Fotograf na komunię Łódź – fotografia komunijna Łódź

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Łódź. Jeśli potrzebna Wam jest profesjonalna fotografia komunijna w mieście Łódź – jestem do Waszej dyspozycji.

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o moich usługach:

 • fotografuję zarówno małe grupy na komunii świętej w kościele (np. 10-20 osób), jak i te największe grupy dzieci (na 100, 200, 300 dzieci)
 • pracuję sam lub we współpracy z 1-2 fotografami
 • reportaż z komunii świętej dla szkoły, klasy lub parafii otrzymacie w terminie do 1 m-ca (zwykle to 2-3 tygodnie)
 • posiadam legitymację i uprawnienia do fotografowania uroczystości liturgicznych
 • zdjęcia trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczone hasłem. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia
 • fotografuję cicho, dyskretnie, z poszanowaniem liturgii
 • Wasze zdjęcia są u mnie bezpieczne – fotografuję na 2 aparaty, w profesjonalny sposób archiwizuję zdjęcia z komunii świętej
 • oprócz galerii on-line, możecie u mnie zamówić dodatkowo odbitki 15×23 cm, fotoksiążki, pendrvie lub DVD
 • oprócz zdjęć na komunii świętej, mogę do Was także przyjechać podczas białego tygodnia – w białym tygodniu mogą zostać wykonane dodatkowe zdjęcia grupowe, rodzinne, z księdzem, z wręczania obrazków itp.

Jako profesjonalny fotograf na komunię Łódź wykonuję zdjęcia na najwyższym poziomie. Tak, aby każde dziecko przystępujące do Komunii Świętej miało zdjęcia z samej komunii, w ławce, stojące, siedzące, ze świecą. Po Mszy świętej jestem dostępny (ja lub z drugim fotografem) pod kościołem – tam możemy wykonać zdjęcia rodzinne, grupowe itp. Jeśli szukasz fotografa, dla którego fotografia komunijna Łódź jest ważna – jestem do Twojej dyspozycji. W tej dziedzinie fotografii czuję się świetnie.

fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź
Dzieci przystępują do Komunii Świętej – zdjęcia wykonane przez 2 fotografów, z różnych stron, w tym samym momencie.

Fotograf na komunię Łódź

Fotograf na komunię Łódź – Łukasz Gromolak. Bliska jest mi fotografia komunijna Łódź. Od wielu lat fotografuję uroczystości kościelne – ślub (fotografia ślubna), chrzest, bierzmowanie. W moim portfolio znajdziecie profesjonalną fotografię ślubną. Blisko jest mi również fotografia rodzinna – uwielbiam fotografować wyjątkowe chwile pełne wzruszeń, które przywołują zabawne sytuacje – rodzinne zdjęcia to wspaniała pamiątka.

Wracając do głównego tematu, jakim jest fotografia komunijna w Łodzi – w życiu młodego człowieka moment komunii świętej to wyjątkowe wydarzenie, które należy profesjonalnie sfotografować. Takie zdjęcia są ważne nie tylko dla dziecka, ale także dla całej rodziny. Jako fotograf na komunię Łódź staram się wykonać zdjęcia absolutnie wszystkich dzieci przystępujących do komunii świętej.

Fotografia komunijna Łódź – komunie święte są często nie lada wyzwaniem. Małe, ciemne i ciasne kościoły – takie fotografie nie powstają łatwo. Z doświadczenia wiem jak radzić sobie w takich sytuacjach – posiadam odpowiedni sprzęt, który pozwala fotografować mi komunię Łódź w każdych warunkach. Profesjonalna fotografia, taka najmniej ustawiana, to pamiątka na długie lata.

fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź
Dzieci na Mszy Świętej komunijnej (w mieście Łódź) trzymające świecę

Fotografia komunijna Łódź

Pierwsza komunia święta, to wyjątkowy czas nie tylko dla dziecka, ale także dla całej rodziny. Wykonując usługę, jaką jest fotografia komunijna Łódź, staram się sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez rodziców dzieci. Sesja komunijna może odbyć się zarówno w Łodzi, jak i na terenie całego województwa łódzkiego.

Podczas sesji komunijnej pracuję sam lub we współpracy z innymi fotografami. Fotografuję komunię Łódź w sposób profesjonalny – moja fotografia, to szczerze emocje. Pamiątkowe zdjęcia to świetna okazja do przywoływania wspomnień. Do nieustawianych zdjęć, czyli reportażu fotograficznego, jestem zawsze przygotowany.

