Fotograf ślubny Legnica – Łukasz Gromolak –
Zdjęcia ślubne Legnica

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak – Fotograf ślubny Legnica. Zajmuję się reportażem fotograficznym – wykonuję reportaże ślubne. W moim portfolio znajdziesz także zdjęcia z sesji ślubnych, narzeczeńskich, rocznicowych itp. Mam 33 lata, lubię dobre kino, wędrówki po Tatrach (pieszo i rowerem). Więcej dowiesz się na stronie „O mnie” :). Fotografia ślubna jest moją pasją i sposobem na życie – fotografowanie Par Młodych na ślubnym kobiercu uważam za prawdziwy zaszczyt i wielką odpowiedzialność.

Fotograf ślubny Legnica

Obejrzyj moje portfolio. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia ślubne Legnica to wyjątkowe miejsce na organizację ślubu, wesela i sesji plenerowej. Moja oferta fotografii ślubnej obejmuje reportaż fotograficzny, sesje plenerowe. Znajdziesz u mnie także fotoksiążki (albumy mogą być w oprawie drewnianej lub ze skóry naturalnej). Legnica jest jednym z dolnośląskich miast, które odwiedzam na swojej fotograficznej drodze i często i z przyjemnością.

Fotograf ślubny w Legnicy – Łukasz Gromolak – dlaczego warto?

Dlaczego warto zatrudnić fotografa ślubnego w Legnicy?

 • zatrudnij profesjonalistę! – wykonałem w swoim życiu ponad 200 reportaży ślubnych – mam doświadczenie w pracy w każdych warunkach lokalowych, oświetleniowych i atmosferycznych :) Więcej o mnie (Łukasz Gromolak) przeczytasz tutaj.
 • Jako fotograf ślubny w Legnicy znam miejsca, w których można wykonać najpiękniejsze zdjęcia
 • Back-up i organizacja warsztatu fotografa ślubnego to dla mnie podstawa – dbam o archiwizację materiału jak nikt inny. Przeczytaj o moim podejściu do fotografii ślubnej,

Zapytaj o ofertę fotografii ślubnej i dostępność terminu

Za pomocą poniższego formularza możesz przesłać mi zapytanie o dostępność terminu. Jeśli będę dostępny, to w odpowiedzi mailowej prześlę Ci moją ofertę fotografii ślubnej. Na wiadomości staram się odpisywać możliwie jak najszybciej – nie później, niż w ciągu 24 godzin. Zapytaj mnie także o sesję narzeczeńską, poślubną lub projektowanie albumów ślubnych – moja oferta obejmuje również takie usługi.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf na wesele Legnica – ile kosztuje

Cena fotografa na wesele w Legnicy może różnić się w zależności od wielu czynników (ile godzin będę fotografował na weselu, czy zamawiacie dodatkowe usługi w postaci fotoksiążek, sesji plenerowych itp.). Ile dokładnie kosztuje fotograf na wesele? Można przyjąć ogólne założenie, że cena usługi powinna zmieścić się w przedziale 2000-4000 PLN. Legnica oferuje również duży wybór innych usługodawców z branży weselnej – zespołów muzycznych, DJ-ów, kamerzystów. Jeśli będziesz potrzebowała/potrzebował pomocy w wyborze innego podwykonawcy – służę pomocą.

Fotograf ślubny Legnica – cennik

Pakiet 1 – LegnicaPakiet 2 – LegnicaPakiet 3 – Legnica
Ilość zdjęć ślubnych100-200300-400500
Czas obecności fotografa1-2 godz.4-8 godz.12 godz.
Wielkość uroczystościŚlub cywilny/ kościelny lub małe przyjęcie (na 10-20 osób) – LegnicaŚlub i większe przyjęcie (np. 40-50 osób) – LegnicaŚlub i duże wesele (60-160 osób) – Legnica
Cena usługi1500-2000 PLN2000-3000 PLN3000-4000 PLN
Ilość fotografów ślubnych111
Fotograf ślubny Legnica

Fotografia ślubna Legnica – ile kosztuje reportaż ślubny?

