Fotograf na komunię Opole – fotografia komunijna

Profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Opole – Łukasz Gromolak. Jeśli zależy Wam na profesjonalnych zdjęciach z komunii świętej w Opolu (lub z innego miasta znajdującego się na terenie województwa opolskiego) – zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty i cennika. Fotografia komunijna może zostać wykonana dla całej szkoły, parafii, grupy lub klasy. Obsługuje fotograficznie i te mniejsze grupy (10-20 dzieci) i te średnie (20-50 dzieci) lub największe (do 200 dzieci). Jeśli poszukujesz fotografa, który posiada uprawnienia do fotografowania w kościele (mam specjalną legitymację), który projektuje i wykonuje fotoksiążki i inne dodatki komunijne (albumy, płyty DVD, pendrive itd.) – zgłaszam swoją gotowość! Pierwsza komunia święta to wyjątkowy czas w życiu młodego człowieka – warto skorzystać z profesjonalisty w zakresie fotografii komunijnej – to pamiątka na całe życie!

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna
Zdjęcie grupowe dzieci podczas mszy komunijnej w Opolu

Zdjęcia z komunii świętej w Opolu

Zdjęcia wykonuję nie tylko w Opolu, ale także na terenie całego kraju. Województwo opolskie odwiedzam bardzo często ze względu na moje miejsce zamieszkania (okolice Wrocławia). Jak wykonuję zdjęcia z komunii świętej? Jako fotograf na komunię świętą dokładam wszelkich starań, aby każde dziecko występowało na zbliżonej liczbie fotografii.

Pierwsza komunia święta Opole – jeśli potrzebny jest Wam fotograf na komunię świętą, który zajmuje się tym zawodowo, ma wieloletnie doświadczenie, prowadzi firmę i wystawia faktury, który przeszedł kurs liturgiczny i współpracuje z innymi, profesjonalnymi fotografami – zgłaszam swoją kandydaturę! :-)

Oprócz reportażu z Mszy Świętej, mogę dla Was także wykonać sesje indywidualne. Do indywidualnych sesji zdjęciowych zapraszam każdego, kto organizuje przyjęcie po komunii świętej – to doskonała okazja nie tylko do rodzinnych spotkań, ale także do wykonania zdjęć grupowych, rodzinnych, z tortem, ze świecą, książeczką itd.

Fotograf na komunię świętą Opole – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest oferta i cennik fotografowania w dniu komunii świętej w Opolu. Jako profesjonalny fotograf na komunię świętą informuję, że pamiątkowe zdjęcia z komunii świętej, które dla Was wykonam, będą piękną pamiątką nie tylko dla dzieci, ale także dla całej rodziny. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Na komunię fotograf -zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i cennika zdjęć komunijnych w Opolu.

Szczegółową wycenę i ofertę będę w stanie przesłać po otrzymaniu zapytania mailowego uwzględniającego:

 • termin uroczystości
 • lokalizację
 • dokładny termin
 • dokładną liczbę dzieci

Na każde zapytania odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Opole, cena zdjęć

Fotografia komunijna Opole – pakietLiczba fotografówCena usług
Reportaż z Komunii Świętej Opole – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Opole – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Opole – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Opole – Zapytaj o indywidualną ofertę i wycenę

Fotografia komunijna Opole – portfolio

Poniżej dostępne jest moje portfolio zdjęć z komunii świętej. Fotografie pełne emocji, wyjątkowe wspomnienia na długie lata, reportaże z kościoła i sesje w plenerze – prawdziwe emocje, naturalne i wzruszające momenty – to wszystko znajdziecie na moich fotografiach. Fotograf na komunię świętą – Łukasz Gromolak.

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna
Fotografia komunijna – portrety dzieci pierwszokomunijnych ze świecami w ławkach

Fotografowanie komunii świętej w Opolu – najważniejsze informacje

Pierwsza komunia święta Opole – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o mojej usłudze. Fotografowanie komunii świętej w Opolu w latach 2024-2025 – zapraszam do zapoznania się z tym, jak pracuję podczas komunii świętej.

 1. zdjęcia z komunii dostarczam w formie elektronicznej (galeria online, zabezp. hasłem)
 2. oprócz obrobionych zdjęć z komunii świętej, trafią do Was także wszystkie wykonane zdjęcia, bez obróbki
 3. posiadam uprawnienia do fotografowania w kościołach na terenie całej Polski
 4. pracuję na cichym i profesjonalnym sprzęcie, bardzo dbam o backup zdjęć z komunii
 5. gotowe fotografie trafią do Was już w terminie 30 dni – możliwe, że szybciej!
 6. możecie zamówić u mnie dodatkowo pendrive, fotoksiążki, odbitki, albumy, wydruki, płyty DVD i pendrive
 7. obsługuję grupy dowolnej wielkości – od 10-20 dzieci, przez 20-50 dzieci do 50-200 dzieci
 8. wiem jak komunia święta to ważne wydarzenie, które zdarza się tylko raz – do usługi podchodzę w pełni profesjonalnie

Fotograf na komunię świętą Opole – Łukasz Gromolak. Zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie porfesjonalnych zdjęć z komunii i indywidualnych sesji komunijnych w plenerze.

Fotografia komunijna Opolskie – gdzie jeszcze fotografuję? Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Kluczbork, Prudnik

Nysa, Prudnik, Kędzierzyn-Koźle i Kluczbork – to przykładowe miasta, w których możliwa jest fotografia komunijna. Opolskie to duże województwo, w których odbywa się wiele uroczystości kościelnych. Gdzie jeszcze fotografuję na terenie opolskiego?

Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Olesno – tutaj mogą powstać zdjęcia z komunii. Profesjonalny fotograf pracuje w dowolnym miejscu i chętnie odwiedzi m.in. Głogówek, Głubczyce, Ozimek, Dobrodzień, Prószków. Dobry fotograf chętnie odwiedza miasta: Byczyna, Grodków, Niemodlin, Głuchołazy, Strzelin, Łambinowice, Praszka. Jak wybrać fotografa na komunię, to tylko takiego, który zna miasta: Zdzieszowice, Leśnica, Pokój, Baborów, Turawa, Zawadzkie, Łubniany. Pierwsza komunia święta w opolskim to także miasta: Łosiów, Kamieniec Ząbkowicki, Pawłowiczki.

Fotograf na komunię Opole – opolskie – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna

Fotograf na komunię Brzeg – fotografia komunijna Brzeg

Zdjęcia z komunii mogą powstać w mieście Brzeg – jeśli to w Brzegu organizowana jest Wasza uroczystość (czyli pierwsza komunia święta) i zależy Wam, abym w tej lokalizacji dla Was fotografował – nie ma problemu! Fotografia komunijna Brzeg również jest możliwa, a mój dojazd do Brzegu nie jest dodatkowo płatny. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna
Zdjęcia reportażowe z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej – fotografie dzieci, rodziców i gości

Fotograf na komunię Oława – fotografia komunijna Oława

Oława to kolejny przykład miasta, które chętnie odwiedzam, aby wykonać tutaj reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej (lub ślubu, chrztu, bierzmowania). Jako fotograf na komunię Oława obsługuję uroczystości dowolnej wielkości. Fotografia komunijna w mieście Oława – jeśli tego szukacie i zależy Wam na profesjonalnych fotografiach, które oddadzą klimat uroczystości – zapraszam do skontaktowania się w sprawie wyceny i oferty.

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna

Sesja komunijna Opole

Indywidualne zdjęcia na terenie kościoła, podczas białego tygodnia, po Mszy Świętej lub podczas przyjęcia komunijnego – to także u mnie znajdziecie. Sesja komunijna Opole to dodatkowe 1-2 godziny fotografowania (np. podczas przyjęcia komunijnego), podczas których wykonam dla Was indywidualnie zdjęcia dziecka, fotografowie rodzinne i grupowe. Taką usługę również znajdziecie w mojej ofercie.

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna

Jak fotografuję pierwszą komunię świętą?

Jak dokładnie fotografuję pierwszą komunię świętą w Opolu? Kładę nacisk na cichą pracę i dyskretne poruszanie się podczas Mszy Świętej. Używam cichych aparatów. Korzystam z jasnych, stałoogniskowych obiektywów, dających najwyższą jakość obrazu. Staram się, aby żadne dziecko nie było faworyzowane lub pomijane – aby każde dziecko miało zbliżoną liczbę zdjęć z komunii świętej.

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii świętej

Czas oczekiwania na gotowe (obrobione i wyretuszowane) zdjęcia z komunii świętej w Opolu wynosi do 1 m-ca. Często udaje mi się dostarczyć gotowe zdjęcia już w terminie 2-3 tygodni. Czas oczekiwania na reportaż z komunii świętej nigdy nie jest dłuższy, niż 30 dni.

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna

Ilu fotografów będzie fotografować na Mszy?

Często jestem pytany o to, ilu fotografów będzie fotografować na mszy komunijnej. Zwykle pracuję wraz z drugim fotografem (przy komuniach większych, niż 20 dzieci). Przy mniejszych uroczystościach najczęściej pracuję sam.

Fotografia ślubna, zdjęcia chrztu, fotografowanie prymicji

Jakimi, innymi dziedzinami fotografii, jeszcze się zajmuję? W zakresie moich zawodowych zainteresowań znajduje się również (i przede wszystkim) fotografia ślubna. Wykonuję reportaże ślubne w kraju i za granicą. Opole to jedno z miast, w którym często i chętnie fotografuję. Mogę dla Was wykonać sesję ciążową, zdjęcia rodzinne, zdjęcia z chrztu świętego i chrzcin. Możliwe jest także fotografowanie prymicji kapłańskich. Ślub, wesele, poranne przygotowania, plener ślubny, cały dzień ślubu, bierzmowanie – to przykłady usługi fotograficznej, które mogę dla Was wykonać. Zapraszam do kontaktu!

Fotograf na komunię Opole – kontakt

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Fotograf na komunię świętą Opole – Łukasz Gromolak. Pracuję nie tylko na terenie woj. opolskiego, ale także w całej Polsce (m.in. WrocławKraków, cały Śląsk). Preferuję kontakt mailowy. Nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. :)

e-mail: gromolak@gmail.com

tel. +48 607 265 770

fotograf na komunię Opole - fotografia komunijna