FOTOGRAF ŚLUBNY BERLIN

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, fotograf ślubny, pracujący m.in. w niemieckim mieście Berlin. Sfotografowałem tutaj piękny ślub Sary i Ivana – na ich zaproszenie, wraz z ekipą filmową Prestige Films, przyjechaliśmy do stolicy Niemiec na 3 dni. Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych. Czerwcowy, sobotni poranek przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Fotograf ślubny Berlin – Łukasz Gromolak. Możesz mnie znaleźć również w internecie wpisując takie frazy, jak np. „fotografia ślubna Berlin”, „zdjęcia ślubne Berlin” lub „polski fotograf w Niemczech”. Jeśli organizujesz ślub i wesele na terenie Niemiec – koniecznie skontaktuj się ze mną! Chętnie przyjadę na Twoją uroczystość i wykonam dla Ciebie reportaż ślubny w Berlinie, sesję ślubną lub zdjęcia ślubne. Do usłyszenia! :)

fotograf ślubny Berlin - fotografia ślubna Berlin

Przy fotografowaniu cechuje mnie indywidualne podejście – do każdego Klienta podchodzę indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w Wasze potrzeby i oczekiwania. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i do sprawdzenia mojego portfolio – napiszcie dokładnie czego potrzebujecie. Jako fotograf ślubny Berlin z wieloletnim doświadczeniem wiem, że dla każdej Pary Młodej czas ślubu i wesela to wyjątkowy moment. Wykonując reportaż ślubny lub zdjęcia ślubne na Waszym ślubie pragnę, aby była to pamiątka na długie lata. Ważne są dla mnie nie tylko najważniejsze momenty, jak np. pierwszy taniec, czy moment założenia obrączek, ale fotografuję cały Wasz dzień – od przygotowań aż do oczepin. Sprawdź moje portfolio! :)

Fotograf ślubny Berlin, Niemcy – ślub Sary i Ivana

Jako fotograf ślubny Berlin (Niemcy) wykonałem zdjęcia ślubne dla Sary i Ivana. Ich ślub odbył się w kościele św. Sebastiana przy ul. Feldstrasse w Berlinie. To wyjątkowa, neogotycka katedra, w której zdjęcia ślubne praktycznie powstają same! ;) Po ślubie nastąpiły życzenia od zaproszonych gości – wyjątkowo radosne, bogate w śpiewy przy akompaniamencie akordeonów. Na sali weselnej, wraz z ekipą video, dokumentowaliśmy piękną zabawę i wyjątkową radość nie tylko nowożeńców, ale także wszystkich zaproszonych gości. Fotograf ślubny Berlin – Łukasz Gromolak.

Jako fotograf ślubny Berlin dbam o najdrobniejsze szczegóły. Wiem, że piękne zdjęcia to efekt współpracy fotografa ślubnego w Berlinie i Pary Młodej. Jesteście tego dnia najważniejsi. Zadowolone Pary Młode to moja pasja. W dniu ślubu wykonam dla Was wiele fotografii – otrzymacie zdjęcia poddane obróbce graficznej i retuszowi, w pełnej rozdzielczości (galeria online), a także pakiet dokumentacyjny – cały reportaż ślubny – czyli wszystkie wykonane fotografie. Wiem, że fotografia ślubna Berlin to nie przelewki. Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego w Berlinie, spośród wielu fotografów ślubnych, to nie jest łatwe zadanie. Zapraszam do przejrzenia moich reportaży z uroczystości. Po kontakcie z Waszej strony przedstawię Wam moją ofertę – również na fotoksiążkę i albumy.

Fotograf ślubny Berlin – sprawdź portfolio

Jeśli poszukujesz fotografa na ślub w Niemczech lub w Berlinie – sprawdź koniecznie moje portfolio! Jako fotograf ślubny mogę wykonać dla Ciebie reportaż z wesela nie tylko w Berlinie, ale również w takich miastach, jak np. Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Lipsk, Bremen, Drezno, Hanower, Norymberga. Fotografia ślubna może również powstać m.in. w Duisburg, Bochum, Bielefeld, Bonn, Münster, Karlsruhe, Mannheim, Wuppertal, Augsburg, Wiesbaden, Gelsenkirchen, Mönchengladbach, Braunschweig, Chemnitz, Krefeld. Jako fotograf ślubny nie tylko Berlin jestem również dostępny w Austrii – jeśli organizujesz ślub w takich miastach, jak np Wiedeń, Graz, Linz, Salzburg, Innsbruck, Klagenfurt, Villach, Wels, Sankt Pölten, Dornbirn – koniecznie skontaktuj się ze mną!

Koniecznie sprawdź moje portfolio. Zobacz, jakie wykonuję zdjęcia, jako fotograf ślubny Berlin. Jeśli myślisz nie tylko o zdjęciach z dnia ślubu, ale także o zdjęciach z sesji plenerowych – mogę dla Ciebie wykonać m. in. w Berlinie sesję ślubną. Nie tylko fotografią ślubną się zajmuję! Do zdjęć ślubnych możesz domówić sobie album ślubny. Jeśli chcesz sprawdzić, jak czujesz się przed obiektywem, dobrą rzeczą może okazać się dla Ciebie sesja narzeczeńska. Wiem, że ślub to wyjątkowy dzień w Waszym życiu – moje zdjęcia będą piękną pamiątką. Jakość zdjęć ślubnych to dla mnie priorytet. Wiem, że moje usługi to wspomnienia – piękno reportażu zawarte na zdjęciach.

fotograf ślubny Berlin

Fotografia ślubna Berlin – sesja plenerowa w Poczdamie – Park Sanssouci

Fotografia ślubna Berlin to nie tylko zdjęcia ze ślubu i wesela. To także doskonała okazja do wykonania sesji plenerowej. Z Ivanem i Sarą spotkaliśmy się kolejnego dnia, po ślubie, na sesji plenerowej w Poczdamie. Sesja plenerowa w Poczdamie to doskonały pomysł – Park Sanssouci, to bardzo fotogeniczne i różnorodne miejsce. Parki, wyjątkowa architektura – to prawdziwy raj dla fotografa ślubnego. Fotografia ślubna Berlin – zapraszam do skorzystania z moich usług!

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas fotografowania pozwala mi stwierdzić, że wiem, czego Pary Młode oczekują od fotografów ślubnych nie tylko w Berlinie. Fotografia ślubna Berlin to także sesje – w tej notce znajdziesz zdjęcia z sesji plenerowej wykonanej w Poczdamie. To miejsce pełne ciekawych lokalizacji – jeśli fotograf ślubny z pasją wykona tam dla Was sesję – efekt będzie wyjątkowy. Plener w tym miejscu, to piękne wydarzenia. Jeśli organizujesz wesele w dowolnym miejscu w Niemczech lub w Austrii – zadzwoń. Chętnie sfotografuję Twoje wspomnienia i wykonam dla Ciebie moje usługi – sesje lub reportaż. Możesz zamówić nie tylko albumy, ale także odbitki. Zapraszam do przeczytania więcej o mnie na stronie „O mnie” i do obejrzenia moich galerii. Fotografuję nie tylko na terenie całej Polski, ale także i Europy. Fotografia ślubna Berlin – wyjątkowy reportaż na wyciągnięcie ręki. Zdjęcia z wesela, w których się zakochasz!

fotograf ślubny Berlin

Zdjęcia ślubne Berlin

Możesz mnie również znaleźć w internecie na frazę „zdjęcia ślubne Berlin” :) Jeśli szukasz polskojęzycznego fotografa do obsługi Twojego wesela, jestem do Twojej dyspozycji. Zdjęcia ślubne Berlin – Łukasz Gromolak. Bliska jest mi idea naturalnej fotografii ślubnej, bez sztucznego pozowania. W reportażu ślubnym stawiam na brak ingerencji w fotografowaną scenę – jako baczny obserwator dokumentuję zastane wydarzenia wyszukując ciekawych chwil i momentów.

Zdjęcia ślubne Berlin – znajdziesz takie fotografie i zdjęcia w moim portfolio. Zdjęcia ślubne Berlin, to możliwość wykonania fotografii w stolicy Niemiec. Nie tylko zdjęcia na uroczystości zaślubin lub podczas wesela – możemy także spotkać się na sesji plenerowej. Para Młoda, biała suknia, piękny garnitur, wyjątkowa lokalizacja + zachodzące słońce = to gwarancja pięknych zdjęć! Wybór fotografa ślubnego, który wykona dla Was zdjęcia ślubne Berlin nie jest łatwym zadaniem – wybierzcie profesjonalistę, dla którego fotografia ślubna to chleb powszedni! Wykonuję także portrety na ślubie, które będą wspaniałą pamiątką z Berlina. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty.

fotograf ślubny Berlin

Polski fotograf w Berlinie

Organizujesz ślub i wesele i potrzebny Ci jest polski fotograf w Berlinie? Oto jestem! Fotografuję śluby zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Jeśli organizujesz wesele na terenie stolicy Niemiec i potrzebujesz polskiego fotografa – koniecznie skontaktuj się ze mną! :) Mogę wykonać dla Ciebie nie tylko reportaż ślubny, czyli zdjęcia na ślubie i weselu, ale także sesję plenerową – poślubną (sesja poślubna) lub przedślubną – sesja narzeczeńska.

Berlin fotografia ślubna – to ja! :) Wiem, że są fotografowie, którzy ograniczają się do jednej lokalizacji. Sfotografują dzień ślubu tylko w jednym mieście. Prawdziwe doświadczenie zdobywa się jednak nie tylko przy fotografowaniu, ale również w podróży. Fotografując ślubu i wesela na terenie całej Europy fotograf ślubny ma możliwość poznania innych kultur, zwyczajów i zabaw. Elastyczność w przygotowaniu oferty, to podstawa. Ślub i wesele to wyjątkowy moment – równie istotny, jak piękne sesje plenerowe. Jako polski fotograf w Berlinie wiem, co jest dla Par Młodych najważniejsze. Piękne zdjęcia ślubne, bez sztucznego pozowania. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług i sprawdzenia mojego portfolio.

fotograf ślubny Berlin

Polski fotograf w Niemczech

Łukasz Gromolak – polski fotograf w Niemczech. Choć na co dzień mieszkam we Wrocławiu, to pracuję nie tylko na terytorium całej Polski, ale również na terenie całej Europy. Jako polski fotograf w Niemczech często bywam w takich miastach, jak np. Berlin, Monachium, Kolonia itd. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Jako polski fotograf w Niemczech fotografuję nie tylko śluby i sesje – jeśli potrzebujesz zdjęcia z okazji eventu, na spotkaniu firmowym, branżowym lub szkoleniu, konferencji – także jestem do dyspozycji.

Jako polski fotograf w Niemczech jestem dostępny na terenie całego kraju – również w Austrii. Mogę sfotografować Twój ślub, wesele, wykonać dla Ciebie reportaż ślubny lub sesję plenerową w dowolnym miejscu – w Niemczech lub w Austrii. Dojazd, a w zasadzie przylot, dzięki bogatej siatce połączeń, nie stanowi obecnie żadnego problemu. Fotografuję również m.in. w UK (sprawdź moją sesję na wyspie Skye!), w Hiszpanii (obejrzyj zdjęcia ze ślubu i wesela na Costa del Sol) i w Norwegii (sprawdź sesję na Verdens Ende!).


Polski fotograf w Szwajcarii

Jeśli jest Wam potrzebny polski fotograf w Szwajcarii – tutaj również świadczę swoje usługi w zakresie profesjonalnej fotografii ślubnej, portretowej, eventowej i reklamowej. Polski fotograf w Szwajcarii – Łukasz Gromolak. Sesja ślubna, narzeczeńska lub portretowa z widokiem na Alpy – znajdziesz u mnie takie usługi! Polski fotograf w Szwajcarii – zapraszam do skorzystania z moich usług.

polski fotograf w Szwajcarii - Łukasz Gromolak

Polski fotograf Berno Zurych

Polski fotograf Berno – Łukasz Gromolak. Świadczę swoje usługi również na terenie Szwajcarii. Jeśli Berno lub Zurych jest miejscem, w którym potrzebujecie polskojęzycznego fotografa – zapraszam do kontaktu. Porozumiewam się także po angielsku i w stopniu komunikatywnym w języku niemieckim. Polski fotograf Zurych – tak również możecie mnie znaleźć w internecie. Zapraszam serdecznie do kontaktu i skorzystania z moich usług m.in. w miastach: Berno, Zurych.

polski fotograf Berno i Zurych

Polski fotograf w Austrii

Polski fotograf w Austrii – Łukasz Gromolak. Austria to kolejny niemieckojęzyczny kraj w którym świadczę usługi fotograficzne. Choć nie mieszkam tutaj na co dzień, to jest to jedna z lokalizacji, w której mogę wykonać zdjęcia ślubne, sesję plenerową lub narzeczeńską, zdjęcia z eventu lub innego firmowego wydarzenia, które odbywa się za granicą. Polski fotograf Austria – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu.

polski fotograf w Austrii

Polski fotograf Wiedeń

Jeśli Wiedeń jest miejscem, w którym potrzebny jest Wam polski fotograf – również doskonale trafiliście. Jako fotograf (nie tylko ślubny) chętnie odwiedzam stolicę Austrii wykonując tutaj zdjęcia ślubne, reklamowe, portretowe, biznesowe lub eventowe. Polski fotograf Wiedeń – jeśli takiej osoby szukacie, zapraszam do kontaktu.

polski fotograf Wiedeń
fotograf ślubny Berlin

Sesja ślubna w Poczdamie

Zobacz, jak pięknie może wyglądać sesja ślubna w Poczdamie. Park Sanssouci to wyjątkowe miejsce, w którym może zostać wykonana sesja ślubna. Zdjęcia plenerowe w Poczdamie, to także możliwość wykonania sesji narzeczeńskiej. To miejsce położone blisko Berlina, zaledwie 2 godziny drogi od polskiej granicy. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej lokalizacji, w której powstanie Twoja sesja poślubna – wybierz Park Sanssouci w Poczdamie. Sesja ślubna w Poczdamie – zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług! :)

Skontaktuj się ze mną! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe