Fotograf na Komunię Radom, Kielce, Rzeszów – fotografia komunijna

Radom, Rzeszów i Kielce – to miasta w południowo-wschodniej Polsce, w których świadczę profesjonalne usługi fotograficzne jako fotograf na komunię świętą. Fotografia komunijna – wykonuję reportaże fotograficzne z uroczystości pierwszej komunii świętej dla całej szkoły, grupy, klasy lub parafii. Niezależnie od tego, czy będzie to mała grupa (do 20 dzieci), średnia (do 5) lub największa (nawet do 200 dzieci) – wykonam dla Was piękną pamiątkę na długie lata. Sesja komunijna, albumy komunijne – takie dodatkowe usługi również u mnie znajdziecie. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio i do kontaktu! Chętnie odwiedzę nie tylko Radom, Kielce i Rzeszów – ale także inne, dowolne lokalizacje na terenie całej Polski, w których potrzebny będzie profesjonalny fotograf na komunię! Przeszedłem kurs liturgiczny, posiadam specjalną legitymację upoważniającą mnie do fotografowania uroczystości kościelnych na terenie całej Polski.

fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna
Zdjęcie grupowe dzieci komunijnych w kościele w Kielcach – fotografia komunijna

Fotograf na komunię Radom – fotografia komunijna

Profesjonalna fotografia komunijna to zadanie, którego bardzo chętnie się podejmuję! Jeśli jest Wam potrzebny fotograf na komunię m.in. w mieście Radom – zgłaszam swoją gotowość! Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje o fotografii komunijnej:

 • fotografuję uroczystości dowolnej wielkości – niezależnie od ilości dzieci przystępujących do komunii świętej
 • fotografuję najczęściej we współpracy z drugim fotografem
 • posiadam zezwolenie na fotografowanie w kościołach (mam specjalną legitymację :)
 • zdjęcia z komunii świętej będą gotowe do 1 m-ca od dnia uroczystości
 • gotowe fotografie trafią do Was w formie galerii online
 • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny – czyli wszystkie wykonane zdjęcia z komunii świętej
 • pracuję na profesjonalnym i cichym sprzęcie
 • doskonale wiem jak poruszać się w kościołach, aby pozostać niezauważonym i nie przeszkadzać w przebiegu Mszy Świętej
 • pracuję na podstawie umowy i wpłacie zadatku – na każdą płatność wystawiam fakturę

W przypadku pytań lub chęci rezerwacji terminu – zapraszam do kontaktu!

Fotograf na komunię Kielce – fotografia komunijna

Kielce to kolejna lokalizacja, w której często fotografuję jako profesjonalny fotograf na komunię. To tutaj mogą powstać zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej, które będą pamiątką na długie lata nie tylko dla dziecka, ale także całej rodziny. Profesjonalna fotografia komunijna – tym właśnie się zajmuję! Komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny. Fotografując pierwszą komunię świętą postaram się pokazać prawdziwe emocje – wzruszający reportaż fotograficzny jest moją pasją – fotograf na komunię świętą Kielce – Łukasz Gromolak.

Fotografia okolicznościowa – mogę dla Was wykonać również sesję komunijną. Taki plener komunijny może mieć miejsce podczas przyjęcia komunijnego lub w innym, umówionym wcześniej terminie.

Fotograf na komunie Rzeszów – fotografia komunijna

Fotografia komunijna to również Rzeszów – bardzo chętnie fotografuję także w Rzeszowie, jako fotograf na komunię świętą. Zatrudnienie profesjonalisty to gwarancja, że trafią do Was piękne zdjęcia. Wybór najlepszego fotografa gwarantuje piękne wspomnienia i mnóstwo satysfakcji. Na komunii świętej (a w zasadzie, to już po Mszy Świętej) mogę dla Was wykonać zdjęcia klasowe, zdjęcie grupowe, indywidualne zdjęcia z księdzem, zdjęcia rodzinne na dworze itp. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług!

Fotografia komunijna Radom – oferta i cennik fotografii komunijnej

Poniżej znajduje się orientacyjny cennik fotografii komunijnej (i oferta). Radom – to miasto, w którym często pracuję jako fotograf na komunię świętą. Ile dokładnie kosztuje fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej? Jaka jest cena usługi? Ile dokładnie kosztuje fotografia komunijna Radom? Proszę o przesłanie zapytania przez formularz kontaktowy. Ceny usług ustalam indywidualnie po otrzymaniu zapytania.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Radom – cena zdjęć

Fotografia komunijna Radom – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Radom – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Radom – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Radom – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Radom – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Radom - fotografia komunijna, oferta i cennik
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w Radomiu

Fotografia komunijna Kielce – oferta i cennik

Jako fotograf na komunię świętą chętnie odwiedzam także Kielce – poniżej znajduje się moja oferta i cennik wykonania zdjęć podczas pierwszej komunii świętej. Fotografia komunijna to zadanie, którego z przyjemnością się podejmuję jako fotograf komunijny :) Ile dokładnie kosztuje fotografowanie uroczystości? Jaka jest cena usługi? Zapraszam do zapoznania się z informacjami w tabeli. Szczegółową wycenę będę w stanie przedstawić po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnego terminu. W wiadomości proszę o podanie (oprócz terminu) lokalizacji, ilości Mszy Świętych i liczby dzieci przystępujących do sakramentu.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Kielce

Fotografia komunijna Kielce – pakiety:Liczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Kielce – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 osób)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Kielce – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Kielce – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Kielce – Zapytaj o indywidualną ofertę i wycenę
fotograf na komunię Kielce - fotografia komunijna Kielce - oferta i cennik zdjęć na komunii
Dzieci przystępujące do pierwszej komunii świętej w mieście Kielce – oferta i cennik fotografii komunijnej w Kielcach

Fotografia komunijna Rzeszów – oferta i cennik zdjęć na komunii świętej

Z ogromną przyjemnością odwiedzam także województwo podkarpackie – także tutaj, w Rzeszowie, chętnie wykonam dla Was zdjęcia na komunii świętej. Moja oferta i cennik dostępna jest poniżej. Do wykonania zdjęć na pierwszej komunii świętej, nie tylko w mieście Rzeszów, podchodzę zawsze z pełnym zaangażowaniem. Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, całej rodziny i parafii. Profesjonalna fotografia komunijna Rzeszów – zapraszam do skorzystania z moich usług. Jako fotograf na komunię Rzeszów wykonam dla Was piękne zdjęcia, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających! :)

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Rzeszów – cena usługi

Fotografia komunijna Rzeszów – nazwa pakietówLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Rzeszów – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 osób)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Rzeszów – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 dzieci)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Rzeszów – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Rzeszów (podkarpackie) – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Rzeszów - oferta i cennik (cena) fotografii komunijnej w Rzeszowie
Jako fotograf na komunię Rzeszów wykonałem na zakończenie Mszy Świętej zdjęcie grupowe przy ołtarzu. Sprawdź ofertę i cennik fotografowania pierwszej komunii świętej w Rzeszowie. Zobacz, ile kosztuje profesjonalna fotografia komunijna Rzeszów.

Fotografia komunijna Kielce – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii komunijnej! Kielce to kolejna lokalizacja, w której chętnie się pojawiam. Fotografia komunijna – oprócz reportażu, mogę dla Was wykonać indywidualną sesję komunijną, odbitki, wydruki wielkoformatowe, fotoksiążki, pendrive i płyty DVD w eleganckiej oprawie.

W mojej ofercie znajduje się również fotografia ślubna. Wykonuję reportaże z chrztów, ślubów i wesel, sesje zdjęciowe w kraju i za granicą. Zdjęcia ślubne mogą powstać m.in. w takich miastach, jak Kielce, Rzeszów i Radom. Fotografia chrztu, sesje dziecięce – takie usługi również u mnie znajdziecie, ponieważ – równolegle – obok fotografii ślubnej i komunijnej, zajmuję się także fotografią okolicznościową i rodzinną. Fotografia okolicznościowa to możliwość towarzyszenia dzieciom i ich rodzinom na różnych etapach życia. Profesjonalna sesja rodzinna, zdjęcia z chrztu świętego, indywidualna sesja komunijna – jeśli takie usługi są Wam potrzebne – serdecznie zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów!

Fotograf na komunię Rzeszów – zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia komunijne w Rzeszowie, Radomiu lub Kielcach

Rzeszów i okolice fotografia komunijna – zapytaj o dostępność terminu na profesjonalne zdjęcia komunijne (lub sesje komunijne) w Radomiu, Kielcach i Rzeszowie! Jako fotograf na komunię świętą z przyjemnością Wykonam dla Was profesjonalny reportaż, który zadowoli nawet najbardziej wymagających.

Fotografia komunijna Rzeszów, Kielce, Radom – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna

Radom, Kielce, Rzeszów – Sesja komunijna

Sesja komunijna to przykład usługi fotograficznej, która może zostać wykonana w takich miastach, jak np. Radom, Rzeszów i Kielce. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej sesji zdjęciowej (indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia rodzinne, fotografie grupowe itp.) – również zapraszam do kontaktu.

Fotografuję imprezy okolicznościowe na terenie całej Polski. Fotografia okolicznościowa to możliwość towarzyszenia rodzinom na różnych etapach życia – najlepsza pamiątka w życiu dziecka powstaje z pomocą zdjęć! ;-)

fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna
Sesja komunijna, zdjęcia z uroczystości rodzinnej w Radomiu

Rzeszów i okolice – fotografia komunijna

Rzeszów i okolice – zobaczcie w jakich miastach może powstać profesjonalna fotografia komunijna. Tarnobrzeg, Mielec, Kolbuszowa, Strzyżów, Łańcut, Nisko, Leżajsk, Dębica, Przeworsk, oraz Sandomierz – to przykładowe lokalizacje, w których chętnie się pojawiam jako fotograf na komunię świętą.

fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna

Radom i okolice – zdjęcia z komunii świętej

Zdjęcia z komunii świętej obejmują także Radom i okolice. Poniżej znajdziesz miasta, w których chętnie się pojawię, aby sfotografować dla Was uroczystość jaką jest pierwsza komunia święta. Kozienice, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski, Opoczno, Szydłowiec, Skarżysko-Kamienna, Wierzbnik, Iłża, Drzewica oraz Przysucha – tutaj chętnie zostanie przeze sfotografowana pierwsza komunia święta Waszych dzieci.

fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna

Kielce i okolice – fotografowanie komunii świętej

Busko-Zdrój, Końskie, Opatów, Skarżysko-Kamienna, Staszów, Stopnica, Szydłowiec, Włoszczowa, Zawichost oraz Żarnów, Kielce i okolice – tutaj także możliwe jest fotografowanie komunii świętej. Jeśli nie wiesz jak wybrać najlepszego fotografa, który posiada indywidualne podejście i wykona naturalne zdjęcia w dniu komunii, wystawia faktury – zapraszam do skorzystania z moich usług – obiecuję pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy!

fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna

Fotografia ślubna – moje doświadczenie w fotografii ślubnej

Posiadam duże doświadczenie w fotografii ślubnej. Fotografia komunijna to nie jest moje jedyne zajęcie! Fotografia ślubna – wykonuję reportaż ślubny, sesje ślubne na terenie Polski i za granicą. Zajmuję się fotografią ślubną od ponad 10 lat. Sesje w plenerze, sesje w studio – takie usługi również u mnie znajdziecie. Pracuję na terenie całej Polski – fotografując nie tylko komunie, ale również śluby, chrzty, święcenia kapłańskie. Do fotografowania ślubów podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Czas spędzony podczas dokumentowania ważnych chwil na co dzień to dla mnie prawdziwa przyjemność. Moment komunii świętej to dla dziecka jedna z najważniejszych chwil w życiu. Jeśli zależy Wam na takiej usługi fotografii komunijnej – zapraszam do kontaktu. Zdjęcia na komunii mogą powstać nie tylko w dniu Mszy Świętej, ale także w innym terminie – np. w białym tygodniu, przy okazji wręczania uroczystych pamiątek.

Jak wybrać najlepszego fotografa?

 • sprawdź jego portfolio (jak w jego wykonaniu wygląda komunia święta, reportaż dla całej grupy)
 • Radom, Kielce i Rzeszów i okolice fotografia komunijna – czy fotograf jest mobilny i jest w stanie dojechać do każdej, wskazanej przez Was lokalizacji?
 • sprawdź czy fotograf wystawia faktury, prowadzi firmę, czy posiada legitymację
 • dobry fotograf współpracuje przy większych zleceniach z innym fotografem
 • profesjonalny fotograf jest związany z fotografią na 300% i to nie jest jego dodatkowe, weekendowe zajęcie!
fotograf na komunię Radom, Kielce, Rzeszów - fotografia komunijna

Fotograf na komunię świętą Rzeszów, Kielce, Radom – kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Radom, Rzeszów, Kielce – to nie jedyne lokalizacje, w których fotografuję. Jako fotograf na komunię świętą mogę odwiedzić również takie miasta, jak np. WarszawaKrakówKatowiceWrocławPoznańŁódźGdańskSzczecinBiałystok i Lublin. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów na profesjonalny reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej – obiecuję pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy i szybkie dostarczenie zdjęć z Waszej uroczystości! :)

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com