Fotograf ślubny Syców – fotografia ślubna Syców

Fotograf ślubny Syców – Łukasz Gromolak. Na co dzień mieszkam w niedużej odległości od Sycowa. Pracuję na terenie całego kraju. Wykonuję zdjęcia ślubne, sesje plenerowe w kraju i za granicą. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Fotografia ślubna Syców – to wspaniała pamiątka nie tylko dla Młodej Pary, ale także dla całej rodziny i wszystkich zaproszonych gości na ślub, wesele lub przyjęcie. Na moich zdjęciach znajdziecie prawdziwe emocje, miłość, radość i wzruszenie. Nie lubię zbędnego, sztucznego pozowania. Bliskie są mi naturalne i nasycone kolory na zdjęciach ślubnych. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty, portfolio i do rezerwacji terminów. Do zobaczenia na Waszym ślubie i weselu!

Fotograf ślubny Syców – Łukasz Gromolak

Dla każdego, kto korzysta z moich usług, chcę wykonać wspaniałą pamiątkę na długie lata. Fotograf ślubny Syców (czyli ja, Łukasz Gromolak ;) wykona dla Was reportaże ślubne z przyjęć lub wesel o dowolnej wielkości. Wykonuję także sesje narzeczeńskie i poślubne na terenie całej Polski. Sesja plenerowa może odbyć się np. we Wrocławiu, w Karkonoszach lub na terenie natury. Fotografie ślubne dostarczam do Par Młodych w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojej pełnej oferty. Każdemu, kto zdecyduje się na współpracę ze mną, obiecuję pełne zaangażowanie na każdym etapie naszej współpracy!

fotograf ślubny Syców

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Naturalna fotografia ślubna Syców

Czym jest naturalna fotografia ślubna w mieście Syców (i nie tylko)? Jako fotograf Syców kładę nacisk na naturalne kadry – takie, w które możliwie jak najmniej ingeruję. Jeśli szukacie reportażysty, który wykona dla Was zdjęcia bez sztucznej ingerencji, ingerując wyłącznie tam, gdzie to konieczne (np. podczas zdjęć grupowych, podczas sesji plenerowej i trochę na porannych przygotowaniach), to doskonale trafiliście. Najlepsze zdjęcia ślubne to takie, których się nie spodziewacie! Wyjątkowe chwile już się nie powtórzą – wybierając fotografa ślubnego kieruj się sercem.

FOTOGRAF ŚLUBNY SYCÓW – OFERTA I CENNIK

Fotograf ślubny Syców – pakietPakiet nr 1 (Syców)Pakiet nr 2 (Syców)Pakiet nr 3 (Syców)
Cena pakietuod 1500 złod 2000 złod 3500 zł
Galeria on-line +hasłoTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Ślub kościelny, cywilny, humanistyczny
Zdjęcia na przyjęciu na Śląsku✔ (do 1-2 godzin)✔ (do 00:30)
Zdjęcia na przygotowaniach na Śląsku
Czas dostępności fotografaok. 1 godzok. 2-3 godzindo 12 godz.
Liczba zdjęć:30-50 zdj.70-150 zdj.500 zdjęć
Fotograf ślubny Syców, cena usługi – zapytaj o dostępność terminu!

FOTOGRAF ŚLUBNY SYCÓW – DODATKOWE PAKIETY, INDYWIDUALNA WYCENA

Jeśli chcesz, abym był dłużej obecny na przyjęciu po ślubie cywilnym, kościelnym lub humanistycznym – np. 4, 6, 8 godzin – zapytaj mnie o indywidualną wycenę poprzez
formularz kontaktowy. Otrzymasz także więcej zdjęć z przyjęcia! :)

Jeśli organizujesz duże wesele i potrzebujesz największego większego pakietu –
sprawdź moją „pełną” ofertę dotyczącą wesel – obejmującą do 12 godzin fotografowania (zwykle od 12:30 do 00:30) i minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi.

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne Syców

Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ślubne z dużych i małych uroczystości. Każdej Parze Młodej obiecuję indywidualne podejście i dokładne wsłuchiwanie się w Wasze potrzeby. Fotografia ślubna to nie przelewki – ślub to czas pełen emocji i wzruszeń. Wiem z doświadczenia jak zachowywać się tak, aby rozładowywać niepotrzebny stres i napięcie.

Sesja ślubna lub sesja narzeczeńska – to kolejne usługi, które mogę dla Was wykonać. Możemy umówić się na zdjęcia ślubne w innym, dowolnym terminie – w Sycowie, we Wrocławiu lub na terenie całej Polski. Wykonuję także sesje ślubne za granicą. Sesja ślubna to wspaniała pamiątka.

Fotograf na wesele w Sycowie

Czy potrzebny jest Wam fotograf na wesele w Sycowie? Jeśli tak, to zgłaszam swoją gotowość! Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego? Wybierając fotografa ślubnego pamiętajcie, aby obejrzeć pełne reportaże fotograficzne w jego wykonaniu. Ślub to często najważniejszy dzień w życiu. Do fotografowania zatrudnij profesjonalistę, dla którego fotografia ślubna Syców to prawdziwa pasja. Który do fotografowania wesela podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Dla którego zdjęcia ślubne Syców to prawdziwa przyjemność. Który chce uwiecznić i uchwycić zakochanych w jak najpięknieszy sposób i który wykona reportaż w pełni profesjonalnie.

Jak zostałem fotografem ślubnym?

Jak zostałem fotografem ślubnym? Zaczęło się to niepozornie, od fotografowania ślubów dla znajomych. Jedni polecali mnie kolejnym. Opublikowanie kilku reportaży w internecie przyczyniło się do kolejnych zapytań o zdjęcia ślubne – nie tylko w mieście, w którym wtedy mieszkałem, ale także w innych lokalizacjach. W ten sposób, stopniowo, poszerzałem zakres swoich usług (o sesje plenerowe, sesje narzeczeńskie, usługi realizowane w całej Polsce i za granicą, produkty – np. fotoksiążki).

Inne miasta w okolicy, w których często fotografuję, to m.in.: Oleśnica, Wrocław, Namysłów, Twardogóra, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Łódź, Poznań, Warszawa.

Fotograf na ślub cywilny Syców – zdjęcia ślubne z Urzędu Stanu Cywilnego

Fotografia ślubna Syców to także profesjonalne zdjęcia ślubne z USC (Urzędu Stanu Cywilnego). Jeśli zawieracie ślub cywilny i potrzebny Wam jest właśnie fotograf na ślub cywilny Syców – również zgłaszam swoją gotowość. Wykonam dla Was zdjęcia na ślubie cywilnym – w USC lub na terenie hotelu lub restauracji, w której organizujecie plenerowy ślub cywilny lub humanistyczny. Zdjęcia podczas przysięgi, nakładania obrączek, wejścia i wyjścia do urzędu, krótka sesja plenerowa, zdjęcia grupowe i rodzinne – to wszystko mieście się w zakresie moich usług. Fotograf na ślub cywilny Syców – Łukasz Gromolak.

fotograf ślubny Syców
Reportaż z uroczystości ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego

Fotograf na komunię świętą Syców

Oprócz fotografii ślubnej, bliska jest mi także fotografia komunijna. Jeśli potrzebny jest Wam fotograf na komunię świętą w mieście Syców – również zapraszam do kontaktu. Fotografuję uroczystości komunijne nie tylko w Sycowie, ale także w całej Polsce. Profesjonalne zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej, zdjęcia grupowe, ewentualna dodatkowa obecność fotografa podczas białego tygodnia – takie usługi mogę dla Was zrealizować. Możecie także zamówić u mnie indywidualną sesję komunijną. Sesja komunijna może mieć miejsce podczas przyjęcia komunijnego.

Posiadam zezwolenie na fotografowanie uroczystości kościelnych (mam specjalną legitymację :).

Fotograf na bal, studniówkę, półmetek Syców

Możecie również odnaleźć mnie w internecie na frazy: „fotograf na bal Syców„, „fotograf na studniówkę Syców„, „fotograf na półmetek Syców„. Jeśli organizujecie studniówkę, półmetek, bal maturalny, komers, bal ósmoklasisty i potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf, który dobrze odnajduje się również w takich wydarzeniach – zapraszam do kontaktu.

Fotografowanie studniówki, balu maturalnego, półmetka to dla mnie za każdym razem prawdziwa przyjemność. Lubię towarzyszyć młodym ludziom w wyjątkowych, nierzadko przełomowych momentach ich życia. Do fotografowania studniówek, balów, półmetków, imprez firmowych, eventów, koncertów, spektakli teatralnych itd. podchodzę zawsze z pełnym zaangażowaniem, opowiadając historię aparatem i obiektywem kreatywnie, ciekawie. Uchwycenie radości i dobrej zabawy to dla mnie priorytet.

fotograf ślubny Syców
Zdjęcia ze studniówki, balu, komersu – fotograficzna relacja z eventu

Fotograf ślubny Syców – kontakt

Fotograf ślubny Syców – Łukasz Gromolak. Preferuję kontakt mailowy (gromolak@gmail.com). Jestem także dostępny pod numerem telefonu +48 607 265 770.