FOTOGRAF NA KOMUNIĘ BYDGOSZCZ

Z tej strony Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Bydgoszcz. Posiadam duże doświadczenie nabyte podczas fotografowania uroczystości liturgicznych. Komunia Święta to jedno z ważnych rodzinnych wydarzeń, które powinno zostać sfotografowane przez profesjonalistę. Jeśli szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie profesjonalny reportaż, zapraszam do kontaktu.

Fotografuję komunie święte dowolnej wielkości – od tych najmniejszych (dla grup 10-20 osób), do tych największych (nawet na 150-200 dzieci). Dojazd do Bydgoszczy nie jest dodatkowo płatny. Posiadam legitymację, odbyłem odpowiedni kurs liturgiczny, upoważniający mnie do fotografowania w kościołach rzymskokatolickich. Poruszam się cicho i dyskretnie podczas fotografowania, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

fotograf na komunię Bydgoszcz
Zdjęcie grupowe wykonane po Mszy Świętej komunijnej w Bydgoszczy

Fotograf na komunię Bydgoszcz – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące zagadnienia, jakim jest „fotograf na komunię Bydgoszcz” :)

 • fotografuję komunie święte na terenie całej Polski, Bydgoszcz jest jednym z miast, które chętnie często odwiedzam. Dojazd do Bydgoszczy nie jest dodatkowo płatny – mieszkam niedaleko.
 • posiadam odpowiednie uprawnienia, legitymację, odbyłem kurs liturgiczny
 • poruszam się zawsze cicho i dyskretnie
 • otrzymacie ode mnie zdjęcia w formie galerii on-line (fotografie poddane obróbce i retuszowi)
 • oprócz ww. zdjęć, trafią do Was wszystkie wykonane zdjęcia (pakiet dokumentacyjny, fotografie nieobrobione)
 • zdjęcia dostarczam w terminie 2-3 tygodni
 • pracuję na podstawie umowy
 • na każdą płatność wystawiam fakturę
 • fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 fotografami (to zależy od wielkości uroczystości)
 • fotografuję zarówno te małe komunie, jak i te największe
 • posiadam profesjonalny, cichy sprzęt, bardzo dbam o backup i archiwizację zdjęć
 • dodatkowo możecie zamówić u mnie odbitki, fotoksiążki, pendrive, płyty DVD
 • w przypadku choroby zapewniam zastępstwo, biorę na siebie całą odpowiedzialność :)
 • dodatkowa sesja komunijna może odbyć się np. w białym tygodniu
 • obsługuję fotograficznie także uroczystości, które odbywają się przez cały weekend (np. 2 grupy sobotnie i 2 niedzielne)

Fotograf na komunię świętą Bydgoszcz – oferta i cennik

Poniżej znajduje się przykładowa oferta i cennik. Jako fotograf na komunię świętą w mieście Bydgoszcz dbam o to, aby każde dziecko miało piękne zdjęcia z komunii świętej. Pierwszą komunię świętą fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami. Sesja komunijna może odbyć się zarówno w Bydgoszczy, jak i na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Pierwsza komunia święta (a wraz z nią sesja komunijna) to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. Moment komunii świętej to chwile pełne wzruszeń, które nabierają dodatkowo wyjątkowości po latach. Fotografie pełne szczerego śmiechu zapisują momenty na długie lata. Fotografie oglądane w gronie rodziny przywołują zabawne sytuacje. Takie rodzinne zdjęcia z komunii Bydgoszcz to świetna okazja do wykonania pięknych zdjęć, sesji w plenerze lub w kościele. Na fotografii pokażę i dzieci, i rodziców, dziadków, chrzestnych, rodzeństwo.

Oferta i cennik – fotografia komunijna Bydgoszcz, cena usługi

Fotografia komunijna Bydgoszcz – nazwa pakietuIlość fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Bydgoszcz – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 osób)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej w Bydgoszczy – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 35-60 osób)
1-2od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Bydgoszcz – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 65-250 osób)
2-3od 4500 PLN
Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Bydgoszcz
Zdjęcia dzieci komunijnych w ławkach, w kościele.

Fotograf na komunię Bydgoszcz – sprawdź dostępność terminu

Fotograf na komunię Bydgoszcz – sprawdź dostępność terminu na zdjęcia komunijne i zapytaj o szczegółową ofertę. Dokładny cennik prześlę mailem, po otrzymaniu zapytania uwzględniającego termin, wielkość uroczystości, ilość grup i dzieci. Fotografia pełna emocji, najmniej ustawiana – takie zdjęcia z komunii świętej są mi bliskie. Profesjonalnie wykonane zdjęcia grupowe, na dworze lub na terenie kościoła – to też moja domena. Fotograf na komunię Bydgoszcz Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu i wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Bydgoszcz - fotografia komunijna Bydgoszcz i Toruń
Portret na sesji komunijnej w Bydgoszczy

Fotografia komunijna Bydgoszcz

Fotografia komunijna Bydgoszcz – na tej stronie znajdą Państwo szczegółową ofertę i cennik oraz najważniejsze informacje dotyczące realizacji usługi, jaką jest reportaż z komunii świętej w Bydgoszczy. Na terenie Bydgoszczy fotografia komunijna może powstać w dowolnym kościele – to miasto wielu wyjątkowych i fotogenicznych kościołów. W dniu komunii świętej nie ma miejsca na błędy i kompromisy – fotografuję sam lub we współpracy z dodatkowymi fotografami, aby reportaż był kompletny i pokazywał w równym stopniu wszystkich uczestników uroczystości.

Fotograf na komunię Bydgoszcz – z doświadczenia wiem, że pierwsza komunia święta to wyjątkowe przeżycie. W życiu młodego człowieka niewiele jest tak doniosłych wydarzeń. Fotografując komunię świętą skupiam się na każdym dziecku tak, aby nikt nie został pominięty. Jako fotograf na komunię wiem, jak ważne takie zdjęcia są dla rodziców i samych dzieci. Z ogromną przyjemnością uwiecznię Waszą uroczystość. Moda nieustawianych zdjęć wraca – warto zainwestować w piękny reportaż. Uwielbiam fotografować dzieci – każdą wolną chwilę poświęcam moim dzieciom, wraz z aparatem :) Fotografia komunijna Bydgoszcz – jeśli tego potrzebujecie, zapraszam serdecznie do kontaktu.

fotograf na komunię Bydgoszcz - fotografia komunijna Bydgoszcz i Toruń

Sesja komunijna Bydgoszcz

Jeśli interesuje Was fotografia komunijna Bydgoszcz – doskonale trafiliście. Pierwsza komunia święta to wyjątkowy moment dla dziecka i całej rodziny, który koniecznie należy sfotografować. Fotografia komunijna pozwala nam wykonać wyjątkowe zdjęcia, które czasem są nie lada wyzwaniem, będące pamiątką na całe życie. Sesja komunijna Bydgoszcz – zapraszam do kontaktu. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych zdjęć w białym tygodniu (np. z okazji wręczania obrazków lub dodatkowe zdjęcia grupowe), lub fotografie z przygotowań – takie zdjęcia również mogę dla Was wykonać. Pamiętajmy, że komunie święta Bydgoszcz zdarza się tylko raz!

Podczas komunii Bydgoszcz wykonam dla Was nie tylko reportaż w kościele, ale także zdjęcia podczas przygotowań przed Mszą oraz fotografie grupowe, rodzinne po Mszy. To doskonały moment na wykonanie zdjęć grupowych, klasowych, rodzinnych – w dowolnej konfiguracji, jeśli oczywiście pozwala na to czas i miejsce. Fotograf na komunię Bydgoszcz – Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług.

fotograf na komunię Bydgoszcz - fotografia komunijna Bydgoszcz i Toruń

Profesjonalne zdjęcia z komunii świętej w Bydgoszczy

Jeśli interesują Was profesjonalne zdjęcia z komunii świętej – pozostaję do dyspozycji :) Pracuję nie tylko w Bydgoszczy, ale na terenie całej Polski. Przy najmniejszych uroczystościach fotografuję w pojedynkę, przy tych większych (i największych) pomaga mi 1-2 dodatkowych fotografów.

Jeśli zależy Wam, abym wykonał także zdjęcia podczas przyjęcia – takie fotografie również mogę wykonać. Mogę być także obecny podczas porannych przygotowań do komunii świętej. Warto pamiętać, że wybór profesjonalnego fotografa nie jest łatwym zadaniem – wybierzcie profesjonalistę, któremu będziecie mogli zaufać. Dla którego fotografia komunijna Bydgoszcz to będzie codzienność. Który komunię Bydgoszcz będzie miał (ba, już ma!) w jednym palcu.

fotograf na komunię Bydgoszcz - fotografia komunijna Bydgoszcz
Indywidualne zdjęcia dzieci w kościele podczas komunii świętej

Pierwsza komunia święta – reportaż fotograficzny

Uroczystość, jaką jest pierwsza komunia święta, organizowaną przez parafię, koniecznie musi sfotografować profesjonalista. Tylko taki fotograf wykona reportaż fotograficzny, który będzie najwyższej jakości. Nie można powierzać wykonania zdjęć osobie losowej, przypadkowej, która nie posiada ani profesjonalnego sprzętu, ani doświadczenia w fotografowaniu uroczystości kościelnych.

Fotografia rodzinna, fotografia ślubna – tym także się zajmuję. Specjalizuję się nie tylko w sesji komunijnej, ale w każdej dziedzinie fotografii, która dotyczy człowieka. Pamiątkowe zdjęcia, które wykonuję, wpadają w pamięć. Zdjęcia rodzinne, fotografię ślubną cechuje to, że w centrum wydarzeń jest zawsze człowiek i rodzina. Podobnie jest, gdy fotografuję komunię Bydgoszcz – taka fotografia komunijna też skupia się na człowieku – dziecku, jego kontakcie z Bogiem, jego relacjach z najbliższymi itd. Szczere emocje, dzieci z ich spontanicznością, zebrania rodziny – to są wyjątkowe chwile. W gronie przyjaciół możemy po latach oglądać takie fotografie, które wywołają łezkę wzruszenia na naszych policzkach.

Fotograf na komunię Toruń – fotografia komunijna Toruń

Jeśli szukacie fotografa na komunię w mieście Toruń – także pozostaję do dyspozycji. Fotograf na komunię, któremu bliska jest profesjonalna fotografia komunijna, to ja! Zdjęcia rodzinne, reportażowe, pełne emocji, takie, które wywołują wzruszenia i przywołują wspomnienia to moja domena. Jeśli organizujecie (jako szkoła, parafia) komunię w Toruniu – także zapraszam serdecznie do kontaktu. Fotograf na komunię Toruń – Łukasz Gromolak. Profesjonalna fotografia komunijna Toruń – oferta, cennik na 2024 rok.

fotograf na komunię Toruń - fotografia komunijna Toruń
Fotograf na komunię świętą Bydgoszcz wykonał na zakończenie Mszy Świętej zdjęcia grupowe, klasowe i indywidualne (z księdzem).

Inne artykuły o fotografii komunijnej:

Kontakt do fotografa

Poniżej znajdą Państwo kontakt do fotografa komunijnego w Bydgoszczy. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Fotograf na komunię świętą Bydgoszcz – Łukasz Gromolak.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię świętą Bydgoszcz