FOTOGRAF NA SYLWESTRA

Cześć! Z tej strony Łukasz, profesjonalny fotograf na sylwestra. Jeśli zależy Ci, abym wykonał piękny reportaż z Twojego sylwestra, abym wykonał sam (lub we współpracy z drugim fotografem) zdjęcia na ściance, zapraszam do kontaktu. Sylwester to wyjątkowy moment w ciągu roku, gdy żegnamy stary rok i witamy nowy rok. To moment wyjątkowej zabawy, w której uczestniczą goście na terenie całego świata.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojego portfolio i skorzystania z mojej oferty profesjonalnej fotografii sylwestrowej.

Zdjęcia mogą zostać wykonane nie tylko w takich miastach, jak Wrocław i Warszawa – pracuję na terenie całej Polski. Zadzwoń i zarezerwuj termin! :) tel: +48 607265770

fotograf na sylwestra

Fotografowanie sylwestra

Fotografowanie sylwestra to za każdym razem ogromna przyjemność. W tym czasie zdarzają się naprawdę wyjątkowe rzeczy. Gdy żegnamy odchodzący rok i witamy nowy, wszyscy z pewnością bardzo się cieszą i ekscytują tym momentem przejścia. Dobrą zabawę będziemy wspominać na pięknych zdjęciach z sylwestra.

Jeśli zatem potrzebujesz profesjonalnego fotografa (lub ekipę fotografów), który obsłuży imprezę dowolnej wielkości (nawet do 500-600 osób), zapraszam do kontaktu. Fotografuję sam lub we współpracy z 2-3 dodatkowymi fotografami, w zależności od wielkości imprezy sylwestrowej.

fotograf na sylwestra

Fotografowanie sylwestra Wrocław

Fotografowanie sylwestra w mieście Wrocław – jeśli tego właśnie potrzebujesz, zapraszam do kontaktu. Na tej stronie znajdziesz mój nr telefonu oraz adres e-mail pod którym możesz się ze mną skontaktować.

Sylwester to wyjątkowy czas – zainwestuj w piękne zdjęcia, które będą przywoływać wspomnienia.

Jak dostarczam zdjęcia z sylwestra?

Zdjęcia trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem (minimum 400-500 fotografii z imprezy na 100 osób, przy większej liczbie uczestników ilość zdjęć również wzrasta, mniej więcej proporcjonalnie).

Oprócz zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi dostarczę Wam także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia na balu sylwestrowym (kilka tysięcy fotografii, nieobrobionych, w formacie .JPG).

Fotografowanie imprezy sylwestrowej we Wrocławiu

Jeśli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku Twojej firmy, która organizuje bal sylwestrowy – zainwestuj w profesjonalnego fotografa. Fotografowanie imprezy sylwestrowej w Warszawie lub we Wrocławiu to nie przelewki – goście oczekują profesjonalnych zdjęć przy stołach, z tańców, zabaw, tych, które są wykonane na ściance, aby móc pochwalić się nimi możliwie w krótkim czasie na swoich social mediach.

fotografowanie sylwestra we Wrocławiu
Wyjątkowa sala, w której odbywał się bal noworoczny

Fotograf na bal sylwestrowy we Wrocławiu

Jako profesjonalny fotograf na bal sylwestrowe we Wrocławiu wiem jak fotografować w sposób dyskretny tak, aby goście czuli się swobodnie i aby obecność fotografa im nie przeszkadzała. Mój aparat nie jest duży i często uczestnicy imprezy sylwestrowej traktują mnie jak jednego z gości, a nie jak zawodowego fotografa, który ich krępuje.

Fotograf na Sylwestra – oferta i cennik

Fotograf na sylwestra – pakietyPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena zdjęć na sylwestrzeod 3500 złod 4000 złod 4500 zł
Galeria on-line zabezpieczona hasłemTAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdj.
Termin dostarczenia fotografii20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Ilu fotografów wykona zdjęcia?11-22-3
Ilość zdjęć po retuszu400-500500-750600-1000
Zdjęcia na ściance
Czas dostępności fotografa/-ówdo 01:00do 02:00do 02:00
Dostępność w całej Polsce
Zapytaj o szczegółową wycenę

W ile osób (ilu fotografów) fotografuję sylwestra?

Mniejsze imprezy fotografuję samodzielnie, te większe (powyżej 150 osób) chętnie z drugim fotografem. Jeśli organizujecie bal sylwestrowy na 500 osób, który odbywa się na 4 salach – nie ma problemu, pojawię się z ekipą dodatkowych 3 fotografów, którzy zrealizują profesjonalny i spójny reportaż fotograficzny.

fotograf na bal sylwestrowy i noworoczny we Wrocławiu
Lubię niepozowane, dynamiczne kadry, które wywołują wspomnienia po wielu latach.

