Fotograf na ślub cywilny Białystok

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na ślub cywilny, kościelny i humanistyczny w mieście Białystok. Zajmuję się fotografią ślubną od ponad 10 lat, towarzysząc Parom Młodym podczas ich wyjątkowego dnia ślubu. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty oraz portfolio. Jeśli moje zdjęcia ślubne przypadną Wam do gustu – zapraszam do kontaktu! :)

fotograf na ślub cywilny Białystok

Fotografowanie ślubu cywilnego w Białymstoku

Każdej parze młodej, dla której pracuję, chcę wykonać piękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia. Jak wygląda fotografowanie ślubu cywilnego w Białymstoku? Jakie zdjęcia dla pary młodej mogę wykonać?

 • mogę być obecny na porannych przygotowaniach w domu, hotelu lub wynajętym apartamencie
 • fotografuję Wasze przyjście lub Wasz przyjazd do USC
 • dokumentuję całą ceremonię, moment przysięgi, nałożenia obrączek, podpisywania dokumentów
 • staram się sfotografować wszystkich obecnych gości
 • wykonuję zdjęcia z wyjścia z Urzędu Stanu Cywilnego w Białymstoku
 • po ślubie mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe i rodzinne
 • obok USC mogę dla Was wykonać sesję plenerową. Takie sesje zdjęciowe trwają ok. 10-15 minut i są wykonywane w okolicy miejsca ślubu.
 • mogę być także obecny na przyjęciu po ślubie cywilnym
 • jeśli organizujecie duże wesele, chętnie zostanę z Wami aż do oczepin!
 • interesuje Was sesja plenerowa w innym dniu? Żaden problem! Wykonuję sesje plenerowe nie tylko w kraju, ale również za granicą

Dodatkowo, możecie zamówić u mnie również fotoksiążki ślubne.

fotograf na ślub cywilny Białystok
Kolaż zdjęć ze ślubu cywilnego w Białymstoku – fotografie przedstawiają ceremonię cywilną, moment nałożenia obrączek i sesję plenerową dla Pary Młodej

Zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego Białystok

Profesjonalne zdjęcia ślubne mogą powstać nie tylko w USC! Fotografia ślubna Białystok to także fotografowanie w plenerze, na terenie, hotelu, restauracji, w kościele lub na łonie natury. Najczęściej jednak, jako fotograf ślubny Białystok, wykonuję zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego. Taka fotografia ślubna Białystok jest dla Was dostępna w terminie 30 dni od dnia ślubu cywilnego.

Wiem, jak ważna jest fotografia ślubna Białystok w Waszym życiu. Z chęcią podejmę się fotografowania w każdym miejscu, w którym odbywa się ceremonia (zaślubiny). Pałac Branickich to idealne miejsce w którym możecie zorganizować swój ślub lub wykonać sesję w dniu ślubu i wesela. Zdjęcia z tej lokalizacji to idealna pamiątka na długie lata. Posiadam umiejętność uchwycenia prawdziwych emocji, chwil wzruszeń, które na zdjęciach ślubnych będą wyglądać niesamowicie! :)

Fotograf na ślub cywilny Białystok – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest oferta i cennik fotografowania na ślubie cywilnym. Jako fotograf na ślub cywilny Białystok proponuję 3 pakiety – fotografowanie wyłącznie ślubu cywilnego (np. w Urzędzie Stanu Cywilnego, w plenerze, na sali itd.), połączenie ślubu cywilnego z przyjęciem, na którym mogę być dostępny ok. 2 godzin lub dodatkowo zdjęcia na porannych przygotowaniach przed ślubem cywilnym w Białymstoku.

Pakiet 1 – ślub cywilny Białystok

Pakiet nr 1 obejmuje fotografowanie ślubu cywilnego w mieście Białystok. Koszt wykonania zdjęć wynosi 2000 PLN brutto. Jakie fotografie zostaną przeze mnie wykonane?

 • wykonam zdjęcia Waszego przyjścia lub przyjazdu do Urzędu Stanu Cywilnego, wejście do bydynku, wyjście z samochodu itd.
 • sfotografuję od A do Z przebieg ślubu cywilnego w Białymstoku – całą ceremonię, przysięgę, moment nakładania obrączek, podpisywania dokumentów, w miarę możliwości wszystkich gości, którzy będą świadkami ceremonii
 • życzenia od gości
 • wyjście z bydynku, ew. posypywanie ryżem, kwiatami itd.
 • zdjęcia grupowe, rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby
 • krótką sesję plenerową w okolicy Urzędu Stanu Cywilnego dla Pary Młodej

Gotowe zdjęcia trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem, w ciągu 30 dni

Otrzymacie ok. 30-50 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi (prawdopodobnie dużo więcej, to zależy od liczby gości, czasem jest to nawet 100-150 fotografii)

Trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia, które wykonam.

fotograf na ślub cywilny Białystok - oferta i cennik fotografowania na ślubie cywilnym w Białymstoku - pakiet nr 1

Pakiet 1 – ślub cywilny Białystok – cennik:

Pakiet 1 – ślub cywilny BiałystokSzczegółowe informacje:
koszt usługi (brutto): 2000 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi: 30-50 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 1-1.5 godz.
termin dostarczenia fotografii: 30 dni
forma dostarczenia zdjęć: galeria on-line
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive

Pakiet 2 – ślub cywilny w Białymstoku + przyjęcie

Pakiet nr 2, który kosztuje 2500 PLN, obejmuje fotografowanie podczas ślubu cywilnego w Białymstoku oraz na przyjęciu po ślubie cywilnym w Białymstoku. Na takim przyjęciu zwykle jestem obecny ok. 2-2.5 godziny – to doskonały moment na sfotografowanie toastów, życzeń, wykonanie dodatkowych zdjęć grupowych i rodzinnych oraz dłuższej sesji plenerowej dla Młodej Pary. Fotografuję krojenie tortu, rozmowy, zabawy.

Z przyjęcia po ślubie cywilnym otrzymacie dodatkowe 40-100 fotografii – to zależy od liczby gości, od liczby wydarzeń, atrakcji itd.

Tak samo, jak w pakiecie nr 1, zdjęcia trafią do Was w terminie do 30 dni w formie galerii online na hasło.

Otrzymacie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie fotografie wykonane na ślubie cywilnym i przyjęciu w Białymstoku (w formie linku do google drive).

fotograf na ślub cywilny Białystok - oferta i cennik fotografowania na ślubie cywilnym w Białymstoku - pakiet nr 2

Pakiet 2 – ślub cywilny w Białymstoku + przyjęcie – cennik:

Pakiet 2 – ślub cywilny i przyjęcie BiałystokSzczegółowe informacje:
koszt usługi (brutto): 2500 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi: 70-150 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 3 godz.
termin dostarczenia zdjęć: 30 dni
forma dostarczenia zdjęć: galeria on-line na hasło
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive

Pakiet 3 – ślub cywilny, poranne przygotowania + przyjęcie po ślubie cywilnym w Białymstoku

Pakiet nr 3, największy, kosztuje 2750 PLN. Obejmuje fotografowanie porannych przygotowań (na których jestem obecny 1-2 godziny), ślubu cywilnego w Białymstoku oraz przyjęcia po ślubie cywilnym, podczas którego towarzyszę Wam i Waszym gościom ok. 2-2.5 godziny.

Tak samo, jak w pakietach nr 1 i 2, wykonam dla Was sesję plenerową w dniu ślubu.

Jak wygląda moja obecność na przygotowaniach? Fotografuję nie tylko detale (Wasze stroje ślubne, biżuterię, dodatki), ale przede wszystkim Was i Wasze rodziny, Waszych najbliższych, świadków, rodziców, rodzeństwo itd. Obecność fotografa w domu pozwala gościom weselnym przyzwyczaić się do jego obecności, czuć się komfortowo przy nim i swobodnie.

Zdjęcia z przygotowań, ślubu cywilnego, krótkiej sesji plenerowej i przyjęcia trafią do Was w terminie do 30 dni od dnia ślubu cywilnego, w formie prywatnej galerii on-line, zabezpieczonej hasłem.

Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny (czyli wszystkie wykonane fotografie przeze mnie) w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem.

Pakiet 3 – przygotowania, ślub cywilny, przyjęcie po ślubie cywilnym Białystok – cennik:

Pakiet nr 3 – ślub, przygotowania, przyjęcie, sesjaSzczegółowe informacje:
koszt usługi (brutto): 2750 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi: 100-200 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 4-5 godz.
termin dostarczenia zdjęć: 30 dni
forma dostarczenia zdjęć: galeria on-line na hasło
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive
fotograf na ślub cywilny Białystok - oferta i cennik fotografowania na ślubie cywilnym w Białymstoku - pakiet nr 3
Fotograf na ślub cywilny Białystok – zdjęcie z ceremonii cywilnej i humanistycznej w plenerze

Organizujesz duże wesele i chcesz, aby fotograf był dostępny dłużej – np. 4, 8, 12 godzin? Sprawdź moją pełną ofertę fotografii ślubnej, która obejmuje do 12 godzin fotografowania. Z takiego reportażu dostarczam minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi.

Zależy Ci na profesjonalnej oprawie zdjęć ślubnych? Sprawdź ofertę fotoksiążek

Zdjęcia na ślubie cywilnym w USC Białystok

Gdzie jeszcze mogę wykonać profesjonalne i naturalne zdjęcia na ślubie cywilnym? Białystok to nie jedyne miasto, w którym pracuję. Chętnie wykonuję fotografie ślubne także tutaj: Suwałki, Augustów, Łomża, Grajewo. Ślubne fotografie mogą powstać w Zambrów, Bielsk Podlaski, Mońki, Sokółka, Hajnówka, Siemiatycze. Jako fotograf ślubny Białystok chętnie odwiedzę także Ełk, Ostrołęka, Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec, Tykocin.

fotograf na ślub cywilny Białystok

Fotograf ślubny Białystok – czas oczekiwania na zdjęcia ze ślubu i przyjęcia

Jaki jest dokładnie czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ze ślubu cywilnego (lub także z przyjęcia, jeśli na nim jestem obecny?). Jako fotograf ślubny Białystok dostarczam gotowe fotografie do 1 m-ca od dnia ślubu.

Trafią do Was także wszystkie wykonane zdjęcia, w formie nieobrobionej. Dobrego fotografa ślubnego poznacie po tym, że nie boi się dostarczać wszystkich wykonanych zdjęć ;-)

fotograf na ślub cywilny Białystok

Fotografia ślubna Białystok – zdjęcia ze ślubów cywilnych w formie galerii online

Jak trafią do Was zdjęcia? Fotografie ze ślubów kościelnych, humanistycznych i cywilnych dostarczam w formie galerii online. Taka fotografia ślubna w mieście Białystok to jest coś, co lubię! Świadczę usługi fotograficzne nie tylko w Białymstoku, ale także w całej Polsce.

Sesję zdjęciową lub reportaż ze ślubu i wesela mogę wykonać na terenie całego kraju lub za granicą. Fotograf ślubny Białystok – Łukasz Gromolak.

fotograf na ślub cywilny Białystok

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego? Poniżej znajdziesz krótki poradnik! :)

 • spośród fotografów ślubnych wybierz tego, który ma największe doświadczenie w fotografii ślubnej, bogate i różnorodne portfolio
 • zapytaj fotografa, jak podchodzi do sesji zdjęciowej, do reportażu – dobry fotograf ślubny będzie zaangażowany i chętny, aby Was wysłuchać
 • fotografia ślubna Białystok to także profesjonalna oprawa zdjęć ślubnych – czy fotograf oferuje albumy ślubne?
 • profesjonalny fotograf ślubny Białystok będzie pracował na podstawie umowy, wystawi faktury, dostarczy zdjęcia w ściśle określonym terminie
 • dobry fotograf na duże doświadczenie – duże ilości wesel wykonanych sprawiają, że potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji, fotografia ślubna Białystok go nie przeraża, a cieszy :)
 • fotograf Białystok powinien być schludnie ubrany, adekwatnie do pogody i powagi fotografowanej chwili

Wybierając fotografa ślubnego zapytaj go, czy możesz się umówić u niego na wykonanie sesji plenerowej (np. sesji narzeczeńskiej). Dowiedz się, czy świadczy usługi filmowania, czy wykonuje zdjęcia z drona, z perspektywy lotu ptaka.

Fotograf na ślub cywilny Białystok – kontakt

Wiesz już, że potrzebny Ci profesjonalny fotograf na ślub cywilny w mieście Białystok? Z przyjemnością zostanę Waszym fotografem ślubnym! Obiecuję, że do uwiecznienia dnia waszego ślubu podejdę z pełnym zaangażowaniem i dam z siebie 500% :) Reportaż ślubny, który dla Was wykonam w dniu ślubu, będzie wyjątkową pamiątką. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Jak możesz się ze mną skontaktować?

telefonicznie: +48 607 265 770

mailowo: gromolak@gmail.com

Fotografowanie ślubu cywilnego w Białymstoku – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Pracując jako fotograf ślubny Białystok, fotografując ślub cywilny w Białymstoku, chętnie wykonam dla Was także sesję plenerową (np. plener ślubny). W fotografii ślubnej profesjonalne portrety dla młodej pary odgrywają bardzo dużą rolę! Wykonanie dla Was fotografii, które będziecie wspominać przez całe życie, jest moją pasją. Chcę fotografować Młodą Parę tak, jak sam chciałbym być fotografowany. Lata doświadczenia pozwalają mi się swobodnie odnaleźć w każdej fotograficznej sytuacji.

Do każdego podchodzę indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w Wasze potrzeby. Usługi fotografii świadczę na terenie całego kraju. Fotografują zajmuję się zawodowo od 2012 roku. Fotografia ślubna Białystok – zapraszam do rezerwacji terminów u fotografa ślubnego (którym jestem ;) telefonicznie lub mailowo. Fotograf Białystok – Łukasz Gromolak – do usłyszenia!