Oferta fotografii ślubnej – reportaż ze ślubu i wesela

Cześć! Mam na imię Łukasz i fotografuję śluby :) Cieszę się, że tutaj trafiłaś/trafiłeś!


Mieszkam we Wrocławiu. Najczęściej fotografuję na Dolnym Śląsku. Można mnie też spotkać na ślubach na terenie całego kraju (m.in. Warszawa, Łódź, Poznań, Kraków, Katowice, Gliwice, cały Śląsk itd.) oraz na weselach lub sesjach za granicą (m.in.
Hiszpania, Włochy, Wielka Brytania, Norwegia). Więcej o tym jak pracuję przeczytasz na stronie „moje podejście” oraz „o mnie„. Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej, którą przedstawiam poniżej. Bardzo chętnie zostanę Twoim fotografem ślubnym i wykonam dla Ciebie reportaż ze ślubu i wesela lub sesję plenerową.


Oferta fotografii ślubnej

12 godzin fotografowania (od przygotowań do oczepin, np. 12:30 – 00:30)

minimum 500 fotografii – poddanych autorskiej obróbce i retuszowi

galeria on-line – zabezpieczona hasłem

pokaz slajdów

Oferta fotografii ślubnej

Co jeszcze ode mnie otrzymasz?

Sesja plenerowa w dniu ślubu
(złapmy razem zachód słońca!)

Zdjęcia w terminie 1 m-ca
(lub szybciej!)

Pakiet dokumentacyjny
(wszystkie wykonane zdjęcia)

Dojazd w Polsce
(pracuję wszędzie!)

Dodatkowe usługi, które możesz zamówić:

Sesja narzeczeńska
(przed ślubem)

Sesja poślubna
(w innym terminie, po ślubie)

Sesja za granicą
(gdzie tylko chcesz!)

Fotoksiążki
(drewniane lub skórzane)

Zapytaj o dostępność terminu i sprawdź ofertę fotografii ślubnej:

Zapraszam Cię do kontaktu za pomocą formularza. Zapytaj o dostępność terminu Twojego ślubu i wesela i sprawdź ofertę fotografii ślubnej, którą prześlę Ci w wiadomości e-mail. Na zapytania odpisuję najpóźniej w ciągu 24h!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Jak wygląda dokładnie moja oferta fotografii ślubnej?

Moja oferta fotografii ślubnej jest prosta, bogata i przejrzysta. Jak wygląda dokładnie?

 • dostarczam minimum 500 fotografii poddanych obróbce graficznej i retuszowi – z całego dnia ślubu i wesela, który fotografuję 12 godzin. Zwykle tych zdjęć jest więcej.
 • dla każdej Młodej Pary przygotowuję galerię on-line, zabezpieczoną hasłem. Z takiej galerii łatwo pobiera się zdjęcia ślubne w pełnej rozdzielczości – pojedynczo lub wszystkie – jednym kliknięciem myszki.
 • W galerii on-line znajduje się także pokaz slajdów.
 • W dniu ślubu, jeśli pozwalają na to warunki atmosferyczne i harmonogram całego dnia, wykonuję krótką sesję plenerową (zwykle takie zdjęcia ślubne są rozbite na 2-3 części, po 5-10 minut)
 • Każda Para Młoda otrzymuje ode mnie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia ślubne, w pełnej rozdzielczości, które wykonałem podczas mojej pracy (zdjęcia w formacie .JPG, bez obróbki graficznej, bez retuszu).
 • Zdjęcia ślubne dostarczam w terminie 1 m-ca (czyli do 31 dni od terminu ślubu). Nie musisz czekać pół roku na swoje zdjęcia ślubne – masz je praktycznie od razu!
 • Dojazd na terenie całej Polski nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu. Mieszkam we Wrocławiu – miejscu, w którym łączą się autostrady i drogi ekspresowe S8/S5/A4. Bliskość lotnisk we Wrocławiu, w Poznaniu, w Katowicach i w Warszawie również jest nie do przecenienia :)
Oferta fotografii ślubnej
Oferta fotografii ślubnej

Jak fotografuję na ślubie i weselu? Kompleksowa oferta fotografii ślubnej

Na ślubie i weselu fotografuję bardzo dynamicznie i intensywnie. Reportaż ślubny w moim wykonaniu, to:

 • poranne przygotowania, na których służę poradami (np. jak zawiązać krawat :) i dobrym słowem
 • dyskretnie wykonywane zdjęcia na ślubie – jak to robię? jestem niewidoczny, szanuję powagę miejsca, współpracuję z innymi podwykonawcami (kamerzysta, muzycy itp.).
 • fotografie grupowe wykonywane na wszystkie możliwe sposoby (niezależnie od tego, czy masz na weselu 40 gości, czy 200 – jeśli chcesz zdjęcia ze wszystkimi, to chętnie podpowiem jak to zrobić, aby każdy miał takie zdjęcia i aby nie zajęło to dużo czasu).
 • krótka sesja ślubna podczas dnia ślubu – nawet jeśli myślisz o sesji ślubnej w innym terminie, to zachęcam, abyśmy najpierw wykonali krótką sesję w dniu ślubu – być może wystarczą Ci takie zdjęcia i nie będziecie musieli przeznaczać kolejnego dnia na zdjęcia (brać urlopu, oddawać sukni i garnituru do czyszczenia, ponownie umawiać MUA i fryzjerki :)
 • zabawa na sali weselnej – tutaj bawię się światłem, korzystając zarówno z warunków zastanych jak i światła błyskowego (lamp na statywach, w ręce, na aparacie itp.).

Tworząc moją ofertę fotografii ślubnej chciałem, aby moja oferta fotografii ślubnej była bardzo kompleksowa. Po otrzymaniu zdjęć w formie elektronicznej możesz zamówić dodatkowo fotoksiążki ślubne – w dowolnym rozmiarze i ilości. Oprócz reportażu na ślubie i weselu chętnie wykonuję także sesje narzeczeńskie oraz sesje poślubne w innym terminie – np. w miejscach, które są niedostępne w dniu ślubu (np. w górach, nad morzem, nad jeziorami, za granicą itp.).

Dlaczego Łukasz Gromolak to najlepszy wybór? – oferta fotografa ślubnego :)

Sfotografowałem dotychczas ponad 200 wesel na terenie całego kraju oraz za granicą. Nie są mi obce małe przyjęcia (na 10-15 osób) i wielkie wesela (na ponad 200 osób), które fotografowałem w pojedynkę. Bardzo dobrze odnajduję się na weselach międzynarodowych. Przywiązuję ogromną wagę do bezpieczeństwa zdjęć ślubnych – backup aparatów, obiektywów, kart pamięci, telefonów z GPS-em (a to dla mnie podstawa w pracy fotografa ślubnego.

Istotny jest dla mnie termin dostarczenia zdjęć ślubnych – każda Para Młoda, którą fotografuję, otrzymuje ode mnie zdjęcia w terminie maksymalnie 1 m-ca. Na każde zlecenie przyjeżdżam z wyprzedzeniem zakładając pesymistycznie, że mogą mnie spotkać korki/wypadki na drodze i inne utrudnienia.

Oferta fotografii ślubnej

Dlaczego oferta fotografii ślubnej, którą tutaj prezentuję, to najlepszy wybór? Pracując od wielu lat z Parami Młodymi wsłuchuję się w ich potrzeby i oczekiwania. Doskonale wiem, że od fotografa ślubnego oczekuje się terminowości, punktualności i dokładności. Bardzo chętnie podejmuję się nawet najtrudniejszych zleceń :)
Łukasz Gromolak – Fotografia ślubna Wrocław i cała Polska

Opinie Par Młodych o mojej pracy

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Oferta fotografii ślubnej
Oferta fotografii ślubnej
Oferta fotografii ślubnej

Opinie Par Młodych o mojej pracy fotografa ślubnego to dla mnie źródło motywacji i radości. Bardzo cieszę się, gdy mogę towarzyszyć Parom Młodym w tym szczególnym dniu. Zadowolenie Klienta z przebiegu całej współpracy i efektu końcowego w postaci gotowych zdjęć ślubnych to dla mnie priorytet. Cieszę się, jeśli mogę mieć swój udział w ułożeniu harmonogramu ślubu i wesela. Chętnie podpowiadam Parom Młodym w którym momencie dnia warto umieścić np. zdjęcia grupowe czy zdjęcia z zimnymi ogniami.


FAQ – najczęściej zadawane pytania

Fotograf ślubny i fotografia ślubna – oferta fotografii ślubnej

Jako fotograf ślubny pragnę, aby moja oferta fotografii ślubnej była kompleksowa i zupełna. Fotografia ślubna jest dla mnie wymarzonym zawodem, który można wykonywać! W zawodzie fotografa ślubnego cenię sobie kontakt z Parą Młodą, z gośćmi oraz z innymi usługodawcami. Reportaż ślubny może zostać wykonany w dowolnym miejscu w Polsce – podobnie sesja ślubna.

Nad tematem sesji ślubnej (takiej, która jest realizowana w innym terminie) warto zastanowić się, jeśli zależy nam na nietypowych miejscach. Ofertę fotografii ślubnej przygotowałem w taki sposób, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających. Jeśli chciałbyś wykonać również sesję narzeczeńską – jestem do Twoich usług!

Oferta fotografii ślubnej – cena

Cena fotografii ślubnej zależy od bardzo wielu czynników. Od tego, z jakim wyprzedzeniem rezerwowany jest termin (a co za tym idzie od samej inflacji), jaki to jest termin (piątkowy, sobotni, świąteczny lub sylwestrowy). Na cenę ma wpływ to, czy fotograf pracuje sam, czy z asystentem. Czas dojazdu, odległość, ilość dodatkowych opłat, jakie musi pokryć fotograf w związku z realizacją usługi (hotele, opłaty na autostradach itp.).

Cena fotografii ślubnej zależy też od czasu obecności fotografa na weselu – koszt usługi może wynieść 2000-3000 PLN w przypadku małych przyjęć i obecności na kilka godzin lub 3500-5000 PLN w przypadku większych wesel i pracy z drugim fotografem ślubnym. Moja podstawowa oferta fotografii ślubnej to 12 godzin fotografowania.

Fotograf na wesele: cena

Cena usługi jaką jest fotografowanie ślubu i wesela zależy od miejsca realizacji, czasu dojazdu, terminu. Fotograf na wesele w Polsce może kosztować od 2000 do 5000-6000 PLN. Reportaż ślubny to tak złożony temat, że wycena usługi musi zostać każdorazowo poprzedzona informacjami od Pary Młodej o terminie, lokalizacji, wielkości wesela, oczekiwanego czasu obecności fotografa ślubnego itp. Fotograf ślubny przesyła wycenę po otrzymaniu zapytania. Jeśli myślisz o sesji ślubnej, to sesję ślubną wyceniam indywidualnie stosując podobne kryteria co w przypadku wesela. Sesja narzeczeńska, podobnie jak sesje ślubne, wyceniana jest indywidualnie.

W ofercie fotografii ślubnej podstawą są zdjęcia ślubne – na przygotowaniach, podczas ceremonii i na weselu/przyjęciu. Z dokładnym cennikiem fotografii ślubnej możesz zapoznać się po wysłaniu zapytania na mój adres mailowy. W mojej ofercie fotografii ślubnej znajdziesz także albumy ślubne. W fotografii ślubnej cenię sobie różnorodność zleceń i to, że każda Para Młoda jest wyjątkowa.

Fotograf na ślub: jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego?

Jeśli planujesz ślub i wesele i zastanawiasz się jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego, to powiem Ci, że najlepszy fotograf ślubny to taki, którego zdjęcia podobają Ci się najbardziej (to połowa sukcesu) i taki, który wzbudza Twoje zaufanie. Musi podobać Ci się w jaki sposób prowadzi rozmowę, czy nie spóźnia się na umówione spotkanie, czy jego oferta fotografii ślubnej jest kompletna, zupełna i wyczerpująca, czy przewiduje zastępstwo w przypadku choroby/wypadków losowych. Ostatecznie czy prowadzi firmę w sposób legalny, czy posiada dobrze skonstruowaną umowę ślubną itp. Jak wybrać najlepszego? Przeprowadź dokładne poszukiwania porównując oferty i pakiety i wybierz fotografa ślubnego swoich marzeń!

Pakiety ślubne – oferta fotografii ślubnej dopasowana potrzeb Pary Młodej

Fotografując w dniu ślubu pragnę, aby zdjęcia ślubne, które wykonam, były wyjątkowe i pełne miłości. Oprócz jednej, ogólnej oferty posiadam także mniejsze pakiety ślubne – 100, 200, 300 zdjęć – które bardzo pasują do mniejszych przyjęć lub większych wesel na których jestem np. tylko 2-3 godziny. Moja oferta fotografii ślubnej jest elastyczna i dopasowana do potrzeb Młodej Pary. Jeśli chcesz, aby fotograf ślubny był dostępny tylko do godziny 20:00 – nie ma problemu – cena usługi zostanie obniżona (podobnie jak ilość zdjęć).

Reportaż ślubny to nie są sztywne ramy – fotografowanie przygotowań czy oczepin jest jest warunkiem koniecznym! Reportaż ślubny to wolność i Para Młoda określa (najlepiej w porozumieniu z fotografem ślubnym) jaki przedział czasowy będzie najlepszy. Dla każdego, kto chciałby sprawdzić się przed obiektywem, polecam sesję narzeczeńską. Sesja narzeczeńska to wspaniały czas spotkania, miłości, bliskości i – przy okazji – fotografowania. Sesja narzeczeńska to możliwość wykonania zdjęć w miejscu, w którym miały miejsce zaręczyny, pierwsze spotkanie czy randka.

Jeśli szukacie fotografa z prawdziwego zdarzenia, to unikałbym ekip „foto video”. To, niestety, często wykonawcy trochę z innej epoki, z innym podejściem i sprzętem. Sesja zdjęciowa z dnia ślubu (i album ślubny) musi zostać wykonana przez profesjonalistę!

Pełny reportaż ślubny – to, co koniecznie musisz obejrzeć!

Przed wyborem fotografa ślubnego do uwiecznienia dnia waszego ślubu musisz obejrzeć jego pełny reportaż ślubny. Najlepiej nie jeden, a kilka. Co ważne – nie taki, który jest ograniczony do najlepszych zdjęć (np. 200 zdjęć na blogu), ale taki, który trafił do Pary Młodej (czyli dokładnie takie same zdjęcia, w takiej samej ilości). Koniecznie kilka reportaży ślubnych powinnaś/powinieneś w ten sposób obejrzeć. Każdy fotograf z wieloletnim doświadczeniem wie, że najważniejszy dzień ślubu nie dopuszcza kompromisów. Styl pracy fotografa (lub dwóch fotografów) powinien być jednolity i spójny na przestrzeni lat.

Sesja poślubna to możliwość kreatywnej pracy, również przy mniej formalnych stylizacjach. Szczególnie przy sesji narzeczeńskiej możliwość wyboru ubrań jest ogromna. Koszt fotografa może wynieść od 1000 do nawet 10000 PLN w przypadku najtrudniejszych realizacji poza granicami kraju. Sesja poślubna również wymaga indywidualnej wyceny. Jako fotograf ślubny jestem do Waszej dyspozycji – chętnie odpowiadam na wszelkie pytania. Najłatwiej odpowiadać mi na wiadomości otrzymywane w formie elektronicznej.

