FOTOGRAF NA ŚLUB CYWILNY

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na ślub cywilny. W zawodzie fotografa ślubnego pracuję od ponad 10 lat. Mam na swoim koncie ponad 250-300 sfotografowanych ślubów i wesel na terenie całej Polski i za granicą. Jeśli interesują Was profesjonalne zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego, kościele, w plenerze – zapraszam do kontaktu. Fotografuję śluby cywilne, kościelne, ceremonie humanistyczne i prywatne. Obsługuję m.in. takie miasta, jak: Wrocław, Łódź, Poznań, Warszawa, Kraków, Katowice, cały Śląsk, Karpacz, Szklarska Poręba, Gdańsk, Hel, Rzeszów, Szczecin, Kielce, Lublin, Krynica Morska, Zakopane, Białystok, Bydgoszcz, Jurata, Częstochowa, Gdynia, Radom, Sosnowiec, Jastarnia, Toruń, Rzeszów, Gliwice, Zabrze. Jeśli znaleźliście już pałac ślubów, który będzie miejscem Waszych zaślubin i znacie termin ceremonii ślubnej w Urzędzie Stanu Cywilnego – zapraszam do kontaktu!

fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)
Para Młoda na ślubie cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego

Fotograf na ślub cywilny – zapytaj o dostępność terminu

Za pomocą poniższego formularza zapytaj o dostępność terminu na wykonanie zdjęć ślubnych w USC. Jako fotograf na ślub cywilny proponuję, aby skontaktować się ze mną możliwie jak najszybciej – w momencie, w którym znany jest już termin ślubu cywilnego. Wiem, że organizacja ślubu i wesela lub przyjęcia to często nie lada wyzwanie – chętnie pomogę, odpowiadając na Wasze pytania dotyczące organizacji ceremonii zaślubin, przebiegu dnia ślubu itd.

FOTOGRAF NA ŚLUB CYWILNY – ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)

Fotograf na ślub cywilny – sprawdź portfolio

Sprawdź portfolio fotografa na ślub cywilny! :) Na tej stronie możesz dokładnie obejrzeć jaka fotografia ślubna jest mi bliska i na co stawiam akcenty fotografując na ślubach cywilnych, weselach i przyjęciach. Bliska jest mi fotografia naturalna, bez sztucznego pozowania. Lubię kreatywnie wykorzystywać światło błyskowe i zastane. Przeczytaj także o moim podejściu do fotografowania, o mnie i sprawdź moją pełną ofertę fotografii ślubnej (całodzienny reportaż fotograficzny, który może trwać 8, 10, 12 lub więcej godzin).

fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)
Ślub cywilny w plenerze to okazja do wykonania wyjątkowych zdjeć ślubnych Pary Młodej, dekoracji i zaproszonych gości

Fotograf na ślub cywilny i wesele – oferta i cennik, cena usługi

Ile dokładnie kosztuje fotograf na ślub cywilny? Koszt usług fotografa na ślub cywilny zależy od kilku czynników: zakres pracy (czy fotografuję tylko na ślubie, czy także na porannych przygotowaniach, przyjęciu lub weselu, czy wykonywana jest sesja plenerowa w dniu ślubu lub innym terminie), wybrane dodatki (np. fotoksiążka lub zestaw fotoksiążek), lokalizacja. Cena usługi (szczegółowa oferta i cennik) przesyłana jest przeze mnie w wiadomości mailowej po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnego terminu i lokalizacji. Poniżej możesz sprawdzić moje pakiety i zakres usług! :)

fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)
Para Młoda sfotografowana podczas nakładania obrączek i składania przysięgi. Po ślubie cywilnym w USC wykonaliśmy krótką sesję plenerową w okolicy Urzędu Stanu Cywilnego

Sprawdź moje pakiety i szczegółowy zakres usług:

Sprawdź poniżej moje dostępne pakiety i szczegółowy zakres usług fotograficznych. Dowiedz się ile kosztuje fotograf na ślub cywilny.

Pakiet nr 1 – zdjęcia na ślubie cywilnym

Pakiet nr 1 obejmuje zdjęcia w USC na ślubie cywilnym. Miejscem ceremonii może być Pałac Ślubów, Urząd Stanu Cywilnego, restauracja, miejsce w plenerze itd. W ramach realizacji zdjęć dokumentuję Wasze przyjście/ Wasz przyjazd na ślub, samą ceremonię, moment przysięgi i zakładania obrączek, podpisywanie dokumentów przez Parę Młodą i świadków. Fotografuję także (w miarę możliwości) wszystkich gości zaproszonych na uroczystość. Po ślubie możemy wykonać zdjęcie grupowe i fotografie w mniejszych grupach oraz krótką sesję plenerową w miejscu ceremonii lub niedaleko.

Pakiet nr 1 to 30-50 fotografii poddanych obróbce i retuszowi. Jestem z Wami przez ok. 1 godzinę. Otrzymacie także wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia (pakiet dokumentacyjny).

Pakiet nr 1 – Podsumowanie, cennik:

Pakiet nr 1 – ślub cywilnySzczegółowe informacje:
koszt realizacji usługi: zapytaj o wycenę
ilość zdjęć poddanych retuszowi i obróbce: 30-50 fotografii
czas obecności fotografa na ślubie: ok. 1 godzina
termin dostarczenia zdjęć ślubnych: 30 dni kalendarzowych
forma dostarczenia zdjęć ze ślubu: galeria on-line (pełna rozdzielczość)
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive (pełna rozdzielczość)

PAKIET NR 1 – ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ I OFERTĘ

fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)

Pakiet nr 2 – fotografowanie ślubu cywilnego i wesela lub przyjęcia

Pakiet nr 2 obejmuje nie tylko fotografowanie ślubu cywilnego, ale także przyjęcia lub wesela. Mogę być z Wami dodatkowe 1-2 godziny, podczas których wykonam na weselu lub przyjęciu zdjęcia grupowe i w mniejszych grupach, sesję plenerową na terenie hotelu lub restauracji, niepozowane zdjęcia gości, fotografie z tortem itd. Mogę też być obecny 6-8 godzin lub nawet 12 godzin, towarzysząc Wam aż do oczepin (taka usługa wyceniana jest indywidualnie, sprawdź pełną ofertę fotografowania ślubów i wesel).

Pakiet nr 2 to 70-150 obrobionych zdjęć, ok. 3 godziny mojej obecności i pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie.

Pakiet nr 2 – Podsumowanie, cennik:

Pakiet nr 2 – ślub cywilnySzczegółowe informacje:
koszt usługi usługi: zapytaj o wycenę
ilość zdjęć poddanych retuszowi i obróbce: 70-150 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 3 godz
termin dostarczenia zdjęć: 30 dni kalendarzowych
forma dostarczenia zdjęć ślubnych: galeria on-line (pełna rozdzielczość)
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive (pełna rozdzielczość)

PAKIET NR 2 – ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ I OFERTĘ

fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)

Pakiet nr 3 – zdjęcia w domu, na ślubie i weselu lub przyjęciu

Kolejny pakiet (nr 3) – obejmuje fotografowanie na porannych przygotowaniach, na ślubie i na weselu lub przyjęciu. Mogę być z Wami obecny 2-4 godzin lub np. 8-12 godzin. To Wy wybieracie ilość godzin, podczas których dla Was pracuję. Możemy wspólnie ustalić na ile godzin potrzebujecie fotografa ślubnego – chętnie Wam doradzę. Ilość zdjęć zależy od czasu mojej obecności, ilości Waszych gości i ilości wydarzeń.

W pakiecie nr 3 zwykle jestem dostępny przez 4-5 godzin i dostarczam 100-200 fotografii poddanych obróbce i retuszowi. Trafi też do Was pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie.

Pakiet nr 3 – Podsumowanie, cennik:

Pakiet nr 3 – ślub cywilnySzczegółowe informacje:
koszt usługi fotograficznej: zapytaj o wycenę
ilość zdjęć poddanych retuszowi i obróbce: 100-200 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 4-5 godz.
termin dostarczenia zdjęć ślubnych: 30 dni
forma dostarczenia fotografii: galeria on-line (pełna rozdzielczość)
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive (pełna rozdzielczość)

PAKIET NR 3 – ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ I OFERTĘ

fotograf na ślub cywilny - zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC)

Dodatkowe godziny fotografowania, 12-godzinny reportaż fotograficzny

Fotografuję nie tylko małe przyjęcia, na których jest 10-30 osób, ale także duże wesela na 100-300 osób. Mogę Wam towarzyszyć przez 12 lub więcej godzin (np. od przygotowań do oczepin). Sprawdź moją pełną ofertę dotyczącą fotografowania wesel – to 12-godzinny reportaż, z którego otrzymacie minimum 500 fotografii poddanych obróbce i retuszowi (+pakiet dokumentacyjny).

Sprawdź, gdzie fotograf ślubny jest dostępny

Sprawdź poniżej, gdzie dokładnie fotograf ślubny Łukasz Gromolak jest dostępny! Oprócz zdjęć na terenie Polski, wykonuję także sesje za granicą (Niemcy, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Grecja, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Czechy). Zapraszam do kontaktu i do rezerwacji terminów! Po szczegółowe informacje dotyczące organizacji ślubu cywilnego zapraszam na stronę https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-cywilny – wiele przedślubnych formalności możesz obecnie załatwić online.

fotograf na ślub cywilny - profesjonalne zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC) w całej Polsce
Fotograf ślubny „złapany” podczas pracy na weselu – fotografuję śluby (nie tylko cywilne) i wesela na terenie całej Polski

Fotograf na ślub cywilny – dolnośląskie: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława

Jako profesjonalny fotograf na ślub humanistyczny lub cywilny, bardzo często odwiedzam województwo dolnośląskie. Miasta, w których możliwe jest fotografowanie ślubu cywilnego to m.in. Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów. Zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego mogą także powstać tutaj: Świdnica, Bolesławiec, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów, Kłodzko, Nowa Ruda, Trzebnica, Świebodzice, Milicz, Strzegom, Ostrów Wielkopolski. Chętnie odwiedzę USC w miastach: Jawor, Kamienna Góra, Polkowice, Lubin, Brzeg Dolny, Ząbkowice Śląskie. Zdjęcia na ślubie mogę także wykonać w miastach: Syców, Kępno, Złotoryja, Kąty Wrocławskie, Bogatynia.

Jeśli planujecie zawrzeć związek małżeński w innej lokalizacji, której nie opisałem powyżej – żaden problem! Jestem mobilnym fotografem ślubnym, który w dniu ślubu może pracować w dowolnej lokalizacji. Zapraszam do kontaktu.

Fotograf ślub cywilny – kujawsko-pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin.

Jeśli potrzebny jest Ci fotograf na ślub cywilny w województwie kujawsko-pomorskie, to zgłaszam swoją gotowość! Miasta, w których może zostać sfotografowana ceremonia cywilna, to m.in.: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz. Jako fotograf na ślub cywilny bardzo chętnie odwiedzę także: Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Ciechocinek, Nieszawa. Miejscem ceremonii (Urząd Stanu Cywilnego lub plener) może być także np. Golub-Dobrzyń, Żnin, Radziejów, Kowalewo Pomorskie, Sępólno Krajeńskie, Gniewkowo, Lipno, Wąbrzeźno, Brześć Kujawski, Kruszwica, Nowe. Z pewnością zdjęcia wykonane w miejscowościach: Służewo, Czarnków, Sępólno Krajeńskie, Szubin i Złotniki Kujawskie na długi zapadną w Waszą pamięć.

Jeśli miejscem ceremonii ślubnej jest pałac ślubów – chętnie również w tym miejscu wykonam dla Was fotografie i reportaż. Prywatna galeria online zabezpieczona hasłem – w takiej formie trafią do Was super zdjęcia ślubne.

Fotografowanie ślubu cywilnego – łódzkie: Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Bełchatów, Zgierz, Radomsko, Sieradz, Włoszczowa, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice

W swojej pracy fotografa ślubnego często odwiedzam także województwo łódzkie. Fotografowanie ślubu cywilnego w USC, w plenerze lub np. na terenie hotelu/restauracji, w którym odbywa się wesele lub przyjęcie, może mieć miejsce m.in. w takich miastach, jak np. Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Radomsko, Sieradz, Włoszczowa, Tomaszów Mazowiecki. Chętnie wykonam zdjęcia na ślubie cywilnym w: Pabianice, Kutno, Zduńska Wola, Ozorków, Poddębice, Łask, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Wieluń. Jako fotograf na ślub cywilny w woj. łódzkim, chętnie przyjadę także do miast: Sieradz, Wieluń, Łowicz, Opoczno, Wieruszów, Pajęczno, Przedbórz, Sulejów, Tuszyn, Zelów, Bełchatów, Zgierz.

Uchwycenie Waszego wyjątkowego dnia ślubu to dla mnie za każdym razem prawdziwa przyjemność. Jeśli zastanawiacie się na tym etapie ile dokładnie kosztuje fotograf na ślub – zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy na stronie Kontakt, mailowo: gromolak@gmail.com lub telefonicznie: +48 607 265 770.

Zdjęcia na ślubie cywilnym – lubelskie: Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Kraśnik, Świdnik, Janów Lubelski, Łuków, Dęblin

Województwo lubelskie – w jakich lokalizacjach mogą powstać tutaj zdjęcia na ślubie cywilnym? Zdjęcia ślubne chętnie wykonam m.in. tutaj: Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska. Fotografia ślubna (w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w plenerze) może powstać w : Puławy, Kraśnik, Świdnik, Janów Lubelski, Łuków, Dęblin, Biłgoraj, Kraśnik, Lubartów. Na cywilnej ceremonii ślubnej mogę być także obecny w: Zduny, Parczew, Ryki, Łęczna, Bełżyce, Krasnystaw, Włodawa, Tomaszów Lubelski. Zdjęcia plenerowe (lub takie, które wykonane są wewnątrz budynku) ze ślubu cywilnego lub humanistycznego mogą zostać zrealizowane w miastach: Ostrów Lubelski, Opole Lubelskie, Kazimierz Dolny, Puławy, Nałęczów, Kazimierz Dolny, Łuków, Biała Podlaska.

Ślub cywilny to wyjątkowe wydarzenie w życiu rodziny i ważne, aby było profesjonalnie sfotografowane. Takie zdjęcia ślubne wykonane w dniu ślubu cywilnego to pamiątka na długie lata. Jako fotograf ślubny wiem, jak najpiękniej sfotografować Waszą uroczystość (reportaż, portrety, zdjęcie grupowe przed Urzędem Stanu Cywilnego itd.), aby każdy uczestnik wydarzenia był w pełni zadowolony.

Fotograf na ślub cywilny – lubuskie: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Świebodzin, Słubice, Krosno Odrzańskie, Kostrzyn nad Odrą, Gubin, Głogów

Jeśli szukasz fotografa do wykonania reportażu ślubnego z USC lub zabawy weselnej (lub interesuje Cię sesja ślubna) w woj. lubuskie – oto jestem! Fotograf ślubny na ślub cywilny – chętnie podejmę się wykonania fotografii ślubnej w takich miastach, jak np. Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Świebodzin. Chętnie odwiedzę m.in. Słubice, Krosno Odrzańskie, Kostrzyn nad Odrą, Gubin, Głogów, Żagań, Żary, Nowa Sól, Wschowa. Zdjęcia na ślubie cywilnym lub humanistycznym mogą powstać w miastach: Sulechów, Kożuchów, Bytom Odrzański, Trzebiel, Szprotawa, Góra, Czerwieńsk, Babimost. Piękne zdjęcia pokazujące, jak zawierany jest akt małżeństwa, mogę wykonać w miastach: Iłowa, Jasień, Skąpe, Kargowa, Lubsko, Brody, Otyń, Czerwieńsk.

Jak widzicie, śluby cywilne nie znają granic. W tym szczególnym dniu ślubu cywilnego warto zadbać o profesjonalne fotografie, które pokażą uśmiech, miłość i radość na Waszych twarzach.

Fotograf ślub cywilny – małopolskie: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Wieliczka

Fotograf ślubny – Łukasz Gromolak – chętnie wykonam zdjęcia na ślubie cywilnym w woj. małopolskie. Jestem fotografem ślubnym, który chętnie wykona takie usługi, jak reportaż fotograficzny, sesja ślubna w miastach: Kraków, Tarnów, Chrzanów, Olkusz, Bochnia. Mogę być obecny jako „fotograf ślub cywilny” w Urzędzie Stanu Cywilnego (lub Pałacu Ślubów) w miastach: Gorlice, Tarnobrzeg, Myślenice, Proszowice, Brzesko, Skawina, Limanowa, Nowy Targ, Krynica-Zdrój. Jeśli planujecie ślub u podnóża Tatr, świetnym wyborem na miejsce zaślubin będzie Zakopane! Z przyjemnością sfotografuję Wasz dzień ślubu także w: Niepołomice, Oświęcim, Libiąż, Trzebinia, Alwernia, Gorlice, Brzesko, Bochnia, Nowy Sącz, Dobczyce. Jeśli szukacie fotografa na ślub cywilny w lokalizacjach: Kalwaria Zebrzydowska, Zakopane, Wieliczka – także tutaj mogę być obecny w tym wyjątkowym dniu.

Nie warto zostawiać wyboru fotografa na ślub cywilny na ostatnią chwilę. Udzielenie ślubu to wyjątkowy czas – powinien Wam towarzyszyć profesjonalny fotograf ślubny!

Fotografowanie ślubu cywilnego – mazowieckie: Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Otwock, Legionowo, Pruszków, Ostrołęka, Piaseczno, Ciechanów

Fotografowanie ślubu cywilnego obejmuje również województwo mazowieckie! Warszawa, Radom, Płock, Legionowo – to przykładowe miasta, w których pracuję. Zdjęcia ślubne mogą także zostać zrealizowane w miastach: Pruszków, Wyszków, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Sokołów Podlaski. Gdy trwa ślub cywilny, pracuję bez wytchnienia w lokalizacjach: Maków Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Pułtusk, Mława, Ząbki, Legionowo, Otwock, Piaseczno, Wawer. W sezonie ślubnym (i poza nim) chętnie odwiedzam miasta: Ożarów Mazowiecki, Siedlce, Ostrołęka, Piaseczno, Ciechanów.

Niezależnie od tego, czy organizujecie duże wesele (lub duże wesela), czy małe przyjęcie – chętnie będę Wam towarzyszył podczas składania życzeń, obiadu, podania tortu, krótkiej sesji plenerowej w dniu ślubu. Mogę dla Was także wykonać profesjonalne albumy ślubne. W trakcie dnia ślubu może także powstać krótka (lub dłuższa!) sesja plenerowa.

Zdjęcia na ślubie cywilnym – opolskie: Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Olesno, Prudnik, Strzelce Opolskie, Głubczyce, Krapkowice, Bierutów, Namysłów

Jako fotograf na ślub cywilny często wykonuję zdjęcia na ślubie humanistycznym lub cywilnym. Województwo opolskie, to m.in. Opole, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Olesno i Kluczbork. Mogę wykonać zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego w miastach: Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice i Głubczyce. Chętnie odwiedzę także miejscowości: Praszka, Niemodlin, Gogolin, Głuchołazy, Głogówek, Gorzów Śląski, Grodków, Bierutów i Namysłów.

Chętnie wykonam dla Was również fotografie podczas wesela lub przyjęcia. Prywatna galeria online zabezpieczona hasłem – tak trafią do Was zdjęcia ślubne z Waszej uroczystości (fotografie w pełnej rozdzielczości).

Fotograf na ślub cywilny – podkarpackie: Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Mielec, Dębica, Łańcut, Jasło, Sanok

Każdy fotograf ślubny marzy o tym, aby często odwiedzać województwo podkarpackie. Bliskość gór i natury inspiruje. Jako fotograf na ślub cywilny często odwiedzam takie miasta, jak np. Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Dębica, Mielec i Łańcut. Chętnie, w pracy fotografa ślubnego i weselnego, wizytuję Jasło i Sanok. Jeśli zawieracie związek małżeński również tutaj: Ropczyce, Brzozów, Jarosław, Kolbuszowa, Leżajsk i Przeworsk – również chętnie do Was przyjadę. Mogę być obecny, gdy trwa ceremonia cywilna i zawierany jest akt małżeństwa, w lokalizacjach: Ustrzyki Dolne, Sędziszów Małopolski i Ustrzyki Górne.

Chętnie wykonam dla Was nie tylko zdjęcia podczas zaślubin, ale także sesję plenerową. Subtelna i delikatna obróbka graficzna doda fotografiom ślubnym uroku i klimatu.

