Fotografia Ślubna Sosnowiec, Łukasz Gromolak Fotograf Ślubny

Termin ślubu zbliża się wielkimi krokami, dlatego hasło „fotografia ślubna Sosnowiec” bynajmniej nie jest Wam obce? Poszukujecie kogoś takiego, jak fotograf ślubny? Łukasz Gromolak – polecam się do usług! Choć mieszkam na terenie województwa dolnośląskiego, można spotkać mnie w różnych zakątkach Polski i nie tylko. Dokładam wszelkich starań, aby jakość zdjęć, jakie dostarczam Parom Młodym z miasta Sosnowiec oraz z innych miejscowości, była jak najwyższa!

*Mój dojazd do Sosnowca lub na Śląsk nie jest dodatkowo płatny.

Fotografia ślubna Sosnowiec

Fotografia ślubna Sosnowiec – to dziedzina, której poświęcam uwagę w moim życiu zawodowym. Jako fotograf ślubny przez kilkanaście lat wykonałem gargantuiczną liczbę zdjęć ślubnych i nie tylko. Miasto Sosnowiec również może stanowić tło dla ujęć.

fotografia ślubna sosnowiec
Para Młoda podczas sesji ślubnej w Sosnowcu

Fotografia ślubna Sosnowiec – czy warto?

Czy warto zapłacić komuś, kto zajmuje się dziedziną, jaką jest fotografia ślubna Sosnowiec? W moim odczuciu oczywiście tak! Fotograf ślubny dostarczy Wam kilkaset zdjęć poddanych profesjonalnej obróbce oraz retuszowi. Możecie mieć pewność, że niezależnie od tego, czy pracuje w mieście Sosnowiec czy gdziekolwiek indziej, uchwyci kluczowe momenty oraz emocje, których nie brakuje w dniu ślubu.

Fotograf ślubny Sosnowiec – sprawdź, co dla Ciebie przygotowałem!

fotografia ślubna sosnowiec

Fotograf ślubny Sosnowiec – sprawdź portfolio

Chcesz przez długie lata cieszyć się profesjonalnymi zdjęciami ze ślubu, które wykona dla Ciebie fotograf ślubny Sosnowiec? Nic prostszego! Sprawdź moje portfolio i już dziś zapytaj o wolny termin.

Fotografia ślubna Sosnowiec – jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem, wykonam dla Ciebie i Twojej drugiej połówki kilkaset zdjęć dokumentujących przebieg uroczystości zaślubin oraz przyjęcia weselnego. Możesz zapewnić sobie obecność fotografa także w trakcie przygotowań.

Sosnowiec – czy masz ochotę zaprosić mnie do swojego miasta? Z przyjemnością się tam zjawię!

Fotograf ślubny Sosnowiec – portfolio fotografii ślubnej

Jako fotograf ślubny sosnowiec zgromadziłem dość mocno rozrośnięte portfolio fotografii ślubnej. Znajdziesz tam szereg zdjęć przedstawiających ważne – oficjalne i mniej oficjalne – momenty uchwycone przez zaangażowanego fotografa.

Na Twoim weselu będzie obecny także kamerzysta? Doskonale! W swoim życiu zawodowym z przyjemnością i dobrym skutkiem współpracuję z innymi usługodawcami.

fotografia ślubna sosnowiec
Fotografia ślubna Sosnowiec – Para Młoda na sesji podczas zachodzącego słońca

Fotografia ślubna Sosnowiec – Łukasz Gromolak – cennik

Nazywam się Łukasz Gromolak. W życiu zawodowym w pewnym stopniu pochłania mnie fotografia ślubna Sosnowiec. Jako fotograf ślubny realizuję zlecenia na terenie całej Polski, także na Górnym Śląsku i w mieście Sosnowiec. Zwykle fotografuję sam, a przy większych uroczystościach podejmuję współpracę z innymi fotografami – wszystko w trosce o najwyższą jakość usług.

Fotografia ślubna (Sosnowiec) – oferta i cennik

Zdjęcia na ślubie i weselu w Sosnowcu – opis pakietuZakres usługi fotograficznejCena usługi
Pakiet nr 1 – Fotografia ślubnaZdjęcia na ślubie cywilnym lub kościelnymod 1250 PLN
Pakiet nr 2 – Fotografia ślubnaZdjęcia na ślubie i porannych przygotowaniachod 1750 PLN
Pakiet nr 3 – Fotografia ślubnazdjęcia na ślubie, przygotowaniach i na przyjęciuod 2000 PLN
Pakiet nr 4 – Fotografia ślubnaZdjęcia na przygotowaniach, ślubie i weseluod 3000 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam fakturę.
fotografia ślubna sosnowiec

Oferta fotografii ślubnej w Sosnowcu – cena

Przypuszczalnie cena to jeden z kluczowych dla Ciebie elementów, z jakich składa się oferta fotografii ślubnej w Sosnowcu. Ma ona znaczenie niemal dla każdego klienta. Fotografia ślubna Sosnowiec – sprawdź, jakie warunki chcę ci zaproponować.

fotografia ślubna sosnowiec

Jak wybrać fotografa ślubnego w Sosnowcu?

Ślub za pasem, a Ty nie wiesz, jak wybrać fotografa ślubnego w Sosnowcu? Cennik fotografa to przecież nie jedyne kryterium. Ten jedyny fotograf ślubny Sosnowiec – co jeszcze powinien mieć w sobie? Liczy się przede wszystkim talent i technika wykonywania zdjęć. Zaplecze sprzętowe również nie jest bez znaczenia. Ogromną wagę ma także charakter samego usługodawcy, a zwłaszcza cechy, takie jak komunikatywność, rzetelność, kreatywność, a także… poczucie humoru, które wspaniale rozładowuje okołoślubny stres. ;)

Organizujesz ślub w mieście Sosnowiec? Chętnie się na nim pojawię!

Wypełnij formularz kontaktowy – sprawdź ofertę i cennik fotografii ślubnej

Szukasz osoby, która uwieczni na zdjęciach Twój ślub w dobrym stylu? Sprawdź moją ofertę i cennik fotografii ślubnej, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. To pierwszy krok do tego, byśmy bliżej się poznali i porozmawiali o Waszych wymarzonych zdjęciach.

Fotografia ślubna Sosnowiec – jako fotograf ślubny pojawię się na Waszej uroczystości w mieście Sosnowiec. Dobrze, byśmy spotkali się jeszcze przed uroczystością. Pierwsze spotkanie, na którym omówimy szczegóły, możemy odbyć on-line. Taka forma jest wystarczająca.

Zapytaj o dostępność terminu – formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotografia ślubna sosnowiec

Opinie na temat fotografa ślubnego w Sosnowcu – Łukasz Gromolak

W fazie wyboru usługodawcy, jakim jest fotograf ślubny Sosnowiec, warto poznać opinie innych klientów na temat fotografa ślubnego w Sosnowcu. Łukasz Gromolak – fotografia ślubna – w sieci znajdziecie rekomendacje, jakie wystawili mi klienci, czasami „rekrutujący się” podczas wesela, na którym fotografowałem. Więcej o mnie.

Fotograf ślubny Sosnowiec - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych, nie tylko z Sosnowca, znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Najlepsze miejsca na zdjęcia ślubne w Sosnowcu

Doświadczony fotograf ślubny i najlepsze miejsca na zdjęcia ślubne w Sosnowcu to gotowy przepis na udany reportaż ślubny i przepiękne fotografie z sesji plenerowej.

Fotogeniczne lokacje w mieście Sosnowiec, które fotografowie często odwiedzają z aparatami, to przede wszystkim:

  • Park Środula
  • Zamek Sielecki
  • Park Klimontowski
  • Stara Elektrownia
  • Pałac Ślubów Królewski
  • Plaża Pogoria III
  • Sosnowieckie Centrum Kultury
  • Stawiki
  • Centrum Historyczne Sosnowca
  • Mosty nad Rzeką Przemszą.

Oczekujesz profesjonalnych zdjęć? Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej!

Fotograf na wesele w Sosnowcu

Fotograf ślubny Sosnowiec, fotograf na wesele w Sosnowcu – powinien to być ktoś, kto z pasją i powodzeniem zajmuje się fotografią ślubną od lat. Profesjonalnie zrealizowany reportaż z przygotowań, ślubu i wesela może z powodzeniem zastąpić filmy ślubne albo stanowić ich zgrabne, nieodzowne dopełnienie.