Sesja zdjęciowa – narzeczeńska lub plener ślubny

Sesja zdjęciowa może zostać wykonana w dniu ślubu. Plener ślubny lub sesja narzeczeńska może także zostać zrealizowana w innym, dowolnym terminie. W dniu wesela para młoda nie zawsze ma czas na dodatkowe zdjęcia, niezwiązane z salą czy samym ślubem. Dla najlepszych efektów polecam w takiej sytuacji umówić się na zdjęcia w innym terminie. Sesja to połączenie przygody z ciężką pracą – efekty będą wyśmienite! W przypadku wybranego pakietu 12-godzinnego fotografowania, zawsze staram się wykonać sesję w dniu ślubu.

Każdej Parze Młodej dostarczam slideshow wraz z podkładem muzycznym. Domyślnie, moja ilość zdjęć to 500 fotografii. Szczegółowy cennik lub dostęp do pełnych galerii otrzymasz po przesłaniu zapytania mailowego. Jeśli zastanawiasz się także, czy na weselu powinien być kamerzysta – uważam, że tak. Dobrze jest mieć tego rodzaju pamiątkę. Fotografie nie oddają tego co film, a film tego, co fotografie. Choć są to do siebie podobne usługi, to jednak efekt końcowy jest całkowicie inny – każdy skupia się na innych rzeczach i inaczej prowadzi narrację.

Albumy w ofercie fotografa ślubnego

W mojej ofercie znajdziesz także albumy. Fotoksiążki ślubne w ofercie fotografa ślubnego to MUST HAVE! Każda Para Młoda zasługuje na to, aby ich zdjęcia ślubne mogły znaleźć się w takim albumie. Dostępne okładki, to eko-skóra, skóra naturalna, tkanina introligatorska, skóra naturalna i papier eko. Fotoksiążki mogą być w formatach od 20×20 cm, przez 30×30 cm, do 25×38 cm. Wyjątkowo – mogę także przygotować albumy w formacie 30×45 cm. Zwróćcie uwagę, że zestaw 3 identycznych książek jest w cenie 2 – to świetna promocja!

Plenerowa sesja ślubna – dlaczego warto skorzystać z takiej usługi oferowanej przez fotografa ślubnego?

Moja oferta fotografii ślubnej to również plenerowa sesja ślubna. Jeśli zastanawiasz się dlaczego warto skorzystać z takiej usługi, to poniżej wypisałem kilka argumentów, które mogą być pomocne przy podjęciu decyzji.

 • sesja wykonana przez fotografa ślubnego to usługa profesjonalna – dla Ciebie to kilka godzin świetnej zabawy z żoną/mężem czego efektem będą wyjątkowe fotografie
 • jeśli np. bliskie są Ci góry lub niektóre miejsca w mieście, to właśnie tam możemy spotkać się na zdjęciach
 • mamy kilka godzin na fotografowanie – to znacznie więcej niż jesteśmy w stanie wygospodarować podczas krótkiej sesji w dniu ślubu
 • nie musisz stresować się pierwszym tańcem i przebiegiem wesela – możesz skupić się wyłącznie na pozowaniu, relacji i zabawie z małżonkiem
Pakiet usług fotograficznych reportaż + sesja ślubna

Jeśli jesteś w 100% przekonana/przekonany, że oprócz interesuje Cię nie tylko reportaż ślubny, ale także sesja ślubna w innym terminie, to możesz mi o tym powiedzieć. Możesz zamówić u mnie od razu jeden wspólny pakiet usług fotograficznych, który obejmuje tego rodzaju zdjęcia ślubne. Może się tutaj znaleźć także sesja narzeczeńska. Jeśli wybierzesz sesję ślubną w innym terminie, to czas reportażu ślubnego można wykorzystać wyłącznie na zabawę i rozmowę z gośćmi weselnymi – rezygnując z sesji w dniu ślubu.

Sesje zdjęciowe to za każdym razem wspaniała przygoda i doświadczenie! Narzeczeńska sesja lub poślubna to czas spotkania i możliwość lepszego poznania fotografa. Jeśli jest Ci bliski miejski gwar, dynamiczne fotografie lub fotoksiążki w drewnianej oprawie – doskonale trafiłaś/trafiłeś!

Jakie opinie otrzymuje fotograf ślubny od Par Młodych?

Na tej stronie przedstawiłem opinie, które otrzymałem od Par Młodych. Jakie jeszcze opinie otrzymuje fotograf ślubny? Zobacz pod tym linkiem co piszą o mojej pracy inne Pary Młode: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9zapraszam do przeczytania!

Fotografia ślubna – moja oferta – autorskie podejście do dnia ślubu

Moja oferta fotografii ślubnej to przede wszystkim autorskie podejście do dnia wesela i ślubu. Staram się wsłuchiwać w oczekiwania Par Młodych i pracować tak, aby fotografia ślubna, którą dostarczam, była i najwyższej jakości i spełnieniem potrzeb Klientów. Wesele, podobnie jak czas przygotowań, to moment wyjątkowy. Jako fotograf ślubny staram się nie ingerować w przebieg wydarzeń.

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Na zdjęcia ślubne czeka się u mnie 1 miesiąc. Czy ten czas oczekiwania może ulec wydłużeniu? Nie – jeśli przy podpisywaniu umowy określę, że to będzie 1 m-c, to nic się w tej kwestii nie zmieni. Jeśli np. rezerwujesz termin last minute, a jest to termin „gorący”, np. sierpniowy, to może się okazać, że będę potrzebował więcej czasu na przygotowanie zdjęć – np. 2 m-ce. W takiej sytuacji poinformuję Cię o tym i taki termin zostanie wpisany w naszą umowę.

Ile wynosi zadatek?

Zadatek wynosi zwykle 1000-1500 PLN (czyli 30% wartości umowy). Na zadatek wystawiam fakturę i przyjmuję płatności wyłącznie na konto bankowe. Ile wynosi wówczas druga płatność? Proporcjonalnie – jeśli zadatek wynosił 30%, wartość drugiej płatności to 70% kwoty z umowy.

Czy mój termin jest dostępny? Jak podpisać umowę i zarezerwować termin?

Jeśli zastanawiasz się, czy mój termin jest dostępny, czy fotograf jest dyspozycyjny – zadzwoń lub napisz, a możliwie jak najszybciej sprawdzę w kalendarzu z wolnymi terminami i dam Ci znać!

Jeśli zastanawiasz się jak podpisać umowę i czy konieczne jest osobiste spotkanie, to chciałbym rozwiać Twoje wątpliwości. Z większością Par Młodych, z którymi współpracuję, spotykam się zdalnie – on-line. Umowę podpisujemy podpisami elektronicznymi lub klasycznie- skanując i podpisując umowę ręcznie.

Możesz zarezerwować termin podpisując umowę oraz wpłacając zadatek.

Co w przypadku choroby lub wypadków losowych?

W przypadku wypadków losowych lub choroby zobowiązuję się zapewnić zastępstwo. Co w sytuacji, gdy np. spotkają mnie korki na drodze lub wypadki na autostradzie? Staram się nie doprowadzać do sytuacji, w których byłbym zależny od tego rodzaju okoliczności. Na wesela, które znajdują się w większej odległości od mojego miejsca zamieszkania, dojeżdżam z 1-dniowym wyprzedzeniem.

Na sesje fotograficzne również przyjeżdżam wcześniej. Na spotkania z Parą Młodą, na które przyjeżdżam, aby zapoznać Parę ze swoją ofertą, również przyjeżdżam z zapasem. czasowym. Jestem w pełni świadom, że w fotografii ślubnej nie ma ani czasu, ani miejsca na pomyłki i opóźnienia. Fotografia ślubna to wyjątkowa usługa, w której trzeba być bardzo precyzyjnym!

Czy umowa może zostać sporządzona w języku angielskim?

Tak, mam przygotowaną umowę w języku angielskim. Domyślnie umowa podpisywana jest w j. polskim, ale jeśli macie takie życzenia, to może zostać sporządzona również po angielsku. Czy inne języki wchodzą w grę? Tak, ale konieczne będzie skorzystanie z usług biura tłumaczeń, które w profesjonalny sposób przygotuje nasz kontrakt w języku, który będzie dla Was odpowiedni.

Sesja narzeczeńska w ofercie fotografii ślubnej

W ofercie fotografii ślubnej jest miejsce na inne usługi, niż reportaż fotograficzny. Sesja narzeczeńska to wyjątkowy moment, w którym możesz spotkać się z fotografem ślubnym, poznać jego osobowość, to jak pracuje i fotografuje. Sesja narzeczeńska może zostać wykonana w dowolnym miejscu w kraju lub za granicą.

Pakiet rodzinny – spotkajmy się na chrzcie, urodzinach lub rocznicy ślubu

Często fotografując śluby i wesela spotykam się później z moimi Klientami na chrzcie, urodzinach lub np. na rocznicy ślubu. Śmiejemy się, że wykonuję dla nich „pakiet rodzinny„. Już przecież któryś raz (np. trzeci lub czwarty) towarzyszę im przy różnych, ważnych wydarzeniach. Bardzo lubię ponownie spotkania i towarzyszenie rodzinom nie tylko na ślubie, ale także na innych uroczystościach.

Fotograf ślubny cena – fotoreportaż ślubny

Jeśli zastanawiasz się jaka jest cena, którą pobiera fotograf ślubny, to bardzo dobrze trafiłaś/trafiłeś! Wyślij mi proszę zapytanie o dostępność terminu przez formularz kontaktowy, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę. Fotoreportaż ślubny może kosztować od 2000 PLN do 3000-5000 PLN.

Sesja ślubna w Polsce – Wrocław, Kraków, Warszawa

Najczęściej fotografuję we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku. Często odwiedzam nie tylko Wrocław, ale również takie miasta jak np. Kraków czy Warszawa. Reportaż ślubny lub sesja ślubna może zostać wykonana w dowolnej lokalizacji.

Oferta sesji narzeczeńskiej

Oferta fotografii ślubnej, którą przedstawiam Narzeczonym, obejmuje również tematykę sesji narzeczeńskiej. Jeśli interesuje Cię taka sesja ale nie wiesz w jakim miejscu mogłaby zostać wykonana – koniecznie napisz do mnie! Doradzę fachowo i podpowiem jak sprawić, aby zdjęcia powstałe podczas sesji narzeczeńskiej były wyjątkową pamiątką.

Oferta na sesję ślubną – sprawdź dostępność terminu

Jeśli moja oferta na sesję ślubną przypadła Ci do gustu i chcesz, abym fotografował na Twoim ślubie i weselu – koniecznie skontaktuj się ze mną! Sprawdź dostępność terminu i jeśli okaże się, że ten termin jest dostępny – nie czekaj! Podpisz umowę aby mieć pewność, że termin ślubu jest zarezerwowany wyłącznie dla Ciebie!

Dodatkowe informacje od fotografa ślubnego

Jeśli masz do mnie pytania lub chciałabyś/chciałbyś, abym rozwiał Twoje wątpliwości – napisz do mnie! Dodatkowe informacje to jest coś, co chętnie udzielam. Od fotografa ślubnego możesz dowiedzieć się również jak najlepiej zaplanować cały dzień ślubu (tzw. harmonogram), aby bez stresu i nerwów przeżyć swoje wyjątkowe wesele.