Reportaż ślubny – ile kosztuje? Koszt wykonania reportażu ślubnego waha się od 2000 PLN do 4000 PLN w zależności od czasu obecności fotografa, ilości dostarczanych zdjęć ślubnych, wybranych dodatków (sesje plenerowe, narzeczeńskie, poślubne, albumy itp.). Fotografia ślubna Legnica możliwa jest nie tylko w mieście, ale również na terenach wiejskich, górskich czy w innej lokalizacji.

Fotograf ślubny Legnica

Fotograf ślubny Legnica – zdjęcia ślubne i sesja plenerowa

Jako fotograf ślubny Legnica chętnie wykonam dla Ciebie nie tylko reportaż fotograficzny, ale także sesję plenerową. Sesja plenerowa może odbyć się w mieście, w górach, w innej lokalizacji (np. Wałbrzych, Zamek Książ, Szczawno-Zdrój, Wrocław, Karkonosze). Możemy zdjęcia ślubne wykonać także np. w Czechach. Pełne reportaże fotograficzne znajdziesz na tej stronie.

Fotograf ślubny Legnica

Gdzie zorganizować ślub i wesele w Legnicy? Propozycja lokali

Poniżej przedstawiam subiektywną listę 15 lokali, w Legnicy lub okolicy tego uroczego miasta, w których możesz zorganizować swoje wymarzone wesele. Wiele z tych miejsc pozwala na to, aby na ich terenie odbył się ślub plenerowy – cywilny lub humanistyczny. Jeśli nie wiesz dokąd się udać, aby z naleźć swoją wymarzoną salę weselną, mam nadzieję, że moja propozycja lokali, która znajduje się poniżej, będzie dla Ciebie pomocna. Na szczególną uwagę zasługuje, według mnie, Pałac Brunów.

 1. Hotel Qubus Legnica – gwarancja nowoczesności
 2. Hotel Gwarna
 3. Pałac Brunów – legendarne miejsce na mapie Dolnego Śląska
 4. Zamek Książąt Legnickich
 5. Restauracja Oranżeria
 6. Restauracja Stara Kamienica
 7. Restauracja Da Vinci
 8. Restauracja Soprano – dla lubiących włoskie klimaty
 9. Restauracja Pod Wielką Komendą
 10. Restauracja Ratuszowa
 11. Dwór Konstancin – nietypowe miejsce w bliskiej odległości
 12. Sala Bankietowa Salwador
 13. Sala Bankietowa Rycerska
 14. Sala Weselna Piastowska
 15. Sala Weselna Polonia – klasyczne, polskie akcenty
Fotograf ślubny Legnica

Najpiękniejsze miejsca na plener ślubny w Legnicy

Jeśli miałaś/miałeś już swoje wesele i myślisz teraz o sesji ślubnej, to w Legnicy znajdziesz wiele wyjątkowych miejsc. Najpiękniejsze lokalizacje na plener narzeczeński lub ślubny prezentuję poniżej. Warto odwiedzić Plac Słowiański, okolice Stawu Miejskiego czy Wzgórze Zamkowe.

 1. Zamek Książąt Legnickich – klasyczne miejsce z własnym urokiem!
 2. Park Miejski w Legnicy
 3. Plac Słowiański
 4. Ratusz w Legnicy – i cały Rynek z klimatycznymi uliczkami
 5. Wzgórze Zamkowe
 6. Skwer Władysława Jagiełły
 7. Kościół św. Jana Chrzciciela – pięknie z każdej strony!
 8. Legnicki Park Technologiczny
 9. Stare Miasto w Legnicy – można się w nim zakochać!
 10. Aleja Róż w Parku Technologicznym
 11. Stadion Miejski w Legnicy
 12. Park Staromiejski – miejsce częstych zaręczyn legniczan
 13. Staw Miejski w Legnicy
Fotograf ślubny Legnica

Sesja narzeczeńska w Legnicy – propozycja miejsc na wykonanie sesji narzeczeńskiej

Jeśli interesuje Cię sesja narzeczeńska, to w Legnicy znajdziesz wiele nietypowych miejsc na wykonanie takiej sesji. Do zdjęć na sesji narzeczeńskiej należy się odpowiednio przygotować. Warto ubrać lekkie, zwiewne stroje, klimatyczne dodatki (kapelusze, okulary itp.). Moja propozycja to 10 nietypowych miejsc, którą prezentuję poniżej. Szczególnie warto przyjrzeć się Alei Dębowej czy okolicy Dworca Kolejowego.

Fotograf slubny Legnica
 1. Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach
 2. Legnickie Pole Golfowe
 3. Skwer im. Marka Grechuty
 4. Bunkier kultury i kawiarnia
 5. Pomnik Psiego Serca
 6. Dworzec kolejowy Legnica Główna
 7. Skatepark przy Parku Technologicznym
 8. Aleja Dębowa w Parku Staromiejskim – czy znasz to miejsce? :)
 9. Most Chrobrego nad rzeką Kaczawą
 10. Legnickie Stawy Rybne

Sesja ślubna Legnica i zdjęcia z Urzędu Stanu Cywilnego

Jako fotograf ślubny Legnica chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia z legnickiego Urzędu Stanu Cywilnego. USC Legnica to fotogeniczne miejsce, w którym można wykonać ciekawy reportaż ślubny. Sesja ślubna może zostać wykona zarówno w okolicy USC jak i w jednym z okolicznych parków. Pamiętaj – aby reportaż ślubny był ciekawy i różnorodny, musisz zatrudnić profesjonalistę! Dobry fotograf ślubny potrafi ustawić Parę Młodą i wybrać najlepsze miejsca na zdjęcia ślubne. W fotografii ślubnej ważny jest wybór pory na fotografowanie. Jeśli szukasz fotografa ślubnego, która sprosta najtrudniejszym wyzwaniom – zadzwoń do mnie!

Fotograf slubny Legnica

Zdjęcia na ślubie cywilnym w Legnicy

Jeśli interesujesz się fotografią ślubną i chciałabyś/chciałbyś, abym wykonał dla Ciebie zdjęcia na ślubie cywilnym – to doskonale trafiłaś/trafiłeś! Nie tylko w Legnicy jestem dostępny – mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia ślubne w takich miastach, jak np. Wrocław, Lubin, Głogów, Bolesławiec, Złotoryja, Jawor, Chojnów, Ścinawa, Legnickie Pole, Chocianów, Złotoryja, Ziębice, Prochowice, Środa Śląska i Polkowice. Nie czekaj, skontaktuj się ze mną! :)

Fotograf slubny Legnica

Zapytaj o dostępność terminu fotografa ślubnego z Legnicy

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne, jeśli podoba Ci się sposób w jaki fotografuję, to nie czekaj! Zapytaj o dostępność terminu. Czas wyjątkowego dnia jakim jest ślub i wesele wymaga, aby na Twoim ślubie pojawił się prawdziwy profesjonalista. Jeśli oczekujecie wyjątkowych chwil i zdjęć z Legnicy, to zapraszam serdecznie do kontaktu. W zawodzie fotografa ślubnego cenię sobie możliwość podróżowania po całym kraju (i nie tylko). Chętnie odwiedzam Legnicę i wykonuję tutaj wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Fotograf slubny Legnica

Fotograf ślubny Legnica – dlaczego ja?

Uwielbiam fotografię reportażową. Jeśli oczekujecie zdjęć ślubnych na których będą widoczne klimatyczne plenery, które oglądając przypomną Wam wspaniałe chwile, jeśli tak, jak inne Pary Młode, oczekujecie prawdziwych łez wzruszenia, nie zwlekajcie z kontaktem. Jako fotograf ślubny Legnica wiem jak sprawić, aby zdjęcia ślubne były wyjątkowe i pełne emocji oraz wyjątkowych chwil. Dlaczego ja? Jako fotograf na wesele mieszkam obok Legnicy, znam Dolny Śląsk, jestem profesjonalistą, który chciałby całe życie fotografować ten wyjątkowy dzień jakim jest czas ślubu i wesela. Zapraszam do przeczytania mojego poradnika, poruszającego różne tematy związane ze ślubami i weselami.

Fotograf slubny Legnica

Rodzaje zdjęć ślubnych, które wykonuję

Od wielu lat zajmuję się fotografią reportażową. Zdobyłem duże doświadczenie w pracy fotografa ślubnego fotografując i małe uroczystości i wielkie przyjęcia. Wykonuję różne rodzaje zdjęć ślubnych – nie obcy mi reportaż ślubny, sesja plenerowa, sesja narzeczeńska, sesja ślubna za granicą, zdjęcia ślubne w górach. Które wybrać? Zastanów się co Ci najbardziej pasuje i umów się na sesję. Jako fotograf na wesele chętnie doradzę w sprawach, które Cię nurtują.

Fotograf slubny Legnica

Jak wybrać fotografa ślubnego z Legnicy?

Przygotowałem poniżej listę 10 punktów, które powinny pomóc Ci wybrać fotografa ślubnego z Legnicy. Jeśli nie wiesz jak wybrać profesjonalnego wykonawcę – mam nadzieję, że moja lista choć trochę Ci pomoże!

 1. Określ swoje oczekiwania: Zastanów się, jakie zdjęcia chciałabyś/chciałbyś uzyskać. Dokładnie obejrzyj całą moją stronę i sprawdź, czy moja fotografia ślubna przypadła Ci do gustu.
 2. Sprawdź portfolio potencjalnych fotografów, aby zobaczyć, jakie mają doświadczenie w fotografowaniu ślubów w Legnicy, na Dolnym Śląsku i w całej Polsce.
 3. Sesja narzeczeńska: Zapytaj fotografa, czy oferuje sesje narzeczeńskie i ile czeka się na gotowe zdjęcia.
 4. Sprawdź dostępność terminu i ofertę fotografii ślubnej: Upewnij się, czy wybrany fotograf ma wolne terminy na Twój ślub. Jeśli nie, to czy proponuje kogoś z dostępnym terminem?
 5. Wyślij zapytanie o dostępność terminu: Skontaktuj się z wybranymi fotografami i poproś o ofertę. Przeczytaj dokładnie, co jest zawarte w ofercie i umowie, jeśli taką dołączają.
 6. Spotkaj się osobiście: Umów się na spotkanie z potencjalnym fotografem, aby porozmawiać o szczegółach i poznać się bliżej. W zakresie spotkań ze mną – jestem dostępny także na Skype.
 7. Zwróć uwagę na to, jak fotograf uwiecznia emocje na swoich zdjęciach. Jak radzi sobie z lampami błyskowymi, w ciemnych kościołach lub ciasnych mieszkaniach w których często odbywają się przygotowania.
 8. Galeria online: Poproś fotografa o dostęp do galerii online, gdzie możesz zobaczyć pełne reportaże z poprzednich ślubów (takie w 100% pełne galerie – takie same, jakie trafiają do Par Młodych – tam znajdziesz reportaż ślubny).
 9. Doświadczenie: Zapytaj o doświadczenie fotografa w branży ślubnej. Ważne jest, aby wybrać kogoś, kto ma już pewne doświadczenie w fotografowaniu ślubów w Legnicy. Najlepszy fotograf to taki, który sfotografował minimum 100 wesel.
 10. Lokalizacja: Sprawdź, czy fotograf zna Legnicę i jej okolice.
Fotograf slubny Legnica

