Fotograf ślubny Jaworzno – Łukasz Gromolak – zdjęcia ślubne Jaworzno

Planujesz ślub i wesele? Jeśli tak, to czas najwyższy na wybór fotografa ślubnego! :) Z tej strony Łukasz Gromolak – fotograf ślubny w mieście Jaworzno. Profesjonalną fotografią ślubną zajmuję się od ponad 10 lat. Towarzyszę parom młodym w tym wyjątkowym dniu ślubu dokumentując najpiękniejsze chwile. Ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny? Jakie są moje fotografie ślubne? Jak wykonać sesję ślubną? Czy sesja narzeczeńska to dobry pomysł? Tego wszystkiego dowiesz się na tej stronie. Miłej lektury! :)

Fotograf ślubny Jaworzno

Profesjonalny fotograf ślubny Jaworzno – Łukasz Gromolak – czy warto?

Czy warto zatrudnić profesjonalnego fotografa na ślub i przyjęcie w mieście Jaworzno? Dlaczego Łukasz Gromolak (czyli ja ;-) to bardzo dobry wybór? Przeczytaj, co może Wam zaoferować profesjonalny fotograf ślubny i dlaczego nie można oszczędzać na wyborze fotografa ślubnego.

 • sfotografowałem ponad 200-250 ślubów i wesel na terenie całej Polski, mam doświadczenie w fotografowaniu w małych i ciemnych kościołach, na bardzo dużych przyjęciach, ślubach i weselach plenerowych
 • wykonuję sesje plenerowe w kraju oraz za granicą
 • możecie zamówić u mnie dodatkowe usługi – fotoksiążki (albumy ślubne)
 • oprócz zdjęć ślubnych, które poddam obróbce i retuszowi, otrzymacie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne (w formie nieobrobionej)
 • posiadam elastyczne pakiety, które łatwo wspólnie dopasujemy do Waszych potrzeb
 • podczas dnia ślubu chętnie będę towarzyszył dobrą radą i pomocą :)
 • posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych (mam specjalną legitymację)
 • prowadzę firmę, na każdą płatność wystawiam fakturę, pracuję wyłącznie na podstawie umowy i po wpłacie zadatku
 • dostarczam zdjęcia ślubne w krótkim terminie – maksymalnie do 30 dni od dnia ślubu

Fotograf ślubny Jaworzno – usługami, jakie możesz u mnie zamówić, są: reportaż ślubny, sesja narzeczeńska, plener ślubny, fotoksiążki w oprawie drewnianej lub skórzanej. Zapraszam serdecznie do rezerwacji terminów – z przyjemnością sfotografuję Wasz dzień ślubu w Jaworznie i na Śląsku!

Fotografia ślubna Jaworzno – zapytaj o dostępność terminu!

Czy znasz już termin swojego ślubu i wesela w mieście Jaworzno? Znalazłaś lub znalazłeś DJ-a lub zespół, salę i przyszedł czas na fotografa ślubnego? Zgłaszam swoją kandydaturę! Zapytaj o dostępność terminu – za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego. Fotografia ślubna Jaworzno – możesz skorzystać z takich usług, jak reportaż ślubny, sesja narzeczeńska, sesja poślubna (plener ślubny). Sesje zdjęciowe realizuję albo w dniu ślubu (krótkie, 10-15 minutowe), albo w innym terminie (dłuższe, 2-3 godzinne).

Zdjęcia ślubne w Jaworznie – zapytaj o ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Oferta i cennik – zdjęcia ślubne Jaworzno

Poniżej znajduje się orientacyjna i przykładowa oferta i cennik zdjęć ślubnych. Ile kosztują dokładnie zdjęcia ślubne w mieście Jaworzno? Jako fotograf ślubny Jaworzno każdą usługę wyceniam indywidualnie.

Fotograf ślubny Jaworzno – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Jaworznie

Fotografia ślubna Jaworzno – cennik, pakietyPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne JaworznoPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne ślubne JaworznoPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne ślubne Jaworzno
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1750 PLNod 2000 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Cennik fotografii ślubnej w Jaworznie. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych

Sprawdź moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

Obejrzyj także pełne reportaże ze ślubów i wesel.

Fotograf ślubny Jaworzno
Oferta fotografii ślubnej w Jaworznie obejmuje do 12 godzin fotografowania podczas ślubu i wesela.

Co składa się na cenę reportażu fotograficznego?

Co dokładnie składa się na cenę reportażu fotograficznego? Na ceny zdjęć mają wpływ takie czynniki, jak:

 • termin uroczystości
 • wielkość wesela (liczba gości weselnych)
 • lokalizacja

Realizacja sesji plenerowych, w innym terminie, niż dzień ślubu i wesela, to także indywidualna wycena usługi. Nierzadko wykonywanie takich sesji wiąże się z dojazdem, noclegiem (lub 2 noclegami). Jeśli sesja wykonywana jest za granicą, dochodzi koszt lotów, przejazdów, transferów itd. Łukasz Gromolak – Jaworzno, fotograf ślubny. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie dołączyć do grona zadowolonych Klientów! :)

Fotograf ślubny Jaworzno

Gdzie zorganizować wesele na terenie Jaworzna?

Planujesz wesele? Nie wiesz, gdzie zorganizować wymarzone przyjęcie na terenie Jaworzna lub w niedużej okolicy? Sprawdź moją propozycję miejsc na zorganizowanie wesela w Jaworznie lub w niedużej odległości od miasta! :)

 1. Sala weselna Savana
 2. Sala weselna Koralowa
 3. Hotel Fajkier
 4. Hotel Marysin Dwór
 5. Dwór Hubertusa

Fotografia ślubna Jaworzno możliwa jest także w wielu innych lokalizacjach!