Zapraszam, zajrzyj do mojej oferty i przekonaj się, co chcę Ci zaoferować.

fotografia ślubna sosnowiec

Zdjęcia ślubne Sosnowiec

Jak wygląda fotografia ślubna w mieście Sosnowiec? Niezależnie od tego, gdzie zrealizuję Twój reportaż ślubny, gdzie odbywa się Twoje wesele lub gdzie wykonam sesję ślubną, zrobię to na najwyższym poziomie. Pary młode, zamawiając zdjęcia, oczekują, że otrzymają pamiątkę na długie lata. Fotografowie (a zwłaszcza fotografowie ślubni), a z pewnością ja, to wiedzą, dlatego robią, co w ich mocy, by zdjęcia reprezentowały jak najwyższy poziom. Jeśli potrzebny Ci sprawdzony kamerzysta – daj znać, polecę profesjonalistę.

fotografia ślubna sosnowiec

Zdjęcia ślubne Sosnowiec – zatrudnij profesjonalnego fotografa ślubnego

Liczysz na piękne i unikalne zdjęcia ślubne w mieście Sosnowiec? Zatrudnij profesjonalnego fotografa ślubnego, a otrzymasz to, na czym Ci zależy. Ważne, byś przed podjęciem decyzji przejrzał portfolia wybranych fotografów ślubnych i wybrał „tego jedynego”.

Dobrze, by reportaż ślubny wiernie odzwierciedlał atmosferę jednego z ważniejszych dni w życiu pary młodej. Przysięga, pierwszy taniec, wesele – to już się nie powtórzy, dlatego w czasie pracy jestem czujny jak drapieżnik i wychwytuję wyjątkowe kadry. Jestem nie tylko na uroczystości. Z zaangażowaniem wykonuję też sesje plenerowe (romantyczne, a czasem zabawne ujęcia, portrety itd.).

Możesz zamówić u mnie również album ślubny – fotoksiążkę, która zajmie ważne miejsce na półce z pamiątkami w Waszym domu. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą. :)

Fotograf na ślub cywilny Sosnowiec – zdjęcia na ślubie cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sosnowcu

Szukasz kogoś, kto wykona zdjęcia na ślubie cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sosnowcu? Fotograf na ślub cywilny Sosnowiec – to ja!

Ślub cywilny to krótkie, ale z pewnością także niezmiernie doniosłe wydarzenie. Pary zawierają ślub cywilny w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w plenerze. Scenerię może tworzyć z powodzeniem także Pałac Ślubów. Aby uwiecznić kluczowe momenty ślubu cywilnego nieodzowny jest fotograf na ślub cywilny Sosnowiec. Bardzo ważne, by był to doświadczony fachowiec z wyćwiczonym refleksem, ponieważ samo udzielenie ślubu cywilnego trwa niezwykle krótko. Ile właściwie trwa ślub cywilny? Zwykle 15-30 minut. Ślub cywilny w plenerze ma zbliżony czas trwania. Czasami pary decydują się na ślub humanistyczny – taka ceremonia ma nieco bardziej intymny i emocjonalny charakter, jednak nie podsumowuje jej akt małżeństwa.

Fotograf na ślub cywilny Sosnowiec – fotografują śluby cywilne i zwiedziłem w swoim zawodowym życiu wiele urzędów stanu cywilnego. Jeśli urząd stanu cywilnego nie będzie miejscem Twojego ślubu, bez obaw – w plenerze też dobrze sobie radzę! :)

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami mojej oferty.

fotograf na ślub cywilny Sosnowiec - zdjęcia ze ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sosnowcu

Fotografia ślubna Śląsk – nie tylko Sosnowiec

Śląsk to jednak nie tylko Sosnowiec. Fotografia ślubna może rozkwitać także w innych miejscowościach regionu, jak np. Katowice, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój.

Ilu fotografów ślubnych, tyle stylów! Jeśli odpowiada Ci mój styl i planujesz przygotować ceremonię zaślubin na Śląsku, polecam się do usług! Tak zaangażowani fotografowie jak ja nie trafiają się często. ;) Odezwij się, a z przyjemnością przedstawię Ci moją ofertę.

fotografia ślubna sosnowiec

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Termin dostarczenia zdjęć ślubnych

Jeśli dotarłeś już do tego miejsce, przypuszczam, że może interesować Cię termin dostarczenia zdjęć ślubnych. Moi klienci zwykle otrzymują zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce i retuszowi w ciągu 30 dni od daty uroczystości.

W jakiej formie otrzymamy zdjęcia ślubne?

