Fotograf na komunię Poznań – fotografia komunijna Poznań

Fotograf na komunię Poznań – Łukasz Gromolak. Jeśli interesuje Was profesjonalna fotografia komunijna, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i cennikiem. Jako fotograf na komunię w mieście Poznań dokładam wszelkich starań, aby moja usługa była na najwyższym poziomie. Do każdej sesji komunijnej podchodzę z należytym przygotowaniem.

Jako profesjonalny fotograf na komunię w mieście Poznań dbam o to, aby zdjęcia z komunii Poznań były wykonane na najwyższym poziomie. W dniu komunii jestem przed kościołem odpowiednio wcześniej, aby sfotografować dzieci gromadzące się wokół kościoła. Z ogromną przyjemnością uwiecznię Waszą uroczystość. Pierwsza komunia święta, to wyjątkowe wydarzenie, które powinno zostać sfotografowane przez profesjonalistę. Fotografia komunijna Poznań to zadanie, którego podejmuję się z ogromną przyjemnością.

Zapraszam (jako fotograf na komunię Poznań) do sprawdzenia mojego portfolio, oferty i cennika. Jeśli moje zdjęcia komunijne przypadną Wam do gustu – zapraszam do kontaktu.

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań
Dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej w Poznaniu

Fotograf na komunię Poznań 2024 – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące usługi, jaką świadczy fotograf na komunię świętą Poznań, czyli ja:) Na tej stronie znajdziesz także ofertę i cennik zdjęć na komunii świętej w Poznaniu w 2024 roku.

 • fotografuję zarówno te mniejsze uroczystości (na 20-30 osób), jak i te największe (na 100, 200-300 dzieci)
 • pracuję sam lub współpracuję z 1-2 fotografami, przy większych komuniach
 • posiadam legitymację wydaną przez kurię, przeszedłem kurs liturgiczny
 • zdjęcia dostarczę Wam w terminie 2-3 tygodni – jako fotograf na komunię Poznań bardzo dbam o terminowość świadczenia usług
 • reportaż z komunii świętej w Poznaniu otrzymacie w formie galerii on-line
 • oprócz zdjęć poddanych retuszowi, otrzymacie także wszystkie wykonane zdjęcia
 • na Mszy Świętej poruszam się cicho i dyskretnie, aby nie przeszkadzać w liturgii
 • fotografuję każde dziecko, skrupulatnie, aby nikt nie czuł się pominięty i faworyzowany
 • nie boję się małych, ciemnych i trudnych fotograficznie kościołów :)
 • Wasze zdjęcia są u mnie bezpieczne
 • pracuję na podstawie umowy, na każdą płatność wystawiam fakturę
 • oprócz galerii on-line, możecie zamówić dodatkowo odbitki 15×23 cm, pendrive, DVD i fotoksiążki

Zapraszam do skorzystania z moich usług, do kontaktu i przesyłania zapytań o dostępność terminu :)

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań
Zdjęcie grupowe dzieci komunijnych, wykonane na zakończenie Mszy Świętej

Fotograf na komunię Poznań – oferta i cennik

Jaka jest szczegółowa oferta i cennik fotografowania na komunii świętej w Poznaniu lub w woj. wielkopolskim? Jako fotograf na komunię świętą w mieście Poznań uzależniam cenę usługi od kilku czynników:

 • wielkość uroczystości (ile dzieci przystępuje do komunii świętej w Poznaniu)
 • lokalizacji
 • terminu
 • wielkości uroczystości, a co za tym idzie – konieczności realizacji usługi z dodatkowym fotografem lub 2 fotografów (tak pracuję przy grupach liczących 100 i więcej dzieci)
 • czy zdjęcia odbywają się tylko podczas Mszy Świętej, czy rodzice zamawiają również obecność fotografa dodatkowego dnia, w białym tygodniu, aby wykonać dodatkowe zdjęcia (np. z wręczania obrazków, pamiątek, aby wykonać zdjęcia grupowe, indywidualne z księdzem itd.)