Wyjątkowy album ślubny

Każda Para Młoda może zamówić u mnie fotoksiążki ślubne. Zdjęcia z wesela lub sesji zasługują na wyjątkową oprawę. Album ślubny to pamiątka na lata. Możesz zachować go dla siebie lub wręczyć w ramach podziękowań dla Rodziców. Jako fotograf na wesele uważam, że to także doskonały prezent na święta, pod choinkę. Jaki jest wyjątkowy album? W oprawie drewnianej, ze skóry naturalnej lub eko-skóry. Szczegóły znajdziesz w katalogu z produktami.

Fotograf ślubny Legnica - fotoksiążki i albumy ślubne

Czas oczekiwania na zdjęcia slubne

Młode Pary czekają na zdjęcia ślubne (reportaż ślubny), które ja wykonuję, maksymalnie 1 miesiąc. Czas oczekiwania wynosi zatem 30-31 dni kalendarzowych. Zdjęcia slubne, które wykonuję, staram się i obrabiać i retuszować możliwie szybko tak, aby już po 1 miesiącu Para Młoda cieszyła się wraz z gośćmi i swoimi Rodzinami gotową galerią on-line i pokazem slajdów. Jako fotograf na wesele uważam, że zdjęcia ślubne są czymś wyjątkowym – są pełne niewymuszonych gestów i pięknych momentów. Nie chcę, aby Para Młoda musiała czekać na zdjęcia 3 miesiące lub pół roku!

Fotograf ślubny Legnica

Ile dostarczam zdjęć ze ślubu i wesela?

W ramach mojej podstawowej oferty ślubnej dostarczam 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi. Ze ślubu i wesela, na którym fotografuję 12 godzin, mniej więcej tyle (lub więcej) fotografii otrzymuje każda Para Młoda. Oprócz tego dostarczam wszystkie wykonane zdjęcia – jest to pakiet dokumentacyjny. Ile godzin mogę fotografować? Domyślnie jest to 12 godzin, od przygotowań do oczepin, ale jeśli chcesz, to ten czas może zostać skrócony lub wydłużony.

Fotograf ślubny Legnica

Kontakt z fotografem ślubnym z Legnicy

Wesela organizowane na Dolnym Śląsku są wyjątkowe. Legnica jest miejscem, które i często i chętnie odwiedzam jako fotograf ślubny z Wrocławia. Fotografuję śluby i wesela w Legnicy, na Dolnym Śląsku i w całej Polsce. Fotografia ślubna Legnica to jest to, co lubię! Kontakt z fotografem ślubnym możliwy jest za pośrednictwem telefonu – zadzwoń do mnie! lub maila (gromolak@gmail.com). Możesz skontaktować się również ze mną za pośrednictwem formularza kontaktowego. Z Legnicy, gdzie odbywa się ślub, Pary Młode często wyruszają na południe – do wymarzonej sali weselnej.

Fotograf ślubny Legnica

Legnica fotografia ślubna – to zajęcie moich marzeń

Fotografia ślubna to zajęcie moich marzeń. Wrocław, Legnica, Brzeg, Zgorzelec czy Bolesławiec – także chętnie tutaj fotografuję. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia czy Twój termin jest dostępny! Fotografując ślub w mieście Legnica staram się pozostawać jak najmniej zauważony. Chcę, aby goście weselni oglądając moje fotografie, mieli wspaniałe wspomnienia. Zdjęcia w plenerze, na sali czy z sesji ślubnej – warto to uwiecznić na zdjęciach. Link do mojej oferty fotografii ślubnej również znajdziesz na tej stronie. Zdjęcia pełne emocji, wzruszeń i ulotnych chwil – to u mnie znajdziesz!

Na zdjęciu poniżej – Fotograf ślubny Łukasz Gromolak – podczas pracy :)

Fotograf ślubny Legnica