Fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot – fotografia komunijna

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą w Trójmieście. Gdańsk, Sopot, Gdynia – tutaj mogę dla Was wykonać profesjonalne zdjęcia z komunii świętej. Fotografuję zarówno te małe grupy (np. 10-20 dzieci), średnie (20-40 dzieci) jak i te największe (40-100 i więcej dzieci). Pracuję sam lub we współpracy z dodatkowym fotografem, jeśli wymaga tego wielkość uroczystości. Obsługuję fotograficznie całe szkoły, klasy lub parafie. Profesjonalna fotografia komunijna – specjalizuję się w takiej usłudze, aby dostarczyć Wam jak najlepsze zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych. Wykonując zdjęcia komunijne zależy mi, aby wszystkie dzieci miały bardzo dobre zdjęcia, aby nikt nie był faworyzowany ani pomijany. Staram się poruszać podczas Mszy Świętej cicho i dyskretnie, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej i wykonać zdjęcia z komunii świętej jak najskuteczniej.

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna

Fotograf na komunię świętą Gdańsk, Gdynia, Sopot – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o moich usługach. Profesjonalny fotograf na komunię świętą Gdańsk, Sopot i Gdynia – Łukasz Gromolak.

 • wykonuję reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej dla całej szkoły, klasy, grupy, parafii
 • obsługuję także te największe grupy nawet do 100-150 dzieci (we współpracy z drugim fotografem)
 • posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości w kościele (mam specjalną legitymację)
 • mam bardzo duże doświadczenie w fotografii komunijnej, ślubnej
 • pracuję na profesjonalnym i cichym sprzęcie, bardzo dbam o backup zdjęć i archiwizację na każdym etapie pracy
 • pracuję nie tylko w Trójmieście, ale także na terenie całej Polski – dojazd nie stanowi dla mnie problemu
 • dostarczam zdjęcia komunijne do 1 m-ca od dnia uroczystości
 • otrzymacie gotowe, obrobione fotografie w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem
 • trafi także do Was pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia komunijne
 • mogę pojawić się także podczas białego tygodnia, aby wykonać dodatkowe zdjęcia (np. indywidualne, z księdzem)
 • wiem jak ustawić dzieci do zdjęć grupowych, klasowych, aby każdy był dobrze widoczny

Zapraszam do skorzystania z moich usług – profesjonalne zdjęcia z komunii w Trójmieście – Łukasz Gromolak. Kontakt tel. +48 607 265 770, e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna
Fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot – zdjęcie grupowe dzieci komunijnych wykonane po mszy komunijnej w kościele w Gdańsku

Fotograf na komunię świętą Gdańsk, Gdynia, Sopot – oferta i cennik

Ile dokładnie kosztuje fotografowanie komunii świętej? Orientacyjna oferta i cennik znajduje się poniżej. Szczegółową ofertę i wycenę będę w stanie przedstawić po otrzymaniu zapytania mailowego (proszę o podanie terminu, lokalizacji, ilości dzieci przystępujących do komunii świętej i ilości Mszy Świętych). Jako fotograf na komunię świętą często pracuję w takich miastach, jak Gdańsk, Gdynia i Sopot. To nie są jedyne lokalizacje, które obsługuję. Mogę sfotografować pierwszą komunię świętą w innym, dowolnym mieście nie tylko na pomorzu, ale także w całej Polsce.

Z fotografią komunijną jestem związany od wielu lat. Wiem, jak ważnym wydarzeniem i dla dziecka i całej rodziny jest pierwsza komunia święta. Chcę pomóc (na tyle, ile to możliwe) – a przede wszystkim nie przeszkadzać, profesjonalną usługą, w przeżywaniu tego wyjątkowego czasu.

Cennik 2024-2025 – fotografia komunijna Gdańsk, Gdynia, Sopot – cena zdjęć

Fotografia komunijna Gdańsk, Gdynia, Sopot – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Gdańsk, Gdynia, Sopot – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 osób)
1od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Gdańsk, Gdynia, Sopot – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50-60 osób)
1-2od 4500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Gdańsk, Gdynia, Sopot – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 60-200 osób)
2od 5500 PLN
Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna
Zdjęcia z momentu przyjmowania Pierwszej Komunii Świętej przez dzieci w Gdańsku

Fotograf na komunię Świętą Trójmiasto – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli znasz już termin uroczystości i wiesz, że potrzebujesz fotografa ślubnego – nie czekaj! Zapytaj o dostępność terminu i szczegółową ofertę i cennik. Fotograf na komunię Świętą Trójmiasto – w odpowiedzi mailowej otrzymasz ode mnie szczegółowe informacje.

W wiadomości napisz, proszę:

 • kiedy odbywa się uroczystość pierwszej komunii świętej
 • ile dzieci przystępuje do komunii świętej
 • czy to jest 1 Msza, czy jest więcej Mszy Świętych
 • w jakim dokładnie miejscu odbywa się komunia święta

W odpowiedzi mailowej (do 24 godzin) otrzymasz szczegółową wycenę, ofertę i cennik zdjęć komunijnych.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna

Fotografia komunijna Gdańsk, Gdynia

Przeszedłem kurs liturgiczny, doskonale wiem jak zachować się w kościele i jak sfotografować to ważne wydarzenie jakim jest uroczystość pierwszej komunii świętej. Fotografia komunijna Gdańsk (a także fotografia komunijna Gdynia) to fotografie z przyjmowania komunii świętej, indywidualne zdjęcia w ławkach, zdjęcia ze świecą, sfotografowanie wszystkich czynności liturgicznych – niesienie darów, czytania itd.). Po Mszy Świętej mogę wykonać zdjęcie grupowe.

Fotografia komunijna grupowa cennik

Być może poszukujesz odpowiedzi na pytanie, jakim jest: „fotografia komunijna grupowa cennik„. Ile dokładnie kosztuje fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej? Koszt realizacji usługi zwykle zamyka się w przedziale 100-150 PLN/1 dziecko (jednego uczestnika). Szczegółową wycenę jestem w stanie przesłać w wiadomości mailowej – proszę o przesłanie zapytania uwzględniającego:

 • termin komunii świętej
 • dokładną lokalizację
 • informację o ilości dzieci
 • informację o ilości Mszy Świętych
fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna
Zdjęcie reportażowe dzieci w ławkach podczas mszy komunijnej w Gdyni

Zdjęcia na pierwszej komunii świętej Gdańsk, Gdynia, Sopot

Wiem jak ważnym wydarzeniem jest uroczystość pierwszej komunii świętej. Aby profesjonalnie sfotgorafować komunię świętą, należy mieć odpowiednie doświadczenie, które można nabyć fotografując komunieślubychrzty i święcenia kapłańskie lub śluby zakonne. Piękne zdjęcia to efekt skupienia fotografa (lub dwóch fotografów, jeśli pracują razem). Komunia Święta to wydarzenie trudne do sfotografowania – potrzebny jest odpowiedni sprzęt (szybki, cichy, niezawodny), który pozwoli sfotografować szybko i dyskretnie wszystkie najważniejsze wydarzenia i momenty. Zdjęcia na pierwszej komunii świętej Gdańsk, Sopot, Gdynia – jeśli poszukujesz takiej usługi – serdecznie zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług.

Reportaż fotograficzny z uroczystości pierwszej komunii świętej

Cena reportażu za każdym razem ustalana jest indywidualnie i zależy od kilku czynników – wielkość uroczystości, termin, lokalizacja, ilość dzieci, ilość Mszy Świętych. Reportaż fotograficzny z uroczystości pierwszej komunii świętej wykonam sam lub z pomocą drugiego, profesjonalnego fotografa, który również ma duże doświadczenia z fotografią komunijną.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

 • Zdjęcia z komunii świętej będą gotowe najpóźniej do 1 m-ca!
 • Będę dostępny na ok. 1 godzinę przed Mszą – tutaj mogę wykonać zdjęcia z przygotowań do komunii świętej (momenty, w których dzieci ustawiają się przed kościołem, błogosławieństwo ze strony rodziców, błogosławieństwo księdza, czynności liturgiczne, wejście do kościoła)
 • Po Mszy Świętej mogę wykonać zdjęcia grupowe, klasowe, indywidualne z księdzem.
 • Na dworze, w okolicy kościoła, mogę być dostępny dla rodziców i dzieci komunijnych przez ok. 45 minut – to dobry moment na wykonanie zdjęć rodzinnych, grupowych i indywidualnych
 • Pamiątkowe zdjęcia mogą także zostać wykonane w innym terminie, np. podczas białego tygodnia

Jeśli zatem szukasz fotografa, który wykona profesjonalny reportaż z komunii świętej – zapraszam do kontaktu!

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna
Zdjęcie grupowe (klasowe) wykonane na zakończenie Mszy Świętej komunijnej w Gdańsku – profesjonalna fotografia komunijna

Sesja komunijna Gdańsk

Gdańsk to jedno z miejsc, w których mogę wykonać usługę jaką jest sesja komunijna. Czym jest sesja komunijna? Jak umówić się na sesję? Pod tym pojęciem kryje się reportaż z pierwszej komunii świętej – czyli zdjęcia dla całej grupu, szkoły lub parafii. Sesja komunijna to również indywidualna usługa dla 1 rodziny, zwykle wykonywana na przyjęciu komunijnym. Mogę przyjechać do Was na przyjecie komunijne, na ok. 2 godziny i wykonać zdjęcia podczas przyjęcia – fotografie grupowe, indywidualne, zdjęcia z tortem itd.

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna

Sesja komunijna Gdynia

Jeśli szukasz najlepszego fotografa (który działa w pełni profesjonalnie i wystawia faktury :), to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Mogę dla Ciebie wykonać usługę, jaką jest sesja komunijna w mieście Gdynia. Taka sesja zdjęciowa może powstać po Mszy Świętej, na przyjęciu komunijnym lub w innym, wcześniej umówionym terminie (np. na terenie kościoła, parku, domowego ogrodu). Jeśli planujesz spotkanie z rodziną w restauracji lub uroczystość odbywa się w domu – z przyjemnością podejmę się wykonania takiej sesji w dowolnej, wskazanej wcześniej lokalizazcji. Zdjęcia z komunii to nie tylko reportaż z kościoła, ale także fotografowanie wspólnego świętowania w innych miejscach!

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna

Sesja komunijna Sopot

Sopot to kolejna lokaliazcja, w której może powstać indywidualna sesja komunijna. Komunia Święta Sopot – jeśli zależy Wam na tym, aby fotograf był obecny na przyjęciu komunijnym i wykonał dla Was zdjęcia grupowe, sesje rodzinne, indywidualne zdjęcia dziecka – zapraszam również do kontaktu.

Fotograf na komunię świętą Gdynia – fotografia komunijna Gdynia

Jako fotograf na komunię świętą w mieście Gdynia wiem jak dyskretnie poruszać się w trakcie Mszy. Zależy mi, aby każde dziecko miało zdjęcia z przyjmowania komunii świętej, w ławce, ze świecą itd. Fotografowanie ludzi w kościele (gości, rodziców, dziadków, chrzestnych) – na to też staram się znaleźć czas podczas swojej pracy. Fotografia komunijna Gdynia – Łukasz Gromolak. Mogę sfotografować komunię świętą nie tylko w mieście Gdynia, ale także w Gdańsku lub Sopocie.

Posiadam także duże doświadczenie w fascynującym świecie fotografii ślubnej – fotografia ślubna – mogę pochwalić się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w fotografowaniu ślubów i wesel, na terenie i całej Polski i za granicą. Odwiedź moją stronę i sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej – wykonując usługi dla Klientów staram się, aby gotowe zdjęcia ślubne były dla nich wyjątkową pamiątką na długie lata.

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna

Fotograf na komunię świętą Sopot – fotografia komunijna Sopot

Pierwszą komunię świętą mogę sfotografować również w mieście Sopot. Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu i dziecka i całej rodziny. „Fotograf na komunię Sopot”, „fotografia komunijna Sopot”, „fotograf na komunię świętą Trójmiasto” – tak również możesz mnie znaleźć w internecie.

Jak wybrać swojego fotografa na komunię świętą?

 • wybierz fotografa, który sfotografuje każde dziecko
 • wybierz usługodawcę, który jest dostępny w dowolnym miejscu, dla którego mobilność nie jest problemem
 • wybierz fotografa, który dokładnie poinformuje Cię ile kosztuje fotograf, jaki rodzaj sesji oferuje
 • obejrzyj jak fotograf wykonuje zdjęcie grupowe, zdjęcia klasowe, zdjęcia indywidualne – ustawienie dzieci po Mszy Świętej nie jest łatwym zadaniem!
 • czy fotograf może wykonać sesję w plenerze na terenie trójmiasta w innym terminie?
 • czy fotograf może być dostępny w restauracji na spotkaniu z rodziną, aby sfotografować przyjęcie komunijne?
 • czy fotograf dostarcza odbitki, pendrive, płyty DVD, fotoksiążki?

Tutaj znajdziesz moją ofertę dotyczącą fotoksiążek.

fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia, Sopot - fotografia komunijna

Fotograf na komunię Gdańsk – kontakt do fotografa

Spotkajmy się w świecie mojej pasji jaką jest profesjonalna fotografia. Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia komunijne – jako fotograf na komunię Gdańsk, Gdynia i Sopot. Usługi fotograficzne to dla mnie nie tylko praca, ale także możliwość poznawania nowych ludzi i miejsc, co szczerze uwielbiam! Reportaż z kościoła, sesje w plenerze, zdjęcia z komunii świętej – to wszystko u mnie znajdziecie. Zapraszam do kontaktu:

Łukasz Gromolak – tel. +48 607265770, e-mail: gromolak@gmail.com