Formularz kontaktowy – zapytaj o ofertę i dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Fotografia komunijna Poznań – ile kosztuje? Cena usługi

Jaka jest dokładnie cena usługi? ile kosztuje fotografia komunijna Poznań? Koszt fotografowania dla całej grupy, szkoły, klasy, parafii zależy przede wszystkim od wielkości uroczystości – czyli od tego, ile dzieci przystępuje do komunii świętej.

Proszę o przesłanie zapytania dotyczącego konkretnego terminu, wraz z podaniem wielkości uroczystości i lokalizacji. W odpowiedzi mailowej prześlę szczegółową ofertę ile kosztuje taka sesja komunijna. Jeśli szukasz fotografa, który kompleksowo zrealizuje dla Was usługę zdjęć na komunii świętej w Poznaniu – serdecznie zapraszam do kontaktu.

Cennik 2024 – fotografia komunijna Poznań, cena zdjęć

Fotografia komunijna Poznań – nazwa pakietuIlość fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Poznań – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 osób)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Poznań – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50-60 osób)
2od 3500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Poznań – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 70-300 osób)
2-3od 4500 PLN
Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Proszę o przesyłanie zapytań poprzez e-mail – gromolak@gmail.com.

Pierwsza Komunia Święta w Poznaniu – reportaż z kościoła dla całej grupy, klasy i szkoły

Reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej mogę wykonać dla całej klasy, szkoły lub grupy dzieci. Reportaż z kościoła może obejmować nawet bardzo dużą grupę – 100, 200 lub 300 dzieci. Pierwsza komunia święta w Poznaniu to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny, to chwile pełne wzruszeń. Taka sesja komunijna, to szczere emocje, dzieci pełne szczerego śmiechu i radości. Pamiątkowe zdjęcia zapisują momenty, który zdarzają się tylko raz.

Moment pierwszej komunii świętej Poznań, to świetna okazja, jedna z wielu ważnych rodzinnych wydarzeń, do wykonania zdjęć rodzinnych, z dziadkami, rodzicami, rodzeństwem lub chrzestnymi. Moment komunii, to wyjątkowe chwile, które z przyjemnością, jako fotograf na komunię Poznań, uwieczniam.

Sesja komunijna Poznań

Czym jest sesja komunijna Poznań? Pod tym pojęciem kryje się zarówno reportaż z komunii świętej w kościele, jak też indywidualna sesja komunijna wykonana dla chłopca lub dziewczynki. Na taką indywidualną sesję komunijną możemy umówić się w innym terminie – na terenie kościoła, parku, w przydomowym ogrodzie. Takie zdjęcia mogą zostać wykonane nie tylko na terenie Poznania – pracuję w całym województwie wielkopolskim.

Zobacz, gdzie jeszcze sesja komunijna Poznań jest możliwa: Kalisz, Konin, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Piła, Leszno, Turek. Jako fotograf na komunię chętnie odwiedzę Września, Krotoszyn, Jarocin, Śrem, Kościan, Rawicz, Środa Wielkopolska. Zdjęcia z komunii mogą powstać w Swarzędz, Wągrowiec, Złotów, Nowy Tomyśl. Fotografowanie komunii świętej jest również możliwe w Oborniki, Wolsztyn, Gostyń, Koło, Trzemeszno. Z niepisaną przyjemnością, jako fotograf na komunię Poznań, odwiedzę Koźmin Wielkopolski :)

Zdjęcia z komunii świętej w Poznaniu

Profesjonalne zdjęcia z komunii świętej w Poznaniu – tym właśnie się zajmuję. Sprawdź moją ofertę i cennik, obejrzyj portfolio fotografii komunijnej. Fotografia komunijna Poznań to zajęcie, którego bardzo chętnie się podejmuję. Chętnie sfotografuję komunię Poznań niezależnie od wielkości uroczystości. W tej dziedzinie fotografii czuję się jak ryba w wodzie. Komunia święta Poznań to wyjątkowe wydarzenie, które powinno zostać sfotografowane przez doświadczonego fotografa. Obecnie moda nieustawianych zdjęć wraca – zainwestuj w piękne wspomnienia wykonane przez fotografa – reportażystę.