Takie wydarzenie, jakim jest komunia święta i sesja komunijna, zdarza się przecież tylko raz. Profesjonalne zdjęcia oglądane w gronie rodziny, będą pamiątką na całe życie. Taka fotografia jest mi bliska. Z przyjemnością sfotografuję pierwszą komunię świętą – profesjonalna sesja komunijna Łódź – Łukasz Gromolak.

fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź
Zdjęcie grupowe (z księdzem) wykonane na zakończenie Mszy Świętej w Łodzi

Fotograf na komunię Łódź – oferta i cennik

Poniżej znajduje się moja oferta i cennik. Fotografia komunijna Łódź – szczegółowa cena usługi uzależniona jest od wielkości uroczystości. Jako fotograf na komunię Łódź proszę o przesłanie zapytania uwzględniającego wielkość uroczystości (ile dzieci przystępuje do komunii), lokalizacji oraz terminu. W odpowiedzi mailowej prześlę szczegółową wycenę i ofertę.

Pierwsza komunia święta to również zdjęcia w plenerze. Sesja komunijna może odbyć się pod kościołem, w domowym ogrodzie lub w parku. Sesja komunijna Łódź to także możliwość wykonania pięknych zdjęć na sesji komunijnej dla chłopca lub dziewczynki. Podczas sesji komunijnej fotografuję nie tylko dzieci, ale także rodziców, rodzeństwo, dziadków, chrzestnych itd. Jako fotograf na komunię Łódź mogę również wykonać zdjęcia nie tylko na komunii, ale także w białym tygodniu, podczas porannych przygotowań lub przyjęcia. Fotograf na komunię Łódź – zapraszam do skorzystania z moich usług. Obiecuję, że reportaż z komunii w moim wykonaniu będzie piękną pamiątką na długie lata. Zapraszam do kontaktu i umówienia sesji komunijnej.

Fotografia pełna emocji, z radością dzieci, ich spontanicznością, rodzice, chrzestni i gości pełni szczerego śmiechu, szczere emocje w dniu komunii, czas zebrania rodziny – staram się to wszystko pokazać na zdjęciach w atmosferze ciepła. Przysłuchiwanie się gwarom rozmów podczas fotografowania przyjęcia po komunii może dodać reportażowi z komunii dodatkowo wyjątkowości.

Cennik 2024-2025 – fotografia komunijna Łódź, oferta

Fotografia komunijna Łódź – cennikIlość fotografówCena zdjęć
Reportaż z Komunii Świętej Łódź – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 osób)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej w Łodzi – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50-60 osób)
2od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Łódź – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 70-300 osób)
2-3od 4500 PLN
Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź
Radosne portrety dzieci podczas Mszy Świętej, w czasie kazania księdza

Pierwsza Komunia Święta – reportaż fotograficzny, cena

Jaka jest szczegółowa cena usługi? Reportaż fotograficzny z komunii świętej może kosztować od 1,5-2 tys. PLN do nawet 6000-10.000 PLN przy największych grupach i konieczności wykonywania usługi we współpracy z dodatkowymi fotografiami. Aby pierwsza Komunia Święta została profesjonalnie sfotografowana, aby fotografia komunijna Łódź lub sesja komunijna wyszła jak najpiękniej – potrzebne są usługi profesjonalisty, które świadczę. Jako fotograf na komunię Łódź wykonam dla Was piękne, pamiątkowe zdjęcia – taka sesja komunijna będzie dla Was wspaniałą pamiątką.

Abu poznać szczegółową cenę usługi – proszę o przesłanie zapytania uwzględniającego:

 • termin komunii
 • lokalizację komunii świętej
 • wielkość – ile dzieci przystępuje do komunii świętej
 • informację czy to 1 czy 2 lub więcej grup, czy to jest 1 Msza, czy np. są to 2 Msze w różnych dniach lub następujące po sobie w jednym terminie

Zapytaj o dostępność terminu i dokładną wycenę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Łódź, fotografia komunijna Łódź

Zdjęcia na komunii świętej w Łodzi

Od wielu lat wykonuję profesjonalne zdjęcia na komunii świętej w Łodzi. Fotografia komunijna Łódź możliwa jest także w innych lokalizacjach, na terenie województwa Łódzkiego. Pierwsza komunia święta może zostać sfotografowana w Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice. Sesja komunijna może odbyć się w Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Sieradz. Komunię Świętą mogę sfotografować w Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Kutno. Komunię Łódź, oczywiście, najprościej sfotografować właśnie w samej Łodzi :)

Fotograf na Komunię Świętą Łódź – Łukasz Gromolak

Sesja komunijna Łódź

Profesjonalne zdjęcia z uroczystości, jaką jest pierwsza komunia święta, to jedno z moich zajęć. Takie fotografie nabierają dodatkowo wyjątkowości po latach. Moda nieustawianych zdjęć wraca do nas obecnie – profesjonalny reportaż, sesja komunijna Łódź – teraz takie zdjęcia są bardzo ważne, nie tylko dla fotografa, ale także dla rodziców i dzieci. Fotografia komunijna Łódź, to reportaż podczas komunii. Takie zdjęcia rodzinne będą wspaniałą pamiątką dla całej szkoły, klasy lub grupy – taka sesja komunijna możliwa jest nie tylko w Łodzi, ale również w obrębie miasta – nawet do 100-200 km. Gdy fotografuję komunię, skupiam się na każdym dziecku. Uwielbiam fotografować dzieci. Sam mam dwójkę małych dzieci w domu i fotografowanie moich synów sprawia mi ogromną przyjemność. Fotograf na komunię Łódź – Łukasz Gromolak.

Zainwestuj w pamiątkowe zdjęcia. Sesja komunijna Łódź to nie jest jedyna lokalizacja, w której pracuję. Wrocław, Kraków, Poznań, Warszawa, cały Śląsk (Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Częstochowa) – to miasta, w których również sesja komunijna, zdjęcia z komunii święte są możliwe. Jako fotograf na komunię odwiedzam całą Polskę fotografując uroczystości kościelne. Naturalny, szczery reportaż, piękne zdjęcia w plenerze – jako fotograf uwielbiam takie fotografie! Komunia święta to doskonała okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć.

Jako fotograf na komunię Łódź do każdego zlecenia, do każdej fotografii podchodzę z odpowiednim przygotowaniem. Moje zdjęcia, to profesjonalna usługa. Na fotografii nie zabraknie żadnego dziecka lub istotnego momentu w liturgii.

fotograf na komunie Łódź
Pamiątkowy album komunijny w drewnianej, eleganckiej oprawie

Jak wybrać fotografa na komunię świętą?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik mówiący o tym jak wybrać najlepszego fotografa na komunię świętą. Jeśli wahasz się między kilkoma usługodawcami – przeczytaj moje porady, abyś mógł wybrać profesjonalistę, który spełni Twoje oczekiwania w zakresie usługi, jaką jest fotografia komunijna w uroczym mieście Łódź.

 1. zatrudnij profesjonalistę z własną firmą i bogatym portfolio
 2. sprawdź, czy fotograf podpisuje umowę, czy wystawia faktury
 3. wybierz usługodawcę, który dostarczy szybko zdjęcia
 4. sprawdź, czy fotograf posiada odpowiednie uprawnienia wydane przez kurię biskupią, czy posiada legitymację i przeszedł odpowiednie kursy
 5. obejrzyj pełne reportaże fotograficzne, które fotograf wykonał dla całej grupy

Zapraszam serdecznie do kontaktu – Łukasz Gromolak – fotograf na komunię świętą Łódź.

fotograf na komunie Łódź
Zdjęcia grupowe i rodzinne wykonane na terenie kościoła

Fotograf na bierzmowanie, bal, studniówkę, półmetek, święcenia kapłańskie Łódź

Powyżej znajdziesz frazy, na które również znajdziesz mnie w internecie. Jeśli potrzebny Ci fotograf na bal, półmetek, bierzmowanie, święcenia kapłańskie lub śluby zakonne w mieście Łódź – jestem do dyspozycji. Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

fotograf na komunie Łódź

Fotograf na Komunię Świętą w Łodzi – kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Jako fotograf na komunię świętą w Łodzi zapraszam do skorzystania z mojej usługi, jaką jest fotografia komunijna Łódź. Moment komunii to czas ważnych rodzinnych wydarzeń. Jako fotograf wiem, jak najpiękniej sfotografować wszystkie ważne momenty.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 607265770, mailowego – gromolak@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie kontakt.

fotograf na komunie Łódź