Fotograf chrzest Kraków

Oglądanie zdjęć z rodzinnej uroczystości to przyjemne zajęcie i świetny sposób, by wrócić do miłych wspomnień. Jako fotograf chrzest w mieście Kraków, któremu nieobca jest fotografia chrztu, z przyjemnością wykonam dla Waszego dziecka zdjęcia z domu, kościoła oraz restauracji, które będą dokumentować doniosły moment chrztu, ważny dla całej rodziny!

Fotograf chrzest Kraków – zapytaj o dostępność terminu

Fotografia chrztu to obszar zawodowy, w którym świetnie się odnajduję! Zobacz, jakie zdjęcia wykonałem podczas niejednej uroczystości w kościele, w trakcie przygotowań oraz chrzcin (w mieście Kraków i nie tylko).

Z przyjemnością zrealizuję reportaż również dla Was i Waszego dziecka. Fotograf chrzest – szukasz kogoś takiego? Zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf chrzest Kraków

Fotograf chrzest Kraków – obejrzyj portfolio

Planujesz chrzest dziecka i szukasz fotografa w mieście Kraków? Oto ja! Obejrzyj moje portfolio i przekonaj się, co mam do zaoferowania jako fotograf, który fotografuje także inne uroczystości ważne dla rodziny, jak śluby, komunie, urodziny, jubileusze itd.

Fotograf chrzest Kraków – cennik i oferta

Jeśli szukasz kogoś takiego, jak fotograf na chrzest w mieście Kraków, myślę, że zainteresuje Cię mój cennik i oferta. Co niezmiernie ważne, swoim klientom oferuję pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zdjęć. Fotografia chrztu w moim wykonaniu obejmuje sam chrzest, tj. zdjęcia z kościoła. Na życzenie klientów mogę pojawić się też w domu oraz w restauracji.

Fotograf chrzest Kraków – Cennik i oferta

Zdjęcia na chrzcie w KrakowieZakres usługCennik (brutto)
Pakiet nr 1 – Fotografia chrztu w KrakowieKraków / Zdjęcia na chrzcie w kościele1500 PLN
Pakiet nr 2 – Fotografia chrztu w KrakowieKraków / Zdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia przygotowań w domu2000 PLN
Pakiet nr 3 – Fotografia chrztu w KrakowieKraków / Zdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach2000 PLN
Pakiet nr 4 – Fotografia chrztu w KrakowieKraków / Zdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach2500 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam FV.

Zadzwoń +48 607 265 770

fotograf chrzest Kraków

Fotograf chrzest Kraków – jak dostarczam zdjęcia z Chrztu Świętego

Planujesz chrzest święty swojego dziecka w mieście Kraków? To świetnie! Jeśli zastanawiasz się, jak dostarczam zdjęcia z chrztu świętego, sprawdź! Zapraszam do zapoznania się z moim sposobem pracy!

Co ode mnie otrzymasz?

 • zdjęcia (pozowane i spontaniczne ujęcia) w formie galerii on-line – fotografie w pełnej rozdzielczości poddane obróbce i retuszowi (zdjęcia zabezpieczone hasłem)
 • pokaz slajdów (zabezpieczony hasłem)
 • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia, w pełnej rozdzielczości, w formie tzw. „surowej”)

W jakim terminie dostarczam zdjęcia?

 • W terminie 1 m-ca (30 dni od uroczystości) otrzymasz link do galerii, pokazu slajdów i wszystkich wykonanych zdjęć
 • Czas oczekiwania na realizację fotoksiążki 20-30 dni od momentu akceptacji i opłacenia projektu.

Co dodatkowo możesz zamówić?

 • album fotograficzny – 1 sztuka
 • zestaw albumów – np. 3 sztuki w cenie 2Szczegóły dotyczące realizacji fotoksiążek znajdziesz w moim katalogu z produktami

Jak wygląda współpraca?


Po podpisaniu krótkiej umowy wystawiam Wam fakturę z terminem płatności, który wynosi 3 dni robocze. Następnie spotykamy się podczas chrztu świętego (lub wcześniej – jeszcze w domu, na przygotowaniach) i fotografuję Was i Waszą rodzinę.

Jakie zdjęcia dla Was mogę wykonać?

 • zdjęcia z przygotowań do chrztu w domu
 • zdjęcia rodzinne, grupowe, na wszystkie możliwe sposoby (z chrzestnymi, dziadkami itp.)
 • zdjęcia przestawiające obrzęd chrztu (sam chrzest lub cała Msza Święta) – wszystkie elementy (błogosławieństwo, polewania główki wodą, namaszczenie olejem z Krzyżma Świętego, nałożenie szatki, zapalenie świecy itp.).
 • zdjęcia przy stołach
 • zdjęcia z krojenia tortu
 • sfotografuję składanie życzeń, wręczanie prezentów
fotograf chrzest Kraków

Fotoksiążka z okazji Chrztu Świętego – zamów pakiet albumów

Fotografia chrztu świętego to nie tylko reportaże! Staram się dbać o swoich Klientów, oferując również dodatkowe produkty, jak np. fotoksiążka przygotowana z okazji chrztu. Z przyjemnością zaprojektuję dla Was pakiet albumów, które staną się materialnym nośnikiem wspomnień i emocji. Macie pytania? Chętnie odpowiem na nie w trakcie spotkania w mieście Kraków – w trakcie rozmowy twarzą w twarz, przez telefon lub komunikator.

fotograf chrzest Kraków

Ile kosztuje fotograf na chrzest w Krakowie?

fotograf chrzest Kraków

Szukasz fotografa i zastanawiasz się, ile kosztuje fotograf na chrzest w Krakowie? Zapoznaj się z moją ofertą!

Zrealizuję dla Ciebie i Twojej rodziny reportaż z uroczystości, ale fotografia chrztu obejmuje nie tylko obrzęd religijny. Oprócz zdjęć z uroczystości, możesz otrzymać też fotografie z przygotowań i przyjęcia. Niemal wszystkie chwile spędzane w gronie najbliższych to ważne momenty w życiu. Taka pamiątka jak zdjęcia czy albumy zgrabnie podkreśla tę doniosłość.

Fotografia chrztu Świętego w Krakowie – najpiękniejsze kościoły

Obrzęd Chrztu Świętego jest piękny, ale wydaje się jeszcze bardziej doniosły, kiedy odbywa się w „fotogenicznym” miejscu! W Krakowie z pewnością takich nie brakuje. Oto najpiękniejsze (moim zdaniem) kościoły w mieście Kraków, w których możecie zorganizować chrzest:

Potrzebny fotograf, który wykona reportaż z dnia chrztu świętego Twojego dziecka? Oto ja! Fotografia jest moją pasją, a zdjęcia, które wykonuję, „służą” nie tylko do oglądania, ale również do przywoływania pięknych wspomnień wzbogacających kronikę Twojej rodziny!

Opinie od klientów o fotografie na chrzest z Krakowa

Zachęcam do obejrzenia zdjęć i zapoznania się z doświadczeniami moich Klientów. Opinie, jakie od nich otrzymuję, są dla mnie, jako fotografa, silnym motywatorem. Co myślą o fotografie na chrzest z Krakowa? Sprawdź!

Chętnie towarzyszę Klientom nie tylko w trakcie uroczystości chrztu, ale również w innych ważnych momentach w ich życiu. Łapię piękne emocje, nie narzucając się ze swoją obecnością. Ważne jest dla mnie to, by klienci czuli się swobodnie. Będąc z Wami przez cały dzień lub jego pewną część, chwytam chwile, uśmiechy i zamykam je w kadrach. Taka pamiątka to cegiełka w budowaniu historii rodziny.

Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych

Więcej opinii i ocen od zadowolonych Klientów (m.in. Par Młodych) znajdziesz tu: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Fotograf chrzest Kraków – czy warto?

Czy warto korzystać z usług kogoś takiego, jak fotograf chrzest Kraków? Moim zdaniem oczywiście tak! Największą korzyść stanowią oczywiście profesjonalne zdjęcia – reportaż, w którym sportretowane są prawdziwe emocje. Dla moich klientów wykonuję też pozowane sesje. Planujesz chrzest w mieście Kraków? Skontaktuj się ze mną!

Zdjęcia z Chrztu Świętego w Krakowie

Efektem mojego fotografowania są zdjęcia z chrztu świętego w Krakowie. Fotografuję chrzty również w innych niż Kraków małopolskich miejscowościach. Zrealizuję dla Ciebie reportaż także w mieście, takim jak np.:

 • Tarnów
 • Nowy Sącz
 • Nowy Targ
 • Chrzanów
 • Oświęcim
 • Bochnia
 • Gorlice
 • Zakopane

Fotografia i podróże to moje pasje – praca fotografa pozwala mi je łączyć. :)

Reportaż z Chrztu Świętego

Mieszkasz w pięknym miejscu na mapie Polski, jakim jest Kraków i chcesz, abym wykonał dla Ciebie reportaż z chrztu świętego? Z przyjemnością! Zajmuję się fotografią od lat i mam doświadczenie także w innych obszarach. Zrealizuję dla Ciebie również zdjęcia ze ślubu, jubileuszu itd. Niezależnie od tego, czy planujesz chrzest, czy inną uroczystość, zapraszam do kontaktu. Zdjęcia, które wykonam, będą dla Ciebie i Twojej rodziny pamiątką na całe życie.

Fotografowanie przygotowań do Chrztu – czy warto?

Wybierając foto grafa, będziecie decydować, czy uwiecznić wyłącznie sam obrzęd chrztu i przyjęcie, czy może warto zdecydować się także na fotografowanie przygotowań? Chrzty zwykle trwają krótko, dlatego warto celebrować nie tylko sam obrzęd, ale również wszystkie chwile „wokół”. Przygotowania stwarzają okazję do pięknych interakcji między członkami rodziny. To radosne powitania, krzątanina, uśmiechy. Dlaczego tego nie uwiecznić?

Zapraszam do kontaktu, jeśli planujesz chrzest święty w mieście Krakow!

Wyślij wiadomość i zapytaj o dostępność terminu :)