Zdjęcia ślubne są niewątpliwie wyjątkową pamiątką. Zadajecie sobie pytanie „w jakiej formie je otrzymamy”? Spieszę donieść, że dostarczam fotografie w formie cyfrowej – jest to fotogaleria zabezpieczona hasłem. W mojej ofercie jako dodatkowa usługa dostępne są też fotoksiążki.

Sesja plenerowa lub narzeczeńska w innym terminie – czy warto?

Zwykle realizuję sesję w dniu ślubu. To komfortowe dla obu stron rozwiązanie, które bynajmniej nie wywiera negatywnego wpływu na jakość zdjęć. Są jednak pary, dla których sesja plenerowa lub narzeczeńska w innym terminie to must have. Czy warto szaleć tak? No pewnie! Z radością wychodzę takim parom naprzeciw. Sesja narzeczeńska lub poślubna może odbyć się tam, gdzie sobie wymarzycie. W efekcie otrzymujecie piękne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie!

Film ślubny Sosnowiec – piękna pamiątka, czy zbędny dodatek?

Czy film ślubny Sosnowiec to piękna pamiątka? A może zbędny dodatek? Nie mnie to oceniać – to wasza decyzja. :) Jeśli szukacie odpowiedniego fotografa, który posiada wieloletnie doświadczenie, oto jestem! Obecnie nie zajmuję się filmem ślubnym – jeśli jednak szukacie profesjonalisty, który wykona dla Was wyjątkowy film lub teledysk – dajcie znać, polecę Wam sprawdzonych usługodawców!


Jak zostałem fotografem ślubnym?

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się o mnie nieco więcej, z przyjemnością opowiem Wam, jak zostałem fotografem ślubnym. Fotografia jest moją pasją, odkąd pamiętam. Dość szybko odkryłem też, że jestem lekko uzależniony od emocji, w których skąpane są najważniejsze momenty w życiu, jak np. ślub. Z pasją chłonę tę atmosferę i transformuję ją w fotografie. Zdobywałem doświadczenie na uroczystościach kościelnych i świeckich, w Polsce i za granicą. Podobają Wam się moje zdjęcia? Napiszcie coś więcej o sobie i swoich oczekiwaniach! Zapraszam do kontaktu :)!

fotografia ślubna sosnowiec

Sesja ślubna za granicą – pamiątka dla każdej Pary Młodej

Czy sesja ślubna za granicą to dobra pamiątka dla każdej Pary Młodej? Dla każdej pewnie nie, ale z pewnością dla tych, które marzą o czymś takim. Dzień ślubu zwykle przeżywa się wśród bliskich, czasami w miejscu, z którego pochodzimy. siłą rzeczy wesele także odbywa się tam i jest w znacznej mierze ukłonem w stronę rodziny. jeśli macie dość reportaży o zabarwieniu lokalnym, możecie puścić wodze fantazji i wspólnie ze mną zorganizować sesję w słonecznej Hiszpanii lub skalistej Grecji (albo w innych ciekawych miejscach). Takie usługi również z przyjemnością świadczę.

fotografia ślubna sosnowiec

Jakie dodatkowe usługi może Wam zaoferować fotograf ślubny Sosnowiec?

Jako przyszłe pary młode planujące weselny budżet pewnie chcecie dowiedzieć się, jakie dodatkowe usługi może Wam zaoferować fotograf ślubny Sosnowiec. Staram się dawać moim klientom jak najwięcej: od sesji plenerowych, przez albumy, nie zapominając o galerii on-line zabezpieczonej hasłem, aż po drewniane zestawy fotoksiążek. Odbitki nie pojawiają się w mojej ofercie, ale dysponując wysokiej jakości zdjęciami w pełnej rozdzielczości, możecie bez mojego pośrednictwa wydrukować sobie zdjęcia nawet w formie ogromnych plakatów!

Ślub i wesele to niezwykle ważne doświadczenie w życiu. warto uwiecznić je na zdjęciach!

fotografia ślubna sosnowiec

Fotograf na Komunię Świętą w Sosnowcu – fotografia komunijna Sosnowiec

W obszarze moich zawodowych zainteresowań znajduje się także fotografia komunijna Sosnowiec. Potrzebny Wam fotograf na Komunię Świętą w Sosnowcu? To mogę być ja! Z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem wykonam zdjęcia z komunii w Sosnowcu. Fotografowanie Komunii Świętej Sosnowiec nie musi ograniczać się do reportażu z kościoła. Fotografia komunijna w moim wykonaniu to także zdjęcia z przyjęcia lub indywidualna sesja komunijna dla Twojego dziecka.

Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą w Sosnowcu – Pierwsza Komunia Święta to doniosłe wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej pozostaje we wspomnieniach dziecka na długo.

Zdjęcia komunijne to nie tylko zdjęcia reportażowe dzieci wykonane w dniu komunii świętej, która niewątpliwie stanowi wielkie wydarzenie. To także sesje komunijne (plener komunijny) wykonane w białym tygodniu.

Możecie zlecić mi również fotografowanie Waszego dziecka w domu bądź restauracji, przed i po uroczystości oraz zamówić sesję w plenerze. Pamiątkowe zdjęcia wykonane przez profesjonalistę wzbogacą Wasz rodzinny album.

Fotograf na Komunię Świętą w Sosnowcu - fotografia komunijna Sosnowiec
Fotograf na Komunię Świętą w Sosnowcu – fotografia komunijna Sosnowiec. Na zdjęciu dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Św.

Fotograf na studniówkę Sosnowiec – zdjęcia ze studniówek Sosnowiec

Zdjęcia ze studniówek Sosnowiec – to także obszar moich zawodowych zainteresowań. Polecam się jako fotograf na studniówkę w mieście Sosnowiec! Zdjęcia ze studniówki ubogacą kronikę szkolną oraz prywatne albumy uczniów i nauczycieli!

Fotografia studniówkowa cieszy się coraz większą popularnością. Profesjonalne zdjęcia, które wykonuje fotograf na studniówkę, są poddawane wnikliwej selekcji oraz obróbce i retuszowi. To daje pewność, że każdy będzie wyglądać jak najkorzystniej. :)

Fotograf na studniówkę Sosnowiec - zdjęcia ze studniówek Sosnowiec
Fotograf na studniówkę Sosnowiec – zdjęcia ze studniówek Sosnowiec. Na zdjęciu pary fotografowane na białym tle (tzw. „ścianka”)

Zdjęcia ze studniówek powinny oddawać luźny studniówkowy nastrój. To kadry wypełnione tańczącymi parami, zdjęcia grupowe, uroczysty polonez i przemowy – piękne i niepowtarzalne wspomnienia, do których po latach wraca się z rozrzewnieniem. Chętnie uwiecznię Waszą studniówkę i wchłonę luźny klimat tego balu.

Fotografowanie studniówki to dla mnie duże wyzwanie (ze względu na znaczną liczbę bardzo ruchliwych osób), ale gwarantuję, że jako zaproszony na studniówkę fotograf daję z siebie absolutnie wszystko. Na jednej z ostatnich studniówek miałem przyjemność fotografować grupę 250 osób – to dla mnie żadne problem! Jako fotograf na studniówkę zrealizowałem zlecenie we współpracy z 2 innymi fotografami.

Wypełnijcie formularz kontaktowy, jeśli chcecie, abym pojawił się na waszej studniówce (nie tylko w Sosnowcu, ale też np. w Warszawie lub we Wrocławiu).

Fotograf na studniówkę Sosnowiec - zdjęcia ze studniówek Sosnowiec

Kontakt do fotografa ślubnego z Sosnowca

Potrzebny kontakt do fotografa ślubnego z Sosnowca? Jestem gotowy do działania! Realizuję zlecenia na terenie całej Polski i zamykam w kadrze najważniejsze momenty w Waszym życiu. Z radością pojawię się na Waszym ślubie. Dokładam wszelkich starań, abyście byli zadowoleni na każdym etapie naszej współpracy (od pierwszego spotkania lub dnia ślubu, aż do realizacji usług dodatkowych, jak sesja w innym terminie albo fotoksiążki).

Wykazuję indywidualne podejście do Waszego reportażu i sesji. Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem wiem, czego jako para młoda się obawiacie oraz czego możecie potrzebować w czasie realizacji tak skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest ślub i wesele. Zwracam uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły – tak, aby Wasze wspomnienia obfitowały w piękno i niczym niezmąconą radość.

Planujecie ślub w mieście Sosnowiec? Zachęcam do przeczytania mojej oferty, a przede wszystkim do obejrzenia portfolio i… do rezerwacji terminu! :) 


Zobacz w jakich lokalizacjach fotografuję śluby i wesela:

Przeczytaj inne notki związane ze ślubami i sesjami plenerowymi: