Fotograf ślubny Słupsk – fotografia ślubna Słupsk

Planujesz wesele i przyszedł czas na wybór fotografa ślubnego? Nie wiesz czym kierować się przy wyborze tego najlepszego usługodawcy? Zapoznaj się z moją kandydaturą! :) Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf ślubny Słupsk. Jaka fotografia ślubna Słupsk jest mi bliska? Lubię zdjęcia ślubne bez sztucznego pozowania i reżyserowania. Pomagam, delikatnie ustawiam tam, gdzie jest to konieczne – np. podczas sesji plenerowej, na przygotowaniach lub podczas zdjęć grupowych i rodzinnych. Jaką fotografię lubię najbardziej? Dynamiczną, o nasyconych kolorach, pięknie oświetloną i pokazującą wyjątkowe momenty z dnia ślubu.

fotograf ślubny Słupsk

Fotograf ślubny Słupsk – Łukasz Gromolak

Moje doświadczenie w fotografii ślubnej obejmuje ponad 250 sfotografowanych ślubów i wesel – na terenie Polski i poza nią. Wykonałem ponad 75 sesji plenerowych (ślubnych i narzeczeńskich) w innym dniu. Lubię zdjęcia, które są pełne emocji. Przed każdym zleceniem ustalam wszystkie szczegóły z Parą Młodą – od przygotowań, przez ślub i przyjęcie, zdjęcia grupowe, sesję plenerową aż do wesela i oczepin. Wiem, jak zorganizować sesję plenerową w kraju i za granicą, aby fotografie wyszły przepięknie.

Ustka, Koszalin, Gdańsk – to przykładowe miasta, w których również mogą powstać wyjątkowe fotografie. Fotograf ślubny Słupsk – zapraszam serdecznie do współpracy. Reportaż ślubny, sesja plenerowa, fotoalbumy – to przykładowe usługi, które mogę dla Was zrealizować.

fotograf ślubny Słupsk
Kolaż zdjęć z plenerowego ślubu cywilnego, który odbył się w Słupsku.

Fotografia ślubna Słupsk – oferta i cennik zdjęć ślubnych

Poniżej dostępna jest oferta i cennik zdjęć ślubnych – czyli fotografii wykonanych w dniu ślubu i wesela. Jestem fotografem ślubnym, który pracuje dynamicznie podczas wesela i ślubu. 12-godzinny reportaż to minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi. Fotografia ślubna Słupsk – podczas tego wyjątkowego dnia wykonam dla Was wiele fotografii – wszystkie do Was trafią! Otrzymacie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia na przygotowaniach, ślubie, weselu i krótkiej sesji plenerowej.

Zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia ślubne – użyj poniższego formularza kontaktowego. Odpowiem w ciągu maksymalnie 24 godzin przesyłając Ci spersonalizowaną ofertę.

Fotograf ślubny Słupsk – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Słupsku

Fotografia ślubna Słupsk – cennik, pakietyPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne SłupskPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne SłupskPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Słupsk
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1750 PLNod 2000 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęciado 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Młodej Pary
Zdjęcia grupowe, rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia ślubne
(pakiet dokumentacyjny)
Oferta i cennik fotografii ślubnej w Słupsku. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych klasy premium.

Sprawdź moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

fotograf ślubny Słupsk

Fotograf na wesele w Słupsku

Planujesz wesele lub przyjęcie i potrzebny jest Ci ktoś, kto nie tylko wykona zdjęcia ślubne, ale kto będzie służył dobrym słowem i poradą? Zgłaszam swoją gotowość – ja, fotograf na wesele w Słupsku! :) Bardzo chętnie będę Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu.

Jak fotografuję wesela i przyjęcia?

Fotografowanie małych przyjęć na terenie Słupska

W przypadku najmniejszych przyjęć (np. takich na 10-20 osób), fotografowie są najczęściej dostępni przez pierwsze 1-2 godziny trwania przyjęcia. W tym czasie wykonywane są zdjęcia grupowe, rodzinne, fotografowane jest krojenia tortu. To dobra okazja do wykonania zdjęć z najbliższymi i krótkiej poobiedniej sesji plenerowej tylko dla Młodej Pary.

fotograf ślubny Słupsk - fotografia ślubna Słupsk

Większe uroczystości weselne

Większe uroczystości (np. 40-60 osób) fotografuję w taki sposób, że jestem dostępny albo do godziny 00:30 (czyli do zakończenia oczepin), albo krócej, np. do godziny 20, 21 lub 22. Na większych przyjęciach lub weselach fotograf wykona fotografie z tańców, zabaw i innych atrakcji, które są przewidziane (np. zimne ognie).

fotograf ślubny Słupsk - fotografia ślubna Słupsk

Duże wesela na 100-150 osób

Wesela do 150 osób najczęściej fotografuję do godz. 00:30. Fotografowanie rozpoczynam zwykle około południa, dokumentując poranne przygotowania. Jako fotograf ślubny Słupsk towarzyszę parom młodym podczas ubierania się, makijażu, przygotowywania fryzur itd.

fotograf ślubny Słupsk - fotografia ślubna Słupsk

Największe przyjęcia weselne

Największe uroczystości (175-200 osób i więcej) zwykle fotografuję z drugim fotografem, nie tylko na terenie Słupska. Niezależnie od wielkości uroczystości, fotografie będą gotowe najpóźniej do 30 dni od dnia ślubu i wesela.

fotograf ślubny Słupsk - fotografia ślubna Słupsk

Sesja ślubna i sesja narzeczeńska nad morzem

Marzy Ci się sesja plenerowa o wschodzie lub zachodzie słońca na plaży, nad morzem? Wybierzmy się do Ustki, Jarosławca lub Darłowa! Sesja ślubna lub sesja narzeczeńska może także odbyć się w innych lokalizacjach – np. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel, Jastarnia, Jurata, Władysławowo. Możemy wspólnie poszukać klifów lub wydm, które wyglądają zjawiskowo na zdjęciach! Taki plener ślubny to wyjątkowa pamiątka. Mogę dla Was wykonać także zdjęcia z drona – aby pokazać wyjątkowy charakter miejsca.

fotograf ślubny Słupsk - fotografia ślubna Słupsk
Zdjęcia z pleneru ślubnego, który został wykonany na terenie sali weselnej, 100 metrów od bydynku!

Fotograf Słupsk – co lubię w fotografii ślubnej?

Zdjęcia ślubne pełne emocji, przepiękne i zakochane pary, wesela, na których wszyscy dobrze się bawią – to lubię! Jako fotograf Słupsk cenię sobie kontakt z parami, gośćmi. Co jeszcze lubię w fotografii ślubnej? Cieszy mnie, że pary pokładają we mnie zaufanie w zakresie realizacji reportaży m.in. na terenie Słupska. Bardzo lubię stawać na wysokości zadania i być kimś, kto jest polecany i z czyich usług wszyscy są szczerze zadowoleni. Wiem, że oczekiwania stawiane fotografom są wysokie – daję z siebie 500%, aby przygotowania, ślub, wesele, sesja plenerowa – każdy z tych elementów był sfotografowany jak najpiękniej.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą. Fotograf ślubny Słupsk – Łukasz Gromolak. Profesjonalna fotografia ślubna i zdjęcia ślubne, w których się zakochasz!

Fotograf ślubny Słupsk – jak wybrać fotografa na wesele?

Nie wiesz, jak wybrać fotografa na wesele? Jaki powinien być dobry fotograf ślubny Słupsk? Przeczytaj mój poradnik!

 1. Fotograf ślubny Słupsk to ktoś, kto ma profesjonalny sprzęt, duże doświadczenie i bogate portfolio
 2. Spośród fotografów ślubnych wybierz tego, który jest długo na rynku i nie ma niskich cen
 3. Fotografowie ślubni powinni mieć swoją firmę, podpisywać umowy i wystawiać faktury
 4. Zapytaj fotografa ślubnego o szczegółową wycenę, poznaj dokładny cennik usług dodatkowych
 5. Zapytaj, co jeszcze fotograf Słupsk może zaproponować Parze Młodej (np. dodatkowe albumy lub sesje)
 6. Dowiedz się, co fotograf lubi w fotografii ślubnej
 7. Spośród wielu fotografów ślubnych wybierz tego, który ma wiele dobrych opinii w internecie
 8. Zapytaj znajomych, którzy organizowali ślub i wesele w ostatnim czasie
 9. Sprawdź jego ofertę, stronę www, to, co publikuje na social mediach i instagramie
 10. Czy wykonuje sesje w plenerze? Jak fotografuje najważniejsze momenty? Czy jest elastyczny w przygotowaniu nowej, spersonalizowanej oferty?
 11. Zobacz, jak radzi sobie w USC, w kościele, na ciemnej lub drewnianej sali. Czy wykonuje zdjęcia gości, czy goście są tematem drugoplanowym ;-)

Spośród wielu fotografów ślubnych wybierz tego, który szybko odpisuje na wiadomości, jest dyspozycyjny i z całą pewnością profesjonalny.

fotograf ślubny Słupsk - zdjęcia ślubne

Fotografowanie ślubu cywilnego – zdjęcia ślubne z Urzędu Stanu Cywilnego

Planujesz ślub cywilny? Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia ślubne z Urzędu Stanu Cywilnego. Fotografowanie ślubu cywilnego może mieć miejsce w USC lub na terenie hotelu, restauracji lub na łonie natury. Sprawdź moje portfolio – znajdziesz tam zdjęcia ze ślubów cywilnych, kościelnych i humanistycznych. Na ślubie cywilnym sfotografuję nakładanie obrączek, moment wzruszającej przysięgi, życzenia od gości, wejście i wyjście. Przed hotelem, restauracją lub Urzędem Stanu Cywilnego możemy wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne i krótką sesję plenerową. Fotografowanie ślubu cywilnego lub humanistycznego to dla mnie za każdym razem duże przeżycie – z przyjemnością Wam towarzyszę, jako fotograf ślubny Słupsk, dokumentując wzruszające chwile i niesamowite momenty.

Jeśli będziecie mieli takie życzenie, chętnie zostanę z Wami chwilę dłużej – na przyjęciu po ślubie cywilnym.

fotograf ślubny Słupsk - fotografowanie ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w plenerze
Wzruszający moment przysięgi i nałożenia obrączek – sfotografowany na ślubie cywilnym i humanistycznym, który odbył się w plenerze

Fotografia ślubna Słupsk – zapytaj o dostępność terminu

Za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego możesz mnie mnie wysłać szybką wiadomość. Jeśli znasz już termin ślubu i interesuje Cię reportaż fotograficzny na najwyższym poziomie – nie zwlekaj! :) Zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia ślubne m.in. na terenie Słupska. Fotografia ślubna Słupsk – Łukasz Gromolak. Możesz także do mnie zadzwonić (pod nr +48 607-265-770) lub wysłać wiadomość na gromolak@gmail.com

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Słupsk - zdjęcia ślubne