Fotograf na wesele Jaworzno – Łukasz Gromolak

Możesz mnie znaleźć w internecie również na frazę: „fotograf na wesele Jaworzno”. Fotografuję wszak nie tylko śluby i małe przyjęcia, ale także duże wesela, na których jestem obecny sam lub z drugim fotografem – w przypadku największych wydarzeń. Moja oferta ślubna to (domyślnie) 12 godzin fotografowania, do godziny 00:30, czyli do końca oczepin.

Jaworzno – fotograf ślubny – jak wybrać?

Stoisz przed wyborem fotografa ślubnego i nie wiesz, jak wybrać fotografa ślubnego? :) Przeczytaj krótki poradnik, pisany z perspektywy fotografa ślubnego, którym jestem, o tym niełatwym wyborze. Fotograf ślubny Jaworzno – na co zwracać uwagę? Jak znaleźć idealnego fotografa?

 1. Spośród różnych fotografów ślubnych wybierz takiego, który ma bogate portfolio, który zna okoliczne sale weselne i zwyczaje, zabawy
 2. Wybierz fotografa z dużym doświadczeniem, który jest na rynku już wiele lat
 3. Fotografia ślubna Jaworzno to wyjątkowe chwile, niepowtarzalne, najważniejsze momenty, które już się nie powtórzą – nie patrz na ceny fotografów ślubnych, ale na jakość oferowanych usług
 4. Jeśli szukacie fotografa na wesele w Jaworznie – nie musi to być lokalny usługodawca. Dojazd nie stanowi problemu.
 5. Zobacz, jak wygląda reportaż ślubny, sesja plenerowa w jego wykonaniu. Śląsk, Jaworzno fotograf powinien chcieć chętnie wykonać sesję ślubną w innym terminie.
 6. Zbadaj, jak fotograf podchodzi do fotografii ślubnej, klientów, samych wesel – czy to jest jego pasja, czy się tym cieszy. Fotografia ślubna Jaworzno powinna być pasją fotografa, którego chcecie zatrudnić!
 7. Przeczytaj dokładnie umowę – zobacz, jakie warunki współpracy oferuje fotograf ślubny Jaworzno
 8. Czy Para Młoda jest dla niego ważna? Jaka jest ilość zdjęć (liczba zdjęć)?
 9. Czy fotograf pokazuje na zdjęciach naturalne emocje, piękno, radość, momenty wzruszeń? Czy jest uważnym obserwatorem?
 10. Czy możesz zamówić u fotografa fotoksiążki?

Fotografia ślubna Jaworzno to pamiątka na całe życie. Dokładnie sprawdź ofertę fotografa aby wiedzieć, na jakich warunkach będziecie współpraować.

Fotograf ślubny Jaworzno
Dominika i Sambor na nocnej sesji plenerowej wykonanej przy sali weselnej

Zdjęcia na ślubie cywilnym w Jaworznie – fotografowanie ślubu cywilnego

Reportaż ślubny to także śluby cywilne! Jeśli potrzebny jest Wam fotograf na ślub cywilny w mieście Jaworzno – oto jestem! Zgłaszam swoją gotowość. Mogę wykonać dla Was zdjęcia na ślubie cywilnym w Jaworznie – fotografowanie ślubu cywilnego (lub humanistycznego) możliwe jest w w Urzędzie Stanu Cywilnego, na sali weselnej, w hotelu lub w plenerze. Na ślubie cywilnym wykonam dla Was zdjęcia z nakładania obrączek, przysięgi, życzeń od gości.

Jako fotograf na ślub cywilny Jaworzno chętnie wykonam dla Was także zdjęcia grupowe i rodzinne, krótką sesję plenerową pod Urzędem Stanu Cywilnego lub w niedużej odległości od USC.

Jeśli macie takie życzenie, chętnie zostanę z Wami dodatkowe 1-2 godziny na przyjęciu po ślubie cywilnym w Jaworznie. Fotograf ślubny Jaworzno – Łukasz Gromolak. Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka – zadbajcie o wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Fotograf ślubny Jaworzno - fotografowanie ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego

Album ślubny – fotoksiążka na prezent

Warto zadbać o piękną oprawę zdjęć ślubnych. Album ślubny, czyli fotoksiążka, może mieć oprawę drewnianą lub skórzaną. Wykonuję także albumy ślubne z tkaniny introligatorskiej. Fotoksiążka to doskonały pomysł na prezent – dla rodziców, świadków lub rodzeństwa. Warto oprawić zdjęcia ślubne, które będziecie pokazywać Waszym znajomym – fotoksiążka w pięknej oprawie zawsze robi wyjątkowe wrażenie na każdym, kto ją ogląda!

Fotograf ślubny Jaworzno
Warto zadbać o wyjątkową oprawę zdjęć ślubnych – oferuję fotoksiążki ślubne w oprawie drewnianej, skórzanej lub z tkaniny.

Fotograf ślubny Jaworzno i Śląsk – Łukasz Gromolak – kontakt

Łukasz Gromolak – Wasz fotograf ślubny Jaworzno. Pracuję nie tylko w Jaworznie, obsługuję fotograficznie cały Śląsk. Możecie spotkać mnie także często na ślubach i weselach we Wrocławiu, w Łodzi, Warszawie, Krakowie lub Poznaniu. Poniżej znajdziecie kontakt do mnie:

Fotograf ślubny Jaworzno