Fotograf chrzest Warszawa

Cześć! Miło mi, że trafiłaś/trafiłeś na moją stronę. Mam na imię Łukasz, fotografuję chrzty, komunie i śluby, a Warszawa to mój drugi dom. Jako fotograf na chrzest z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia, które oddają prawdziwe emocje. Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie w życiu Waszego dziecka i całej rodziny – włączenie do wspólnoty chrześcijańskiej to nie przelewki! :) Z przyjemnością wykonam dla Was naturalne, autentyczne i wzruszające zdjęcia z przygotowań do chrztu, z obrzędu chrztu i na przyjęciu – chrzcinach. Jako fotograf chrzest Warszawa przygotowałem dla Was kilka pakietów usług fotograficznych – zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą. Fotografia chrztu w moim wykonaniu to również profesjonalne albumy fotograficzne – chrzest w pięknej, fotograficznej oprawie chętnie oglądają wszyscy bliscy podczas Świąt lub np. spotkań rodzinnych. Więcej o mnie i o moim podejściu do fotografii.

fotograf chrzest Warszawa

Fotograf chrzest Warszawa – zobacz moje portfolio

Na mojej stronie znajdziesz moje portfolio. Zobacz zdjęcia z Chrztów Świętych, które wykonałem. Jako fotograf na chrzest Warszawa z przyjemnością sfotografuję chrzest Waszego dziecka. W życiu jest wiele wyjątkowych momentów (1 komunia święta, ślub, bierzmowanie, chrzest), które powinny zostać uwiecznione na zdjęciach. Fotografia chrztu w moim wykonaniu to coś, co będzie pamiątką na długie lata. Zdjęcia mogą zostać przez Was oprawione w ramki i na długie lata zawisnąć w Waszym salonie przypominając te wyjątkowe chwile. Skontaktuj się ze mną! :)

Fotograf chrzest Warszawa – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i moje podejście – zapytaj o dostępność terminu za pomocą poniższego formularza. Jako fotograf chrzest Warszawa wykonam dla Ciebie zdjęcia w domu, kościele i restauracji.

Fotografia chrztu to pamiątka dla całej rodziny. Moją usługę cechuje pełen profesjonalizm – każdy chrzest, który fotografuję, poprzedza odpowiednie przygotowanie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf chrzest Warszawa

Fotograf chrzest Warszawa – oferta, cennik i pakiety

Cennik moich usług fotograficznych podzieliłem na 4 pakiety. Moja oferta obejmuje nie tylko zdjęcia w formie cyfrowej, ale także możesz/możecie dodatkowo zamówić fotoksiążki. Fotograf chrzest może dla Was wykonać także wydruki wielkoformatowe. Warszawa nie jest jedynym miejscem, w którym możliwa jest fotografia chrztu. Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem odwiedzam chętnie także Poznań, Kraków, Wrocław i cały Śląsk.

Fotograf na chrzest Warszawa – Cennik

Fotografia chrztu Warszawa – pakietyZakres usługiCena
Pakiet nr 1 – Fotograf na chrzestZdjęcia na chrzcie w kościele (Warszawa)1099 PLN
Pakiet nr 2 – Fotograf na chrzestZdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia przygotowań w domu (Warszawa)1299 PLN
Pakiet nr 3 – Fotograf na chrzestZdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach (Warszawa)1299 PLN
Pakiet nr 4 – Fotograf na chrzestZdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach (Warszawa)1499 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam fakturę.

Jeśli chcesz zamówić fotografa na chrzest, zadzwoń +48 607 265 770

fotograf chrzest Warszawa

Fotograf chrzest Warszawa – co ode mnie otrzymasz?

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zamówić u mnie realizację usługi fotograficznej i zastanawiasz się co dokładnie ode mnie otrzymasz, to poniżej przedstawiam szczegółowo wszystkie informacje. Jako fotograf chrzest Warszawa podchodzę do realizacji zdjęć kompleksowo. Fotografia chrztu i zdjęcia z uroczystości to nie są przelewki!

Co ode mnie otrzymasz?

 • zdjęcia w formie galerii on-line – fotografie w pełnej rozdzielczości poddane obróbce i retuszowi (zdjęcia zabezpieczone hasłem)
 • pokaz slajdów (zabezpieczony hasłem)
 • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia, w pełnej rozdzielczości, w formie tzw. „surowej”)

W jakim terminie dostarczam zdjęcia?

 • W terminie 1 m-ca (30 dni od uroczystości) otrzymasz link do galerii, pokazu slajdów i wszystkich wykonanych zdjęć
 • Czas oczekiwania na realizację fotoksiążki 20-30 dni od momentu akceptacji i opłacenia projektu.

Co dodatkowo możesz zamówić?

Jak wygląda współpraca?
Po podpisaniu krótkiej umowy, wystawiam Wam fakturę z terminem płatności 3 dni robocze. Następnie spotykamy się podczas chrztu świętego (lub wcześniej – jeszcze w domu, na przygotowaniach) i fotografuję Was i Waszą rodzinę.

Jakie zdjęcia dla Was mogę wykonać?

 • zdjęcia z przygotowań do chrztu w domu
 • zdjęcia rodzinne, grupowe, na wszystkie możliwe sposoby (z chrzestnymi, dziadkami itp.)
 • obrzęd chrztu (sam chrzest lub cała Msza Święta) – wszystkie elementy (błogosławieństwo, polewania główki wodą, namaszczenie olejem z Krzyżma Świętego, nałożenie szatki, zapalenie świecy itp.).
 • zdjęcia przy stołach
 • zdjęcia z krojenia tortu
 • sfotografuję składanie życzeń, wręczanie prezentów

Fotografia Chrztu Świętego w Warszawie

W Warszawie możliwa jest fotografia Chrztu Świętego w wielu wyjątkowych miejscach. Przez całe życie, gdy fotografowałem śluby i chrzty, zawsze zależało mi na tym, aby moje zdjęcia z różnych uroczystości były naturalne, dynamiczne, aby przedstawiały wyjątkowe chwile. W jakich lokalizacjach województwa mazowieckiego fotografia Chrztu Świętego jeszcze jest możliwa? Jako fotograf na chrzest chętnie odwiedzę: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Otwock, Piaseczno, Wołomin, Mińsk Mazowiecki. Zdjęcia na Chrzcie Świętym mogę wykonać również w miastach: Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Marki, Ząbki, Grodzisk Mazowiecki, Tłuszcz, Kobyłka, Milanówek, Przasnysz.

fotograf chrzest Warszawa

Zdjęcia z Chrztu Świętego w Warszawie

Gdzie mogą zostać wykonane w Warszawie Zdjęcia z Chrztu Świętego?

Poniżej znajdziesz kilka miejsc, które Warszawa ma do zaoferowania na zdjęcia. Chrzest w nich będzie niezapomnianym przeżyciem. Fotografia chrztu w tych lokalizacjach to coś wspaniałego – wiem to ja, fotograf chrzest Warszawa! :)

 • Katedra św. Jana Chrzciciela w Warszawie
 • Kościół św. Karola Boromeusza
 • Kościół pw. św. Aleksandra
 • Kościół Wizytek
 • Kościół św. Anny (moje ulubione miejsce!)
 • Bazylika archikatedralna pw. św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika
 • Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
 • Kościół św. Kazimierza
 • Kościół Wszystkich Świętych
 • Kościół pw. św. Stanisława Kostki

Fotograf na chrzciny w Warszawie

Bardzo chętnie sfotografuję również chrzciny! To dobry moment na wykonanie zdjęć grupowych, rodzinnych, przy torcie lub składaniu życzeń. Fotograf w Warszawie bardzo chętnie będzie Ci towarzyszyć podczas tej uroczystości. Zdjęcia na chrzcinach to również fajne wydarzenie dla najmłodszych członków Twojej rodziny! Fotografia chrztu w pewnym sensie dopełnia się na chrzcinach – reportaż w ten sposób jest bardziej pełny, ciekawy i bogaty. Podczas fotografowania chrzcin skupiam się na wszystkich zaproszonych gościach. Fotografuję zarówno chrzty duże jak i te małe – te, na których jest zaproszonych 50-100 osób jak i te, gdzie są tylko rodzice i chrzestni.

Fotograf na chrzest w Warszawie – jak wybrać?

Zastanawiasz się pewnie jak wybrać fotografa na chrzest np. w Warszawie? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek:

 • fotografia chrztu powinna znaleźć się w portfolio fotografa
 • obejrzyj zdjęcia również z innych uroczystości – np. sesje ślubne w kościele
 • ważne jest, abyś do oglądania zdjęć podchodziła/podchodził z przyjemnością
 • dojazd fotografa do miasta Warszawa nie powinien być dla niego problemem
 • zdjęcia z uroczystości, jaką jest chrzest, powinny być jasne, wesołe i pogodne

Jeśli fotograf spełnia te kryteria, śmiało możesz do niego dzwonić i rezerwować termin!

fotograf chrzest Warszawa

Czy warto zatrudniać fotografa do zrobienia zdjęć na Chrzcie Świętym?

Fotografia chrztu to wydarzenie, które odbywa się jeden, jedyny raz w życiu. Warto zatem zatrudniać fotografa! Czy do zrobienia zdjęć na chrzcie świętym wystarczy przysłowiowy „wujek” z aparatem? Obawiam się, że nie. Często zdjęcia wykonywane są w trudnych, ciemnych warunkach oświetleniowych albo ksiądz może wymagać specjalnej legitymacji – ja takową posiadam! :) Fotografuję jasnymi, stałoogniskowymi obiektywami i cichymi bezlusterkowcami – to ważne, aby w kościele zachowywać się cicho i dyskretnie.

