Fotograf ślubny Śląsk – fotografia ślubna Śląsk

Profesjonalna, naturalna i subtelna fotografia ślubna Śląsk – jeśli tego szukacie, to doskonale trafiliście! Z tej strony Łukasz – fotograf ślubny. Gliwice, Katowice, Sosnowiec, Zabrze, Tychy, Dąbrowa Górnicza – to przykładowe miasta w których powstają zdjęcia ślubne na Śląsku. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio fotografii ślubnej, moją ofertą obejmującą reportaż ślubny i sesje plenerowe (sesja narzeczeńska i sesja poślubna) i do sprawdzenia dostępności terminu na zdjęcia z wesela!

Fotograf ślubny Śląsk – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej i przekonaj się, czy taki styl fotografowania ślubów i wesel Ci pasuje. Jako fotograf ślubny Śląsk kładę nacisk na naturalne, niepozowane kadry – nie ingeruję w przebieg dnia ślubu i wesela bardziej, niż jest to konieczne (np. w czasie zdjęć grupowych lub sesji plenerowej dla Pary Młodej). Staram się pozostawać niewidocznym obserwatorem, który dokumentuje przebieg wydarzeń. Jako profesjonalny fotograf ślubny bardzo dbam o backup zdjęć ślubnych na każdym etapie mojej pracy – Wasze zdjęcia ślubne są u mnie bezpieczne.

Fotografia ślubna Śląsk – oferta i cennik fotografii ślubnej

Poniżej znajduje się ogólna oferta i cennik fotografii ślubnej. Jaka jest dokładna cena usługi? Ile kosztuje fotografia ślubna Śląsk? Proszę o przesyłanie zapytań przez formularz kontaktowy. W wiadomości proszę o wskazanie terminu uroczystości, lokalizacji i orientacyjnej liczby zaproszonych gości (lub przedziału czasowego, w którem chcielibyście, aby fotograf ślubny Śląsk był obecny).

fotograf ślubny śląsk - oferta i cennik fotografii ślubnej na śląsku

FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK – OFERTA I CENNIK

Fotograf ślubny Śląsk – Nazwa pakietuPakiet nr 1 (Śląsk)Pakiet nr 2 (Śląsk)Pakiet nr 3 (Śląsk)
Cena pakietu1500 zł2000 złod 3500 zł
Galeria on-line +hasłoTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Ślub kościelny, cywilny, humanistyczny
Zdjęcia na przyjęciu na Śląsku✔ (do 1-2 godzin)✔ (do 00:30)
Zdjęcia na przygotowaniach na Śląsku
Czas dostępności fotografaok. 1 godzok. 2-3 godzindo 12 godz.
Ilość zdjęć:30-50 zdj.70-150 zdj.500 zdjęć
Fotograf ślubny Śląsk cena usługi – prześlij zapytanie o dostępność terminu!

FOTOGRAF ŚLUBNY ŚLĄSK – DODATKOWE PAKIETY, INDYWIDUALNA WYCENA

Jeśli chcesz, abym był dłużej obecny na przyjęciu po ślubie cywilnym, kościelnym lub humanistycznym – np. 4, 6, 8 godzin – zapytaj mnie o indywidualną wycenę poprzez
formularz kontaktowy. Otrzymasz także więcej zdjęć z przyjęcia! :)

Jeśli organizujesz duże wesele i potrzebujesz największego większego pakietu –
sprawdź moją „pełną” ofertę dotyczącą wesel – obejmującą do 12 godzin fotografowania (zwykle od 12:30 do 00:30) i minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi.

Fotograf na wesele Śląsk

Fotograf na wesele Śląsk – to ja! Tak również możecie mnie znaleźć w internecie. Wykonuję nie tylko reportaże ślubne, ale także fotografuję sesje narzeczeńskie lub plener ślubny w innym, dowolnym terminie. Wychodzę z założenia, że w pierwszej kolejności powinniśmy wykonać krótki plener w dniu ślubu – w większości przypadków, jeśli pogoda i harmonogram dnia ślubu na to pozwala, udaje się wykonać piękne zdjęcia plenerowe w okolicy sali weselnej. Warto próbować złapać zachód słońca. :) Jeśli poszukujesz najlepszego fotografa ślubnego, który z fotografią ślubną jest związany całym sercem i dla którego fotoreportaż ślubny to chleb powszedni – zapraszam serdecznie do kontaktu!

Zdjęcia ślubne Śląsk

Przy fotografowaniu reportaży ślubnych powstają wyjątkowe zdjęcia ślubne, które na długo zapadną w Waszej pamięci. Fotografię ślubną traktuję z pełnym zaangażowaniem – przy wykonywaniu reportażu ślubnego staram się wykonać dla Was bardzo wiele zdjęć ślubnych – część z nich trafi do Was w formie zdjęć obrobionych i wyretuszowanych, pozostałe w formie nieobrobionej (pakiet dokumentacyjny). Śląsk to wyjątkowo fotogeniczny region, w którym powstają wyjątkowe zdjęcia ślubne.

Fotografując dzień Waszego ślubu chcę pokazać najpiękniejsze chwile na Waszym ślubie. Naturalne zdjęcia, subtelne, delikatne – takie zdjęcia ślubne są mi najbliższe. Jeśli chcecie, abym wykonał dla Was sesją ślubną w innym miejscu, niż Śląsk – np. w górach (Tatry, Karkonosze) lub za granicą – nie ma problemu – świadczę również takie usługi!

Jak wybrać profesjonalnego fotografa ślubnego na Śląsku?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik o tym jak wybrać profesjonalnego fotografa ślubnego na Śląsku – takiego, któremu w pełni zaufasz i z którego usług będziesz całkowicie zadowolony!

 • jeśli poszukujesz fotografa, rozpocznij od zapytania znajomych, którzy w ostatnim czasie organizowani przyjęcie weselne
 • fotograf ślubny na śląsku powinien być mobilny – nie szukaj takiego, który będzie miał problem z dojazdem!
 • profesjonalny fotograf ślubny Śląsk prowadzi firmę, wystawia faktury
 • wybierz fotografa, który posiada wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów i wesel, nie tylko na Śląsku
 • podczas wyjątkowego dnia możesz liczyć tylko na profesjonalistę – wybierz fotografa, który dba o backup materiału, posiada profesjonalny sprzęt (minimum 2 aparaty) itd.
 • wybierz usługodawcę, który jest w stanie zaproponować pracę z drugim fotografem jeśli będzie to konieczne
 • piękne wspomnienia to efekt współpracy Pary Młodej z fotografem – nie wybieraj fotografa, z którym źle Ci się rozmawia lub współpracuje jeszcze przed zawarciem umowy.
 • Zapytaj fotografa jak widzi dzień Waszego ślubu
 • Jak fotograf podchodzi do sesji ślubnych? Czym jest dla niego reportaż ślubny i sesja ślubna? Porozmawiaj z nim o swoich oczekiwaniach.
 • Profesjonalne zdjęcia ślubne charakteryzują się bystrym okiem tego, który je wykonał – czy po zdjęciach widać, że fotograf jest skrupulatny, dokładny i uważny?
 • Fotografowie ślubni często traktują swoje zajęcie dodatkowo – wybierz takiego usługodawcę, który oddaje się swojej pasji w pełni!

Warto także pamiętać, że przy wyborze najlepszych usługodawców warto kierować się sercem i rozumem. To, co widzimy w jego pracach powinno być spójne z tym, co mówi i pisze o sobie oraz z tym jak prezentuje się na żywo podczas spotkania organizacyjnego.

Fotografia ślubna Śląsk – zapytaj o dostępność terminu

Za pomocą poniższego formularza możesz się ze mną skontaktować i otrzymać spersonalizowaną ofertę. Zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia ślubne. Fotografia ślubna Śląsk – sfotografuję Wasz dzień ślubu w wyjątkowy sposób. Niezapomniane wspomnienia zatrzymane na zdjęciach to gwarancja wielu wzruszeń i pięknych wspomnień.

fotograf ślubny śląsk

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Reportaż ślubny Śląsk

Jakie fotografie ślubne lubię? Szczere, prawdziwe, pokazujące chwile wzruszeń, radości i prawdziwych łez. Fotografie ślubne pokazują człowieka, jego rodzinę, piękne i czasem niełatwe relacje. Czas ślubu to wyjątkowo piękny i wzruszający czas (ale też bardzo stresujący) – nie unikam na zdjęciach sytuacji, w których ktoś uroni łzę lub w bardzo wzruszający (i intymny) sposób zorganizuje błogosławieństwo lub podziękowania dla rodziców. Reportaż ślubny to pamiątka na długie lata – dla pary Młodej, ich rodzin, dzieci i wnuków. Wykonując reportaż ślubny Śląsk chcę pokazać na zdjęciach w miarę możliwości wszystkich uczestników wydarzenia.

W dniu ślubu wykonuję krótką sesję ślubną – taka sesja ślubna to 15-20 minut, w okolicy sali weselnej. W tym czasie zależy mi na tym, abyście się zdali na fotografa ślubnego, którym jestem – poprowadzę Was w taki sposób, że krótka sesja ślubna zaowocuje wieloma pięknymi, różnorodnymi zdjęciami. Natura to idealne tło do sesji plenerowych. Sesja w trakcie wesela nie powoduje tylu trudności, co sesja plenerowa organizowana w innym terminie.

fotograf ślubny śląsk
fotograf ślubny Śląsk – reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela na Śląsku

Najlepszy fotograf ślubny – dodatkowe usługi, które mogę dla Was wykonać

Najlepszy fotograf ślubny na Śląsku – Łukasz Gromolak :) Jakie są dodatkowe usługi, które mogą dla Was wykonać? W mojej ofercie znajdzie m.in.:

 • reportaż ślubny (w kraju i za granicą)
 • sesja narzeczeńska
 • sesja ślubna (w dniu ślubu i w innym terminie)
 • zdjęcia rodzinne (sesje lifestylowe, sesje ciążowe, zdjęcia z okazji chrztu świętego)
 • fotoksiążki i albumy ślubne (w oprawie drewnianej, skórzanej)

Sesja ślubna, która odbywa się za granicą to wyjątkowa przygoda i możliwość zrealizowania pięknego pleneru w innym miejscu niż to, w którym mieszkacie na co dzień. Włochy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Grecja – to przykładowe kraje, w których fotografuję.

Fotograf ślubny śląsk cennik

Fotografie ślubne pełne niezapomnianych wspomnień na całe życie – taką usługę chcę zrealizować dla Każdego Klienta. Jeśli z Waszych planach jest zatrudnienie profesjonalnego fotografa, który pięknie pokaże na zdjęciach Waszą historię i wykona fotografie pełne emocji – zapraszam wszystkie Pary Młode do skorzystania z moich usług. Jeśli interesuje Was kwestia, jaką jest „fotograf ślubny śląsk cennik” – zapraszam do kontaktu w wiadomości mailowej podając termin i lokalizację uroczystości. W odpowiedzi otrzymacie spersonalizowaną ofertę i szczegółowy cennik. Sprawdź czy mam wolny termin i zadzwoń (+48 607 265 770) lub wyślij wiadomość na gromolak@gmail.com

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Jaki jest czas oczekiwania na zdjęcia ślubne? Gotowe fotografie dostarczam maksymalnie do 1 m-ca. Ślub to wyjątkowy i wielki dzień i ten czas oczekiwania nie mógłby być dłuższy! W tym czasie dostaniecie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia.

Czy otrzymamy wszystkie wykonane zdjęcia ślubne?

Często jestem pytany o to, czy Pary Młode (nie tylko w województwie śląskim) otrzymają wszystkie wykonane zdjęcia. TAK – trafią do Was wszystkie wykonane (i udane) fotografie ze ślubu i wesela. Niezależnie od tego, czy fotografuję ślub, przyjęcie czy sesję narzeczeńską lub plener ślubny – z każdego z tych wydarzeń dostarczam pakiet dokumentacyjny (czyli wszystkie wykonane fotografie tego dnia), niezależnie od wybranego pakietu (czy będzie to 12 godzin fotografowania, 8 lub np. 4).

Fotoksiążki i fotoalbumy – zainwestuj w piękną oprawę zdjęć ślubnych

Fotografia ślubna na Śląsku to nie tylko piękne wspomnienia uchwycone na zdjęciach. Jako fotograf ślubny Śląsk z przyjemnością wykonam dla Was fotoalbumy i fotoksiążki – w drewnianej lub skórzanej oprawie. Zainwestuj w piękną i wyjątkową oprawę zdjęć ślubnych. Fotoksiążkę możesz podarować najbliższej osobie (np. w ramach prezentu dla rodziców).

Jak wygląda umowa z fotografem ślubnym na Śląsku

Jak dokładnie wygląda umowa z fotografem ślubnym na Śląsku, którym jestem? Taki czytelny kontrakt dokładnie reguluje prawa i obowiązki obu stron umowy (termin płatności, termin i ilość dostarczenia zdjęć, opis sytuacji losowych, ewentualnego zastępstwa w przypadku choroby itp.). Proszę o wiadomość mailową – chętnie prześlę Wam wzór umowy abyście mogli się z nim zapoznać przed nawiązaniem współpracy ze mną.

Wykonuję usługi z pasją i pełnym zaangażowaniem. Jeśli planujecie ślub i potrzebny Wam jest fotograf ślubny Śląsk – koniecznie skontaktujcie się ze mną! Z ogromną przyjemnością (jako fotograf Śląsk) sfotografuję Wasze wesele, przyjęcie, ślub kościelny, cywilny, humanistyczny lub inne wydarzenie, na którym potrzebny jest fotograf Śląsk. Fotografia ślubna na Śląsku – Łukasz Gromolak. Do zobaczenia na Waszym ślubie i weselu!

fotograf ślubny śląsk
Naturalne zdjęcia ślubne z sesji plenerowej na Śląsku

Fotograf na wesele Śląsk – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Przykładowe miasta, w których fotografuję jako fotograf na wesele Śląsk, to m.in. GliwiceKatowice, Zabrze, Sosnowiec i Bytom. Zdjęcia ślubne mogą również powstać tutaj: Tychy, Dąbrowa Górnicza i Sosnowiec. Profesjonalny fotograf ślubny obsługuje nie tylko Śląsk, ale także całą Polskę!

Fotograf ślubny Śląsk – Ruda Śląska, Chorzów, Jaworzno, Rybnik, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Bielsko Biała

Ruda Śląska, Chorzów, Rybnik i Jaworzno – tutaj mogę wykonać dla Was fotografie na weselu. Jako fotograf ślubny Śląsk chętnie odwiedzę Mysłowice, Siemianowice Śląskie i Bielsko Biała. Sesja plenerowa Śląsk, sesja narzeczeńska Śląsk – takie usługi również u mnie znajdziecie. Zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia ślubne Śląsk – Żory, Łaziska Górne, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Częstochowa

Gdzie jeszcze mogą powstać na Śląsku zdjęcia ślubne? Śląsk to m.in. Piekary Śląskie, Łaziska Górne, Orzesze, Częstochowa i Świętochłowice. Odwiedzam także chętnie i często pobliskie Opole. Nierzadko fotografuję we Wrocławiu i w Krakowie. Obsługuję fotograficznie nie tylko południe Polski, ale również m.in. WarszawęŁódź i Poznań.

Fotografia ślubna Śląsk – Tarnowskie Góry, Orzesze, Zawiercie, Lubliniec, Pszczyna

Fotografia ślubna nie zna granic. Śląsk to także Orzesze, Tarnowskie Góry, Tychy, Zawiercie, Pszczyna i Lubliniec. Chętnie odwiedzę te miasta aby udokumentować Waszą miłość w tym wyjątkowym i niepowtarzalnym dniu ślubu.

Dodatkowe lokalizacje na Śląsku, w których możesz mnie spotkać to m.in: Tworóg, Ożarowice, Będzin, Gierałtowice, Imielin, Siewierz, Knurów, Mikołów, Czeladź.

Propozycja miejsc na wykonanie sesji ślubnej na Śląsku

Poniżej znajduje się moja subiektywna propozycja najlepszych miejsc na wykonanie sesji narzeczeńskiej lub ślubnej na Śląsku. Mam nadzieję, że ta lista zainspiruje Was do wybrania najlepszej lokalizacji, w której wspólnie wykonany romantyczną sesję ślubną na Śląsku.

 1. Nikiszowiec
 2. Radiostacja Gliwice
 3. Zamek Będzin
 4. Pałac Tworków
 5. Ogród Japoński (Bieruń)
 6. Cementownia Grodziec Bytom
 7. Szyb Wilson
 8. Kopalnia Guido Zabrze
 9. Pustynia Błędowska
 10. Aeroklub Gliwice
 11. Palmiarnia w Gliwicach
 12. Sky Bar Katowice
 13. Pałac w Krowiarkach
 14. Zamek w Mosznej
 15. Dolina Bolechowicka
 16. Góra Zborów
fotograf ślubny śląsk

10 najlepszych sal weselnych na Śląsku

Poniżej prezentuję mój subiektywny ranking – TOP 10 najlepszych sal weselnych na Śląsku. To wyjątkowe miejsca na organizację nie tylko wesela lub przyjęcia, ale także ślubu plenerowego na terenie obiektu.

 1. Szyb Bończyk – https://szybbonczyk.pl/
 2. Impresja (Zabrze) – http://www.impresja-zabrze.pl/
 3. Hotel Natura Residence – https://www.naturaresidence.pl/
 4. Rezydencja Luxury Hotel – https://www.rezydencjahotel.pl/
 5. Pałac Czarny Las – https://www.czarnylas.pl/
 6. Villa Marina – http://villamarina.eu/
 7. Restauracja Umami – https://www.restauracjaumami.pl/
 8. Stara Szwajcaria – https://staraszwajcaria.pl/
 9. Hotel i Restauracja Pod Zielonem Dębem – https://www.podzielonymdebem.pl/pl.html
 10. Poziom 511 Jura Wellness Hotel & Spa – https://www.poziom511.pl/
fotograf ślubny śląsk
zdjęcie przedstawiające śląską udekorowaną salę weselną na śląsku.

Fotograf ślubny Śląsk – kontakt

Fotograf ślubny Śląsk – Łukasz Gromolak. Poniżej znajdziecie kontakt do mnie:

tel.: +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

formularz kontaktowy

fotograf ślubny śląsk