Fotograf na ślub cywilny Szczecin

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak, fotograf na ślub cywilny Szczecin! Jeśli planujesz ślub cywilny na terenie Szczecina, chętnie wykonam dla Ciebie reportaż ślubny z Urzędu Stanu Cywilnego, zdjęcia na przygotowaniach przed ślubem cywilnym i fotografie podczas przyjęcia po ślubie. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w fotografii ślubnej, dokumentując śluby, wesela i przyjęcia na terenie całej Polski oraz za granicą. Jeśli to Szczecin jest miejscem, w którym odbywa się Wasz ślub cywilny i zależy Wam na naturalnych zdjęciach ślubnych – zapraszam do sprawdzenia mojej oferty, cennika oraz do kontaktu.

fotograf ślub cywilny Szczecin

Fotograf na ślub cywilny Szczecin – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest oferta i cennik fotografowania ślubów cywilnych w Szczecinie. Jako fotograf na ślub cywilny Szczecin mogę być obecny tylko w USC lub także na przygotowaniach przed ślubem. Chętnie zostanę z Wami dodatkowe 2-3 godziny na przyjęciu po ślubie cywilnym. Reportaż z tego wyjątkowego dnia to pamiątka na lata. Warto skorzystać z usług profesjonalisty, tak, aby ceremonia zaślubin została pokazana pięknie i w sposób całkowicie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Fotografowanie ślubu cywilnego w Szczecinie – oferta i cennik

Fotograf na ślub cywilny Szczecin – cennikPakiet nr 1 – ślub cywilny w SzczeciniePakiet nr 2 – ślub cywilny i zdjęcia na przyjęciuPakiet nr 3 – przygotowania, ślub cywilny i zdjęcia na przyjęciu
Cena usługi1750 PLN2000 PLN2250 PLN
Liczba zdjęć poddanych retuszowiminimum 30-50minimum 70-150minimum 100-200
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.ok. 4-5 godz.
Termin dostarczenia zdjęćdo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Forma dostarczenia zdjęćGaleria on-line na hasłoGaleria on-line na hasłoGaleria on-line na hasło
Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu
Pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)
Oferta i cennik wykonania zdjęć na ślubie cywilnym w Szczecinie – pakiety

Fotografowanie ślubu cywilnego – jak to wygląda?

 • fotografując ślub cywilny wykonuję zdjęcia podczas całej ceremonii – fotografuję m.in. moment nałożenia obrączek, przysięgi, podpisywania dokumentów. W miarę możliwości fotografuję także wszystkich gości, którzy są obecni na ślubie
 • po ślubie możemy wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby
 • po ślubie cywilnym w Szczecinie mogę dla Was wykonać także krótką sesję plenerową (ok. 10-15 minut w okolicy USC)
 • w miarę możliwości fotografuję także Wasz przyjazd lub Wasze przyjście do USC i wyjście z USC (np. moment posypywania ryżem)
 • fotografuję także życzenia od gości

Zdjęcia trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem, do 30 dni od dnia ślubu. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia. Ze ślubu cywilnego dostarczam minimum 30-50 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi, zwykle znacznie więcej.

Fotografowania przyjęcia po ślubie cywilnym w Szczecinie

Jeśli zaprosicie mnie na przyjęcie po ślubie, z przyjemnością zostanę z Wami dodatkowe ok. 2 godziny. To dobry moment na wykonanie zdjęć przedstawiających rozmowy i interakcje pomiędzy uczestnikami przyjęcia. Fotografuję życzenia, toasty, krojenie tortu. Mogę w tym czasie wykonać krótką sesję plenerową dla Pary Młodej, dodatkowe zdjęcia grupowe i rodzinne dla wszystkich uczestników przyjęcia. Z przyjęcia dostarczam dodatkowe 40-100 fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

Jak fotografuję przygotowania przed ślubem cywilnym?

Mogę być obecny dodatkowe 1-2 godziny np. w domu lub w hotelu. Wykonam dla Was zdjęcia przedstawiające Wasze stroje ślubne, biżuterię, dodatki, kwiaty. Sfotografuję Was i osoby, które Wam towarzyszą (np. rodzeństwo, rodzice, świadkowie). Z przygotowań dostarczam dodatkowe 30-50 zdjęć.

fotograf ślub cywilny Szczecin
Wzruszające zdjęcie przedstawiające moment nałożenia obrączek podczas plenerowego ślubu cywilnego w Szczecinie

Fotografowanie ślubu cywilnego w Szczecinie

Fotografowanie ślubu cywilnego możliwe jest nie tylko w Szczecinie! Jako fotograf ślubny chętnie odwiedzam także następujące lokalizacje: Stargard, Police, Świnoujście, Gryfino, Goleniów, Kołobrzeg, Koszalin. Fotografia ślubna może powstać w: Świnoujście, Szczecinek, Nowogard, Białogard, Słupsk, Międzyzdroje, Darłowo. Zdjęcia na ślubie cywilnym mogę wykonać w miastach: Ustka, Kołobrzeg, Koszalin. Chętnie podejmuję się wykonania reportażu ślubnego i naturalnych zdjęć ślubnych w miastach: Kamień Pomorski, Drawsko Pomorskie, Wałcz.

Jeśli chcesz, abym wykonał dla Ciebie zdjęcia na ślubie cywilnym w Szczecinie, nie czekaj! Zadzwoń +48 607265770 lub wyślij wiadomość na gromolak@gmail.com – sprawdź dostępność terminu na zdjęcia ślubne.

fotograf ślub cywilny Szczecin

Zdjęcia na ślubie cywilnym Szczecin

Jakie zdjęcia na ślubie cywilnym w mieście Szczecin dla Was wykonam? W reportażu ze ślubu cywilnego znajdą się następujące momenty:

 • fotografie ślubne przedstawiające Wasz przyjazd i wejście do USC
 • zdjęcia z przysięgi, nakładania obrączek
 • cała ceremonia, mowa urzędnika, podpisywanie dokumentów
 • fotografowanie życzeń od gości
 • fotografie grupowe, zdjęcia rodzinne, wykonane na terenie Urzędu Stanu Cywilnego lub na dworze, w plenerze
 • krótka sesja plenerowa

Dodatkowo, wykonanie zdjęć ślubnych może obejmować poranne przygotowania. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który będzie z Wami również podczas obiadu, przyjęcia lub wesela (nie tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego), to również zgłaszam swoją gotowość! Taka fotografia ślubna Szczecin to także więcej zdjęć. Jestem fotografem ślubnym, który chętnie towarzyszy Parom Młodym przez cały dzień ślubu (np. wykonując 12-godzinny reportaż, od przygotowań do weselnych oczepin).

fotograf ślub cywilny Szczecin
Szczecin – miejsce wielu wyjątkowych ślubów i historii miłosnych. Para podczas ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego

Reportaż ślubny – Urząd Stanu Cywilnego

Reportaż ślubny ze ślubu cywilnego może odbywać się w następujących miejscach: Urząd Stanu Cywilnego, sala weselna, hotel, restauracja, lokalizacja plenerowa. W każdym z tych miejsc wykonam dla Was piękną pamiątkę, wyjątkowy reportaż przedstawiający najpiękniejsze chwile.

Możecie u mnie również zamówić fotoksiążkę ślubną. Jeśli otworzycie ślubny album, nawet po wielu latach, to wrócicie wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia ślubu. Do przeglądania fotografii możecie również zaprosić Waszych najbliższych. Dokładam największych starań, aby fotoksiążka ślubna (w oprawie drewnianej, skórzanej lub z tkaniny) była zawsze najwyższej jakości – dostarczam fotoalbumy klasy premium.

fotograf ślub cywilny Szczecin

Sesja plenerowa po ślubie cywilnym

Reportaż ślubny to nie tylko zdjęcia na ślubie cywilnym! To także sesja ślubna wykonywana w dniu ślubu lub w innym terminie. Podczas sesji plenerowej wykonam dla Was romantyczne zdjęcia ślubne, przedstawiające Waszą bliskość, radość i chwile wzruszeń. Sesję ślubną najczęściej wykonuję w dniu ślubu cywilnego, np. na terenie Urzędu Stanu Cywilnego. Jeśli podczas reportażu ślubnego nie mamy czasu na takie zdjęcia ślubne (dzień ślubu jest napięty, harmonogram dnia ślubu jest nieelastyczny), możemy umówić się na sesję plenerową w innym terminie.

Fotografowanie na przyjęciu po ślubie cywilnym w Szczecinie

Fotografowanie Waszego ślubu nie musi ograniczać się do zdjęć na ślubie cywilnym! Chętnie będę obecny na przyjęciu po ślubie w Szczecinie. Para Młoda i najbliżsi siedzący przy stołach, rozmawiający i wspólnie świętujący, to najpiękniejszy temat do fotografowania. Taka fotografia ślubna wzrusza i zachwyca.

fotograf ślub cywilny Szczecin
Organizujesz wesele? Koniecznie zatrudnij fotografa ślubnego, który uchwyci wszystkie wyjątkowe momenty!

Fotograf ślubny Szczecin – czas oczekiwania na zdjęcia ślubne?

Jaki jest czas oczekiwana na zdjęcia ślubne ze śluby cywilnego w Szczecinie? Jako fotograf ślubny Szczecin dostarczam gotowe fotografie ślubne w terminie do 30 dni od dnia ślubu cywilnego dla każdej Pary Młodej.

Jak wybrać fotografa ślubnego spośród wielu fotografów ślubnych?

Jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego spośród tak wielu fotografów ślubnych? Fotografia ślubna Szczecin to nie przelewki, tutaj nie ma miejsca na błędy lub przeoczone momenty. Fotografów ślubnych jest wielu, jednak nie każdy wykona zdjęcia ślubne na właściwym poziomie.

Co należy sprawdzić wybierając fotografa ślubnego? Na co należy zwrócić uwagę?

 • sprawdź, jak fotograf fotografuje śluby cywilne, nie tylko w urzędzie stanu cywilnego
 • zapytaj, jak długo fotografią zajmował się dany fotograf przed spotkaniem z Wami
 • czy jest pełen ciekawych pomysłów dotyczących tego najważniejszego dnia ślubu cywilnego
 • czy ma indywidualne podejście do klientów, czy wsłuchuje się w potrzeby par? Fotograf ślubny Szczecin powinien być empatyczny, uważny
 • fotograf ślubny Szczecin z wieloletnim doświadczeniem to ktoś, komu możecie zaufać
 • czy jego zdjęcia ślubne są pełne ulotnych chwil i niepozowanych momentów?
 • czy fotograf posiada profesjonalny sprzęt, firmę, czy działa legalnie, wystawia faktury i płaci podatki? Tylko taki ktoś w pełni profesjonalnie sfotografuje ślub cywilny, tylko taka fotografia ślubna jest warta uwagi
 • jak podchodzi do fotografowania Waszego ślubu? Czy Para Młoda jest dla niego ważna?
 • czym jest dla niego fotografia ślubna Szczecin? Czy ogranicza się do tego miasta, czy pracuje także w innych lokalizacjach, dokumentując śluby i wesela?

Jako fotograf ślubny Szczecin dokładam wszelkich starań (pracując podczas przygotowań, w Urzędzie Stanu Cywilnego, podczas przyjęcia lub projektując fotoksiążki ślubne), aby na każdym etapie naszej współpracy wszystko przebiegało bezproblemowo i abyście byli w pełni zadowoleni ze zdjęć wykonanych w tym wyjątkowym dniu.

Profesjonalna fotografia ślubna Szczecin – Łukasz Gromolak. Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej obejmującą 12 godzin fotografowania.

Ile kosztuje fotograf na ślub cywilny, zdjęcia ślubne USC Szczecin cena

Możesz mnie znaleźć w internecie wpisując następujące frazy: „zdjęcia ślubne USC Szczecin cena” lub „ile kosztuje fotograf na ślub cywilny”. Dokładną ofertę i cennik znajdziesz na tej stronie, z podziałem na pakiety.

Zdjęcia ślubne mogą zostać wykonane w Starym Mieście. Centrum miasta to często bardzo dobry wybór jeśli chodzi o miejsce sesji plenerowej. Niezwykle ważne jest, abyśmy wybrali takie miejsca na zdjęcia ślubne, które są ważne dla Was (np. miejsce zaręczyn lub pierwszego spotkania). Plener w tym miejscu to będzie coś! Wasza miłość pokazana w tej lokalizacji, oglądana na zdjęciach, za każdym razem, będzie przywoływać wspomnienia. Sesja ślubna, pełna najpiękniejszych chwil to jest coś, co chcę dla Was wykonać. Jak fotografuję? Dynamicznie, aktywnie, tworząc różnorodne kadry, które będą pamiątką na całe życie.

Czy zamówić fotografa ślubnego tylko na ślub cywilny w Szczecinie? Najlepiej upamiętnić cały dzień ślubu i przyjęcia. Jeśli organizujecie wesele, mogę z Wami zostać nawet do oczepin. Jako fotograf ślubny Szczecin mogę również sfotografować ślub kościelny, ślub humanistyczny. Taka fotografia ślubna Szczecin, która jest tworzona z pasją i miłością to jest coś, co uwielbiam!

fotograf ślub cywilny Szczecin
Plener ślubny w czeskiej Pradze o wschodzie słońca. Każdej Młodej Parze, która organizuje ślub cywilny, polecam romantyczną wycieczkę, podczas której możemy wspólnie wykonać piękny plener ślubny!

Fotograf na ślub cywilny Szczecin – kontakt

Jeśli interesuje Cię profesjonalna fotografia ślubna Szczecin i potrzebny jest Ci fotograf na ślub cywilny, który wykona zdjęcia ślubne podczas ślubu cywilnego w Szczecinie – zapraszam do kontaktu! Możesz do mnie zadzwonić +48 607265770, napisać wiadomość gromolak@gmail.com lub wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz na tej stronie. Do usłyszenia!

Zdjęcia na ślubie cywilnym Szczecin – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe