FOTOGRAF TWARDOGÓRA – fotografia ślubna Twardogóra | zdjęcia ślubne Twardogóra

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, fotograf ślubny Twardogóra. Jeśli bliska jest Wam fotografia ślubna bez zbędnego pozowania, naturalna i subtelna – zapraszam do obejrzenia mojego portfolio. Zdjęcia ślubne wykonuję nie tylko w Twardogórze, ale także na terenie całego województwa Dolnośląskiego i kraju. Naturalna fotografia ślubna to zdecydowanie moja domena. Lubię jasne, nasycone kolory, radosne kadry, wieloplany i oprawę zdjęć ślubnych na najwyższym poziomie – oferuję fotoksiążki klasy premium w oprawie drewnianej lub ze skóry naturalnej. Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć i do kontaktu.

fotograf Twardogóra - fotografia ślubna Twardogóra, fotograf ślubny Twardogóra
Profesjonalna fotografia ślubna Twardogóra – zdjęcia ślubne wykonane przy zachodzie słońca, obok sali weselnej niedaleko Twardogóry

Fotografia ślubna Twarogóra – zobacz portfolio

Profesjonalne usługi fotograficzne na najwyższym poziomie – tak staram się pracować fotografując śluby, wesela i inne uroczystości, na które jestem zapraszany. Oprócz fotografii ślubnej (fotografia ślubna realizowana również w mieście Twardogóra to moje główne zajęcie) zajmuję się fotografią rodzinną, biznesową, studniówkową i nieruchomości – o tym przeczytacie na dole tej notki. Posiadam doświadczenie w realizowaniu sesji ślubnych i wesel również za granicą. Zobacz moje portfolio i przekonaj się, czy taki rodzaj fotografii jest Ci bliski. Obejrzyj także pełne reportaże fotograficzne ze ślubów i wesel – nie tylko w Twardogórze.

Fotograf Twardogóra – sprawdź ofertę fotografii ślubnej

Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej. Wykonuję reportaże fotograficzne i sesje zdjęciowe w dniu ślubu z pełnym zaangażowaniem i ogromną radością wynikającą z możliwości towarzyszenia Parom Młodym na ich nowej drodze życia. Fotograf Twardogóra – dopasowuję się do potrzeb Klienta. Fotografując podczas ślubu, wesela, przyjęcia lub przygotowań daję z siebie 300%, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów i aby każdy był w pełni zadowolony z moich usług.

Wiem jak trudno znaleźć fotografa do obsługi fotograficznej tego wyjątkowego dnia – ja zajmuję się fotografią już od ponad 10 lat, sfotografowałem ponad 200-250 ślubów i wesel. Do każdego zlecenia jestem w pełni przygotowany – Wasze fotografie są u mnie bezpieczne. Profesjonalny fotograf ślubny Twardogóra – zapraszam do obejrzenia mojego portfolio fotografii ślubnej :)

Fotografia ślubna Twardogóra – oferta i cennik, cena usług

Pakiet nr 1 – TwardogóraPakiet nr 2 – TwardogóraPakiet nr 3 – Twardogóra
do 4 godzin zdjęćdo 8 godzin zdjęćdo 12 godzin zdjęć
150-300 fotografii200-400 fotografii300-500+ fotografii
galeria on-linegaleria on-linegaleria on-line
pakiet dokumentacyjnypakiet dokumentacyjnypakiet dokumentacyjny
Dojazd na terenie TwardogóryDojazd na terenie TwardogóryDojazd na terenie Twardogóry
Cena od 2000 PLNCena od 3000 PLNCena od 3500 PLN
Możliwość zamówienia fotoksiażekMożliwość zamówienia fotoksiażekMożliwość zamówienia fotoksiażek
Dodatkowo – sesja poślubnaDodatkowo – sesja poślubnaDodatkowo – sesja poślubna
Fotograf ślubny Twardogóra – cennik
fotograf Twardogóra - fotografia ślubna Twardogóra, fotograf ślubny Twardogóra
Para Młoda na sesji ślubnej przy zachodzącym słońcu

Zdjęcia ślubne Twardogóra

Fotografie ślubne, które będą wyjątkową pamiątką na całe życie – takie zdjęcia ślubne w mieście Twardogóra chcę dla Was wykonać. Jestem mobilnym fotografem ślubnym – pracuję na terenie całego kraju. Na co dzień mieszkam w Oleśnicy, trochę ponad 20 km od Twardogóry. Jeśli bliskie są Waszym sercom (i umysłom) artystyczne sesje zdjęciowe, jeśli szukacie najlepszego fotografa ślubnego (spośród najlepszych fotografów ślubnych ;) – oto jestem. Z przyjemnością sfotografuję Wasz wyjątkowy dzień ślubu.

FORMULARZ KONTAKTOWY – ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf Twardogóra - fotografia ślubna Twardogóra, fotograf ślubny Twardogóra

Fotograf ślubny Twardogóra, fotograf na wesele

Jako fotograf na wesele dbam o to, aby nie tylko wykonać dla Pary Młodej i jej rodzin wyjątkowy reportaż fotograficzny, ale także o to, aby Nowożeńcy i zaproszeni goście czuli się ze mną (i przy mnie) dobrze i swobodnie. Posiadam duże doświadczenie w fotografowaniu zarówno małych, średnich jak i tych największych imprez, na których zjawia się 200-500 gości. Jako fotograf ślubny Twardogóra z przyjemnością sfotografuję Waszą radość i miłość. Zdjęcia pełne emocji i wzruszeń są moją pasją.

Świadczę usługi fotograficzne nie tylko w Twardogórze, ale także na terenie całej Polski. Gdzie jeszcze jestem obecny? Znajdziecie mnie, świadczącego usługi fotograficzne, m.in. tutaj: Lubin, LegnicaGłogówOleśnica, Oława, Trzebnica, Wrocław, Milicz, Rawicz, Leszno, Kalisz, Ostrzeszów, Kępno, Krotoszyn. Fotografie z wesela mogą także powstać w miastach: Jarocin, Gostyń, Kościan, Środa Wielkopolska, Września, Konin, Koło, Sieradz, Zduńska Wola, Wieluń, Ostrów Wielkopolski, Kępice, Wieruszów, Częstochowa, Pabianice, Bełchatów. Inne lokalizacje, gdzie również często jestem obecny na ślubach i weselach, to m.in. WarszawaPoznańKrakówKatowiceŁódź.

fotograf Twardogóra - fotografia ślubna Twardogóra, fotograf ślubny Twardogóra

Zakres pracy fotografa ślubnego

Jaki jest zakres mojej pracy – czyli fotografa ślubnego?

  • fotografuję przygotowania w domu lub hotelu
  • jestem obecny na ceremonii zaślubin – w USC (Urząd Stanu Cywilnego), kościele, w plenerze lub innym wybranym przez Was miejscu
  • fotografuję na przyjęciu lub weselu, maksymalnie do 00:30 (do oczepin)
  • w dniu ślubu wykonuję dla Was sesję plenerową (ok. 10-20 minut), zdjęcia grupowe i rodzinne
  • mogę także dla Was wykonać sesję plenerową w innym terminie w dowolnej lokalizacji
  • projektuję i wykonuję fotoksiążki (albumy ślubne) w oprawie drewnianej i skórzanej

Wykonuję także sesje rodzinne. Możemy spotkać się na chrzcie, chrzcinach, sesji rodzinnej lub lifestylowej w domu, na komunii, studniówce, półmetku. Towarzyszę Wam (i wykonuję zdjęcia dla Waszej rodziny lub przyjaciół) wszędzie tam, gdzie jestem potrzebny. Specjalizuję się w dziedzinie fotografii której przedmiotem jest człowiek i jego życie – rodzinne, zawodowe i ogólnospołeczne. Fotograf ślubny Twardogóra – zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

fotograf Twardogóra - fotografia ślubna Twardogóra, fotograf ślubny Twardogóra

Mobilne studio fotograficzne

Posiadam mobilne studio fotograficzne, które używam w fotografii reklamowej i biznesowej. Posiadam kompletne wyposażenie studyjne (lampy, tła, modyfikatory), które może zostać rozłożone w dowolnej lokalizacji (np. siedzibie Twojej firmy). Dzięki temu mogę wykonać sesję biznesową, portretową lub portrety pracowników i liderów firmy w Twardogórze.

mobilne studio fotograficzne Twardogóra

Fotograf na Komunię Świętą Twardogóra – fotografia komunijna

Oprócz fotografii ślubnej, często fotografuję również uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Możecie znaleźć mnie w internecie na frazę: „fotograf na komunię Twardogóra”. Profesjonalna fotografia komunijna obejmuje świadczenie usług dla klasy, szkoły, wspólnoty lub parafii. Wykonuję zdjęcia z komunii dla zarówno tych najmniejszych grup (np. 10-20 osób), średnich (20-50) i tych największych (50-200). Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych. Profesjonalne zdjęcia z komunii to fotografie z przyjmowania komunii świętej, zdjęcia grupowe, rodzinne i klasowe, fotografie w ławkach i dodatkowe zdjęcia, które mogą zostać wykonane podczas białego tygodnia. Fotograf na komunię świętą Twardogóra – Łukasz Gromolak. Zapraszam do przesłania zapytania dotyczącego dostępności terminu na zdjęcia komunijne i do skorzystania z moich usług (formularz kontaktowy).

fotograf na komunię twardogóra, fotografia komunijna Twardogóra
Uroczystość pierwszej komunii świętej w Twardogórze – profesjonalna fotografia komunijna Twardogóra

Fotograf na studniówkę i półmetek Twardogóra – fotografia studniówkowa

Bliska jest mi również fotografia studniówkowa Twardogóra. Jako fotograf na półmetek i studniówkę chętnie wykonam dla Was profesjonalne zdjęcia ze studniówki (lub ze studniówek) w Twardogórze. Fotografie i reportaż obejmuje uroczyste rozpoczęcie, przemowy, poloneza, tańce i zabawy, zdjęcia grupowe, klasowe i rocznikowe, fotografie przy stołach. Posiadam studniówkową ściankę fotograficzną, która może być miłym urozmaiceniem przy zdjęciach ze studniówki.

Fotograf na studniówkę Twardogóra – jeśli mnie właśnie szukasz, oto jestem! Studniówki fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami – to zależy od wielkości balu maturalnego w Twardogórze.

fotograf na studniówkę twardogóra, fotografia studniówkowa
Fotografia studniówkowa – zainwestuj w piękne, pamiątkowe zdjęcia ze studniówki w Twardogórze!
fotograf na studniówkę twardogóra, fotografia studniówkowa

Fotografia nieruchomości, biznesowa i reklamowa Twardogóra

Fotografia biznesowa i zdjęcia nieruchomości Twardogóra – takie zdjęcia komercyjne i reklamowe również wykonuję. Jeśli potrzebujesz zdjęcia mieszkania lub domu na sprzedaż lub wynajem, chcesz sfotografować swoje biuro, fabrykę lub zakład pracy, interesują Cię sesje biznesowe i komercyjne (np. sesja reklamowa Twardogóra, sesja wizerunkowa) – zapraszam do kontaktu. Ceny usług fotograficznych za każdym razem ustalane są indywidualnie. Wycena poprzedzona jest zebraniem informacji dotyczących wielkości sesji, czasu jej trwania, lokalizacji i terminu.

Fotograf na ślub cywilny Twardogóra

Fotograf na ślub cywilny w mieście Twardogóra – jeśli planujesz zawarcie związku małżeńskiego w USC (Urząd Stanu Cywilnego) w Twardogórze – zgłaszam swoją gotowość. Chętnie wykonam zdjęcia podczas ceremonii zaślubin, fotografie z nakładania obrączek i zawierania przysięgi. Po ślubie w Urzędzie Stanu Cywilnego możemy wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne i krótką sesję plenerową w okolicy Urzędu Miasta Twardogóra. Zdjęcia na ślubie cywilnym w Twardogórze mogą także powstać w innej lokalizacji, np. na terenie sali weselnej.

fotograf na ślub cywilny Twardogóra - zdjęcia ślubne z USC
Zdjęcia wykonane w Urzędzie Stanu Cywilnego to pamiątka dla Pary Młodej i całej rodziny

Fotograf ślubny Twardogóra – kontakt

Fotografia ślubna jest moją pasją. Zdjęcia pełne emocji, piękno zakochanych – to uwielbiam. Znajdziecie u mnie również ciekawe pomysły na sesje plenerowe w różnych lokalizacjach. Fotograf ślubny Twardogóra – Łukasz Gromolak. Preferuję kontakt mailowy (proszę o wiadomość na adres gromolak@gmail.com). Jestem także dostępny pod numerem telefonu +48 607 265 770. Możecie mi też przesłać zapytanie dotyczące dostępności terminu za pośrednictwem formularza kontaktowego.