Fotograf ślub cywilny – podlaskie: Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Mońki, Siemiatycze, Hajnówka, Wysokie Mazowieckie, Zambrów

Podlaskie to wyjątkowy region na mapie Polski. Jako fotograf na ślub cywilny chętnie odwiedzam m.in. Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Bielsk Podlaski, Mońki i Siemiatycze. Jeśli Para Młoda postanowiła wziąć ślub w lokalizacjach: Hajnówka, Wysokie Mazowieckie, Zambrów, Grajewo, Zambrów, Bielsk Podlaski, Łapy – chętnie będę im towarzyszył! Sokółka, Knyszyn, Wasilków, Supraśl, Tykocin, Ciechanowiec, Choroszcz – tutaj także może być obecny fotograf na wesele. Jeśli tłem dla fotografii ślubnej są Krynki, Rajgród, Sejny, Knyszyn, Janów, Goniądz – zgłaszam swoją gotowość. Także Juchnowiec Kościelny, Michałowo, Jasionówka – tutaj mogą spotkać mnie na ślubach cywilnych Pary Młode i goście zaproszeni na ślub i wesele lub przyjęcie.

Wykonuję zdjęcia na ślubie, przyjęciu i weselu. Żadna część dnia ślubu cywilnego nie jest mniej ważna. Skupiam się na całej uroczystości, przez cały czas, kiedy Wam towarzyszę. Tak powstają piękne zdjęcia, które przywołują wspomnienia po wielu, wielu latach.

Fotografowanie ślubu cywilnego – pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Wejherowo, Starogard Gdański, Rumia, Malbork, Kwidzyn, Reda, Hel, Jastarnia, Jurata, Krynica Morska

Sopot, Gdynia, Gdańsk, Tczew – tutaj fotografowanie ślubu kościelnego, humanistycznego lub cywilnego to czysta przyjemność! Słupsk, Rumia, Wejherowo, Chojnice, Starogard Gdański – tutaj także chętnie przyjeżdżam, aby wykonać zdjęcia podczas ceremonii zaślubin. Malbork, Lębork, Kwidzyn, Pruszcz Gdański, Reda, Kościerzyna, Bytów, Kartuzy, Ustka – także tutaj mogę być obecny jako fotograf na ślub cywilny. Jeśli potrzebujecie fotografa, który sfotografuje Wasz ślub cywilny w miejscowościach: Człuchów, Puck, Czersk, Nowy Dwór Gdański, Miastko, Władysławowo, Sztum, Prabuty, Pelpin, Skarszewy, Żukowo, Gniew, Czarne, Łeba, Kępice – oto jestem! Gdy Para Młoda odwiedza Nowy Staw, Skórcz, Hel, Jastarnia, Jurata, Krynica Morska – także tutaj im towarzyszę!

Niezależnie od tego, czy Wasza ceremonia cywilna (lub inna) odbywa się w Pałacu Ślubów, USC, na plaży, na terenie sali weselnej lub w innym, wybranym przez Was miejscu – z przyjemnością wykonam dla Was piękne zdjęcia, które na długo zapadną w Waszej pamięci. Miejsce ceremonii jest ważne – Wasza miłość najważniejsza.

Zdjęcia na ślubie cywilnym – śląskie: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Profesjonalne i romantyczne zdjęcia na ślubie cywilnym mogą powstać w miastach: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Mysłowice, Siemianowice Śląskie. Dobry fotograf ślubny chętnie odwiedzi m.in. Rybnik, Piekary Śląskie, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Racibórz, Głubczyce, Żory, Knurów, Mikołów, Żywiec, Jastrzębie-Zdrój. Chętnie pojawię się w Urzędzie Stanu Cywilnego lub na Starym Mieście w lokalizacjach: Pszczyna, Wodzisław Śląski, Lubliniec, Orzesze, Czechowice-Dziedzice, Opole.

Jeśli na miejsce ceremonii cywilnej wybraliście inną lokalizację, również zapraszam do kontaktu. Jeśli planujecie także wesele – chętnie sfotografuję dobrą zabawę!

Fotograf na ślub cywilny – świętokrzyskie: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Staszów, Opatów, Pińczów, Busko-Zdrój, Jędrzejów

Jeśli miejscem ceremonii cywilnej, kościelnej, humanistycznej lub prywatnej są Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Końskie, Busko-Zdrój, Staszów, Włoszczowa, Sandomierz – zgłaszam swoją gotowość! Zdjęcia na ślubie cywilnym mogą powstać także w: Opatów, Pińczów, Jędrzejów, Nowa Słupia, Chęciny, Mielec, Daleszyce, Morawica, Cedzyna, Bodzentyn, Strawczyn, Kunów. Fotografowanie ślubu cywilnego jest także możliwe w miastach: Kazimierza Wielka, Chmielnik, Pacanów, Koprzywnica, Kołaczyce, Ożarów, Stopnica, Łagów.

Fotograf ślub cywilny – warmińsko-mazurskie: Olsztyn, Elbląg, Ełk, Ostróda, Bartoszyce, Kętrzyn, Giżycko, Braniewo, Lidzbark Warmiński, Nidzica

Fotograf na ślub humanistyczny lub cywilny z przyjemnością odwiedzi województwo warmińsko-mazurskie! Olsztyn, Sztynort, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Kętrzyn, Giżycko, Bartoszyce, Olecko, Lidzbark Warmiński, Braniewo, Mrągowo – chętnie wykonam tutaj zdjęcia na ślubie w USC lub w plenerze. Szczytno, Nidzica, Działdowo, Pisz, Nowe Miasto Lubawskie, Biskupiec, Olsztynek, Pasym, Ostróda, Olsztyn, Reszel, Morąg, Bisztynek, Sztynort, Gołdap, Jeziorany, Korsze, Barczewo – jeśli także tutaj planujecie swoją uroczystość, z przyjemnością będę Wam towarzyszyć. Zapraszam do kontaktu! :)

Fotografowanie ślubu cywilnego – wielkopolskie: Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Leszno, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Września, Kołobrzeg, Rawicz

Województwo wielkopolskie to m.in. takie miasta, jak: Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Koło. Fotografowanie na ślubie cywilnym jest możliwe także w miastach: Środa Wielkopolska, Września, Jarocin, Śrem. Zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego mogą powstać w: Rawicz, Kościan, Wągrowiec, Krotoszyn, Szamotuły, Nowy Tomyśl. Ceremonia zaślubin może mieć miejsce w: Oborniki, Czarnków, Trzcianka, Gostyń, Skwierzyna, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Pleszew. Jeśli organizujecie ślub i przyjęcie w miastach: Turek, Ostrzeszów, Kostrzyn nad Odrą, Buk – z przyjemnością będę Wam towarzyszyć.

Zdjęcia na ślubie cywilnym – zachodniopomorskie: Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Świnoujście, Police, Wałcz, Białogard, Gryfino, Nowogard

Profesjonalne fotografie na ślubie cywilnym mogą powstać w miastach: Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police. Zdjęcia na ślubie w USC mogę wykonać w: Gryfino, Słupsk, Białogard, Wałcz, Goleniów, Gryfice, Drawsko Pomorskie. Zachodniopomorskie to również Choszczno, Pyrzyce, Łobez, Połczyn-Zdrój, Nowogard, Kamień Pomorski. Jako fotograf na ślub cywilny zachodniopomorskie z przyjemnością odwiedzę m.in. Myślibórz, Żary, Dziwnów, Dębno, Wolin, Trzebiatów, Karlino, Chojna, Główczyce, Czaplinek. Wasza szczera miłość, radość i zabawa to gwarancja udanych zdjęć!

Jak wybrać fotografa ślubnego na ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik mówiący o tym jak wybrać profesjonalnego i najlepszego fotografa na ślub cywilny, kościelny, humanistyczny lub prywatny w Urzędzie Stanu Cywilnego, kościele, plenerze.

  • spośród wielu fotografów ślubnych wybierz tego, którego zdjęcia najbardziej przypadły Ci do gustu
  • wybierz takiego fotografa ślubnego, który wyróżnia się spośród innych fotografów podejściem, portfolio i całokształtem świadczonej usługi
  • sprawdź, czy prywatna galeria to forma, w jakiej trafią do Ciebie zdjęcia ze ślubu
  • Zobacz, jak wygląda witryna internetowa fotografa – czy jest profesjonalna i kompletna?
  • „Ślub to najważniejsze wydarzenie w naszym życiu!” – jeśli tak uważacie, to przejrzyjcie portfolia wielu fotografów ślubnych, aby wybrać tego, który posiada wyjątkowy styl
  • Dobrego fotografa cechuje kultura osobista, profesjonalny sprzęt i terminowość
  • Wspólnie z fotografem ustalcie, czy chcecie sesję na starym mieście, zdjęcia w parku czy reportaż na weselu bez ingerencji w przebieg wydarzenia
  • Jeśli nie możecie dogadać się z fotografem na etapie ustalania szczegółów współpracy, bez wahania wybierzcie innego fotografa i zrezygnujcie z jego usług.

Jeśli masz do mnie pytania lub nurtują Cię kwestie związane z fotografowaniem na ślubie, zadzwoń (+48 607 265 770) lub napisz wiadomość na adres gromolak@gmail.com

fotograf na slub cywilny 005

Łukasz Gromolak – kontakt do fotografa ślubnego

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa ślubnego :) Łukasz Gromolak – fotograf na ślub cywilny. Zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 607 265 770 i mailowego gromolak@gmail.com . Jeśli chcecie, możemy się także spotkać online, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Dodatkowe kwestie, które mogą Cię zainteresować

Kto może wziąć ślub cywilny?

Kto może wziąć ślub cywilny w Polsce? Ślub cywilny może wziąć każdy, kto jest pełnoletni, kto nie jest całkowicie ubezwłasnowolniony, nie jest w związku małżeńskim, kto nie jest ze sobą spokrewniony w linii prostej lub nie jest rodzeństwem, kto nie jest spowinowacony w linii prostej i nie jest w stosunku przysposobienia. 16-letnia kobieta, osoby spowinowacone i dotknięte chorobą psychiczną lub niedorozwojem umysłowym mogą wziąć ślub za zgodą sądu.

Dokumenty do ślubu cywilnego

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia ślubu cywilnego? Niezbędne będą dokumenty tożsamości (dowód/paszport), dowód wniesienia opłaty skarbowej i w niektórych sytuacjach zezwolenie sądu na zawarcie ślubu.

Nazwisko po ślubie cywilnym

Deklaracje dotyczące nazwisk składane są po złożeniu oświadczeń o wstąpieniu w związek małżeński. Możesz zachować swoje nazwisko, możesz do własnego nazwiska dodać nazwisko współmałżonka (w dowolnej konfiguracji) lub zdecydować się na jedno spośród Waszych nazwisk, które będzie Waszym wspólnym nazwiskiem.

Dokumenty po ślubie cywilnym

Każdej parze, która zawiera ślub cywilny, USC wydaje bezpłatnie 1 odpis (skrócony) aktu małżeństwa.

Ślub cywilny z cudzoziemcem

Jeśli jesteś cudzoziemcem, który chce zawrzeć ślub cywilny na terenie Polski, to musisz przedstawić dokument z Twojego kraju stwierdzający, że nie nie masz przeciwwskazań do zawierania małżeństwa w kraju Twojego pochodzenia. Być może będziesz musiał dostarczyć także odpis aktu urodzenia, odpis aktu małżeństwa z właściwą adnotacją (np. o ustaniu małżeństwa). Dokumenty, które mają zostać przedłożone w USC, muszą zostać przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Jeśli szukasz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego – odwiedź stronę www.text-service.pl

Pomoc przy zawieraniu ślubów cywilnych

Jeśli nie wiesz jakie dokumenty są potrzebne lub w jakiej sytuacji jest potrzebny tłumacz lub biegły, skontaktuj się z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego. Kierownik USC chętnie udzieli Ci bezpłatnie informacji niezbędnych do zawarcia ślubu cywilnego.

Gdzie można wziąć ślub cywilny?

Ślub cywilny można zawrzeć w dowolnym USC na terenie całej Polski oraz poza urzędem – w dowolnym miejscu (w plenerze, lokali restauracji), które jest uroczyste i bezpieczne dla uczestników uroczystości.

Ile kosztuje zawarcie ślubu cywilnego?

Koszt zawarcia ślubu cywilnego to 84 zł (obowiązkowa opłata). Dodatkowa opłata za ślub w plenerze to 1000 zł.

Para Młoda lub świadek na ślubie nie mówi po Polsku – co w takiej sytuacji?

Jeśli Para Młoda lub jeden ze świadków nie mówi po polsku – potrzebny będzie tłumacz przysięgły języka, w którym ta osoba się komunikuje (lub biegły).

Nazwiska dzieci po ślubie cywilnym

Dziecko może nosić nazwisko tylko jednego z rodziców (jeśli macie różne) lub dwuczłonowe (jeśli i Wy takie macie). Jeśli nie złożycie oświadczeń o nazwiskach dzieci, to będą one nosiły nazwiska dwuczłonowe, powstałe z połączenia Waszych nazwisk.