Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, fotograf na ślub cywilny Wrocław! Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Bardzo chętnie fotografuję śluby cywilne we wrocławskim Urzędzie Stanu Cywilnego! :) Zależy mi, aby wszystkie Pary Młode, które fotografuję, otrzymały wyjątkowe i naturalne zdjęcia ślubne ze ślubu cywilnego. Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, sprawdzenia mojej oferty i cennika oraz do rezerwacji terminów! :)

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Jako fotograf ślubny z Wrocławia wiem, że wrocławski „Pałac Ślubów” to wyjątkowe miejsce na udzielenie ślubu cywilnego. USC przy ul. Włodkowica dysponuje trzema salami, w których może odbyć się ceremonia (Wratislavia, Polonia i Silesia). Reportaż w każdej z tych trzech sal wychodzi przepięknie. Na krótką sesję ślubną możemy udać się w okolice fosy, na malowniczą ul. św. Antoniego, w okolicę Narodowego Forum Muzyki lub do Rynku. Wrocław, to wyjątkowe miasto spotkań – również tych ślubnych! :)

Fotograf na ślub cywilny Wrocław – zapytaj o dostępność terminu

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Jeśli już znasz datę ślubu – koniecznie zapytaj mnie o dostępność terminu. Jako fotograf na ślub cywilny Wrocław bardzo chętnie udokumentuję ten wyjątkowy dzień tworząc wspomnienia z Wrocławia, które zostaną z Wami na lata. Fotografia ślubna to moja pasja – z przyjemnością fotografuję ślubu cywilne we Wrocławiu! Obiecuję, że będziecie mieli piękne zdjęcia z uroczystości.

Jeśli chcecie, możemy spotkać się także przed ślubem – na porannych przygotowaniach. Wrocław to także mnogość lokali gastronomicznych – jeśli chcecie, abym sfotografował cała uroczystość (czyli też przyjęcie), to jako fotograf ślubny Wrocław jestem do dyspozycji!

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf na ślub cywilny Wrocław – sprawdź moją ofertę i cennik

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Sprawdź moją ofertę oraz cennik (poniżej) i zobacz, który pakiet zdjęć będzie Ci najbardziej odpowiadał. Pracując jako fotograf na ślub cywilny w stolicy Dolnego Śląska wiem, że Wrocław w tym szczególnym dniu jest najpiękniejszym tłem na zdjęcia!

Wybór fotografa ślubnego we Wrocławiu lub w okolicach Wrocławia nie jest najłatwiejszą rzeczą. Przed ślubem warto zrobić odpowiedni research, abyście mogli powiedzieć, z czystym sumieniem, że: „wybraliśmy przed ślubem najlepszego fotografa w naszym życiu”. Fotografia ślubna we Wrocławiu to nie tylko zdjęcia z USC, ale także z przyjęcia w restauracji, z porannych przygotowań oraz z sesji ślubnej, która może odbyć się w dniu ślubu lub w innym terminie.

Sprawdź moją ofertę i cennik (poniżej) na ślub cywilny we Wrocławiu! :)

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu – pakiet nr 1 (ślub cywilny)

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Jako fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu, prezentuję pakiet nr 1. W ramach pakietu wykonam zdjęcia w USC (oraz Wasz przyjazd, wyjście), zdjęcia grupowe, fotografie ze składania życzeń i krótką sesję w okolicy USC (5-10 minut):

 • zdjęcia na ślubie w USC (30-50 zdjęć)
 • krótka sesja plenerowa po ślubie, w okolicy Urzędu (10-15 zdjęć)
 • ok. 1 godz. dostępności fotografa

Otrzymacie ode mnie:

 • zdjęcia w terminie 30 dni
 • galeria on-line zabezpieczona hasłem
 • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)

Koszt usługi: 1000 PLN

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu – pakiet nr 2 (ślub cywilny i zdjęcia na przyjęciu)

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Pakiet nr 2, to ślub cywilny + krótka sesja w dniu ślubu + zdjęcia na przyjęciu (maks. do 2 godzin). Jako fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu chętnie przyjdę na dodatkowe 2 godz na przyjęcie., aby razem z Twoją rodziną i przyjaciółmi celebrować wspólne chwile! :). W ramach pakietu nr 2 otrzymacie:

 • zdjęcia w USC (30-50 fotografii)
 • krótką sesję w dniu ślubu w okolicy USC (10-15 fotografii)
 • zdjęcia z przyjęcia (ok. 40-100 zdjęć, do 2h obecności fotografa)

W ramach pakietu nr 2 otrzymacie:

 • zdjęcia w terminie 30 dni
 • galeria on-line zabezpieczona hasłem
 • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)

Koszt usługi: 1500 PLN

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu – pakiet nr 3 (przygotowania, ślub w USC, zdjęcia na przyjęciu)

Fotografowanie ślubu cywilnego może zacząć się już od porannych przygotowań! Jako fotograf na ślub cywilny, mogę dla Was sfotografować we Wrocławiu przygotowania, ślub w USC, krótka sesja i zdjęcia na przyjęciu). To pakiet nr 3. Zawiera on w sobie:

 • zdjęcia w USC (30-50 zdj.) – Wasz przyjazd, życzenia, zdjęcia grupowe, wyjście z Urzędu itp.
 • krótka sesja w okolicy USC (10-15 fotografii)
 • zdjęcia na przyjęciu (ok. 40-100 zdjęć, do 2h obecności fotografa)
 • poranne przygotowania (30-50 zdjęć, ok. 2 godz. fotografowania)

Otrzymacie ode mnie:

 • zdjęcia w terminie 30 dni
 • galeria on-line zabezpieczona hasłem
 • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)

Koszt usługi: 2000 PLN

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Większy pakiet i indywidualna wycena

Jeśli potrzebujesz fotografa większą ilość godzin na przyjęciu po ślubie cywilnym (4, 6, 8 godzin) – zapytaj mnie o indywidualną wycenę, podając szczegóły uroczystości.

Organizujesz wesele i zależy Ci na dużej ilości zdjęć –
sprawdź moją „pełną” ofertę. (12 godzin fotografowania, minimum 500 fotografii)

fotograf na ślub cywilny Wrocław

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu – zobacz moje portfolio

Zobacz moje portfolio i przekonaj się, czy chcesz, abym to właśnie ja sfotografował Twój ślub cywilny. Jako fotograf pracujący bardzo często we Wrocławiu wiem, że zależy mi na tym, aby moje zdjęcia z ceremonii wywoływały łzy wzruszenia. Ślub cywilny w mieście Wrocław (i jego fotografowanie) to wyjątkowy zaszczyt dla fotografa!

Sprawdź moje portfolio

Fotograf ślubny USC Wrocław

Jeśli planujesz ślub cywilny, to Wrocław i tutejszy USC będzie doskonałym wyborem. Jako fotograf ślubny, wiem, że zdjęcia ślubne w tym wyjątkowym dniu będą stanowić pamiątkę na całe życie. Podpisywany akt małżeństwa, nakładanie obrączek, zdjęcia z ceremonii, zdjęcia grupowe, krótka sesja w okolicy Urzędu – to wszystko mogę dla Was wykonać. Fotografia ślubna Wrocław w tej sytuacji to również fotoksiążki – każda Para Młoda może zamówić personalizowane albumy!

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Pamiętajcie, że na miejsce ceremonii możecie zaprosić osobę, która wykona dla Was oprawę muzyczną. To może być ta sama osoba, która gra i śpiewa dla Was podczas wesela. Jeśli organizujecie przyjęcie lub wesele – to ja, jako fotograf ślubny Wrocław, również chętnie na nim się pojawię! Wasi goście (i Wy, Drodzy Narzeczeni) otrzymacie zdjęcia w formie prywatna galeria online.

Fotograf ślubny Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu

Sfotografowanie ślubu, który trwa ok. 10-15 minut, nie jest łatwym zadaniem! Dokładam wszelkich starań, aby każda Para Młoda miała wyjątkową pamiątkę z tego dnia! Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce pod względem architektonicznym. Zdjęcia plenerowe na jego tle to gwarantowany uśmiech na Waszych twarzach! Jako fotograf ślubny na ślub cywilny wiem, że zdjęcia plenerowe (po ślubie) mogą także odbyć się na Starym Mieście (lub też nad Odrą, przy bulwarze X. Dunikowskiego, w okolicy pl. Grunwaldzkiego itp.).

Ile kosztuje fotograf? Zapoznaj się z moją ofertą, która widoczna jest kilka akapitów wyżej. Jeśli potrzebujesz fotografa na cały dzień – sprawdź moją pełną, 12-godzinną ofertę na reportaż ślubny, z którego otrzymasz minimum 500 fotografii ślubnych!

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Jak wybrać fotografa ślubnego na ślub cywilny we Wrocławiu?

Jeśli zadajesz sobie pytanie jak wybrać najlepszego fotografa na ślub cywilny lub kościelny we Wrocławiu – spieszę z odpowiedziami: W Urzędzie Stanu Cywilnego czasem panują trudne warunki oświetleniowe. Fotografia ślubna zawsze jest tu prostym zadaniem. Wybierz fotografa, którego fotografie są poprawne kolorystycznie, na których jest ładny kolor skóry, odpowiedni balans bieli itp. Ślub cywilny to krótki moment, do którego fotograf powinien być odpowiednio przygotowany – np. mając 2 aparaty. Wrocław to miejsce spotkań wielu zakochanych par!

Fotograf na ślub cywilny Wrocław
Fotograf do urzędu na ślub cywilny we Wrocławiu

Jeśli potrzebny Ci jest fotograf do urzędu – ponieważ organizujesz lub dopiero planujesz we Wrocławiu ślub cywilny – oto jestem! Z wrocławiem jestem związany od wielu lat. Do zdjęć ślubnych podchodzę z ogromnym zaangażowaniem. W okolicach Wrocławia jest wiele pięknych miejsc, w których mogą powstać fotografie z sesji plenerowej. Ślub w USC Wrocław to także zdjęcia ze składania życzeń, fotografie grupowe i rodzinne.

Ślub cywilny w plenerze we Wrocławiu

Jeśli bliska jest Ci natura lub planujesz wesele lub przyjęcie w restauracji we Wrocławiu – dobrym wyjściem może okazać się ślub cywilny w plenerze! Swobodna atmosfera jest gwarantowana! We Wrocławiu możesz zorganizować taki ślub np. na terenie Hotelu Wodnik – tam ceremonia może prowadzić prosto do wesela! Ślub cywilny może również odbyć się na dowolnej sali, tam, gdzie planujesz wesele. Fotografia ślubna Wrocław może również mieć miejsce na Starym Mieście – tutaj jest wiele pięknych lokali (np. La Maddalena), w których możesz zorganizować i ślub cywilny i przyjęcie.

Fotograf na ślub cywilny Wrocław
Ślub cywilny (i humanistyczny) w plenerze, na terenie wrocławskiego Hotelu Wodnik
Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu (USC Wrocław)

Fotografia ślubna Wrocław to moje ulubione zajęcie. Jeśli szukasz fotografa, który w dniu ślubu odwiedzi z Tobą Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu (zwany potocznie USC Wrocław), to jestem do Twojej dyspozycji.

Koniecznie sprawdź moje portfolio, podejście do fotografowania, podstronę o mnie i mój poradnik ślubny! Zobacz także sesję ślubną, którą wykonałem we Wrocławiu dla Moniki i Martina!

Jak zorganizować ślub cywilny we Wrocławiu?

Fotograf na ślub cywilny Wrocław

Jeśli zadajesz sobie pytanie o to, jak zorganizować ślub cywilny na Dolnym Śląsku lub we Wrocławiu – odpowiadam: W pierwszej kolejności udaj się do USC dopełnić potrzebnych formalności do ślubu cywilnego we Wrocławiu. USC Wrocław znajduje się przy ul. Włodkowica 20 i jest czynny w godzinach 08:00-15:15. Uroczystości zaślubin odbywają się w trzech salach. Ten Pałac Ślubów to wyjątkowe miejsce dla każdego profesjonalnego fotografa, w której fotografia ślubna praktycznie powstaje sama! ;)

Każda Para Młoda otrzyma ode mnie:

 • prywatna galeria zabezpieczona hasłem (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi)
 • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)
 • opcjonalnie fotoksiążki – możecie zamówić 1 album lub zestaw fotoalbumów

Fotograf ślubny Wrocław – sesja ślubna po ślubie cywilnym

Sesja ślubna po ślubie cywilnym to doskonały moment na romantyczne chwile. Jako fotograf ślubny Wrocław wiem najlepiej, gdzie każda Para Młoda wyjdzie na zdjęciach najkorzystniej! Sesja plenerowa z dnia ślubu będzie wspaniałą pamiątką. Sesję ślubną możemy wykonać w czasie 10-20 minut, jeśli spieszysz się na przyjęcie lub może trwać dłużej, jeśli macie na to czas i zależy Wam na większej ilości zdjęć ślubnych. Zależy mi, aby na fotografiach ze ślubu cywilnego każda Para Młoda wyglądała wyjątkowo i naturalnie – nie lubię sztucznego pozowania.

Jeśli zależy Ci na sesji w innym terminie – sprawdź moją propozycję miejsc na wykonanie sesji poślubnej we Wrocławiu.

Fotograf na przyjęcie po ślubie cywilnym

Jako fotograf na przyjęcie po ślubie cywilnym zgłaszam swoją gotowość! Jeśli planujesz obiad dla rodziny – chętnie wykonam tam jeszcze więcej zdjęć. Fotografia ślubna ze ślubu cywilnego to przecież nie tylko zdjęcia z USC. To może być moja obecność podczas całego dnia ślubu. Fotografia z przygotowań to również wspaniała pamiątka.

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu

Zdjęcia z przygotowań – czy warto?

Czy warto wykonać zdjęcia z przygotowań? W Urzędzie Stanu Cywilnego nie mamy zbyt wiele czasu na zdjęcia. Uroczystość ceremonii w mieście Wrocław trwa ok. 15 minut. Podczas uroczystości jest czas na zdjęcia z zakładania obrączek, z Waszej przysięgi itp. Na przygotowaniach mogę sfotografować Wasze detale, ubrania, obrączki, Waszą rodzinę, świadków itp. To też dobry moment, aby lepiej się poznać – jeśli nie widzieliście się z Waszym fotografem ślubnym z Wrocławia dotychczas!

Urzędów Stanu Cywilnego jest na Dolnym Śląsku bardzo wiele. Nie musisz ograniczać się do Wrocławia. Wybierz najpiękniejszą lokalizację na ceremonię, która jest bliska Twojemu sercu. Ciekawym wyborem może być USC w Kobierzycach! Zdjęcia grupowe w pobliskim parku na łonie natury to wspaniała pamiątka dla wszystkich!

Obejrzyj moje portfolio! :)

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu

Jakie sale na ślub cywilny są do dyspozycji?

Jeśli zastanawiasz się, jakie sale na ślub cywilny we Wrocławiu są do dyspozycji – spieszę z odpowiedziami. Każda z poniższych sal znajduje się w tym samym budynku – przy ul. Włodkowica 20 (50-072 Wrocław), we Wrocławiu. USC pracuje w godzinach od 08:00 do 15:15.

Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu – Sala ślubów I Polonia

Sala ślubów nr I, czyli „Polonia” we wrocławskim USC, przepiękne miejsce dla Waszego wymarzonego ślubu. Tutaj, w sercu Wrocławia, magia splata się z elegancją. Przestrzeń emanuje romantyzmem, jak Wasza miłość. W otoczeniu bliskich, z dbałością o każdy szczegół, stworzycie niezapomnianą opowieść o miłości. To właśnie tutaj Wasze serca będą tańczyć w rytm najpiękniejszego dnia. Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu dysponuje także dwiema innymi salami.

Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu – Sala ślubów II Silesia

Sala Silesia (czyli sala ślubów nr II) w wrocławskim USC to idealne miejsce na wymarzony ślub, praktycznie z widokiem na malowniczą rzekę Odrę. Usytuowana w sercu urokliwego Wrocławia, sala oczaruje elegancją i stylem. Przestronne wnętrze stwarza wyjątkową atmosferę, a profesjonalna obsługa zadba o perfekcyjny przebieg tego niezapomnianego dnia. Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu posiada jeszcze jedną salę – o tym poniżej.

Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu – Sala ślubów III Wratislavia

Sala Wratislavia, perła w wrocławskim USC, to miejsce o niepowtarzalnym uroku. Sala nr III zachwyca swoją wyjątkowością. Elegancki design wkomponowany w historyczny klimat Wrocławia tworzy magiczną atmosferę. To idealne tło na niezapomniany ślub, gdzie każdy szczegół zostaje dopracowany przez doświadczoną obsługę. Urząd Stanu Cywilnego we Wrocławiu dysponuje łącznie trzema salami.

Zdjęcia ślubne USC Wrocław

Zdjęcia ślubne w USC Wrocław to wyjątkowa pamiątka dla Każdej Pary Młodej. Fotograf ślubny marzy, aby fotografować w tych salach: Wratislavia, Silesia i Polonia. Gdy tutaj trwa ślub cywilny, czas staje w miejscu. W fotografii ślubnej zatrzymywanie chwil to must-have! Wrocław jest wspaniałym tłem i do zdjęć i do filmu.

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu

Jestem fotografem ślubnym, dla którego życzenia, przyjazd Pary Młodej, zdjęcie grupowe to momenty, które koniecznie muszą zostać sfotografowane. Podczas uroczystości fotografowie ślubni skupiają się na emocjach, które towarzyszą Parze Młodej. Robię to i ja! :)

Fotograf na ślub cywilny – gdzie jeszcze fotografuję śluby cywilne?

Jako fotograf na ślub cywilny nie ograniczam się do miasta Wrocław. Jeśli zastanawiasz się gdzie jeszcze fotografuję śluby cywilne w okolicy Wrocławia – spieszę z odpowiedzią. Jako fotograf na ślub cywilny mogę odwiedzić: Legnica, Lubin, Głogów, Wałbrzych, Jelenia Góra, Głogów, Zgorzelec, Dzierżoniów, Wołów, Bolesławiec, Ząbkowice Śląskie, Środa Śląska, Polanica-Zdrój. Zdjęcia na ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego mogą także powstać w miastach: Strzegom, Bielawa, Kudowa-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Stronie Śląskie, Kamienna Góra, Lubawka, Szklarska Poręba, Lubań, Gryfów Śląski lub Chojnów.

Chętnie wykonam zdjęcia na ślubie cywilnym w miastach: Kłodzko, Kluczbork, Oława, Oleśnica, Jelenia Góra, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski. Zdjęcia w USC mogę także wykonać tutaj: Nowa Sól, Żary, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Głuchołazy, Brzeg, Kluczbork, Namysłów. Mogę także sfotografować ślub cywilny w całej Polsce.

Fotograf na ślub cywilny we Wrocławiu

Fotograf na ślub humanistyczny we Wrocławiu

Jeśli interesuje Cię fotograf na ślub humanistyczny w urokliwym Wrocławiu – jestem do dyspozycji. Jeśli bliska jest Ci idea prywatnej, intymnej ceremonii na łonie natury – bardzo, bardzo chętnie sfotografuję dla Ciebie taką ceremonię. Zapraszam do kontaktu!

Fotograf na ślub cywilny Wrocław