Fotograf na komunię Rybnik – fotografia komunijna Rybnik

Fotograf na komunię świętą Rybnik – Łukasz Gromolak. Wykonuję profesjonalne zdjęcia z komunii świętej nie tylko w Rybniku, ale na terenie całego Śląska. Chętnie wykonam reportaż fotograficzny dla całej szkoły, grupy, klasy lub parafii. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości w kościele (mam specjalną legitymację :). Wykonuję zdjęcia zarówno dla tych małych grup (10-20 dzieci), średnich (20-50 dzieci), jak i tych największych (50-200 dzieci). Profesjonalna fotografia komunijna Rybnik – jeśli tego właśnie szukacie, doskonale trafiliście. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, sprawdzenia mojej oferty i do kontaktu! :)

fotograf na komunię Rybnik - fotografia komunijna
Zdjęcie grupowe dzieci komunijnych w Rybniku wykonane przy ołtarzu po Pierwszej Komunii Świętej

Fotograf na komunię Rybnik – zobacz portfolio

Zobacz moje portfolio fotografii komunijnej. Pierwsza komunia święta to wyjątkowy czas w życiu młodego człowieka, jego rodziny. To także istotne wydarzenie w życiu parafii. Jako fotograf na komunię w mieście Rybnik dbam o to, aby pierwszą komunię świętą sfotografować w sposób cichy i dyskretny. Zależy mi, aby każde dziecko miało piękne zdjęcia i aby nikt nie został pominięty. Podejmuję się fotografowania komunii świętej dowolnej wielkości – najczęściej pracuję z drugim fotografem aby mieć pewność, że nie zostaną pominięte istotne momenty, które muszą zostać sfotografowane.

Wykonuję także sesje plenerowe – indywidualna sesja zdjęciowa może odbyć się np. na przyjęciu komunijnym w domu lub restauracji. To doskonała okazja do wykonania indywidualnych zdjęć dziecka, fotografii grupowych i rodzinnych, które będą pamiątką na długie lata.

Fotograf na komunię Rybnik – oferta i cennik

W poniższej tabelce znajduje się orientacyjna oferta i cennik profesjonalnej fotografii komunijnej. Dokładny koszt fotografowania pierwszej komunii świętej będę w stanie podać po otrzymaniu zapytania (poprzez e-mail) uwzględniającego: lokalizację, termin i liczbę dzieci komunijnych. Fotograf na komunię świętą Rybnik – Łukasz Gromolak. Zapraszam do skorzystania z moich usług – obiecuję, że wykonam usługę na najwyższym poziomie, na każdym etapie naszej współpracy!

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Rybnik, cena zdjęć

Fotografia komunijna Rybnik – pakietyLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Rybnik – Pakiet 1
(mniejsza uroczystość, do 20 osób)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Rybnik – Pakiet 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Rybnik – Pakiet 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Rybnik – Zapytaj o personalizowaną ofertę wraz z wyceną
fotograf na komunię Rybnik - oferta i cennik
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej – zdjęcia dzieci podczas mszy i niesienia darów

Fotografia komunijna Rybnik

Fotografia komunijna w mieście Rybnik – najważniejsze informacje:

 • posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych (mam specjalną legitymację :)
 • fotografuję i te małe, średnie i największe grupy
 • najczęściej pracuję z drugim fotografem (przy liczbie powyżej 20 dzieci)
 • wykonuję także indywidualne sesje komunijne – w dniu komunii świętej lub w innym terminie
 • w dniu komunii świętej jestem dostępny na ok. 45 minut przed rozpoczęciem Mszy Świętej – na tym etapie fotografuję czynności przed Mszą Świętą, uroczyste rozpoczęcie, błogosławieństwo rodziców, wejście do kościoła
 • jestem także dostępny po Mszy Świętej – to dobry moment na wykonanie zdjęcia grupowego, klasowego, indywidualnych fotografii z księdzem lub zdjęć rodzinnych, już na dworze, na terenie kościoła – po zakończeniu zdjęć grupowych i klasowych
 • mogę dla Was wykonać dodatkowe zdjęcia podczas białego tygodnia
 • pierwszą komunię świętą mogę sfotografować nie tylko w Rybniku, ale na terenie całego kraju
 • gotowe zdjęcia przedstawiające pierwszą komunię świętą dostarczę Wam w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
 • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia podczas uroczystości pierwszej komunii świętej

Zapraszam do skorzystania z moich usług i i do kontaktu! :)

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Pierwsza komunia święta – reportaż fotograficzny

Fotografia komunijna Rybnik to zadanie, którego podejmuję się z największą przyjemnością. Lubię towarzyszyć młodym ludziom (i ich rodzinom) w tym wyjątkowym czasie. Komunię świętą najczęściej fotografuję we współpracy z drugim profesjonalnym fotografem. Reportaż fotograficzny mogę wykonać na terenie całej Polski. Wiem jak ważne są fotografie komunijne – to wyjątkowa pamiątka pokazująca wyjątkowy dzień. Fotografując, tworzę dla Was wspomnienia, które będą pamiątką na długie lata.

Po Mszy Świętej jestem do dyspozycji dodatkowe ok. 45 minut – to doskonała okazja do wykonania zdjęć grupowych, klasowych lub w innych, mniejszych grupach. Dwóch fotografów może także być do Waszej dyspozycji na dworze, na terenie kościoła – tam mogą zostać wykonane zdjęcia rodzinne i w mniejszych grupach (np. z rodzicami, dziadkami, chrzestnymi, indywidualne portrety dziecka itd.).

fotograf na komunię Rybnik - fotografia komunijna

Zdjęcia z komunii świętej w Rybniku

Zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej mogą zostać wykonane nie tylko w Rybniku, ale również m.in. w takich miastach, jak np. Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, KatowiceCzęstochowaGliwiceBielsko BiałaZabrze. Oprócz reportażu z Mszy Świętej, mogę dla Was wykonać indywidualne sesje komunijne – na terenie kościoła, restauracji lub w przydomowym ogrodzie. Pierwszą komunia święta to wyjątkowe wydarzenie – warto zatrudnić profesjonalnego fotografa komunijnego, który wykona dla Was usługę na najwyższym poziomie.

Przykładowe kościoły w Rybniku, w których mogę dla Was sfotografować komunię świętą:

 1. Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Rybniku
 2. Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Rybniku
 3. Parafia Królowej Apostołów
 4. Parafia św. Jadwigi
 5. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Jak wybrać fotografa na komunię świętą?

 • sprawdź, czy fotograf prowadzi firmę, podpisuje umowy i wystawia faktury
 • obejrzyj pełne reportaże fotograficzne i sesje plenerowe
 • zorientuj się, czy dużą uroczystość (komunię świętą) sfotografuje sam, czy we współpracy z innymi fotografami
 • zapytaj jakim sprzętem fotografuje i czy posiada specjalną legitymację

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie, które powinno zostać sfotografowane przez profesjonalistę – aby efekt, w postaci gotowych zdjęć, był wyjątkowy.

fotograf na komunię Rybnik - fotografia komunijna
Zdjęcia dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej – reportaż wykonany w kościele w Rybniku

Moje doświadczenie w fotografii komunijnej

Moje doświadczenie w profesjonalnej fotografii komunijnej obejmuje fotografowanie zarówno tych małych i średnich, jak i największych uroczystości w kościołach rzymsko-katolickich. Posiadam także ponad 10-letnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów i weselchrztów, święceń kapłańskich lub ślubów zakonnych.

Jeśli organizujecie ślub i wesele w mieście Rybnik i potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf, który wykona zdjęcia pełne pasji, radości i miłości – zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio fotografii ślubnej. Jeśli organizujecie chrzest (i chrzciny) i interesuje Was profesjonalna fotografia chrztu – takie zdjęcia również mogę dla Was wykonać. Prześlij mi wiadomość poprzez e-mail – w odpowiedzi otrzymasz spersonalizowaną ofertę dotyczącą ślubu, chrztu itd. Wykonuję także sesje zdjęciowe – w kraju i za granicą (np. sesja narzeczeńska).

Sesja komunijna – indywidualne sesje komunijne

Kolejną usługą, którą mogę dla Was wykonać, są indywidualne sesje komunijne. Czym jest sesja komunijna? To zdjęcia dla dziecka, fotografie grupowe, zdjęcia przy stołach i torcie – reportaż z przyjęcia komunijnego, który zwykle trwa 2-3 godziny. Taką sesję możemy wykonać także w innym terminie niż dzień komunii świętej. Możemy umówić się np. podczas białego tygodnia, przed wieczorną Mszą, na portrety na terenie parafii.

Fotograf na komunie Rybnik – kontakt

Poniżej znajdziecie kontakt do mnie! :)

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Rybnik - fotografia komunijna