Fotograf ślubny Mysłowice – fotografia ślubna Mysłowice

Naturalna fotografia ślubna Mysłowice – zdjęcia ślubne bez sztucznego pozowania, naturalne kadry, ciekawe sesje plenerowe, rozbudowana oferta fotoksiążek – to u mnie znajdziecie. Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf ślubny Mysłowice. Zapraszam Was do sprawdzenia mojego portfolio fotografii ślubnej i do zapoznania się z ofertą dotyczącą fotografowania ślubu, wesela, przyjęcia. Zapraszam Was także na niezobowiązujące spotkanie, np. online, aby wspólnie omówić dzień ślubu.

fotograf ślubny Mysłowice - fotografia ślubna Mysłowice
Romantyczne zdjęcie ślubne pary na tle zachodzącego słońca – fotograf ślubny Mysłowice

Fotograf ślubny Mysłowice – sprawdź portfolio fotografii ślubnej

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej. Zobacz, jak fotografuję najważniejsze chwile. Zobacz także, jak wykonuję sesje zdjęciowe, jak podchodzę do sesji plenerowych, jak wyglądają sesje narzeczeńskie w moim wykonaniu. Jeśli planujecie wesele w mieście Mysłowice (lub gdziekolwiek indziej, nie tylko na Śląsku) i potrzebny jest Wam fotograf ślubny, który nie przegapi żadnego z najważniejszych momentów i który fotografuje dzień Waszego ślubu w wyjątkowy sposób – zgłaszam swoją gotowość!

FOTOGRAF ŚLUBNY MYSŁOWICE – OFERTA I CENNIK

Fotograf ślubny Mysłowice – Nazwa pakietuPakiet nr 1 (Mysłowice)Pakiet nr 2 (Mysłowice)Pakiet nr 3 (Mysłowice)
Cena pakietuod 1500 złod 2500 złod 3500 zł
Galeria on-line +hasłoTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Ślub kościelny, cywilny, humanistyczny
Zdjęcia na przyjęciu w Mysłowicach✔ (do 1-2 godzin)✔ (do 00:30)
Zdjęcia na przygotowaniach w Mysłowicach
Czas dostępności fotografaok. 1 godzok. 2-3 godzindo 12 godz.
Liczba zdjęć:30-50 zdj.70-150 zdj.500 zdjęć lub więcej
Fotograf ślubny Mysłowice | cennik i cena usługi – zapytaj o termin!

FOTOGRAF ŚLUBNY MYSŁOWICE – DODATKOWE PAKIETY, INDYWIDUALNA WYCENA

Jeśli chcesz, abym był dłużej obecny na przyjęciu po ślubie cywilnym, kościelnym lub humanistycznym – np. 4, 6, 8, 10 godzin – zapytaj mnie o indywidualną wycenę poprzez
formularz kontaktowy. Otrzymasz także więcej zdjęć z przyjęcia weselnego! :)

Jeśli organizujesz duże wesele i potrzebujesz największego większego pakietu –
sprawdź moją „pełną” ofertę dotyczącą wesel – obejmującą do 12 godzin fotografowania (zwykle od 12:30 do 00:30) i minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi. Trafi do Ciebie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia.

Fotografia ślubna Mysłowice

Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom – to przykładowe miasta, w których fotografuję na Śląsku. Ruda Śląska, Chorzów, Rybnik, Dąbrowa Górnicza i Tychy – tutaj także często pojawiam się, jako fotograf ślubny. Często odwiedzam także wlaśnie Mysłowice. Jeśli zatem szukasz fotografa ślubnego na Śląsku (któremu fotografia ślubna Mysłowice jest szczerze bliska! ;), zapraszam do kontaktu – wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na tej stronie, zadzwoń +48 607 265 770 lub wyślij e-mail na adres gromolak@gmail.com

Fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Jako fotograf ślubny Mysłowice możecie mnie spotkać w wielu różnych lokalizacjach – dajcie znać, jaka jest nazwa sali weselnej, w której odbywa się Wasze przyjęcie – być może już byłem w tej lokalizacji i będę w stanie przesłać Wam moje zdjęcia z Waszej sali.

Jak fotografuję wesele? Podczas wesela staram się wychwytywać emocje gości. To wyjątkowy czas, obfity w różne pozy, emocje i gesty. Gwarancją uważnego obserwowania sali weselnej jest piękna pamiątka w postaci zdjęć ślubnych, które opowiadają historię i tworzą wspomnienia.

Fotograf ślubny Mysłowice – Łukasz Gromolak. Jeśli bliska jest Wam taka fotografia ślubna, jaką opisałem, zdjęcia wykonane z pasją, ukłon w stronę detali, to serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego gromolak@gmail.com lub telefonicznego pod numerem +48 607 265 770.

Fotograf ślubny Mysłowice – zapytaj o termin i wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Mysłowice - fotografia ślubna Mysłowice
Szczęśliwi nowożeńcy wychodzący z kościoła przez szpaler utworzony przez żołnierzy z szablami

Naturalne zdjęcia ślubne Mysłowice – fotograf na wesele

Fotografie pełne emocji, najpiękniejsze chwile pokazane w nietypowy sposób, reportaż z dnia ślubu, który zachwyci najbardziej wymagających – to właśnie u mnie znajdziecie! Naturalne zdjęcia ślubne, wykonane w mieście Mysłowice – jeśli tego szukacie, koniecznie skontaktujcie się ze mną! Jako fotograf na wesele mogę dla Was wykonać nie tylko zdjęcia na ślubie i przyjęciu, ale także sesję ślubną w innym, dowolnym terminie. Pomogę Wam w przygotowaniu do sesji ślubnej. Dobry fotograf ślubny wie, jak poprowadzić Parę Młodą na sesji, aby zdjęcia wyszły naturalnie i „lekko”. Jeśli szukasz takiego fotografa na swój ślub, przy którym będziesz się czuć swobodnie, zapraszam do kontaktu.

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Jaki jest czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne? Jako fotograf ślubny Mysłowice dostarczam gotowe zdjęcia w terminie maksymalnie 1 m-ca od dnia ślubu. Ilość zdjęć (liczba zdjęć), z 12-godzinnego reportażu, to minimum 500 fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

W jakiej formie dostarczam zdjęcia?

Jak, w jakiej formie dostarczam gotowe, obrobione i wyretuszowane zdjęcia ślubne? Fotografie trafiją do Was w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem.

Czy otrzymacie wszystkie wykonane zdjęcia ślubne?

Czy trafią do Wasz wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne? Tak, otrzymacie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia. Jako fotograf ślubny Mysłowice dostarczam każdej Parze Młodej te wszystkie fotografie, udane, które wykonam w dniu ślubu, wesela i ew. sesji plenerowej.

fotograf ślubny Mysłowice
Dynamiczne, naturalne zdjęcia ślubne – reportaż ze ślubu cywilnego i wesela

Spotkanie z fotografem ślubnym

Jeśli jesteście przy wyborze fotografa, jeśli wybór fotografa jest sprawą, którą teraz się zajmujecie – zapraszam Was na spotkanie ze mną, czyli fotografem ślubnym! Możemy spotkać się online, dla oszczędności czasu. Możemy wspólnie omówić dzień Waszego ślubu, możecie sprawdzić, czy mamy wspólną perspektywę i jak się dogadujemy. Takie spotkanie, przed podjęciem decyzji o wyborze fotografa, jest bardzo istotne. Szczególną uwagę zwróćcie na to, jak fotograf wykonuje zdjęcia, jaka jest treść jego umowy, czy wystawia faktury, czy zna lokalne sale weselne.

fotograf ślubny Mysłowice

Co jeszcze warto wiedzieć?

Fotografuję także detale. Kładę nacisk na zdjęcia sukni, obrączek, butów, kwiatów. Nie ma takich zdjęć dużo w całym reportażu (10-15), ale są one ważne i pokazują charakter dnia ślubu. Wystrój kościoła, sali weselnej – kilka zdjęć zawsze jest temu poświęconych. Fotograf ślubny Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu.

fotograf ślubny Mysłowice

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować fotografa?

Fotograf ślubny Mysłowice – z jakim wyprzedzeniem rezerwować wymarzonego fotografa? Proponuję, abyście skontaktowali się ze mną od razu, gdy będziecie znali już termin Waszego ślubu. Często te najbardziej „gorące” terminy, przypadające od maja do sierpnia, rezerwowane są już na 1-2 lata do przodu.

fotograf ślubny Mysłowice

Fotoksiążki ślubne – albumy ślubne

Warto pomyśleć o pięknej oprawie zdjęć ślubnych. Wykonuję albumy ślubne w oprawie drewnianej, skórzanej, z tkaniny. Takie fotoksiążki ślubne to pamiątka na lata. To także doskonały pomysł na prezent dla najbliższych. Dostępne formaty, to: 20×30 cm, 25×38 cm, 30×45 cm. Moim ulubionym formatem jest album ślubny (poziomy) o wymiarach 25×38 cm.

fotograf ślubny Mysłowice

Sesja narzeczeńska Mysłowice

Fotografia ślubna Mysłowice to nie tylko zdjęcia ze ślubu i wesela! Każdej Parze Młodej polecam usługę, jaką jest sesja narzeczeńska. Jako fotograf ślubny Mysłowice mogę dla Was wykonać takie zdjęcia nie tylko w tym mieście, ale także na całym Śląsku lub w całej Polsce. To doskonała okazja do poznania bliżej fotografa i do sprawdzenia, jak czujecie się przed obiektywem. Taki plener wykonuję za każdym razem z ogromną przyjemnością. Emocje i wspomnienia z sesji będą Wam towarzyszyć przez długi czas! :)

fotograf ślubny Mysłowice

Fotograf na ślub cywilny Mysłowice

Moment ślubu jest często jednym z najpiękniejszych momentów w życiu człowieka – lub we wspólnym życiu nowej rodziny. Wykonując zdjęcia ślubne opowiadam historię Pary Młodej, gości. Reportaż ślubny to pamiątka na wiele lat. Fotografia ślubna Mysłowice to również zdjęcia na ślubie cywilnym. Polecam się jako fotograf na ślub cywilny w mieście Mysłowice. Zdjęcia na ślubie cywilnym mogą zostać wykonane w Urzędzie Stanu Cywilnego w Mysłowicach lub w plenerze, na terenie hotelu lub sali weselnej. Jeśli myślicie o weselu w pięknym miejscu, to warto zorganizować ślub cywilny w miejscu wesela – to znacznie ułatwi gościom (i Wam) całą logistykę. Wiem z doświadczenia, że takie rozwiązania sprawdzają się najlepiej.

Fotografowanie ślubu cywilnego to zdjęcia przed Urzędem Stanu Cywilnego, to fotografowanie nałożenia obrączek, przysięgi. To zdjęcia z życzeń, fotografie grupowe i rodzinne wykonane na terenie USC lub pod USC. To także dobra okazja do wykonania krótkiej sesji plenerowej (10-15 minut) po ślubie cywilnym w Mysłowicach.

fotograf ślubny Mysłowice
Zdjęcie pary młodej podczas nakładania obrączek

Fotograf na ślub kościelny Mysłowice

Jako fotograf ślubny Mysłowice chętnie sfotografuję także ślub kościelny! Ślub jest najpiękniejszym momentem w życiu człowieka. Posiadam doświadczenie w fotografowaniu w kościołach – tych małych, ciemnych, ciasnych oraz tych największych, jasnych, które mieszczą kilka tysięcy osób. Posiadam także uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych w kościele rzymsko-katolickim (mam specjalną legitymację).

fotograf ślubny Mysłowice

Fotograf na ślub humanistyczny Mysłowice

Jeśli chcecie poczuć klimat natury i lubicie historie miłosne, które rozpoczynają się w plenerze – idealnym rozwiązaniem będzie ślub humanistyczny, który może odbyć się w dowolnym miejscu. Jako fotograf na ślub Mysłowice chętnie podejmę się reportażu pokazując Waszą miłość radość, fotografując Was z najbliższymi. Jako fotograf ślubny chętnie wykonam dla Was zdjęcia nie tylko w Mysłowicach, ale także na terenie całej Polski. Zapraszam serdecznie do kontaktu i do skorzystania z moich usług.

fotograf ślubny Mysłowice