Takie fotografie po latach nabierają dodatkowo wyjątkowości. Jako fotograf na komunię Poznań stwierdzam, że bliska jest mi również fotografia rodzinna (do której zalicza się fotografia komunijna Poznań), to możliwość towarzyszenia rodzinom podczas wyjątkowych chwil – jedną z nich jest komunia święta dziecka.

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Fotografia komunijna Poznań – czy warto?

Czy warto zainteresować się zagadnieniem, jakim jest fotografia komunijna Poznań? Komunia święta to wyjątkowy czas w życiu dziecka i całej rodziny. Warto mieć z tego momentu profesjonalną pamiątkę. Pamiątkowe zdjęcia wykonane przez profesjonalistę – do tego wszyscy będą z przyjemnością wracać. Fotografia komunijna Poznań – Łukasz Gromolak – sprawdź moją ofertę na wykonani sesji komunijnej. Fotografuję nie tylko w Poznaniu, ale na terenie całej Polski (m.in. Wrocław, Łódź, Kraków, Warszawa, cały Śląsk). Wykonuję zdjęcia z komunii na terenie całego kraju.

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Fotograf na komunię Poznań – najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najcześciej zadawane pytania na które ja, fotograf na komunię Poznań, chętnie odpowiem. Fotografuję komunie święte, które nierzadko są nie lada wyzwaniem. Posiadam profesjonalny sprzęt i umiejętności, które pozwalają mi się odnaleźć w każdych warunkach. Całe życie pragnąłem zostać profesjonalnym fotografem – wykonywać zdjęcia ślubne, sesje w plenerze, fotografować dzieci i rodziny.

Najczęściej zadawanie pytania (FAQ):

 1. W jakim terminie otrzymamy zdjęcia?
  Zdjęcia będą gotowe w terminie 2-3 tygodni. W przypadku największych uroczystości termin dostarczenia zdjęć może wynieść 3-4 tygodnie.
 2. Czy fotografujesz sam, czy w duecie?
  Najmniejsze uroczystości fotografuję w pojedynkę, średnie i duże z drugim fotografem. W przypadku największych zleceń pracuję z 2 dodatkowymi fotografami.
 3. Czy posiadasz legitymację i odpowiednie uprawnienia?
  Tak, odbyłem kurs, posiadam legitymację, którą zawsze mam przy sobie.

Uwielbiam fotografię rodzinną, rodzinne zdjęcia. Sam doskonale pamiętam pierwszą komunię świętą – wiem, jak doniosłe było to wydarzenie. Spotkanie w gronie rodziny i przyjaciół, zebrania rodziny, zabawne sytuacje, kuzyni i kuzynki z ich spontanicznością, zabawa pełna emocji. Mam z tej okazji wiele nieustawianych zdjęć, do których chętnie wracam. Fotograf na komunię Poznań – zaufaj profesjonaliście.

W fotografii komunijnej nie ograniczam się wyłącznie do reportażu, zdjęć z porannych przygotowań lub sesji komunijnych. Mogę wykonać Wam zdjęcia w czasie przyjęcia. Moment przyjęcia komunijnego to okazja w życiu młodego człowieka, aby lepiej poznać często swoją dalszą rodzinę, z którą ma słabszy kontakt. Komunia Święta zatem to wydarzenie również rodzinne. Takie spotkania przywołują zabawne sytuacje, do których chętnie wracamy. Przysłuchiwanie się gwarom rozmów, fotografowanie rodzin i dzieci, takie wydarzenia z przyjemnością fotografuję.

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Jak wybrać fotografa na komunię świętą w Poznaniu?

Jeśli pytasz, jak wybrać fotografa na komunię świętą w Poznaniu, spieszę z odpowiedziami:

 1. zaufaj profesjonaliście, który ma najlepszy sprzęt, prowadzi firmę, dostarcza zdjęcia w krótkim terminie
 2. sprawdź portfolio komunijne, zobacz, jak fotograf na komunię Poznań radzi sobie w trudnych, ciemnych i małych kościołach
 3. obejrzyj pełny reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej – zobacz, jak wygląda cała usługa takiego fotografa komunijnego
 4. zobacz, jak przebiega kontakt z fotografem – czy na każdym etapie ustalania szczegółów współpraca przebiega bezproblemowo.

Jeśli nadal nie wiesz jak wybrać najlepszego fotografa na komunię Poznań, przeczytaj dokładnie moją stronę i zapoznaj się z najistotniejszymi kwestiami związanymi z fotografią komunijną. Fotografia komunijna Poznań to nie przelewki – tutaj nie ma miejsca na kompromisy! :)

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

W jakim terminie fotograf na komunię Poznań dostarcza zdjęcia?

Jako fotograf na komunię w mieście Poznań dostarczam zdjęcia w terminie 2-3 tygodni. 1 miesiąc to mój maksymalny termin na dostarczenie zdjęć z komunii.

Ile zdjęć z komunii świętej otrzymamy? Czy dostaniemy też wszystkie zdjęcia?

Ile zdjęć dokładnie z komunii świętej otrzymamy? Ilość zdjęć zależy od wielkości uroczystości. Przy grupach ok. 50 osobowych takich zdjęć może wyjść ok. 600-700. Czy dostaniemy też wszystkie zdjęcia? Tak, każdy zamawiający otrzymuje ode mnie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie.

Fotografia komunijna Poznań, to zawsze indywidualna wycena i inna ilość zdjęć – wszystko zależy od wielkości uroczystości pierwszej komunii świętej.

Ile kosztuje reportaż z komunii świętej?

Ile dokładnie kosztuje reportaż z komunii świętej? Proszę o przesłanie zapytania dotyczącego konkretnego terminu i lokalizacji (wraz z informacją ile dzieci przystępuje do sakramentu pierwszej komunii świętej w Poznaniu) – w odpowiedzi mailowej prześlę szczegółową wycenę.

Możemy także spotkać się na sesji komunijnej w plenerze – chętnie wykonam dla Was zdjęcia dziecka podczas białego tygodnia – na terenie kościoła, parku lub w przydomowym ogrodzie. Najmniej ustawiana fotografia jest czasami najpiękniejsza! Zdjęcia w atmosferze ciepła rodzinnego – z doświadczenia wiem, że dzieci czują się dobrze w takiej atmosferze. W gronie przyjaciół możemy wykonać super fotografie! Taka sesja komunijna to z pewnością będzie wspaniałe przeżycie.

Zapraszam do kontaktu.

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Fotograf na prymicje, bierzmowanie Poznań

fotograf na komunię Poznań - fotografia komunijna Poznań

Tak również możesz mnie znaleźć w internecie! Jeśli potrzebny Ci fotograf na prymicje, czyli święcenia kapłańskie lub zakonne, jestem do Twojej dyspozycji. Jeśli w mieście Poznań organizowane jest w parafii bierzmowanie i chcecie, abym uwiecznił to wydarzenie – zadzwońcie lub napiszcie wiadomość. Bardzo chętnie sfotografuję prymicje, bierzmowanie, święcenia kapłańskie, chrzest i ślub na terenie Poznania :)

Jakie jeszcze uroczystości kościelne mogę sfotografować?

 • prymicje
 • bierzmowanie
 • komunia święta
 • chrzest
 • ślub
 • święcenia zakonne

Kontakt do fotografa

Poniżej znajdziesz kontakt do fotografa. Jako fotograf na komunię Poznań wykonuję zdjęcia nie tylko na komuniach, ale także bliska jest mi fotografia ślubna. Z fotografią ślubną jestem związany od wielu lat. Fotografię ślubną i usługi z nią związane świadczę na terenie całej Polski. Bardzo chętnie sfotografuję chrzest – uwielbiam fotografować dzieci. Na każdy spacer z własnymi dziećmi zabieram aparat :). Do fotografowania uroczystości liturgicznych jestem odpowiednio przygotowany – posiadam odpowiednie uprawnienia i doświadczenie zdobyte przez wiele lat. Zdjęcia rodzinne, ślubne, z okazji chrztu, komunii lub bierzmowania – znajdziesz u mnie takie usługi.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 607 265 770 , mailowego: gromolak@gmail.com lub do przesyłania zapytań poprzez formularz kontaktowy.

Łukasz Gromolak – fotograf na komunię Poznań – do usłyszenia!


Fotografia komunijna – zobacz, co jeszcze może Cię zainteresować: