Zapraszam Cię do obejrzenia moich ulubionych 200 fotografii ślubnych, powstałych w ciągu kilku ostatnich lat. Pełne reportaże fotograficzne i sesje plenerowe znajdziesz w zakładce Historie.


Portfolio fotografii ślubnej

Na tej stronie znajdziesz moje portfolio fotografii ślubnej. To około 200 wybranych przeze mnie zdjęć ślubnych, które wykonałem na przestrzeni kilku ostatnich lat. Zbiór ten zawiera w sobie zdjęcia wykonane na weselach, podczas przygotowań do ślubu, na ślubach cywilnych, kościelnych i humanistycznych. Znajdziesz tutaj także wiele zdjęć z sesji plenerowych – dla Narzeczonych lub Par Młodych. Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojego portfolio.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne i chcesz, abym fotografował na Twoim ślubie i weselu, to prześlij mi wiadomość i zapytaj o dostępność terminu przez formularz kontaktowy:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Moje ulubione zdjęcia ślubne – portfolio fotografii ślubnej

Wybierając zdjęcia do mojego portfolio kierowałem się tym, co w fotografii lubię najbardziej – naturalne kolory, dynamiczne kadry, szczęśliwe Pary Młode, ciepłe kolory zachodzącego słońca. W fotografii ślubnej cenię sobie dynamiczne działanie – lubię być w centrum wydarzeń i fotografować bardzo aktywnie, na najwyższych obrotach. Uwielbiam mieć oczy dookoła głowy i z wielką uwagą obserwować to, co dzieje się wokół mnie. Moje ulubione zdjęcia ślubne powstały na przestrzeni kilku ostatnich lat – w różnych miejscach – zarówno w Polsce, jak i za granicą (m.in. w Norwegii, Hiszpanii, Szkocji, Pradze, w Niemczech).

Reportaż ze ślubu i wesela we Wrocławiu

Choć na codzień mieszkam we Wrocławiu i głównie tutaj fotografuję, to wykonanie zdjęć w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą nie stanowi dla mnie problemu. Reportaż ze ślubu może zostać wykonany np. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Gliwicach, Katowicach, Siemianowicach Śląskich. Zdjęcia z wesela mogę zrealizować w takich miejscach, jak np. Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Hel. We Wrocławiu znajduje się wiele wyjątkowych miejsc, w których można wykonać reportaż ślubny dla Pary Młodej.

Ślubna sesja plenerowa

Jeśli marzy Ci się wyjątkowa i naturalna ślubna sesja plenerowa, to idealnie trafiłaś/trafiłeś! Wykonuję sesje plenerowe zarówno na terenie Wrocławia, całego Dolnego Śląska, całej Polski jak też za granicą. Miałem okazję wykonać sesje plenerowe m.in. w Szkocji (Isle of Skye), w Czechach (Praga), w Niemczech (Berlin, Poczdam), w Norwegii (Oslo, Bergen), w Hiszpanii (Malaga, Benalmadena, Pueblo de Mijas), we Francji (Paryż). Fotografując zakochanych staram się wydobywać z nich najpiękniejsze, naturalne emocje tak, aby zdjęcia z sesji plenerowej były wyjątkowe, ciepłe, serdecznie, aby oddawały prawdziwy klimat panujący podczas sesji zdjęciowej.

Sesja narzeczeńska

Jeśli masz Narzeczoną lub Narzeczonego i chcesz, abym uwiecznił na zdjęciach plenerowych Waszą miłość – napisz do mnie! Wykonuję sesje narzeczeńskie we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku i na terenie całej Polski. Sesja narzeczeńska to czas Waszej bliskości, miłości i wspólnej zabawy. Na zdjęciach, które wykonuję podczas takiej sesji plenerowej chcę pokazać, że jesteście dla siebie ważni, wyjątkowi, że to, co wspólnie tworzycie, to jest coś naprawdę wyjątkowego. Sesja zwykle odbywa się popołudniami, tak, aby złapać na zdjęciach ciepłe promienie zachodzącego słońca. Pora roku nie ma znaczenia – choć większość sesji wykonuję wiosną, latem i jesienią, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taka sesja narzeczeńska odbyła się zimą, w śnieżnej scenerii.

Sesja ślubna za granicą

Dla każdego, kto lubi przygodę, idealnym rozwiązaniem będzie sesja ślubna wykonana poza granicami kraju. Jestem zwolennikiem szybkich sesji ślubnych za granicą – udało mi się już wielokrotnie wykonać te zlecenia w taki sposób, aby wyruszyć już porannym lotem i wrócić do kraju wieczornym lotem. Dzięki temu oszczędzamy czas na transferach i hotelach. Dobrym wyjściem jest też sytuacja, w której fotograf ślubny przylatuje do Was np. w miejsce, w którym spędzacie wakacje/ podróż poślubną i jeden dzień (a w zasadzie, to jedno popołudnie) przeznaczane jest na wykonanie zdjęć. Sesja ślubna za granicą to możliwość pokazania na zdjęciach nowych miejsc – klimatycznych włoskich uliczek, gorących hiszpańskich plaż, skalistych, norweskich fiordów czy np. klimatu starego miasta w Pradze. Jeśli sesja ślubna za granicą jest Ci bliska i interesują Cię takie zdjęcia, koniecznie skontaktuj się ze mną!

Sesja portretowa we Wrocławiu

Sesja portretowa to nie tylko zdjęcia ślubne lub takie, które powstały podczas sesji narzeczeńskiej. We Wrocławiu często wykonuję sesje portretowe, zdjęcia biznesowe lub typowo komercyjne. Wracając do tematyki ślubnej – sesja portretowa to nieodłączny element ślubu i wesela. Podczas 15-20 minutowej sesji, zwykle po popołudniowym obiedzie, staram się wykonać dla Pary Młodej wyjątkowe zdjęcia portretowe – bliskie i dalsze ujęcia, na których ukazuję ich miłość, bliskość i radość wynikającą z tego, że są świeżo upieczoną Parą Młodą.

Pełne reportaże ślubne – reportaż ślubny i plener ślubny

Miło mi, że trafiłaś/trafiłeś na moją stronę internetową. Jako Para Młoda, która organizuj ślub plenerowy, cywilny, kościelny lub humanistyczny wiesz, że zdjęcia ślubne są bardzo ważne. Wizyta w moim portfolio to świetna okazja, aby obejrzeć również pełne reportaże ślubne. Wgląd w portfolio ślubne daje Ci wiedzę o tym co fotograf lubi, jaki rodzaj fotografii jest mi bliski. Sprawdzenie pełnych reportaży ślubnych daje Ci możliwość obejrzenia jak radzi sobie fotograf w każdych warunkach oświetleniowych. Dobrego fotografa ślubnego cechuje też, poniekąd, doświadczenie w organizacji wesel. Taki fotograf będzie w stanie doradzić co sprawdzi się w dniu ślubu, ile zdjęć ślubnych powinno zostać wykonane, gdzie panna młoda powinna stać (W oczekiwaniu na swojego męża). Jak Pan Młody i Panna młoda powinni sobie składać przysięgę itp. Mam nadzieję, że będzie Wam się miło oglądać moje portfolio ślubne.

Plener ślubny i ślub plenerowy okiem fotografa ślubnego

Moje portfolio ślubne, podobnie jak takie miejsca u innych fotografów ślubnych, zawiera w sobie wiele zdjęć ze ślubów plenerowych. Reportaże ślubne (pełne reportaże par młodych) wykonywane w takich miejscach są najpiękniejsze. Podczas ceremonii zaślubin, para młoda składa sobie przysięgę, która łączy ich na wieki. Fotografowanie takich momentów jest prawdziwym zaszczytem. Reportaże ślubne powstałe w ten sposób, okiem fotografa ślubnego, są czymś wyjątkowym. Portfolio ślubne (gdzie m.in. znajdują się zdjęcia z dnia ślubu) to jest coś, co koniecznie powinniście obejrzeć przed wyborem fotografa ślubnego. Jeśli potrzebujesz na swoim ślubie i weselu dwóch fotografów ślubnych – żaden problem! Mogę fotografować w dniu ślubu z asystentem- dzięki temu otrzymasz też więcej zdjęć ślubnych!