Gdzie jeszcze mogę sfotografować bale sylwestrowe w województwie dolnośląskim?

Jeśli organizujesz sylwestra w województwie dolnośląskim i potrzebny Ci profesjonalny fotograf, który dojedzie w każde miejsce w tym województwie, zapraszam do kontaktu. Sprawdź gdzie jeszcze (oprócz miasta Wrocław) mogę sfotografować bale sylwestrowe w tym regionie:

Jako fotograf na sylwestra chętnie odwiedzę takie miasta, jak m.in. Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oława, Oleśnica, Nowa Ruda, Zgorzelec, Świebodzice, Jawor, Polkowice, Lubań, Trzebnica.

Fotki sylwestrowe mogą powstać także tutaj: Lubań, Kłodzko, Kamienna Góra, Dzierżoniów, Karpacz, Strzegom, Ząbkowice Śląskie, Brzeg Dolny, Wołów, Milicz, Środa Śląska, Złotoryja.

Bale sylwestrowe mogą zostać sfotografowane także w tych miastach: Kąty Wrocławskie, Szczawno-Zdrój, Kowary, Lwówek Śląski, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Żarów, Bogatynia, Ścinawa i Lubawka.

fotograf na sylwestra Wrocław i dolnośląskie

Fotograf na bal sylwestrowy Warszawa

Wyceniając usługę fotografowania sylwestra biorą pod uwagę wielkość imprezy – im więcej osób uczestniczy w balu sylwestrowym, tym więcej fotografów będzie potrzebnych do obsługi uroczystości. Jeśli sylwester organizowany jest na kilku salach, to również ma wpływ na cenę usługi. Jako fotograf na bal sylwestrowy Warszawa mogę także wykonać zdjęcia na zewnątrz – jeśli macie zimne lub sztuczne ognie – takie dodatkowe zdjęcia będą wspaniałą pamiątką.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I OFERTĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na sylwestra Warszawa

Zdjęcia na imprezie sylwestrowej w Warszawie

Posiadam profesjonalny sprzęt i wieloletnie doświadczenie w fotografii ślubnej, eventowej, sylwestrowej i studniówkowej. Z przyjemnością (i na najwyższym poziomie) wykonam zdjęcia na imprezie sylwestrowej w Warszawie. Jeśli organizujecie sylwestra i Warszawie i potrzebny Wam jest fotograf na ten wyjątkowy dzień – zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu na profesjonalny reportaż.

Fotograf balu sylwestrowego, Fotki sylwestrowe

Możesz mnie również znaleźć w internecie wpisując frazy „fotki sylwestrowe” lub „fotograf balu sylwestrowego„. Fotografuję imprezy okolicznościowe na terenie całej Polski – zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu.

Fotograf na sylwestra Warszawa i Kraków

Jako profesjonalny fotograf na sylwestra (i nie tylko) w swojej pracy zawodowej najczęściej odwiedzam takie miasta, jak Warszawa i Kraków. Na zdjęciach pokażę wspaniałą zabawę, sylwestrowy nastrój, momenty wzruszenia i oczekiwania na nowy rok. Uwielbiam fotografować tego rodzaju wydarzenia – to wyjątkowy czas dla wszystkich uczestników balu sylwestrowego w Warszawie i Krakowie.

fotograf na sylwestra Warszawa, Kraków

Zdjęcia na balu sylwestrowym Łódź, Poznań

Zdjęcia na balu sylwestrowym mogą powstać także w takich miastach, jak Poznań i Łódź. Jako profesjonalny fotograf na sylwestra pracuję na terenie całej Polski – mój aparat sfotografował już niejednego sylwestra.

Profesjonalny fotograf na sylwestra w całej Polsce – Łukasz Gromolak

fotograf na sylwestra Łódź, Poznań

Fotki sylwestrowe Gdańsk, Gdynia i Sopot

Jako fotograf na sylwestra mogę odwiedzić również Trójmiasto – Sopot, Gdańsk i Gdynia. Fotki sylwestrowe, jak dobrze wiemy, mogą także powstać nad morzem. Jeśli zatem to w tych miastach organizujesz sylwestra i potrzebny Ci profesjonalista z aparatem – zapraszam do kontaktu.

Fotografia sylwestrowa w Trójmieście – Łukasz Gromolak, fotograf :)

fotograf na sylwestra Gdańsk, Gdynia i Sopot

Szczecin i Częstochowa – fotografia sylwestrowa

Fotografia sylwestrowa możliwa jest również w takich miastach, jak Szczecin i Częstochowa.

