Fotograf na komunię Kraków – fotografia komunijna Kraków

Jeśli interesuje Cię profesjonalna fotografia komunijna w mieście Kraków, to super trafiłaś lub trafiłeś! :) W dniu komunii mogę dla Was wykonać piękne, reportażowe zdjęcia. Fotografując uroczystość pierwszej komunii świętej chcę, aby wszystkie dzieci miały piękne, różnorodne zdjęcia, aby nikt nie był faworyzowany ani pomijany. W reportażu komunijnym, jako fotograf na komunię Kraków, wykonuję zdjęcia dzieci podczas przyjmowania komunii świętej, w ławce, siedzące i stojące, ze świecą. Fotografuję także grupy dzieci w ławkach. Czytania, niesienie darów, podziękowania, które dzieci składają na ręce księży, opiekunów – to także znajdzie się na zdjęciach.

Pierwsza komunia święta to doskonała okazja do wykonania zdjęć rodzinnych, grupowych, z księdzem lub klasowych. Jeśli chcecie, możemy także spotkać się w innym terminie, w białym tygodniu – tutaj mogę dla Was wykonać dodatkowe zdjęcia grupowe, z księdzem lub księżmi, z okazji wręczania pamiątkowych obrazków. Podczas komunii Kraków pracuję zwykle z drugim fotografem. Przy największych uroczystościach komunijnych (np. na 200-300 dzieci) pracujemy we trzech.

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe chwile dla dziecka i rodziców. Sesja komunijna zamówiona u profesjonalisty to gwarancja, że reportaż będzie przepiękny.

Z Krakowem jestem związany od wielu lat. Bardzo chętnie i często wykonuję tutaj sesje fotograficzne, komunijne lub ślubne. Na zdjęciach bliskie są mi szczere emocje. Bliska jest mi idea nieustawianych zdjęć – z ogromną przyjemnością uwiecznię chwile pełne wzruszeń. Uwielbiam fotografować dzieci, z ich spontanicznością i przeżywaniem świata. Moment komunii świętej to okazja do wykonania pięknego reportażu dla całej szkoły, klasy, rocznika lub parafii.

Przeczytaj więcej o mnie i o moim podejściu do fotografowania.

fotograf na komunię Kraków - fotografia komunijna Kraków
Zdjęcie grupowe wykonane po Komunii Świętej w kościele, przy ołtarzu.

Fotograf na komunię Kraków – najważniejsze informacje:

 • fotografuję i małe i te ogromne uroczystości :) wielkość Komunii Świętej nie stanowi dla mnie problemu
 • szczegółową wycenę (ofertę i cennik) prześlę w wiadomości mailowej – proszę o informację odnośnie terminu, lokalizacji i ilości dzieci (oraz tego ile to jest grup i na ile dni jest to podzielone)
 • na Mszy Świętej poruszam się cicho i dyskretnie
 • zdjęcia otrzymacie do 1 miesiąca, w formie galerii online. Oprócz zdjęć poddanych obróbce, trafią do Was również wszystkie wykonane fotografie podczas komunii świętej w Krakowie
 • pracuję na podstawie konkretnej i jasnej umowy, po otrzymaniu zadatku
 • posiadam legitymację, odpowiednie uprawnienia nadane przez kurię biskupią
 • bardzo dobrze znam Kraków i tutejsze kościoły. Choć nie mieszkam na codzień w Krakowie, to mój dojazd do Krakowa nie jest dodatkowo płatny.
 • Wasze zdjęcia są u mnie bezpieczne – odpowiednio archiwizuję fotografie z komunii świętej

Fotograf na komunię świętą Kraków – Łukasz Gromolak – serdecznie zapraszam do współpracy.

fotograf na komunię Kraków
Dzieci przystępujące do Komunii Świętej w jednym z krakowskich kościołów. Zdjęcia komunijne zostały wykonane przez 2 fotografów.

Fotograf na komunię Kraków – oferta i cennik

Moja oferta i cennik dotyczący fotografii komunijnej przesyłam w wiadomości mailowej. Koszt i cena fotografowania Komunii Świętej zależy od: wielkości uroczystości, lokalizacji i terminu. Proszę o przesłanie szczegółów, abym – jako fotograf na komunię Kraków – mógł przesłać szczegółową ofertę.

Fotografia komunijna Kraków to także możliwość wykonania sesji komunijnej. Sesja komunijna to nie tylko reportaż z kościoła lub zdjęcia w białym tygodniu, to możliwość wykonania fotografii w innym terminie, w plenerze. Jeśli interesują Was indywidualne zdjęcia rodzinne z przygotowań – jeśli cenicie taką fotografię – zapraszam również do współpracy. Osobom zainteresowanym zdjęciami podczas przyjęcia również mogę przedstawić ofertę dotyczącą takiej usługi. Fotografie wykonane w gronie rodziny, fotografia komunijna pełna emocji, szczerego śmiechu – takie pamiątkowe zdjęcia są mi bliskie.

Do komunii Kraków przystępuje co roku wiele dzieci. Pragnę każde zlecenie w Krakowie sfotografować w możliwie jak najbardziej profesjonalny sposób. Zależy mi, aby sprostać największym wymaganiom rodziców. Z doświadczenia wiem, że zabawne sytuacje nabierają dodatkowo wyjątkowości po wielu latach – warto wracać wspomnieniami do pięknych chwil i zdjęć.

Oferta i cennik – fotografia komunijna Kraków, cena usługi

Fotografia komunijna Kraków – nazwa pakietuIlość fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Kraków – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 osób)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej w Krakowie – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 35-60 osób)
2od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Kraków – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 65-250 osób)
2-3od 4500 PLN
Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunie Kraków, fotografia komunijna

Fotograf na komunię Kraków – cena

Fotograf na komunię Kraków – sprawdź jaka jest szczegółowa cena usługi. Fotografia komunijna Kraków – cena usługi zależy od:

 • ilości dzieci (a co za tym idzie od ilości fotografów obsługujących uroczystość)
 • ilości grup (czy to jest 1 grupa, czy np. 2, czy w jednym dniu, czy w sobotę i niedzielę)
 • lokalizacji, terminu

Sesja komunijna indywidualna to koszt w przedziale 1000-1500 PLN. W czasie komunii Kraków staram się wykonać najpiękniejsze zdjęcia nie tylko dzieci, ale także wszystkich uczestników Mszy – rodziców, chrzestnych, wszystkich zaproszonych gości.

Formularz kontaktowy – zapytaj o wycenę i dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunie Kraków, fotografia komunijna
Indywidualne zdjęcia dzieci w ławkach

Fotografia komunijna Kraków – dlaczego warto?

Fotografia komunijna Kraków to coś, co zdarza się tylko raz. Profesjonalne zdjęcia, to pamiątka na całe życie. Dlaczego warto? Każde dziecko pamięta swoją pierwszą komunię świętą. W życiu młodego człowieka to wyjątkowe wydarzenie. Piękne, rodzinne zdjęcia przywołują zabawne sytuacje. W gronie przyjaciół możemy, po latach, oglądać wyjątkowe fotografie – również podczas zebrania rodziny. To świetna okazja do wspomnień w atmosferze ciepła.

Fotografia komunijna Kraków, sesja komunijna – wybierz profesjonalistę. Podczas komunii Kraków wykonam dla Was wiele zdjęć – część z nich trafi do Was w formie galerii on-line (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi), pozostałe, jako pakiet dokumentacyjny, w formie linku do dysku google-drive.

Komunie święte fotografuję także na terenie całego woj. małopolskiego. Fotografia komunijna może powstać m.in. Tarnów, Nowy Sącz, Kielce, Oświęcim, Chrzanów, Skawina, Olkusz, Wieliczka, Proszowice. Zdjęcia z komunii świętej mogę wykonać w Niepołomice, Zakopane, Trzebinia, Myślenice, Krzeszowice, Bochnia, Brzesko, Stalowa Wola. Reportaż z komunii mogę wykonać w Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Limanowa, Bochnia, Jaworzno, Nowy Wiśnicz. Fotografia komunijna to także Łapanów, Zakliczyn, Wolbrom, Bobowa, Pieszyce, Radłów.

Fotografuję także w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu i Warszawie. Zdjęcia na Śląsku (w Katowicach i Gliwicach) również nie stanowią dla mnie problemu. Fotografia komunijna i zdjęcia z komunii możliwe są na terenie całej Polski.

fotograf na komunie Kraków, fotografia komunijna

Zdjęcia z komunii świętej Kraków – oferta 2024

Oferta 2024 r. na zdjęcia z komunii świętej w mieście Kraków – zapytaj o szczegółową wycenę, ofertę i cennik. Pierwsza komunia święta i reportaż z takiej uroczystości nierzadko jest nie lada wyzwaniem. Ciemne kościoły, ciasne wnętrza – dzięki profesjonalnemu sprzętowi i doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat jestem w stanie poradzić sobie w każdych warunkach oświetleniowych. Sesja komunijna na fotografii to wyjątkowe wspomnienia. Podczas sesji w plenerze lub w czasie przyjęcia i przygotowań mogę dla Was wykonać również indywidualny reportaż z przebiegu tego dnia dla Waszego dziecka.

W czasie komunii Kraków bliska jest mi fotografia najmniej ustawiana. O ile na sesji komunijnej ustawiam dzieci i rodziców, o tyle na reportażu podczas Mszy, przyjęcia nie ingeruję w przebieg ważnych rodzinnych wydarzeń. W tej dziedzinie fotografii czuję się bardzo dobrze.

Jeśli zatem szukasz fotografa, dla którego bliska nie jest tylko fotografia rodzinna, ale także zdjęcia podczas uroczystości kościelnych (komunia święta, ślub, chrzest, bierzmowanie, święcenia kapłańskie lub zakonne) – zapraszam serdecznie, jako fotograf na komunię, do skorzystania z moich usług.

fotograf na komunie Kraków, fotografia komunijna
Zdjęcia wykonane przed kościołem, podczas przygotowania do Komunii Świętej w Krakowie

Fotograf na ceremonię I komunii Świętej dla całej grupy, szkoły, klasy i parafii

Jako fotograf na ceremonię I komunii świętej mogę wykonać zdjęcia dla całej szkoły, grupy, parafii lub klasy. Niezależnie od tego jak wielka jest Wasza pierwsza komunia święta, na ile osób będzie to sesja komunijna na terenie Krakowa – chętnie podejmę się każdego zlecenia, aby Wasze dzieci otrzymały piękną pamiątkę na długie lata.

Sesja komunijna Kraków

Jako fotograf na komunię Kraków mogę dla Was wykonać usługę, która nazywa się „sesja komunijna”. Pod tym pojęciem kryje się zarówno indywidualna sesja w plenerze, jak i reportaż w kościele. W zależności od tego, co dokładnie potrzebujecie. Proszę o przesyłanie zapytań drogą mailową.

fotograf na komunie Kraków, fotografia komunijna

Pierwsza komunia święta Kraków

Jako profesjonalny fotograf na komunię Kraków z przyjemnością uwiecznię uroczystość, którą jest pierwsza Komunia Święta w mieście Kraków. Zapraszam do zamawiania również u mnie sesji w plenerze – takie zdjęcia rodzinne to również doskonała pamiątka.

Bliska jest mi również fotografia ślubna Kraków. Uwielbiam fotografię ślubną. Podczas fotografowania uroczystości liturgicznych (ślub, komunia, chrzest, bierzmowanie) poruszam się cicho i dyskretnie. Te uroczystości to wydarzenia w życiu młodego człowieka, które zapamięta się na zawsze. Rolą fotografa, który odbył kurs liturgiczny, jest wykonać piękne fotografie, które zapisują momenty, które już się nie powtórzą.

fotograf na komunie Kraków, fotografia komunijna

Ile zdjęć z komunii w Krakowie otrzymamy?

Ile dokładnie otrzymamy zdjęć z komunii w Krakowie? Dla grupy ok. 50 dzieci, ilość zdjęć powinna wynieść między 500, a 650 fotografii.

Ile czeka się na zdjęcia z komunii?

Ile dokładnie czeka się na zdjęcia z komunii? Fotografia komunijna Kraków – czas oczekiwania na gotowy reportaż wynosi maksymalnie 1 miesiąc. Zwykle dostarczam zdjęcia w terminie 2-3 tygodni. Sesja komunijna gotowa jest zatem bardzo szybko :)

W ile osób fotografujesz komunię świętą Kraków?

Często jestem pytany o to w ile osób dokładnie fotografujesz komunię świętą, np. w mieście Kraków. To, czy pracuję sam, czy we współpracy z 1-2 fotografami zależy od konkretnej lokalizacji, charakteru kościoła i od wielkości uroczystości – od ilości dzieci. Jako fotograf na komunię Kraków uważam, że jakość zdjęć jest najważniejsza – to pamiątka na długie lata. Fotografia komunijna Kraków – tutaj nie ma miejsca na kompromisy.

Aby sesja komunijna była w pełni udana, usługę zrealizuję nawet przy współpracy 2 dodatkowych fotografów – tak fotografuję i pracuję, aby komunię pokazać możliwie jak najpiękniej. Do każdej sesji na terenie Krakowa podchodzę w pełni poważnie :)

Fotograf na Komunię Świętą Kraków – kontakt

Poniżej znajdziesz kontakt do fotografa na Komunię Świętą w mieście Kraków. Fotograf na komunię Kraków, którym jestem, preferuje kontakt mailowy (gromolak@gmail.com). Jestem jednak również dostępny pod telefonem (+48 607 265 770). Fotografia komunijna Kraków – jeśli zależy Ci na tym, aby pierwsza komunia święta, sesja komunijna została sfotografowana w sposób w pełni profesjonalny – zapraszam do skorzystania z moich usług.

Profesjonalne zdjęcia z komunii – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu.