Fotograf ślubny Oleśnica – fotografia ślubna Oleśnica

Cześć! Mam na imię Łukasz i fotografuję śluby. Mieszkam w Oleśnicy. Jeśli szukasz fotografa ślubnego z Oleśnicy, jestem do Twojej dyspozycji. Oleśnica to miasto, które jest mi wyjątkowo bliskie. To tutaj zacząłem stawiać pierwsze kroki, wiele lat temu, jako fotograf ślubny :) Można powiedzieć, że właśnie w tym mieście narodziła się moja pasja, jaką jest fotografia ślubna.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Bliska jest mi idea naturalnej fotografii ślubnej – takiej, aby zdjęcia z tego wyjątkowego dnia cechowała subtelność, prawdziwość, dynamika scen. Nie lubię sztucznego pozowania. Staram się nie ingerować w przebieg całego dnia ślubu – wpływam tylko na te wydarzenia, które wymagają mojej pomocy – ustawienie gości do zdjęcia grupowego, ustawienie Pary Młodej lub Narzeczonych podczas sesji itp.

Jako fotograf ślubny mogę dla Was wykonać reportaż ślubny, sesję plenerową (narzeczeńską lub poślubną), sesję za granicą (np. we Włoszech, w Hiszpanii lub Portugalii, w Szkocji, w Czechach, we Francji lub w Norwegii, a także w Niemczech).

Sprawdź moje portfolio, zapoznaj się z moją ofertą fotografii ślubnej i zdecyduj czy chcesz, abym fotografował Twój ślub i wesele! Zapraszam serdecznie do kontaktu i sprawdzenia dostępności terminu na zdjęcia ślubne!

Fotografia ślubna Oleśnica – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej. Znajdziesz tutaj zdjęcia zarówno z kościołów, urzędów stanu cywilnego, jak i ze ślubów plenerowych – cywilnych i humanistycznych. Fotografia ślubna w mieście Oleśnica to możliwość organizacji każdego rodzaju ślubu. Świetnie trafiliście, wybierając Oleśnicę lub Dolny Śląsk na organizację przyjęcia marzeń. Jako fotograf ślubny Oleśnica dodam, że reportaż ślubny jest moją pasją – w zakresie sprzętowego przygotowania, metod archiwizacji zdjęć, ogólnego workflow – cechuje mnie pełen profesjonalizm. Bezpieczeństwo Waszych zdjęć to dla mnie podstawa!

Sprawdź moje portfolio i przekonaj się, że fotografia ślubna Oleśnica będzie najlepszym wyborem!

Fotograf ślubny Oleśnica – oferta i cennik

Jeśli organizujesz wesele na terenie miasta Oleśnica, we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku – sprawdź moją ofertę i cennik. Oferta została podzielona na kilka pakietów. Jako fotograf ślubny z miasta Oleśnica uważam, że profesjonalne zdjęcia ślubne, pełne niepowtarzalnych momentów, to piękna pamiątka na lata. Do zdjęć ślubnych warto podejść z należytym zaangażowaniem – wybierz takiego fotografa ślubnego, z którym współpraca będzie układać Ci się wyśmienicie!

Jako fotograf ślubny Oleśnica dbam o to, aby dostarczać zdjęcia w formie galerii on-line w terminie 30 dni od dnia uroczystości. Pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdj.) również otrzymasz w tym terminie.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Fotografia ślubna Oleśnica – cennik – pakiet nr 1, 2 i 3

Fotografia Oleśnica – zdjęcia ślubnePakiet 1 – OleśnicaPakiet 2 – OleśnicaPakiet 3 – Oleśnica
Ilość zdjęć ślubnych100-200300-400500 lub więcej
Czas obecności fotografa1-2 godz.4-8 godz.12 godz. lub dłużej
Wielkość uroczystościŚlub cywilny/ kościelny lub małe przyjęcie (na 10-20 osób) – OleśnicaŚlub i większe przyjęcie lub wesele (np. 40-50 osób) – OleśnicaŚlub i duże wesele (60-250 osób) – Oleśnica
Cena usługi1000-2000 PLN2000-3000 PLN3000-4500 PLN
Galeria on-line, slideshow, pakiet dokumentacyjny
Fotograf ślubny Oleśnica – oferta i cennik zdjęć ślubnych

Fotografia ślubna – czy warto?

Z jakim wyprzedzeniem warto rezerwować fotografa? Czy Para Młoda już na 1-2 lata do przodu zarezerwować termin na wyjątkowe zdjęcia? Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który jest profesjonalistą – nie czekajcie do ostatniej chwili. Fotograf ślubny Oleśnica może mieć już niedostępny termin, który Wam odpowiada. Fotografia ślubna Oleśnica to przede wszystkim intensywny czas pracy od maja do końca września. Jeśli planujesz ślub w tym gorącym „sezonie”, to zacznij rozglądać się z fotografem ślubym już dziś.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Oleśnica Fotografia ślubna – sprawdź dostępność terminu

Połączenie „Oleśnica” i „Fotografia ślubna” musi się udać! Decydując się na skorzystanie z moich usług w zakresie Fotografia ślubna Oleśnica otrzymasz niezapomnianą pamiątkę! Jako fotograf ślubny sfotografuję dla Ciebie piękne i wyjątkowe chwile, które będą pamiątką na całe życie! Sprawdź dostępność terminu na wykonanie zdjęć ślubnych – za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego:

Zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf ślubny Oleśnica – obejrzyj pełne reportaże ślubne

Obejrzyj moje pełne reportaże ślubne i sprawdź, czy moje indywidualne podejście Ci odpowiada. Jako fotograf ślubny Oleśnica staram się ujmować w moich kadrach wyjątkowe chwile. Niezależnie od tego, czy organizujemy sesję zdjęciową, sesje narzeczeńskie – chcę, aby zdjęcia, które dla Was wykonam były pamiątką na całe życie. Oglądając pełne reportaże fotograficzne masz możliwość sprawdzenia, jak fotograf ślubny Oleśnica radzi sobie w kościele, w USC, na sali – białej lub drewnianej, jak wyglądają jego zdjęcia w domu, jakie wykonuje fotografie rodzinne itp. Co jeszcze warto wiedzieć? Pełne reportaże fotograficzne, to możliwość sprawdzenia, jak fotograf ślubny radzi sobie w każdych możliwych warunkach oświetleniowych! To informacje nie do przecenienia – jeśli organizujesz wesele w ciemnej stodole, jasnej, białej sali – sprawdź jakie zdjęcia fotograf ślubny Oleśnica wykonał na Twojej sali weselnej lub sali, która stylistyką przypomina miejsce Twojego przyjęcia.

Sprawdź m.in.: wesele w Hiszpanii, ślub w stylu steampunk, polsko-hiszpańskie wesele w hotelu Wodnik

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Najpiękniejsze miejsca w Oleśnicy na sesję ślubną

Jakie są najpiękniejsze miejsca w Oleśnicy lub okolicy miasta na sesję narzeczeńską ślubną? Jako fotograf z miasta Oleśnica doskonale wiem, gdzie najlepiej wyjdzie sesja ślubna lub sesja narzeczeńska. Na fotografiach warto przedstawić historyczny rys miasta oraz charakterystyczne miejsca. Fotografowanie z pełnym zaangażowaniem przyniesie efekty, o których nawet nie śniliście!

Zobacz jakie miejsca poleca fotograf ślubny:

 • Zamek Książęcy
 • okolice Rynku
 • Bazylika św. Jana
 • boczne uliczki św. Jadwigi, 3-go maja
 • Stawy Zamkowe
 • Stawy Miejskie
 • Lasy w okolicy Twardogóry i Trzebnicy
Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

W tych miejscach fotografia ślubna Oleśnica musi się udać! Przeczytaj o tym, jak przygotować się do sesji ślubnej, o najlepszych miejscach na realizację sesji plenerowej w kraju i za granicą i o rekwizytach, które przydają się podczas sesji zdjęciowej.

Miejsca na plener ślubny w okolicy Oleśnicy i Wrocławia

Jeśli nie wiesz, jakie miejsca na sesję lub plener ślubny wybrać – spieszę z podpowiedziami. Zarówno w okolicy Wrocławia, jak i Oleśnicy znajdziesz piękno i niepowtarzalne miejsca, które jako profesjonalista pomogę Ci uchwycić. Na terenie Oleśnicy mamy do dyspozycji Stawy Miejskie, okolice Bazyliki św. Jana i Zamku Książęcego, Rynek Oleśnicki, Park przy Zamku. Znajdziesz tutaj także kilka urokliwych, bocznych uliczek odchodzących od ul. 3-maja lub św. Jadwigi.

Doświadczenie podpowiada, że warto także rozważyć sesję na terenie Wrocławia. Fotografowie w reportażu często wybierają większe miasta ze względu na ich większą różnorodność.

Sprawdź moją propozycję miejsc na wykonanie sesji narzeczeńskiej lub ślubnej na terenie miasta Wrocław.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Fotograf na wesele w Oleśnicy

Fotograf ślubny na wesele w Oleśnicy – to ja! Oleśnica to idealne miejsce do rozwijania własnych pasji. Mieszka tutaj wiele ciekawych osób, które wpływają na klimat miasta. Do fotografowania ślubu w plenerze, ważnych chwil, podchodzę z należytym przygotowaniem. Wiem, że czas ważnych chwil przysięgi to krótki moment, w którym trzeba wykonać wiele zdjęć ślubnych. Jako fotograf ślubny Oleśnica jestem uważny i dokładny – nie umknie mi najmniejszy szczegół. Fotografia ślubna to moja pasja, którą rozwijam od wielu lat.

Przeczytaj więcej o mnie i o moim podejściu! :)

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Zdjęcia ślubne Oleśnica

Planujesz wesele w Oleśnicy? Chcesz, abym wykonał dla Ciebie zdjęcia ślubne? Oleśnica to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz kilka atrakcyjnych lokalizacji na organizację wymarzonego przyjęcia. Fotografia ślubna Oleśnica, to nie tylko zdjęcia, ale też profesjonalizm świadczonej usługi. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie Pary Młodej. Jako fotograf na wesele z miasta Oleśnica dbam o to, wszyscy Nowożeńcy byli bardzo zadowoleni z reportażu, który dla nich wykonam jako fotograf.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Sesja ślubna Oleśnica i Wrocław

Zarówno Oleśnica, jak i Wrocław oferują wiele miejsc, w których może powstać sesja narzeczeńska lub ślubna. Fotografia ślubna Oleśnica – warto uwiecznić takie miejsca, jak Zamek Książęcy, Stawy miejskie lub Rynek. O ile reportaż ślubny w dniu ślubu, z tego wyjątkowego dnia, daje nam tylko możliwość wykonania sesji wyłącznie na terenie obiektu wesela, o tyle sesja ślubna lub narzeczeńska może powstać w dowolnym miejscu na terenie miasta Oleśnica lub Wrocławia.

W fotografii ślubnej liczy się wybór odpowiednich lokalizacji – takich, które są Wam bliskie i w których będziecie się czuli swobodnie. Fotografia ślubna Oleśnica – postaw na usługi profesjonalisty!

Gdzie zorganizować wesele w Oleśnicy?

Zobacz, gdzie zorganizować wesele na terenie Oleśnicy. Miasto Oleśnica oferuje kilka lokali, które mogą być godne uwagi przy organizacji wesela.

Zapraszam do organizacji wesela przede wszystkim tam, gdzie oglądanie oferty sali weselnej wiązać się będzie z Waszą przyjemnością. Sprawdź, czy na terenie sali da się zorganizować zdjęcia z przygotowań. Czy hotel dysponuje odpowiednią ilością pokoi. W reportażu ważne jest, jeśli organizujesz ślub cywilny, czy da się zaplanować ceremonię na terenie obiektu – zarówno na dworze, jak i w środku.

Niepowtarzalne zdjęcia to efekt zadbania o detale przez salę. Fotografowie doskonale o tym wiedzą :) Emocje w dniu ślubu + kreatywność fotografa = to musi się udać!

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Miejsca na ślub kościelny w Oleśnicy

Fotografia ślubna Oleśnica to nie tylko ślub w USC lub plenerowycywilny lub humanistyczny. W Oleśnicy znajdziemy także miejsca na ślub kościelny (w kościele rzymsko-katolickim) z historią. Zapraszam do zapoznania się z moją listą miejsc. Najważniejsze, pamiętajcie, są w Waszym życiu emocje, reportaż i zdjęcia ;). Zapraszamy do miasta Oleśnica – tutaj fotografia ślubna Oleśnica możliwa jest do zrealizowania na najróżniejsze sposoby – jestem fotografem, który chętnie Wam doradzi!

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Fotograf na ślub cywilny w Oleśnicy

Jeśli organizujesz ślub cywilny w Oleśnicy, w Urzędzie Stanu Cywilnego, który znajduje się w oleśnickim Ratuszu, zgłaszam swoją gotowość jako fotograf na ślub w USC w Oleśnicy! Fotografowanie ślubów jest moją pasją. Wykonując reportaż ze ślubu cywilnego w Oleśnicy chcę zawsze uchwycić emocje, które Wam towarzyszą.

Fotograf na ślub cywilny w Oleśnicy – Łukasz Gromolak. Zapraszam do rezerwacji terminu na fotografowanie ślubu cywilnego w Oleśnicy.

Fotografuję także śluby cywilne we Wrocławiu.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Fotoksiążka ślubna – pamiątka na lata

Fotoksiążka ślubna lub album ślubny, to pamiątka dla Was, świadków lub rodziców na lata. Album w oprawie drewnianej lub skórzanej przetrwa oglądanie przez setki osób! Fotografia ślubna Oleśnica – zamów fotoksiążkę ślubną już dziś. W fotografii ślubnej oprawa zdjęć jest ważna – postaw na jakość produktu premium!

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Ile będziemy czekać na galerię online?

Czas oczekiwania na galerię on-line wynosi 1 miesiąc. „Ile dokładnie będziemy czekać?” 30-31 dni. Wasz ślub i wesele będzie dostępny w galerii on-line dla Was i Waszych gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czym się kierować przy wyborze fotografa na ślub w Oleśnicy?

Jakiego fotografa na ślub w Oleśnicy wybrać? Czym kierować się przy wyborze najlepszego usługodawcy? Fotograf ślubny Oleśnica to ktoś, komu powierzysz ważne zadanie. Pamiętaj, aby:

 1. zatrudnić profesjonalistę, który prowadzi własną firmę
 2. wybrać fotografa, który szybko dostarczy zdjęcia. Który ma czytelną i jasną umowę
 3. zdecydować się na usługi takiego fotografa ślubnego, którego zdjęcia podobają Ci się najbardziej
 4. fotograf miał wiele pozytywnych opinii w internecie
 5. obejrzeć jego pełne reportaże ślubne – najlepiej z tych sal, w których rozważasz organizację wesela
 6. sprawdź ofertę fotoksiążek – zobacz, jak zdjęcia ślubne wyglądają na żywo!
 7. umów się na sesję narzeczeńską, aby sprawdzić, jak fotograf prowadzi Narzeczonych podczas sesji zdjęciowej
Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Kto wybiera zdjęcia ślubne do obróbki?

Jako profesjonalny fotograf ślubny to ja wybieram zdjęcia ślubne do obróbki. Nie chcę, aby Para Młoda musiała przeglądać tysiące zdjęć, aby wybrać te najlepsze. Kto to powinien robić? uważam, że wyłącznie fotograf tak, aby Para Młoda otrzymała kompletny i gotowy materiał – reportaż ślubny, który powstał w dniu ślubu lub sesję. Profesjonalny fotograf ślubny przygotuje gotową galerię, którą będziecie mogli dzielić się ze znajomymi. Fotografia ślubna Oleśnica – nie martw się, otrzymasz gotowy produkt już w terminie 1 m-ca!

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Oleśnica sesja rodzinna

Sesja rodzinna, zdjęcia na przyjęciu urodzinowym – takie zdjęcia też mogę dla Ciebie wykonać. Oleśnica daje wiele miejsc, w których masz możliwość zorganizowania przyjęcia, które będzie bardzo fotogeniczne – to ważne, aby wybrać ładną lokalizację, która pięknie będzie wyglądać na zdjęciach. Sesja rodzinna, zdjęcia z okazji rocznicy ślubu, chrztu, sesja ciążowa w plenerze lub studio – takie zdjęcia będą wspaniałą pamiątką dla Ciebie i Twojej rodziny.

Fotograf Oleśnica

Ile kosztują zdjęcia ślubne?

Szczegółową ofertę fotografii ślubnej znajdziesz na tej stronie, podzielona została na pakiety. Ile dokładnie kosztują zdjęcia ślubne? W przedziale 2000-5000 PLN. Wszystko zależy od tego, ile usług wybierzesz – czy zdecydujesz się na sesję ślubną w innym terminie, fotoksiążki, sesję narzeczeńską czy plener za granicą.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Czy zdjęcia ślubne wykonam osobiście?

Spośród ponad 200 ślubów i wesel, które dotychczas sfotografowałem – tylko 1 raz nie mogłem pojawić się osobiście, w związku z chorobą, która trwała kilka dni – akurat w momencie, kiedy był termin wesela. Zapewniłem zastępstwo, obróbką zająłem się osobiście. Czy zdjęcia ślubne wykonam zatem osobiście? Na 99,9% tak. Nie macie się czym martwić. :)

Fotograf Oleśnica

Czy posiadam zapasowe aparaty i obiektywy?

Fotografia ślubna Oleśnica to nie czas i miejsce na błędy. Na każdym zleceniu jestem przygotowany sprzętowo w 300%. Posiadam zapasowe obiektywy, aparaty, karty pamięci itp. Na każdy ślub przyjeżdżam z odpowiednim wyprzedzeniem. Niezależnie od tego, czy ślub jest w Oleśnicy, we Wrocławiu lub w dowolnym miejscu w Polsce – jestem tam wcześniej (czasem z noclegiem, z piątku na sobotę), aby każda Para Młoda czuła się bezpiecznie.

Fotograf ślubny Oleśnica - Fotografia ślubna Oleśnica

Fotograf chrzest Oleśnica

Jeśli planujesz chrzest w mieście Oleśnica i potrzebny Ci profesjonalny fotograf – jestem do dyspozycji. Profesjonalna fotografia chrztu Oleśnica to jedno z moich zajęć. Z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia na Chrzcie Świętym w Oleśnicy. Zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwacji terminu na zdjęcia w kościele z okazji Chrztu Św.

Fotograf Oleśnica

TOP10 sal weselnych na Dolnym Śląsku

Fotografia ślubna Oleśnica nie musi nas ograniczać. Jeśli nie straszny Ci dojazd – sprawdź ofertę sal weselnych na Dolnym Śląsku. Poniżej prezentuję mój subiektywny wybór (TOP10) sal weselnych w naszym województwie. Wybierając salę na weselę na Dolnym Śląsku pamiętaj, że ważne są opinie o obiekcie od innych Par Młodych.


Fotograf na Komunię Świętą w Oleśnicy

Jeśli jest Ci potrzebny fotograf na Komunię Świętą w Oleśnicy – zgłaszam swoją gotowość. Chętnie wykonam zdjęcia na Komunii Świętej w jednym z oleśnickich kościołów. Posiadam uprawnienia wydane przez Kurię Biskupią (bezterminowe, ważne na terenie całej Polski) do fotografowania uroczystości kościelnych.

Fotografowanie 1. Komunii Świętej w Oleśnicy lub we Wrocławiu – to zadanie, którym trudnię się każdego maja! :)

Fotograf na Komunię Świętą w Oleśnicy - zdjęcia na Komunii Świętej i na przyjęciu

Fotograf Oleśnica

Fotografia ślubna Oleśnica to nie jest moje jedyne zajęcie. Wykonuję także w Oleśnicy zdjęcia dla firm na terenie Oleśnicy (zdjęcia wizerunkowe, portrety pracowników, zdjęcia hal produkcyjnych, fotografie z okazji otwarcia lokalu, zdjęcia eventowe, fotografia produktowa). Jeśli fotograf Oleśnica jest tym, kogo szukasz – zadzwoń i zapytaj o wycenę sesji fotograficznej.

Fotograf Oleśnica - fotografia kulinarna, produktowa, eventowa

Sesja biznesowa, wizerunkowa, portretowa w Oleśnicy

Zobacz, jakie jeszcze zdjęcia mogę dla Ciebie wykonać. Sesja portretowa w Oleśnicy, sesja wizerunkowa lub sesja biznesowa, to możliwość odświeżenia swojego wizerunku w internecie. Jeśli wydajesz książkę, starasz się o nową pracę, aktualizujesz swój profil na facebooku lub LinkedIn – zamów profesjonalną sesję portretową, która ułatwi Ci zdobycie nowych kontaktów w świecie biznesu.

Kontakt z fotografem ślubnym z Oleśnicy

Fotograf ślubny Oleśnica – zapraszam do kontaktu! Kontakt z fotografem ślubnym z Oleśnicy, którym jestem, ;), możliwy jest na kilka sposobów. Preferuję kontakt mailowy (gromolak@gmail.com). Możesz też do mnie zadzwonić (+48 607 265 770) lub napisać wiadomość przez formularz kontaktowy na stronie Kontakt.

Do usłyszenia i do zobaczenia na ślubie lub na sesji!

fotograf ślubny Oleśnica