Fotografia biznesowa Łódź – sesje wizerunkowe w Łodzi

Miło mi, że trafiłaś lub trafiłeś na moją stronę. Zajmują się profesjonalną fotografią biznesową, reklamową, portretową, wizerunkową m.in. w Łodzi. Wykonuję sesje wizerunkowe w studio fotograficznym, w siedzibie firmy, w plenerze lub w innej przestrzeni wynajętej na sesję (np. w hotelu, apartamencie, przestrzeni biurowej). Fotografia biznesowa Łódź to także zdjęcia dla firm podczas eventów firmowych, spotkań, konferencji lub szkoleń. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio oraz do kontaktu.

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi

Fotografia biznesowa Łódź – zdjęcia biznesowe

Jak wykonuję zdjęcia biznesowe? Najważniejsze jest, abyśmy wspólnie określili to, co jest dla Was najważniejsze. Fotografia biznesowa Łódź – dobry brief dla fotografa to podstawa pracy! Odpowiednie przygotowanie osób fotografowanych do zdjęć, zapewnienie obecności stylistki i makijażystki lub fryzjerki, wynajęcie właściwej przestrzeni na zdjęcia, która będzie korespondować z stylem firmy i profilem jej działalności to gwarancja pięknej sesji biznesowej, takiej, która będzie zaspokajać Wasze potrzeby i która idealnie się sprawdzi do dalszych działań marketingowych.

Wykonując zdjęcia na evencie, konferencji, meetupie lub innym wydarzeniu firmowym dbam o to, aby pokazać nie tylko najważniejsze momenty wydarzenia (np. przemowy, wręczenie nagród, uroczyste rozpoczęcie), ale także wszystkich uczestników wydarzenia, atmosferę panującą podczas eventu. Wykonuję ujęcia portretowe, zdjęcia na ściance fotograficznej, fotografie uczestników podczas rozmów i wymiany zdań lub doświadczeń.

Sesja wizerunkowa Łódź

Planujesz kampanię reklamową? Aktualizujesz stronę internetową? Chcesz zaistnieć w social mediach (na facebooku, instagramie, linkedinie, w portalu znanylekarz)? Jeśli tak, to sesja wizerunkowa Łódź jest właśnie do Ciebie. Gwarantuję profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Sesja biznesowa może zostać wykonana w siedzibie firmy, w wynajętym studio lub innej przestrzeni, która idealnie sprawdzi się w przypadku sesji wizerunkowej lub portretowej.

Profesjonalna sesja fotograficzna – czy warto?

Czy warto zainteresować się usługą, jaką jest profesjonalna sesje fotograficzna? Zdecydowanie tak! Takie zdjęcia biznesowe możesz wykorzystać w promocji własnej osoby lub firmy w internecie, w mediach społecznościowych. Jeśli planujesz zaktualizować stronę internetową, to na pewno przydadzą Ci się nowe, aktualne, profesjonalne zdjęcia biznesowe.

Warto zadbać o wizerunek w sieci – wyjątkowe, profesjonalne fotografie przyciągną uwagę odbiorców, potencjalnych Klientów lub pracodawców. Sprawdź moje portfolio i przekonaj się, że warto zainteresować się profesjonalną sesją portretową, biznesową, wizerunkową lub reklamową w mieście Łódź.

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi
Backstage z sesji zdjęciowej dla trenera personalnego – zdjęcia wykonaliśmy w studiu fotograficznym w Łodzi

Sesja portretowa Łódź – mobilne studio fotograficzne

Posiadam mobilne studio fotograficzne. Mogę wykonać zdjęcia biznesowe również w siedzibie Klienta. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas – osoby fotografowane nie muszą dojeżdżać do studia, które oddalone jest od siedziby firmy. Wystarczy, że zrobią sobie przerwę w pracy na 15-30 minut, aby zostać profesjonalnie sfotografowanym. Taka sesja portretowa Łódź może dotyczyć np. zdjęć pracowników firmy lub oddziału. W ciągu jednego dnia mogę wykonać do 75-100 portretów pracowników. Na sesji tworzę miłą atmosferę, aby każda fotografowana osoba czuła się swobodnie.

Sesje portretowe, wizerunkowe w Łodzi

Wykonuję sesje wizerunkowe i portretowe nie tylko w Łodzi. Z moich usług możesz skorzystać m.in. w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Krakowie i na Śląsku. Fotografuję także za granicą. Mobilny fotograf biznesowy, reklamowy – jeśli kogoś takiego szukasz, zapraszam do kontaktu.

Nie wiesz, jak będziesz się czuła lub czuł przed obiektywem? Nie martw się, warto spróbować! Z całego serca gwarantuję, że dam z siebie wszystko, aby osoba fotografowana czuła się dobrze i swobodnie. Mam doświadczenie w pracy w studio, w plenerze, na eventach, pod presją czasu, za granicą. Jestem mobilnym fotografem, który nie boi się nawet najbardziej wymagających zleceń. Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie, który pozwala mi na osiąganie wysokiej jakości rezultatów w postaci gotowych fotografii, które możecie wykorzystywać do promocji i reklamy.

Fotografia biznesowa Łódź – oferta i cennik

Sesja zdjęciowa w studio w ŁodziSesja zdjęciowa w siedzibie firmy – ŁódźSesja zdjęciowa w plenerze
Zdjęcia dla 1 osoby w Łodzi (np. sesja wizerunkowa)
od 700 PLN
Sesja dla 1 osoby w Łodzi
od 700 PLN
Koszt usługi ustalany jest indywidualnie
Zdjęcia dla pracowników firmy w Łodzi (1 dzień zdjęciowy, większa grupa osób)
od 1000 PLN
Sesja dla większej grupy osób – Łodź
zapytaj o ofertę
Sesja portretowa / wizerunkowa / biznesowa z udziałem makijażystki – Łódź
od 900 PLN
Sesja z udziałem makijażystki w Łodzi
indywidualna wycena
Oprócz zdjęć biznesowych, mogę wykonać fotografie wnętrz, produktów lub elementów wyposażenia firmy – indywidualna wycenaSesja zdjęciowa za granicą
zapytaj o ofertę
Szczegółowa wycena – zadzwoń +48 607265770Zapytaj o szczegółową wycenę – zadzwoń +48 607265770Szczegółowa wycena – zadzwoń +48 607265770
Oferta i cennik sesji biznesowej i wizerunkowej w Łodzi
fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi
Kolaż zdjęć z sesji portretowej zrealizowanej w siedzibie firmy w Łodzi

Fotografia eventowa Łódź, zdjęcia na evencie w Łodzi

Zdjęcia biznesowe Łódź to także fotografia eventowa. Często fotgrafuję na evencie w Łodzi – może być to szkolenie, konferencja, spotkanie biznesowe, kurs, meetup. Na takiej fotografii pokazuję charakter wydarzenia, uczestników i interakcje pomiędzy nimi. Mogę być obecny przez cały dzień. Jeśli wydarzenie trwa dłużej, mogę zostać z Wami przez cały czas trwania eventu.

Zdjęcia reklamowe, usługi fotograficzne dla firm

Usługi fotograficzne dla firm obejmują również zdjęcia reklamowe – np. fotografie wnętrz, w których mieści się Wasza firma. Zdjęcia reklamowe obejmują również zdjęcia z zewnątrz. Wykonuję również ujęcia z drona.

Fotografia biznesowa Łódź – zapytaj o dostępność terminu i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Czas oczekiwania na zdjęcia biznesowe

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia biznesowe Łódź zależy od tego, jaki był zakres usługi, ile osób było fotografowanych. Zwykle jest to kilka dni roboczych. Przy największych sesjach czas oczekiwania na gotowe portrety lub zdjęcia z eventu może wynieść do 5-10 dni roboczych.

Na życzenie Klientów mogę dostarczać zdjęcia biznesowe na bieżąco, np. w czasie trwania konferencji, w czasie rzeczywistym. Część fotografii może być również gotowa np. kolejnego dnia rano.

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi

W jakiej formie dostarczam gotowe fotografie?

Gotowe fotografie trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Stąd możecie pobierać zdjęcia biznesowe, reklamowe, wizerunkowe lub portretowe wykonane w mieście Łódź w pełnej rozdzielczości i następnie dowolnie je wykorzystywać (np. do druku lub promocji w internecie).

W takiej samej formie mogą do Was trafić wszystkie wykonane zdjęcia, w formie nieobrobionej, spośród których wybierzecie te fotografie, które trafią do obróbki i retuszu.

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi

Gdzie fotografuję?

Gdzie dokładnie fotografuję? Pracuję na terenie całej Polski. Łódź, Warszawa, Wrocław i Poznań – to miasta, w których najczęściej można mnie spotkać.

Ile kosztują sesje biznesowe?

Ile dokładnie kosztują profesjonalne sesje biznesowe? Każdą usługę wyceniam indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, czas trwania zdjęć, koszty dodatkowe (np. wynajęcia studia lub innej przestrzeni na zdjęcia).

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi

Jak przygotować się do sesji biznesowej w Łodzi?

Przygotowanie do sesji obejmuje wykonanie makijażu, fryzury, wyboru odpowiednich ubrań do zdjęć. To także omówienie z fotografem koncepcji sesji, przygotowanie krótkiego briefu, na podstawie którego będzie świadczona usługa. Wybór miejsca, dodatków, akcesoriów tematycznych (np. takich, które są związane z Twoją firmą i usługą, którą świadczysz lub produktem, który oferujesz) będzie kluczowy, aby sesja była sukcesem!

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi

Fotografia korporacyjna – jak wybrać fotografa?

Jak wybrać najlepszego fotografa, takiego, dzięki któremu fotografia korporacyjna dla Twojej firmy będzie na najwyższym poziomie? Sprawdź portfolio fotografa, omówcie wspólnie koncepcję sesji, sprawdź, czy się rozumiecie.

fotografia biznesowa Łódź - sesja wizerunkowa, portretowa w Łodzi