SESJA WIZERUNKOWA WROCŁAW

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, fotograf :) Znajdziesz na mojej stronie portfolio składające się z wielu sesji biznesowych, wizerunkowych i reklamowych. Wykonuję usługi zarówno dla osób prywatnych (np. indywidualne sesje portretowe), jak i małych firm lub dużych korporacji (np. wykonując portrety pracowników dla całej firmy, sesje stylizowane, reklamowe itd.). Sesja wizerunkowa Wrocław – warto zainwestować w swój wizerunek, ponieważ w dzisiejszych czasach zdjęcie (obraz, film) jest tym, co potencjalny Klient widzi w pierwszej kolejności. Dzięki fotografii możemy wspólnie zbudować zaufanie Klientów. Jeśli chcesz zamówić sesję biznesową lub sesję wizerunkową – nie zwlekaj! :) Zadzwoń (+48 607 265 770) lub napisz (gromolak@gmail.com). Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin.

SESJA WIZERUNKOWA WROCŁAW – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio i przekonaj się, że sesja wizerunkowa realizowana w mieście Wrocław jest tym, czego potrzebujesz! :) Sesję wizerunkową możemy wykonać w siedzibie Twojej firmy, w wynajętym biurze, hotelu lub apartamencie, w studio fotograficznym lub w plenerze.

SESJA WIZERUNKOWA WROCŁAW – gdzie się odbywa?

Gdzie odbywa się sesja wizerunkowa Wrocław? Miejsce realizacji usługi zostanie dopasowane do charakteru sesji. Jeśli zależy Ci na neutralnym, jednolitym (lub kolorowym) tle, to najlepszym wyborem będzie studio fotograficzne. Wrocław oferuje wiele takich miejsc, które możemy wynająć na cały dzień lub kilka godzin. Sesja wizerunkowa może także zostać zrealizowana w miejscu pracy, w plenerze, w wynajętym hotelu, apartamencie, biurze tak, aby jak najlepiej pokazać to, co wspólnie zaplanujemy przed sesją.

Posiadam kompletne, mobilne studio fotograficzne, które mogę rozłożyć w dowolnym miejscu w dosłownie 1-2 godziny. Daje nam to możliwość wykonania zdjęć np. w siedzibie Twojej firmy.

Sesja biznesowa i reklamowa Wrocław – zainwestuj w profesjonalny wizerunek

Zainwestuj w profesjonalny wizerunek i wyróżnij się na tle konkurencji! Zbuduj zaufanie Klientów profesjonalnym wizerunkiem – to właśnie zdjęcia biznesowe będą tym, co Twoi nowi, potencjalni Klienci zobaczą na Twojej stronie. Sesja biznesowa Wrocław – możesz takie fotografie wykorzystać na stronie internetowej, w mediach społecznościowych (facebook, instagram, twitter, x, linkedin), w folderach reklamowych, książkach, czasopismach. Zdjęcia biznesowe mogą zostać wykorzystane do reklamy cyfrowej lub tradycyjnej, np. na banerach reklamowych. Fotografia biznesowa – zainwestuj w wizerunek w internecie. Fotograf Wrocław Łukasz Gromolak wykona dla Ciebie piękne zdjęcia, które spowodują wzrost zaufania do Ciebie w oczach aktualnych lub przyszłych Klientów. Jeśli sesja reklamowa Wrocław jest tym, czego potrzebujesz – zgłaszam swoją gotowość! :)

KOBIECA SESJA WIZERUNKOWA – umów się na sesję!

Profesjonalna fotografia biznesowa to zajęcie, którym zajmuję się od wielu lat. Realizowałem w zakresie fotografii biznesowej sesje zdjęciowe zarówno dla pojedynczych osób (indywidualne sesje wizerunkowe), jak i dla dużych grup (wykonując zarówno zdjęcia dużych grup osób, np. na dużym, białym tle, jak i wielu osób jednego dnia, np. pracowników jednej firmy). Jeśli kobieca sesja wizerunkowa jest tym, czego właśnie potrzebujesz – nie zwlekaj, koniecznie umów się na sesję wizerunkową we Wrocławiu. Zapraszam serdecznie do kontaktu.

kobieca sesja wizerunkowa Wrocław

MĘSKA SESJA WIZERUNKOWA – zarezerwuj termin!

Sesja zdjęciowa męska – jeśli potrzebujesz takich zdjęć, również zapraszam do kontaktu. Zostałeś prezesem nowej firmy? Chcesz wzbudzić zainteresowanie pośród potencjalnych pracodawców i zależy Ci na nowych zdjęciach biznesowych na linkedin? Nie zwlekaj, zarezerwuj termin sesji portretowej! :) Sesja wizerunkowa – jaki jest jej cel? Gotowe zdjęcia z sesji wizerunkowej znajdują szerokie zastosowanie w reklamie i w autopromocji.

męska sesja wizerunkowa Wrocław

Jak należy przygotować się do sesji wizerunkowej?

Sesje zdjęciowe mogą zostać wykonane w studio, w plenerze, w wynajętym lokalu (hotel, biuro, apartament, prywatne mieszkanie, kamienica, loft itp.). Jak należy przygotować się do sesji wizerunkowej?

 1. wspólnie z fotografem ustal na jakich zdjęciach Ci zależy
 2. określ zastosowanie zdjęć – do czego fotografie mają Ci służyć?
 3. wspólnie z fotografem wybierz strój odpowiedni do zdjęć (lub stroje, jeśli będziesz posiadać kilka stylizacji)
 4. ustal, czy fotograf zapewnia obecność makijażysty i stylisty fryzur, czy make-up i stylizację fryzury przygotujesz we własnym zakresie
 5. wypocznij, nie planuj na ten dzień dodatkowych zajęć, daj się poprowadzić fotografowi – specjalista wie najlepiej, jak przygotować modela do wykonania pięknych zdjęć i portretów
 6. rozpocznij przygotowania od znalezienia fotografa, z którym znajdziesz wspólny język
 7. po akceptacji wyceny i innych warunków związanych z realizacją sesji biznesowej umów się z fotografem na dogodny dla obu stron termin
 8. po wykonanej sesji biznesowej wybierz zdjęcia do obróbki lub zdaj się na fotografa w zakresie wyboru najlepszych zdjęć – wspólnie ustalcie, która opcja jest dla Ciebie najwygodniejsza
 9. ciesz się gotowymi, pięknymi zdjęciami, które możesz wykorzystać do swojej reklamy :)!

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu. Sesja wizerunkowa Wrocław, Łukasz Gromolak – tel. +48 607 265 770, e-mail: gromolak@gmail.com / możesz skontaktować się ze mną również za pomocą formularza kontaktowego.

SESJE WIZERUNKOWE WROCŁAW – oferta i cennik, ile kosztuje sesja?

Poniżej znajduje się przykładowa oferta i cennik. Ile dokładnie kosztuje sesja? Sesje wizerunkowe realizowane w mieście Wrocław za każdym razem wyceniam indywidualnie. Na cenę ma wpływ ilość uczestników sesji, termin i miejsce realizacji, wysokość kosztów dodatkowych (np. związanych z wynajęciem studia). Jeśli zależy Ci na realizacji usługi w trybie expres – istnieje możliwość dostarczenia gotowych zdjęć z sesji biznesowej w terminie 24 godzin lub jeszcze tego samego dnia. Zdjęcia biznesowe dostarczam Klientom zwykle w terminie 3-5 dni roboczych.

SESJA WIZERUNKOWA WROCŁAW – OFERTA I CENNIK

Nazwa pakietuPakiet nr 1 (indywidualna sesja fotograficzna)Pakiet nr 2 (zdjęcia grupowe lub wiele indywidualnych sesji jednego dnia)Pakiet nr 3 (sesja połączona z obecnością makijażystki i stylistki fryzur)
Cena pakietu (brutto)od 1000 złod 1500 złod 1500 zł
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Liczba uczestników sesji11 lub wiecej1 lub więcej
Czas oczekiwania na zdjęcia5-7 dni roboczych5-7 dni roboczych5-7 dni roboczych
Ilość zdjęć po obróbcedo ustaleniado ustaleniado ustalenia
Miejsce realizacjicała Polskacała Polskacała Polska
Możliwość dokupienia dodatkowych ujęć
Czas trwania sesjiok. 1-3 godz.do ustaleniado ustalenia
Ilość zdjęć:do ustaleniado ustaleniado ustalenia

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta i cennik dotyczący realizacji sesji wizerunkowych na terenie miasta Wrocław i chciałabyś/chciałbyś, abym wycenił sesję dla Ciebie – zapraszam do kontaktu telefonicznego (+48 607 265 770) lub mailowego (gromolak@gmail.com). W wiadomości napisz koniecznie ilu osób dotyczy sesja, w jakiej lokalizacji i terminie. Czym więcej informacji podasz na początku, tym łatwiej będzie mi podać precyzyjną cenę usługi.

sesja wizerunkowa Wrocław
Kolaż zdjęć z sesji wizerunkowej dla firmy szkoleniowej Turqsowa. Zdjęcia zostały wykonane we wrocławskim hotelu, podczas szkolenia.

Gdzie we Wrocławiu realizowana jest sesja wizerunkowa lub sesja biznesowa, reklamowa?

Sesja biznesowa lub wizerunkowa (a także reklamowa) może zostać zrealizowana we Wrocławiu w kilku lokalizacjach:

 • studio fotograficzne – może zostać wynajęte na dni lub godziny
 • plener
 • hotel, mieszkanie, apartament, loft, biuro
 • siedziba Twojej firmy

Mamy całkowitą dowolność w wyborze miejsca, ponieważ studio fotograficzne może zostać przeze mnie zbudowane w krótkim czasie (2-3 godziny) w dowolnym miejscu. Fotografia biznesowa może być realizowana nie tylko we Wrocławiu – pracuję na terenie całej Polski (m.in. w takich miastach, jak Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Gliwice i Kraków). Jestem fotografem, który rozwija się w swojej dziedzinie poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i spotkaniach branżowych – zależy mi, aby dokładnie znać aktualne trendy branży i oczekiwania Klientów. Dzięki takim spotkaniom, szkoleniom i wymianie doświadczeń jestem w stanie wykonywać jeszcze lepsze zdjęcia i dostarczać Klientom usługi na najwyższym poziomie.

sesja wizerunkowa Wrocław
Sesja wizerunkowa Wrocław – kolaż zdjęć z sesji dla firmy Truckers Life.

Kompleksowe sesje wizerunkowe i biznesowe Wrocław

Czym są dokładnie kompleksowe sesje biznesowe i wizerunkowe realizowane w mieście Wrocław? To dopasowanie się do Klienta, do jego potrzeb i oczekiwań. Jeśli zależy Ci na tym, abym zbudował w siedzibie Twojej firmy studio fotograficzne od A do Z – nie ma sprawy! Profesjonalna sesja zdjęciowa może zostać wykonana w dowolnym, zaplanowanym wcześniej miejscu. Zapraszam do kontaktu i umówienia terminu sesji biznesowej lub wizerunkowej.

sesja wizerunkowa Wrocław

Makijaż i stylizacja fryzury – czy jest w cenie usługi?

Często jestem pytany o to, czy stylizacja fryzury i makijaż jest w cenie usługi fotograficznej. Mogę zapewnić obecność makijażysty i stylisty fryzur na życzenie Klienta. Takie rozwiązanie często stosowane jest, gdy fotografuję w jednym dniu dużą grupę osób, np. pracowników jednej firmy. W takiej sytuacji, przed sesją, makijażysta nanosi drobne poprawki i korekty dla każdej z osób.

Jeśli realizujemy sesję indywidualną, polecam, aby makijaż i stylizacja fryzury została wykonana we własnym zakresie – wszak to Ty najlepiej znasz swoje ciało, cerę i wiesz jakie kosmetyki działają na Ciebie najlepiej i na jakim efekcie Ci zależy. Być może już współpracowałaś lub współpracowałeś z osobami, które doskonale znają Twoją skórę, ciało i wiedzą, jak najlepiej przygotować Cię do zdjęć :)

Fotografia biznesowa Wrocław – Łukasz Gromolak, zapraszam do kontaktu.

FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA – dla kogo?

Dla kogo jest fotografia wizerunkowa? Dla każdego, kto chce być profesjonalnie postrzegany przez innych m.in. w internecie. Starasz się o nową pracę? Zależy Ci na pięknych zdjęciach, które wzbogacą Twoje media społecznościowe? Nagrałaś lub nagrałeś nową płytę i potrzebujesz zdjęcia na okładkę? Fotografia biznesowa Wrocław i fotografia wizerunkowa Wrocław jest zatem tym, czego potrzebujesz! :)

SESJA WIZERUNKOWA WROCŁAW – ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
sesja wizerunkowa Wrocław