Posiadam niejeden zapasowy aparat i niejedną zapasową baterię. W samochodzie zawsze wożę statyw. Jestem przygotowany na wszelkie, niespodziewane sytuacje. Wasze zdjęcia są u mnie bezpieczne. Temat backupu i archiwizacji materiału mam w jednym palcu :)

fotograf na sylwestra Szczecin, Częstochowa

Zdjęcia na sylwestrze Bydgoszcz, Toruń

Gdzie jeszcze mogą powstać zdjęcia na sylwestrze? Bydgoszcz i Toruń to kolejne, przykładowe lokalizacje, w których mogę sfotografować bal sylwestrowy (bal noworoczny).

Fotografując z lampą błyskową często wydłużam czas naświetlania, aby pokazać na zdjęciach ruch i wyjątkowy klimat na zdjęciach.

fotograf na sylwestra Bydgoszcz, Toruń

Fotograf na bal noworoczny Lublin, Białystok

Fotograf na galę i bal noworoczny – jeśli organizujecie taką imprezę w miastach: Lublin i Białystok – nie ma problemu, mogę dojechać w te miejsca! Pracuję na terenie całego kraju, a mój dojazd nie jest dodatkowo płatny.

Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf na bal noworoczny, sylwestra lub elegancką galę – również zapraszam do kontaktu. Zajmuję się profesjonalną fotografią eventową na terenie całej Polski już od wielu lat.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwowania terminów na sylwestra.

fotograf na sylwestra Lublin, Białystok

Fotografia sylwestrowa Katowice, Sosnowiec i Gliwice

Śląsk to region, który odwiedzam chyba najczęściej. Fotografia sylwestrowa może powstać m.in. w takich miastach, jak Katowice, Opole, Sosnowiec i Gliwice. Chętnie także odwiedzę Bytom, Rybnik, Dąbrowę Górniczą i Tychy. Profesjonalne foto na sylwestrze – jeśli na tym Ci zależy, zadzwoń (+48 607 265 770) lub wyślij wiadomość na mój adres e-mail: gromolak@gmail.com. Preferuję kontakt e mailowy. Na tej stronie znajdziesz także formularz kontaktowy.

Fotograf na sylwestra – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu mailowego: gromolak@gmail.com

fotograf na sylwestra
Dobra zabawa na sylwestrze to gwarancja udanego, nowego roku!

Gdzie jeszcze mogę sfotografować bal sylwestrowy w Polsce?

Sprawdź gdzie jeszcze, oprócz miast, które wymieniłem powyżej, mogę sfotografować bal sylwestrowy w Polsce. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin – te miasta odwiedzam najczęściej.

Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Olsztyn, Zielona Góra, Opole, Gorzów Wielkopolski, Elbląg, Płock – tutaj również chętnie pojawię się na balu sylwestrowym.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abym odwiedził również takie lokalizacje, jak np. Wałbrzych, Tarnów, Chorzów, Koszalin, Kalisz, Legnica, Grudziądz, Jaworzno, Słupsk, Jastrzębie-Zdrój, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Mysłowice, Konin, Piła, Piotrków Trybunalski, Inowrocław.

Fotografowanie sylwestra, balu lub gali możliwe jest także tutaj: Lubin, Ostrów Wielkopolski, Suwałki, Gniezno, Ostrowiec Świętokrzyski, Stargard, Pabianice, Tychy, Wejherowo, Rumia, Konstancin-Jeziorna, Otwock, Piaseczno, Legionowo, Ursus, Pruszków, Sulejówek, Piastów, Ostróda.

Bal sylwestrowy może zostać sfotografowany przez moją firmę również w miastach: Włocławek, Kołobrzeg, Legionowo, Mielec, Piastów, Chrzanów, Tarnobrzeg, Żory, Tczew, Mława, Kościerzyna, Kędzierzyn-Koźle, Police, Zabrze, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Płońsk, Zgierz, Leszno, Zamość, Świnoujście, Krotoszyn, Zawiercie, Oleśnica, Jelcz-Laskowice.

Jeśli organizujesz imprezę noworoczną i jeszcze nie masz fotografa na bal sylwestrowy w miastach: Świdnica, Bolesławiec, Kłodzko, Kamienna Góra, Dzierżoniów, Karpacz, Strzegom, Lubań, Trzebnica, Lubań, Kąty Wrocławskie, Szczawno-Zdrój, Lwówek Śląski, Jelcz-Laskowice, Strzelin, Żarów, Bogatynia, Ścinawa, Lubawka, Międzyrzecz, Krobia, Bystrzyca Kłodzka, Tuszyn, Przasnysz, Drawsko Pomorskie – serdecznie zapraszam do kontaktu. Jeśli tylko mam wolny termin, to z przyjemnością zostanę Waszym fotografem na sylwestrze.

fotograf na sylwestra

Fotograf na sylwestra – kontakt

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na sylwestra. Zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwacji terminów. Kto pierwszy ten lepszy! :)

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com