Fotografia przygotowań do Chrztu Świętego – czy warto?

Fotografia chrztu to nie tylko zdjęcia w kościele, ale także możliwość uwiecznienia przygotowań do chrztu świętego. Czy warto sfotografować nie tylko chrzest, ale również ten element uroczystości? Fotografia chrztu wraz ze zdjęciami z przygotowań to bardzo fajne dopełnienie dla całego reportażu – możliwość sfotografowania detali (np. świecy, szatki, ubranek, bucików itp.), rodziny, która przyjeżdża wcześniej itp.

fotograf chrzest Warszawa

Opinie klientów o fotografie z Warszawy

Fotografia chrztu to zajęcie, które nie może zostać powierzone byle komu! :) Chrzest to bardzo ważne wydarzenie, które powinno zostać sfotografowane przez profesjonalistę! Przeczytaj poniżej opinie klientów o mnie – fotografie ślubnym, chrzcielnym i rodzinnym. Klienci nie tylko z Warszawy tak napisali o mojej pracy:

Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Klientów (m.in. w zakresie fotografii ślubnej i chrztu) znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Ile kosztuje fotograf na chrzest w Warszawie?

Zastanawiasz się pewnie ile dokładnie kosztuje fotograf (a w zasadzie, to usługa fotograficzna) na chrzest w Warszawie? Na tej stronie (powyżej) znajdziesz szczegółowy cennik. Fotografia chrztu została u mnie podzielona na 4 pakiety.

Chrzest w mieście Warszawa to najczęściej spotkanie w domu, zdjęcia w kościele i podczas chrzcin. Być może u innego fotografa znajdziesz inne pakiety. U mnie jednak otrzymasz kompleksową obsługę fotograficzną wraz z możliwością zamówienia produktów premium – np. drewnianych lub skórzanych fotoksiążek!

fotograf chrzest Warszawa
Przykładowy zestaw fotoksiążek na chrzest (1 szt. 25×38 cm, 2 szt. 20×30 cm, 2 szt. 15×23 cm). Zastosowane materiały: większe albumy – drewno i skóra naturalna (z dodatków: grawer + złocenie bloku albumu), mniejsze albumy – biała eko-skóra (z dodatków: złocenie bloku i grawer na okładce)
fotograf chrzest Warszawa

Reportaż z Chrztu Świętego, przygotowań do chrztu i chrzcin

Jeśli reportaż z Chrztu Świętego jest poprzedzony spotkaniem w domu – podczas przygotowań do chrztu, to jest to bardzo dobry moment na wykonanie zdjęć rodzinnych, grupowych i detali. Podczas chrzcin nie zawsze jest na to czas i miejsce. U fotografa z Warszawy otrzymasz kompleksowy reportaż, który pokaże chrzest w wyjątkowy sposób. Reportaże fotograficzne w moim wykonaniu cechują się dynamizmem i naturalnymi kolorami. Zapraszam do obejrzenia moich fotografii!

Album fotograficzny z okazji Chrztu Świętego – wyjątkowa pamiątka

Czym byłby reportaż, gdyby nie został profesjonalnie oprawiony w album fotograficzny? Drewniana lub skórzana fotoksiążka to wyjątkowa pamiątka. Nie tylko z okazji Chrztu Świętego, ale np. z okazji 1 komunii świętej, bierzmowania, ślubu warto zamówić taką fotoksiążkę. Chrzest w mieście Warszawa to wydarzenie, które nie odbywa się codziennie. Zainwestuj w profesjonalne zdjęcia, które będą stanowić wspaniałą pamiątką dla całej rodziny!

Fotografia Warszawa – nie tylko Chrzest!

Jak już pewnie zauważyłaś/zauważyłeś, nie skupiam się wyłącznie na wydarzeniu, jakim jest chrzest. Nie tylko takie uroczystości fotografuję! :) Fotografia Warszawa to również reportaż ze ślubu z kościoła lub wesela. Z fotografią chrzcielną związane są także np. sesje rodzinne w domu. Fotografuję różne wydarzenia firmowe (konferencje, eventy, spotkania biznesowe, meet-upy itp.).

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio! Zdjęcia ze ślubu w mieście Warszawa również są czymś, czego chętnie się podejmuję. Fotografuję również komunie. Często spotykam rodziny kilka razy – np. na ślubie, później na chrzcie…. i np. na kolejnym chrzcie lub sesji ciążowej! :) Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana moimi usługami – zapraszam do rozmowy.

Podczas pracy staram się stwarzać taką atmosferę, aby moi klienci (i ich zaproszeni goście) czuli się swobodnie przez cały dzień. Czy to w domu, czy w restauracji. Spontaniczne zachowania gości to zdjęcia, które powstają spontanicznie!