowego (gromolak@gmail.com).
Na wiadomości odpisuję najpóźniej w ciągu 24h!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Co jeszcze może Cię zainteresować?


Sesja ślubna w górach

Choć jestem zwolennikiem krótkich sesji ślubnych, które powstają w dniu ślubu, to sesja ślubna w górach, plener ślubny nad morzem lub sesja ślubna za granicą są aktywnościami, które ewidentnie warto podjąć :) Gdzie może powstać sesja ślubna w górach? Jeśli jesteście (tak, jak ja) mieszkańcami Wrocławia, to możemy wspólnie wybrać się w Karkonosze i wejść na Śnieżkę lub Szrenicę. Bardzo fotogeniczne są też Śnieżne Stawki – małe jeziorka położone u podnóża gór. Jeśli zależy Wam na wyższych górach, to możemy wspólnie wybrać się w Tatry. Wjazd wyciągiem na Kasprowy Wierch daje nam możliwość wykonania sesji ślubnej w bardzo łatwy sposób. Jeśli nie straszne Wam wędrówki, możemy wspólnie wybrać się np. na Czerwone Wierchy – to bardzo fotogeniczne szczyty (zwłaszcza wczesną jesienią). Tym, którym nie są straszne poranne pobudki, proponuję wycieczkę na wschód słońca do Doliny Kościeliskiej lub Chochołowskiej – tutaj sesje ślubne wychodzą zjawiskowo!. Na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego znajduje się również fotogeniczny Wąwóz Kraków. Innym, ciekawym miejscem na zdjęcia ślubne w górach (nadal znajdujemy się w Tatrach :), jest Rusinowa Polana i Nosal. Doskonałym tłem do sesji ślubnej w górach będą także Bieszczadzkie Połoniny – warto wybrać się na sesję ślubną w Bieszczady! Gdzie może zostać wykonana sesja ślubna w górach za granicą? Warto odwiedzić m.in. włoskie Lago di Braies, Islandię lub szkocką Isle of Skye.

Indywidualne warsztaty fotograficzne

Rozpoczynasz przygodę z fotografią ślubną? Jesteś już kilka lat na rynku i nie wiesz nadal jak skutecznie zdobywać nowych Klientów? Zapraszam na indywidualne warsztaty fotograficzne – na spotkaniach poruszam takie kwestie, jak m.in. współpraca z Parą Młodą, pozyskiwanie nowych Klientów, podstawy prowadzenia firmy fotograficznej (wybór formy prawnej i opodatkowania – dlaczego warto wybrać sp. z o.o. dla fotografa?), ogólny workflow fotografa ślubnego (jaki sprzęt do fotografii ślubnej wybrać, skuteczna, szybka i bezpieczna archiwizacja zdjęć ślubnych, umowa fotografa ślubnego, wykonywanie sesji plenerowych w kraju i za granicą). Indywidualne warsztaty z podstaw fotografii ślubnej odbywają się we Wrocławiu we wcześniej ustalonym terminie.

Umowa z fotografem ślubnym

Jak dokładnie wygląda umowa z fotografem ślubnym? To kontrakt pomiędzy Wykonawcą (fotografem), a Zamawiającymi (przyszła Para Młoda). Umowa dokładnie określa zakres usługi, ilość zdjęć obrobionych i nieobrobionych, termin realizacji reportażu i termin dostarczenia gotowych zdjęć. Umowa z fotografem ślubnym reguluje także wiele kwestii, które nie muszą się wydarzyć (jak np. choroba Wykonawcy i zapewnienie przez niego zastępcy w postaci innego fotografa), ale dzięki takim zapisom jasno precyzuje prawa i obowiązki obu stron. Wszystkim zakochanym lub narzeczonym, którzy chcą ze mną współpracować, chętnie prześlę wzór mojej umowy (w języku polskim lub angielskim), na podstawie której pracuję. Umowa z fotografem ślubnym reguluje też wiele dodatkowych kwestii (projektowanie albumów ślubnych, wprowadzanie zmian i poprawek do zdjęć, organizację sesji plenerowej w innym terminie – na terenie Polski lub za granicą, kwestię publikacji zdjęć, RODO, przetwarzania i ochrony danych osobowych itd.).

Fotograf na chrzest

Często towarzyszę moim Klientom nie tylko na ślubie, ale spotykam się z nimi wcześniej, np. na sesji narzeczeńskiej. Po ślubie nierzadko spotykamy się na sesji plenerowej lub właśnie na chrzcie i chrzcinach. Jako fotograf na Chrzest Święty najczęściej pracuję w takich miastach, jak Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków. Zdjęcia z chrztu świętego, które jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Waszego dziecka, to pamiątka dla całej rodziny. Profesjonalny fotograf chrzest potrafi zachować się w kościele tak, aby być niewidoczny i nie zaburzać przebiegu ceremonii. Fotografia chrztu świętego to często również zdjęcia na porannych przygotowaniach lub później, podczas chrzcin. Każda uroczystość chrztu świętego to wyjątkowe wydarzenie, które powinno zostać uwiecznione przez profesjonalnego fotografa. Jeśli zależy Wam na tym, aby mieć piękną pamiątkę i profesjonalne, pamiątkowe zdjęcia z chrztu świętego, zapraszam do kontaktu. Zdjęcia chrzest to reportaż i wspomnienia oprawiona w odpowiedni sposób – warto zamówić fotoksiążki z chrztu świętego, które mogą być wspaniałym prezentem np. dla dziadków lub chrzestnych.

Fotografowanie ślubu cywilnego we Wrocławiu

Fotografuję, oprócz ślubów kościelnych (konkordatowych) i humanistycznych, również śluby cywilne. Jeśli interesuje Cię fotografowanie ślubu cywilnego we Wrocławiu (i planujesz zawrzeć związek małżeński :) – serdecznie zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością sfotografuję Waszą radość i miłość podczas tego wyjątkowego dnia. Fotograf na ślub cywilny Wrocław – tak możesz mnie znaleźć w internecie. Jaka jest rola fotografa ślubnego w Urzędzie Stanu Cywilnego? Wykonam dla Was zdjęcia ślubne z ceremonii ślubnej, nakładania obrączek, podpisywania aktu małżeństwa, momenty wejścia i wyjścia z USC. To także doskonała okazja do wykonania zdjęć rodzinnych, grupowych i krótkiej sesji plenerowej (w dniu ślubu) w okolicy Urzędu Stanu Cywilnego. Przeczytaj więcej o ślubie cywilnym. Inne miasta, w których często fotografuję śluby cywilne, to m.in. Poznań, Łódź, Warszawa.