FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ POZNAŃ

Łukasz Gromolak – Twój profesjonalny fotograf na studniówkę w mieście Poznań. Z przyjemnością wykonam reportaż na Twojej studniówce. W fotografii studniówkowej cenię sobie bardzo dobry kontakt z uczestnikami balu maturalnego. Z przyjemnością uczestniczę w studniówkach na terenie całej Polski. Poznań jest moim drugim domem i bardzo często tutaj fotografuję. Gotowe fotografie ze studniówki w Poznaniu będę w stanie dostarczyć po ok. 2-3 tygodniach od balu maturalnego. Wykonam nie tylko reportaż z zabaw i tańców, ale także zdjęcia podczas poloneza, zdjęcia grupowe i klasowe, fotografie z uroczystego rozpoczęcia i przemów nauczycieli i dyrekcji. Zostaną także wykonane zdjęcia przy stołach i na ściance, jeśli taką będziecie mieć :)

Podczas fotografowania studniówki większość czasu spędzam na bardzo aktywnym fotografowaniu. Wiem, że profesjonalne uwiecznienie studniówek to nie przelewki. Podczas studniówki fotograf (lub grupa 2-3 fotografów, w zależności od wielkości balu) musi pracować szybko – ważną rolę pełni czas. Polonez na studniówce zdarza się tylko raz, na początku balu i dokładam wszelkich starań, aby każdy uczestnik studniówki znalazł się na zdjęciach nie tylko z tego momentu.

Zapraszam serdecznie do kontaktu. Studniówka to jeden z wspanialszych wieczorów w życiu młodego człowieka. Jako fotograf na studniówkę Poznań z przyjemnością udokumentuję Wasz bal maturalny. Ilośc uczestników nie ma znaczenia – podejmuję się fotografowania nawet tych największych imprez (na 300, 400, 500 osób).

Fotograf na studniówkę Poznań, Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu:

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na studniówkę Poznań

Fotografia studniówkowa Poznań

Profesjonalne zdjęcia ze studniówki – jeśli tego właśnie szukacie, to doskonale trafiliście. Fotografia studniówkowa Poznań to jedno z moich fotograficznych zajęć, którego bardzo chętnie się podejmuję. Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu różnych imprez okolicznościowych (studniówki, komunie, śluby i wesela) pozwala mi na podejmowanie się fotografowania nawet tych największych wydarzeń – na 300-500 osób. Przy tak dużym balu maturalnym pracuję razem z 1-2 dodatkowymi fotografami.

Podczas reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć. Fotografie dostarczę Wam w formie galerii on-line (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi). Oprócz galerii z gotowymi fotografiami, trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia (3-6 tysięcy fotografii w formie nieobrobionej).

Zdjęcia dostarczę w terminie 2-3 tygodni. Średni czas oczekiwania to właśnie 14-21 dni kalendarzowych. Jako doświadczony fotograf wiem, że dostarczenie zdjęć w krótkim terminie jest bardzo ważne dla wszystkich uczestników balu.

fotograf na studniówkę Poznań

Fotograf na studniówkę Poznań – cennik i oferta

Poniżej znajduje się oferta i cennik. Jaka jest dokładnie cena usług? Jako fotograf na studniówkę Poznań, którym jestem, każdą studniówkę wyceniam indywidualne. Przy wycenie i sporządzaniu spersonalizowanej oferty znaczenie ma przede wszystkim wielkość balu – czyli to, ile osób będzie brało udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Studniówki do 100 osób jestem w stanie sfotografować samemu, większe wydarzenia to praca 1-2 dodatkowych fotografów na Waszej studniówce.

Na przykładowych realizacjach możecie zobaczyć, co jest dla mnie ważne w fotografii studniówkowej. Zdjęcia z balu maturalnego są wspaniałą pamiątką. Lubię ten studniówkowy nastrój. Fotografie wykonuję głównie w Poznaniu, we Wrocławiu, w Łodzi. Pracuję także na terenie całego kraju – m.in. w Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Bydgoszczy. Jako fotograf na studniówkę chętnie odwiedzę Białystok, Lublin, Kielce i Radom, Częstochowę. Zdjęcia ze studniówek mogą powstać również w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia).

Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka, pełnego wielu niezapomnianych chwil. Podczas tego radosnego dnia króluje dobra zabawa, następują ciekawe momenty. To bal, który mija w mgnieniu oka. Najlepsze zdjęcia będą pamiątką na długie lata.

Zapraszam serdecznie do rezerwacji terminów na zdjęcia ze studniówki. Sprawdź, czy posiadam wolne terminy – telefonicznie +48 607 265 770 lub mailowo (gromolak@gmail.com). Preferuję kontakt e mailowy. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

FOTOGRAF STUDNIÓWKA POZNAŃ – OFERTA I CENNIK

Nazwa pakietuPakiet 1Pakiet 2Pakiet 3
Cena pakietu (brutto)od 3000 złod 3500 złod 4500 zł
Galeria on-lineTAK ✔TAK ✔TAK ✔
Wszystkie wykonane zdj.
Czas oczekiwania20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Liczba fotografów11-21-3
Liczba zdjęć obrobionych400-500500-750750-1000
Zdjęcia na ściance (na życzenie)
Czas dostępności fotografado 00:30do 00:30do 00:30
Dodatkowe godziny (płatne)
Zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na studniówkę Poznań
Zabawy studniówkowe uchwycone na zdjęciach przez fotografa studniówkowego z Poznania

Fotograf studniówka Poznań

Studniówka w mieście Poznań to zawsze niezapomniane przeżycie. Jako fotograf na studniówkę wiem, że zdjęcia studniówkowe są bardzo, bardzo ważne dla wszystkich uczestników balu maturalnego. Podczas reportażu wykonuję nie tylko zdjęcia grupowe i klasowe (pozowane, na ściance fotograficznej), ale także z poloneza, tańców, przy stołach i z oficjalnego rozpoczęcia. Jestem fotografem, dla którego każdy element studniówki jest ważny. Zależy mi na sfotografowaniu każdego uczestnika balu maturalnego.

Jak wybrać fotografa na studniówkę?

  • sprawdź, jak wykonuje zdjęcia klasowe, czy używa lamp błyskowych i czy potrafi odpowiednio ustawić wszystkich uczestników
  • zobacz jakim sprzętem fotografuje i jakie ma doświadczenie w fotografowaniu 100-dniówek
  • fotografowie często pracują w pojedynkę nawet przy imprezach na 300 osób. Sprawdź, czy posiada współpracowników (innych fotografów), z którymi będzie w stanie wykonać piękne zdjęcia
  • dobry fotograf pracuje na podstawie umowy, wystawia faktury, rozlicza płatności na konto
  • jeśli masz choćby małe obawy dotyczące jego pracy, nie podpisuj z nim umowy
  • sprawdź, czy fotograf wykonuje zdjęcia portretowe, czy zna się na retuszu, czy profesjonalizm to jego drugie imię

Jako doświadczony fotograf oferuję profesjonalne zdjęcia na studniówce. Wierzę, że będziecie bardzo zadowoleni z moich usług i będziecie polecać moje usługi kolejnym rocznikom. Jako profesjonalny fotograf na studniówkę przykładam ogromną wagę do zdjęć grupowych i pozowanych (również tych na ściance).

Zapraszam do przesyłania zapytań. Do każdego waszego pytania będę w stanie dokładnie ustosunkować się w ciągu 24 godzin. Spersonalizowaną ofertę i cennik (gdzie poznacie jaka jest dokładnie cena usługi oraz ilu fotografów wykona dla Was zdjęcia) prześlę mailem – zapraszam do kontaktu: gromolak@gmail.com

Polecany fotograf na studniówkę Poznań

Kim jest polecany fotograf na studniówkę w mieście Poznań? To ktoś, kto pokaże na zdjęciach studniówkę w możliwie jak najpiękniejszy sposób, z każdej możliwej strony. To ktoś, kto do fotografowania studniówek podchodzi z pełnym zaangażowaniem. To taki rodzaj wydarzenia, który pamięta się przez lata. Fotografia studniówkowa to nie przelewki. Polecany i profesjonalny fotograf o tym wie i sprosta nawet największym wymaganiom w zakresie fotografii studniówkowej.

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na studniówkę. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów.

Fotografuję nie tylko w Poznaniu. Jako fotograf na studniówkę Poznań chętnie odwiedzę także Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski i Gniezno. Fotografia studniówkowa to także Leszno, Turek, Koło, Września i Jarocin. Jeśli miejscem Waszego balu maturalnego jest Rawicz, Wągrowiec, Środa Wielkopolska i Kościan – również zapraszam do kontaktu.

fotograf na studniówkę Poznań
Polecany fotograf na studniówkę podczas pracy

Ile kosztuje fotograf na studniówkę Poznań, cena usługi

Ile dokładnie kosztuje fotograf na studniówkę w mieście Poznań? Szczegółowa cena usługi ustala jest przeze mnie po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnego terminu. W wiadomości mailowej proszę o podanie daty, lokalizacji oraz – przede wszystkim – ilości uczestników (wraz z nauczycielami i osobami towarzyszącymi). Jeśli będę miał wolne terminy – prześlę Wam moją ofertę.

Cena usługi zależy również od ilości fotografów, którzy będą dla Was dokumentować Wasz bal. Im większa uroczystość, tym ilość fotografów będzie większa. Największe studniówki fotografuję we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami.

Fotograf na studniówkę Poznań – Łukasz Gromolak – zapraszam do skorzystania z moich usług.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I WYCENĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na studniówkę Poznań
Zdjęcia z poloneza, podczas zabaw i tańców i uroczystego rozpoczęcia studniówki w Poznaniu

Co lubię w fotografii studniówkowej?

Co najbardziej lubię w fotografii studniówkowej? Studniówkowy nastrój, zdjęcia, które wywołują wspomnienia po wielu latach. Napięcie związane z wejściem w dorosłość i egzamin maturalny. Bardzo chętnie uczestniczę w studniówkach dokumentując Waszą radość i ekscytację na moich fotografiach.

fotograf na studniówkę Poznań

Zdjęcia grupowe, podczas poloneza, fotografowanie zabaw, zdjęcia na ściance

Jako fotograf na studniówkę wykonam dla Was nie tylko zdjęcia podczas poloneza i na ściance, ale także zdjęcia grupowe, klasowe i w mniejszych grupach – na wszelkie możliwe sposoby. Fotografowanie zabaw, zdjęcia przy stołach, fotografie niepozowane – to także u mnie znajdziecie.

Profesjonalna fotografia studniówkowa Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu :)

fotograf na studniówkę Poznań

Fotograf na bal maturalny, półmetek, imprezę firmową, event firmowy Poznań

Fotografia studniówkowa to nie jest moje jedyne zajęcie. Jako fotograf (nie tylko na bal maturalny) chętnie sfotografuję półmetek, połowinki, imprezę firmową, event firmowy w Poznaniu. Poznań to miasto, które odwiedzam i często i chętnie. Efekt naszej współpracy będzie naprawdę zaskakujący. Zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwacji terminów na zdjęcia.

fotograf na studniówkę Poznań

Fotograf na studniówkę w Poznaniu – kontakt do fotografa

Fotograf na studniówkę w Poznaniu – poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Jeśli fotografia studniówkowa Poznań na najwyższym poziomie to jest to, czego właśnie szukacie – doskonale trafiliście. Pokażę Waszą studniówkę na wyjątkowych fotografiach. Jako fotograf na studniówkę wiem, co jest ważne w fotografii studniówkowej.

Kontakt do fotografa:

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com