Fotograf ślubny Wałbrzych – zdjęcia ślubne, naturalna fotografia ślubna Wałbrzych

Cześć! Mam na imię Łukasz i pracuję jako fotograf ślubny Wałbrzych. Jeśli bliska jest Ci naturalna fotografia ślubna, taka bez sztucznego pozowania i wyuczonych wcześniej kadrów, to koniecznie sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej oraz portfolio. Znajdziesz tam nie tylko piękne zdjęcia ślubne, pełne emocji, ale także pełne reportaże z wesel – takie zdjęcia (zestawy zdjęć), które trafiają do Par Młodych. Jeśli szukasz fotografa w mieście Wałbrzych, który wykona dla Ciebie wyjątkowy reportaż ślubny, sesję plenerową w Wałbrzychu lub w górach – jestem do dyspozycji. Jako fotograf Wałbrzych zapraszam do kontaktu. Z Wałbrzychem i okolicznymi miastami jestem związany fotograficznie od wielu lat! :)

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wałbrzych

Fotograf ślubny Wałbrzych – zobacz portfolio

Zobacz koniecznie moje portfolio i sprawdź, jaki rodzaj fotografii ślubnej, nie tylko w Wałbrzychu, jest mi bliski. Jako fotograf ślubny Wałbrzych wiem, że tego wyjątkowego dnia nie ma miejsca na kompromisy. Dzień ślubu i uwiecznianie chwil Waszej radości i wzruszeń to wyjątkowy zaszczyt – podchodzę do tego zadania z pełną powagą uwieczniając wyjątkowe chwile. Zadowolenie Klientów jest moją pasją!

Oferta i cena fotografii ślubnej w Wałbrzychu

Znajdziesz na tej stronie ofertę i szczegółowy cennik fotografii ślubnej w Wałbrzychu. Moja oferta została podzielona na kilka pakietów (od fotografowania samych ślubów, przez małe przyjęcia, aż do wielkich wesel, na których pracuję 12 godzin lub dłużej). Cena usługi zależy zatem od wielkości uroczystości i tego, ile godzin będę fotografował jako fotograf ślubny Wałbrzych na Twoim przyjęciu i sesji plenerowej.

Fotografia ślubna (Wałbrzych) – oferta i cennik

Zdjęcia na ślubie – opis pakietuZakres usługi fotograficznejCena usługi
Pakiet nr 1 – Fotografia ślubna WałbrzychZdjęcia na ślubie w kościele, USC, w plenerze (Wałbrzych)od 1000 PLN
Pakiet nr 2 – Fotografia ślubna WałbrzychZdjęcia na ślubie + zdjęcia przygotowań w domu (Wałbrzych)od 1500 PLN
Pakiet nr 3 – Fotografia ślubna WałbrzychZdjęcia na ślubie, na przygotowaniach i na przyjęciu (do 2 godzin, Wałbrzych)od 1750 PLN
Pakiet nr 4 – Fotografia ślubna WałbrzychReportaż z całego dnia ślubu i wesela (12 godzin, 12:30 – 00:30)od 3500 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam fakturę.
fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wałbrzych

Fotografia ślubna Wałbrzych – cennik zdjęć ślubnych

Sprawdź mój cennik zdjęć ślubnych. Fotografia ślubna Wałbrzych to nie tylko reportaż ślubny. Jako profesjonalny fotograf ślubny świadczę również takie usługi, jak sesja plenerowa, sesja narzeczeńska, sesja poślubna, sesja za granicą czy personalizowany album ślubny – projekt i wykonanie końcowego produktu. Wiem, że piękne zdjęcia w dniu ślubu, to zasługa Pary Młodej, która tworzy niepowtarzalną atmosferę.

Zapraszam do kontaktu, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę i cennik zdjęć ślubnych.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wałbrzych

Fotograf ślubny Wałbrzych – czy warto?

Fotografując na ślubie i weselu kluczowe momenty (jak np. zdjęcia z przygotowań, przysięgi, pierwszego tańca itp.) wiem, że wykonam dla Was pamiątkę na długie lata. Jako fotograf ślubny Wałbrzych (ale także Karpacz, Szklarska Poręba itd.), wykonując zdjęcia z tego szczególnego dnia, staram się uwiecznić i wszystkich gości, zaproszonych na wesele i w szczególności Nowożeńców, którym poświęcam najwięcej uwagi.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wałbrzych

Fotografia ślubna Wałbrzych – naturalna i ponadczasowa

Naturalna, emocjonalna, pełna emocji – taka fotografia ślubna Wałbrzych jest mi bliska. W tym wyjątkowym dniu ślubu i wesela, gdy Para Młoda składa sobie przysięgę, czas staje w miejscu. Fotografowanie zaślubin podczas tego wyjątkowego dnia jest dla mnie szczerą przyjemnością.

Sesje plenerowe to dla mnie klimatyczne plenery, wykonywane w innym dniu. O ile w dniu ślubu mamy czas na krótką sesję plenerową podczas wesela (10-20 minut), o tyle w innym terminie możemy spotkać się i w dowolnym miejscu i czasie.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Wałbrzych

Piękne zdjęcia ślubne Wałbrzych – zaufaj profesjonaliście

Wiem, że organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Zatrudnij dobrego fotografa ślubnego, który sprosta Twoim wymaganiom. Pracując na ślubie i weselu w profesjonalny sposób (z pełnym zabezpieczeniem sprzętowym – mój sprzęt fotograficzny jest regularnie serwisowany) nie daję sobie miejsca na błędy. Piękne zdjęcie ślubne to efekt przemyślanego podejścia i wielu lat doświadczenia w fotografowaniu ślubów nie tylko w mieście Wałbrzych.

Zawsze na wesele przyjeżdżam na czas, zakładając, że mogą mnie po drodze spotkać różne nieprzewidziane sytuacje. Bardzo dbam o backup i archwizację zdjęć tak, aby nigdy nie stracić ani jednej fotografii ślubnej.

Fotografia ślubna Wałbrzych – zaufaj profesjonaliście!

fotograf ślubny Wałbrzych - Łukasz Gromolak
Zapytaj o dostępność terminu
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf ślubny Wałbrzych

Fotograf ślubny Wałbrzych – to zdecydowanie ja! Choć na codzień mieszkam we Wrocławiu, to dojazd do Wałbrzycha nie jest dodatkowo płatny. Chętnie i często odwiedzam to urocze miasto dokumentując najpiękniejsze chwile dla par Młodych. Choć fotografów ślubnych jest na świecie wielu, to wybierając wymarzonego usługodawcę pamiętajcie o tym, żeby sprawdzić dokładnie jego portfolio, pełne reportaże ślubne, ofertę fotografii ślubnej i dokładnie przeczytać umowę.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Fotografia ślubna Wałbrzych

Jaka jest lub powinna być fotografia ślubna Wałbrzych? Emocjonalna, wzruszająca, ponadczasowa. Zdjęcia ślubne Wałbrzych oglądane po latach będę wbijać w fotel! Reportaż ślubny przypomni wszystkie najważniejsze momenty. Fotografie z dnia ślubu pokazywać będą, jak bardzo Młodzi cieszyli się sobą nawzajem. Dobry fotograf ślubny uwieczni niepowtarzalne momenty i najważniejsze chwile tak, aby po latach cieszyć się wspomnieniami!

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Łukasz Gromolak – jak fotografuję na ślubie i weselu?

Często dostaję pytania jak ja, Łukasz Gromolak, fotografuję nie tylko na ślubie, ale i na weselu. Odpowiadam, że bliska jest mi idea decydującego momentu – szukam wyjątkowych chwil, które układają się w piękną, kompozycyjną całość i opowieść za pośrednictwem jednego obrazu. W reportażu ślubnym zależy mi na pokazaniu wszystkich gości. Przykładam dużą wagę do zdjęć grupowych i krótkiej sesji w dniu ślubu. Na ceremonii staram się być niewidoczny, nie używam wtedy lamp błyskowych. Ślub staram się uwiecznić tak, aby pozostać w cieniu – nie ja przecież jestem tam najważniejszy! :)

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Zdjęcia ślubne Wałbrzych – emocje, piękno i wspomnienia

Fotografia ślubna, to emocje, piękno, czas wzruszeń i wspomnienia. Wykonując przez całe życie zdjęcia ślubne nie tylko w mieście Wałbrzych chcę, aby fotografie z dnia Waszego ślubu były naprawdę wyjątkową pamiątką. Zdjęcia ślubne Wałbrzych – profesjonalna fotografia na światowym poziomie. Zapraszam do skorzystania z moich usług: sesja plenerowa, reportaż ślubny, sesje za granicą (Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, UK, Norwegia, Czechy).

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Fotograf na wesele Wałbrzych

Z przyjemnością pojawię się na Waszym przyjęciu jako fotograf na wesele Wałbrzych! Zapraszam do sprawdzenia mojej konkretnej i bogatej oferty ślubnej. Fotograf ślubny, którym jestem i fotografia ślubna, którą wykonuję (reportaż i sesja plenerowa) to rzeczy, które się łączą. Fotografując stawiam akcenty na to, co mi, jako fotografowi ślubnemu, jest bliskie. Przeczytaj więcej o mnie i o moim podejściu.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Fotograf na ślub cywilny Wałbrzych

Jeśli planujesz ślub cywilny w Wałbrzychu – chętnie sfotografuję Twoją ceremonię. Fotograf na ślub do Urzędu Stanu Cywilnego w mieście Wałbrzych – to zdecydowanie ja. Fotografuję śluby cywilne w różnych Urzędach Stanu Cywilnego (USC) w całej Polsce. Wiem, że to niełatwe zadanie – to krótki moment przysięgi, nałożenia obrączek itp. Zdjęcia na ślubie cywilnym w Wałbrzychu wykonam uważnie, starannie i dokładnie tak, aby nie przegapić żadnego najważniejszego momentu!

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Fotograf na ślub cywilny – sprawdź inne miejsca, w których fotografuję.

Jak wybrać fotografa ślubnego w Wałbrzychu? Zobacz mój poradnik

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Wałbrzychu? Zobacz i przeczytaj mój autorski poradnik o tym, który fotograf ślubny, spośród wielu fotografów ślubnych, będzie dla Ciebie najlepszy.

 • Fotografia ślubna Wałbrzych to nie czas i miejsce na kompromisy. Zatrudnij profesjonalistę z bogatym portfolio, nowoczesnym sprzętem i podejściem
 • Dobry fotograf ślubny prowadzi własną firmę, ma przejrzystą umowę i jasne warunki współpracy
 • Fotograf na wesele to także przyjaciel, któremu zaufasz, który okaże Ci wsparcie w trudnych chwilach
 • Kontakt z fotografem ślubnym powinien być łatwy i przyjemny
 • Jeśli szukasz fotografa ślubnego – popytaj znajomych, którzy już organizowali podobne przyjęcie – czy są w stanie polecić Ci własnego usługodawcę?
 • Czy fotograf ślubny powie: „zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą?” Jeśli tak, to miej się na baczności. Unikaj duetów, grup fotografów lub niejasnych połączeń między fotografem, a kamerzystami. Dobry fotograf pracuje sam, pod własnym nazwiskiem.
fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Ile zdjęć ze ślubu w Wałbrzychu dostarczę?

Ze ślubu, nie tylko w Wałbrzychu, dostarczę Wam minimum 500 zdjęć ślubnych. Ile dokładnie? Zwykle jest to 500 lub więcej poddanych retuszowi fotografii z 12-godzinnego reportażu.

W przypadku krótszego czasu mojej pracy, zdjęć będzie proporcjonalnie mniej.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Oferta zdjęć ślubnych – 500 fotografii i pakiet dokumentacyjny

Moja największa i zarazem domyślna oferta zdjęć ślubnych, to 500 autorskich fotografii poddanych obróbce i retuszowi. Podczas 12-godzinnego reportażu fotograficznego, który zwykle trwa od 12:30 do 00:30 wykonam kilka tysięcy zdjęć, które również otrzymacie w formie surowej – nieobrobionej (to tzw. pakiet dokumentacyjny).

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

W jakim terminie otrzymamy zdjęcia ślubne Wałbrzych?

Zdjęcia ślubne dostarczam w terminie 30 dni. „W jakim terminie je otrzymamy?” – na tak postawione pytanie odpowiadam, że 30 dni to jest maksymalny termin. Czasem jestem w stanie dostarczyć zdjęcia ślubne już w terminie 10-20 dni.

Wszystko zależy od tego, ile w danym momencie zleceń mam w kolejce do obróbki i retuszu. Wałbrzych, Wrocław, Jelenia Góra, Świdnica lub Legnica – to miasta w okolicy, w których fotografuję najczęściej!

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Dodatkowe usługi dla Par Młodych

Jakie dodatkowe usługi dla Par Młodych mogę zaproponować? Jako fotograf ślubny oferuję reportaż, sesje plenerowe, albumy fotograficzne – fotoksiążki klasy premium.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą albumów – w drewnie, skórze naturalnej i eko-skórze.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Sesja ślubna w Wałbrzychu

Zdjęcia w plenerze, to niezapomniana pamiątka. Sesja ślubna w Wałbrzychu to świetny pomysł dla miłośników miasta.

Uroczy Rynek, kolorowe kamienice, klimatyczne kawiarnie – to miejsca w Wałbrzychu, w których sesja ślubna powstaje praktycznie sama!

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Sesja ślubna w górach – Karpacz i Szklarska Poręba

Jako fotograf ślubny również obsługujący takie miasta, Jak Szklarska Poręba i Karpacz chciałbym Wam zaproponować usługę, jaką jest sesja ślubna w górach.

Wjazd wyciągiem na Szrenicę ze Szklarskiej Poręby, na Kopę pod Śnieżką od strony Karpacza czy na sam szczyt Śnieżki od strony Czech to możliwości realizacji wyjątkowych sesji plenerowych w Karkonoszach – zachód słońca na szczytach gór to idealne tło do zdjęć ślubnych, które jako fotograf szczerze polecam!

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Sesja narzeczeńska Wałbrzych – najlepsze miejsca

Zobacz, gdzie może odbyć się sesja narzeczeńska w mieście Wałbrzych. Wybierając miejsca na zdjęcia nie ograniczajmy się do tej listy. Najlepsze miejsca to takie lokalizacje, które są Wam bliskie, w których czujecie się dobrze i z którymi jesteście związani. Zaręczaliście się w ulubionej kawiarni? Wpadnijmy tam z moim aparatem i obiektywem, aby pokazać na zdjęciach miejsce Waszych zaręczyn!

Miejsca na sesję narzeczeńską lub ślubną w Wałbrzychu lub okolicy:

 • Zamek Książ – Wspaniałe tło dla zdjęć ślubnych, zamek pełen historii i romantycznej atmosfery, idealny na sesję narzeczeńską.
 • Pałac Wojanów – Uroczy pałac otoczony zielenią, idealny na romantyczną sesję ślubną lub narzeczeńską.
 • Park Miejski w Wałbrzychu – Zielony raj z malowniczymi fontannami, gdzie można uwiecznić magiczne chwile w ramach sesji ślubnej.
 • Chata Walońska – Malownicza górska chata w stylu góralskim, idealna na sesję narzeczeńską z domowym urokiem.
 • Park Zamkowy – Romantyczne zakątki w otoczeniu zamku, doskonałe na zdjęcia ślubne oraz sesje narzeczeńskie. Każdy fotograf lubi to miejsce!
 • Stary Browar Książęcy – Ciekawy budynek z urokliwym dziedzińcem, idealny na romantyczne zdjęcia ślubne i sesje narzeczeńskie.
 • Skwer im. Agnieszki Osieckiej – Romantyczny skwer z widokiem na miasto, idealny na sesje narzeczeńskie oraz zdjęcia ślubne w miejskim klimacie.
fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Gdzie zrobić sesję w Karkonoszach? TOP 10 miejsc

Zobacz, gdzie można zrobić sesję ślubną nie tylko w Karkonoszach, ale także w okolicy gór. TOP 10 miejsc to subiektywny wybór na miejsce romantycznej sesji ślubnej, plenerowej lub narzeczeńskiej. Dojazd z Wałbrzycha w góry nie trwa długo!

 1. Pałac Wojanów – Uroczy pałac otoczony parkiem.
 2. Karpacz – Skalne Miasto i Śnieżka to piękne tła.
 3. Szklarska Poręba – Las i góry dla miłośników natury.
 4. Zamek Chojnik – Magiczne tło na wzgórzu.
 5. Wodospad Kamieńczyka – Imponujący wodospad, ulubione miejsce Par Młodych
 6. Jelenia Góra – Park Norweski i Zamek Czocha.
 7. Szrenica – Piękne widoki w górach, wjazd wyciągiem na sam szczyt!
 8. Karkonoski Park Narodowy – tutaj nic nas nie ogranicza! Może wjedziemy razem wyciągiem na Śnieżkę, od strony Czech?
 9. Huta Juliańska – Historyczna huta szkła z urokiem – nietypowe miejsce dla nietypowych Par!
 10. Górskie jeziora w okolicy – romantyczne tła nad czystą, krystaliczną górską wodą.
fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Gdzie zorganizować wesele w Wałbrzychu i na Dolnym Śląsku? Zobacz moje propozycje

Zobacz, gdzie wesele można zorganizować nie tylko w Wałbrzychu, ale także na całym Dolnym Śląsku. Moje propozycje to wyjątkowe miejsca, w których wesela wychodzą cudownie. Pełne zaangażowanie właścicieli lokali to gwarancja, że wesele w tym miejscu będzie wyjątkowe.

fotograf ślubny Wałbrzych - fotografia ślubna Wałbrzych

Kontakt do fotografa ślubnego z Wałbrzycha

Czas na kontakt do Łukasza Gromolaka – fotografa ślubnego nie tylko z Wałbrzycha! :) Jestem dostępny pod telefonem (+48 607 265 770), możesz też do mnie wysłać mail (gromolak@gmail.com) lub napisać wiadomość przez formularz kontaktowy.

Twój Fotograf ślubny Wałbrzych – Łukasz Gromolak

Spis treści:

Miejsca w Polsce, w których fotografuję: