Fotograf na komunię Kalisz – fotografia komunijna Kalisz

Cześć! Profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Kalisz – to ja! :) Fotografia komunijna to jedno z moich głównych, zawodowych zajęć. Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, który sfotografuje pierwszą komunię świętą Twojego dziecka – zapraszam do przeczytania tej strony. Kalisz to miasto, w którym często pracuję (z racji mojego miejsca zamieszkania – na co dzień mieszkam niedaleko, w okolicy Wrocławia). Zdjęcia na komunii świętej wykonuję zarówno dla tych mniejszych grup dzieci (10-20), średnich (20-50), jak i największych (50-300 dzieci). Zamawiającym usługę może być klasa, szkoła lub parafia. Posiadam zezwolenia na fotografowanie uroczystości kościelnych na terenie całego kraju – mam specjalną legitymację. Wykonam dla Was reportaż fotograficzny z Mszy Świętej – pokażę na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty i chwile, które będą pamiątką na całe życie. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do kontaktu przez formularz kontaktowy! :)

fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna
Zdjęcie przedstawiające grupę dzieci komunijnych, wykonane w kościele w Kaliszu, przy ołtarzu

Fotograf na komunię Kalisz – sprawdź portfolio fotografii komunijnej

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. Wykonując zdjęcia podczas Mszy świętej bardzo dbam o to, aby każde dziecko otrzymało zdjęcia z przyjmowania komunii świętej, zdjęcie w ławce, zdjęcie ze święcą itd. Po Mszy świętej mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne, klasowe. Do każdej usługi podchodzę z ogromnym zaangażowaniem – fotografowanie komunii świętych (i innych uroczystości – ślubów, chrztów itd.) to dla mnie zawsze prawdziwa przyjemność. Fotograf na komunię Kalisz – zatrudnij profesjonalistę, który nie pominie żadnych ważnych chwil. Sprawdź moje portfolio fotografii komunijnej i zobacz, jak wykonuję zdjęcia na pierwszej komunii świętej, nie tylko w Kaliszu! :)

Fotografia komunijna Kalisz – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest oferta i cennikFotografia komunijna Kalisz – każdą usługę wyceniam indywidualnie. Na cenę ma wpływ termin, lokalizacja i przede wszystkim wielkość grupy (czyli liczba dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej w Kaliszu). Jeśli interesują Was również indywidualne sesje komunijne (np. dodatkowe zdjęcia wykonane podczas białego tygodnia lub np. na przyjęciu komunijnym) – serdecznie zapraszam do kontaktu (ja – fotograf na komunię świętą, Łukasz Gromolak), takie usługi również wykonuję, jeśli tylko mam wolny termin.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Kalisz, cena zdjęć

Fotografia komunijna Kalisz – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Kalisz – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Kalisz – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Kalisz – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Kalisz – Zleć indywidualną wycenę i ofertę

Zdjęcia z komunii świętej Kalisz, sesja komunijna

Zdjęcia z pierwszej komunii świętej w mieście Kalisz (oraz indywidualna sesja komunijna) – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o moich usługach fotograficznych:

  • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele, mam specjalna legitymację
  • wykonuję zdjęcia dla grup dowolnej wielkości
  • nie boję się małych, ciemnych i ciasnych kościołów ;)
  • przy najmniejszych grupach fotografuję sam, przy większych z drugim fotografem
  • gotowe zdjęcia trafią do Was w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem, możliwie jak najszybciej
  • dodatkowo możecie zamówić u mnie odbitki, fotoksiążki, pendrive, płyty DVD lub wydruki wielkoformatowe
  • pracuję na terenie całej Polski – dojazd nie stanowi dla mnie problemu
  • na każdą płatność wystawiam fakturę, pracuję na podstawie umowy

W jakich innych miastach, w okolicy Kalisza, często fotografuję? Odwiedzam m.in. Ostrów Wielkopolski, WrocławPoznań, Oleśnica, Kalisz, Ostrzeszów. Fotografia komunijna w okolicy to także m.in. miasta: Jarocin, Krotoszyn, Sieradz i Wieluń. Jako fotograf na komunię świętą mogę dojechać w dowolne miejsce w którym potrzebujecie profesjonalnego fotografa, który sfotografuje pierwszą komunię świętą Waszych dzieci w sposób pełni profesjonalny.

fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna Kalisz
Pozowane zdjęcia rodzinne, portretowe wykonane przez fotografa podczas przyjęcia po Pierwszej Komunii Świętej

Czas oczekiwania na zdjęcia komunijne

Czas oczekiwania na gotowe (obrobione i wyretuszowane) zdjęcia komunijne wynosi u mnie 1 m-c. Każdą komunię świętą staram się do Was dostarczyć możliwie jak najszybciej – już do 2-3 tygodni. Fotografia komunijna – zdjęcia z tej uroczystości dostarczam szybko, abyście mogli się nimi cieszyć jeszcze przed wakacjami.

Fotograf na komunię Kalisz – zapytaj o termin i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna Kalisz

Jak wykonuję zdjęcia na komunii świętej w Kaliszu?

Zdjęcia na komunii świętej wykonuję w sposób cichy i dyskretny. Posiadam profesjonalny sprzęt, który umożliwia mi pracę na najwyższym poziomie. Efektem mojego fotografowania są piękne zdjęcia i piękne wspomnienia. Jako fotograf na komunię bardzo dbam o to, aby każdy zamawiający był bardzo zadowolony z moich usług.

Ile zdjęć z uroczystości do Was trafi

Ile dokładnie zdjęć z uroczystości komunijnej do Was trafi? Jestem fotografem, dla którego każda komunia święta jest ważnym wydarzeniem. Jako fotograf na komunię świętą wykonam dla Was bardzo wiele zdjęć – oprócz tych obrobionych, otrzymacie wszystkie wykonane. Grupa 50 dzieci powinna otrzymać mniej więcej 500-700 gotowych fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

Zdjęcia na przyjęciu komunijnym

Fotografią pasjonuję się od wielu lat. Towarzyszę dzieciom i rodzinom na różnych etapach ich życia. Jeśli zależy Wam na tym, abym wykonał zdjęcia na przyjęciu komunijnym, które będą pamiątką na długie lata – zapraszam do skorzystania z moich usług. Taka sesja to wspaniała pamiątka dla dziecka i całej rodziny.

fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna Kalisz

Dodatki, które możesz zamówić

Jako fotograf na komunię świętą oferuję nie tylko zdjęcia w formie cyfrowej. Dodatki, które możesz u mnie zamówić, to m.in. odbitki, wydruki wielkoformatowe, fotoksiążki i fotoalbumy, płyty DVD, pendrive. Fotografia komunijna wygląda jeszcze piękniej, jeśli jest należycie oprawiona.

W jakiej formie dostarczam zdjęcia z komunii świętej?

Domyślnie, wszystkie zdjęcia z komunii świętej dostarczam w formie galerii online zabezpieczonej hasłem. Stąd każdy może pobrać zdjęcia, na których mu zależy. Wszystkie wykonane fotografie (czyli pakiet dokumentacyjny) dostarczam w formie linku do gogle drive.

fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna Kalisz
Zdjęcia reportażowe z kościoła, przedstawiające dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej

Fotograf na komunię świętą Kalisz – kontakt do fotografa

Fotograf na komunię świętą Kalisz – poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Zapraszam do kontaktu mailowego (gromolak@gmail.com) lub telefonicznego (+48 607 265 770). Jeśli tylko będę miał wolny termin, z przyjemnością sfotografuję Waszą komunię świętą! Do usłyszenia!

Warto jeszcze dodać, że mogę być również obecny w białym tygodniu, jeśli zależy Wam na dodatkowych ujęciach. Fotografując ulotne chwile, w całej Polsce, wykonując reportaż lub plener, fotografując sesje ciążowe i dziecięce wiem, że sprawiam Wam prawdziwą przyjemność. Zapraszam do przesyłania zapytań o dostępność terminu (dnia ślubu, dnia komunii świętej). Jestem usługodawcą, który wykona zdjęcia na najwyższym poziomie.

fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna Kalisz

W zakresie moich zawodowych zainteresowań znajduje się także fotografia ślubna. Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Wykonuję sesje plenerowe (sesje poślubne i sesje narzeczeńskie) w kraju i za granicą. Studio fotograficzne – mam także duże doświadczenie w pracy w studiu fotograficznym. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej sesji z lampami błyskowymi i kreatywnym oświetleniem – zapraszam do wspólnego fotografowania!

fotograf na ślub Kalisz - fotografia komunijna Kalisz

Bliska jest mi także fotografia rodzinna. Fotografuję nie tylko reportaże i sesje komunijne. Często uczestniczę w życiu rodzin wykonując zdjęcia na chrzcie świętym i chrzcinach. Wykonuję także sesje ciążowe – piękna zdjęcia mogą ozdobić wnętrza Waszych domów. Towarzyszenie rodzinom w najważniejszych momentach i życia to dla mnie czysta przyjemność.

fotograf na komunię Kalisz - fotografia komunijna Kalisz

Fotografia okolicznościowa Kalisz – znajdziecie u mnie także inne usługi. Chętnie sfotografuję Wasz ślub lub wesele. Fotoreportaż może także obejmować różne wydarzenia lub eventy w plenerze. Zdjęcia ślubne, fotografie rodzinne, zdjęcia z komunii świętej to nie są jedyne rodzaje uroczystości, które obsługuję. Eventy firmowe, wydarzenia branżowe, szkolenia, targi, zawody sportowe – to przykłady wydarzeń, które mogę udokumentować. Studio fotograficzne, które możemy wynająć na czas sesji (lub które mogę zbudować w siedzibie Waszej firmy) może być doskonałym miejscem na sesje zdjęciowe zdjęcia portretowe, wizerunkowe i biznesowe w Kaliszu.