Fotograf studniówka Śląsk – zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Cześć! Studniówka, czyli bal maturalny, to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ze studniówki. Jestem dostępny na całym Śląsku i nie tylko! Pracuję na terenie całego kraju dokumentując studniówki każdej wielkości, nawet te największe, na 250-400 osób. Fotograf studniówka Śląsk – z przyjemnością pojawię się na Waszej studniówce. Wiem, że to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu maturzysty. Piękne zdjęcia ze studniówki trafią do Was do 1 m-ca od dnia uroczystości. Będę fotografował sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, jeśli będzie tego wymagać wielkość Waszej studniówki.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku
Kolaż zdjęć – jako fotograf na studniówkę Śląsk dbam o to, aby kadry były ciekawe i różnorodne!

Fotograf studniówka Śląsk – sprawdź portfolio

Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojego portfolio. Zobacz, jaka fotografia jest mi bliska, jak fotografuję studniówki. Fotograf studniówka Śląsk – pracuję m.in. w Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej. Nierzadko odwiedzam Zabrze, Bytom, Tychy i Rybnik. Bielsko-Biała, Jaworzno, Chorzów, Jastrzębie-Zdrój i Mysłowice to kolejne miasta, w których możecie skorzystać z moich usług.

Profesjonalna fotografia studniówkowa – zapraszam serdecznie do rezerwacji terminów! :)

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Fotograf studniówka, fotografowanie studniówki – gdzie pracuję?

Gdzie dokładne pracuję i fotografuję studniówki na Śląsku? Fotografowanie studniówki możliwe jest m.in. tutaj: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała. Jako fotograf studniówka chętnie odwiedzam także takie śląskie miasta: Tychy, Ruda Śląska, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice.

Mogę być obecny na Waszych studniówkach także tutaj: Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Częstochowa, Piekary Śląskie. Najpiękniejsze zdjęcia ze studniówek powstają w: Lubliniec, Czerwionka-Leszczyny, Łaziska Górne, Knurów, Czechowice-Dziedzice, Orzesze. Na reportażu dla maturzystów możecie mnie spotkać również w: Pszczyna, Cieszyn, Mikołów, Rydułtowy, Świerklaniec, Imielin, Kłobuck, Sosnowiec, Kalety, Rybnik, Bytom, Rydułtowy, Żywiec.

Chętnie odwiedzam w swojej pracy fotografa studniówkowego na Śląsku Tarnowskie Góry, Jastrzębie-Zdrój, Siewierz, Czeladź, Pyskowice, Myszków, Łazy, Marklowice, Siewierz, Bojszowy, Ożarowice, Pyskowice, Mierzęcice.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku
Zdjęcia na białej ściance fotograficznej przedstawiające maturzystów

Profesjonalne zdjęcia ze studniówek

Jak wykonuję profesjonalne zdjęcia ze studniówek? Przy mniejszych wydarzeniach pracuję sam, przy tych większych i największych korzystam z pomocy 1 lub 2 dodatkowych fotografów.

Zwykle fotografuję do godz. 00:30. Posiadam ściankę fotograficzną, którą również możecie wynająć (z dodatkowym fotografem i oświetleniem studyjnym). Fotografuję uroczyste rozpoczęcie, moment poloneza, życzeń, część oficjalną. Wykonuję zdjęcia przy stołach i ew. na ściance, w dowolnych konfiguracjach. Fotografuję dobrą zabawę uczniów i nauczycieli. Na fotografiach znajdziecie także zdjęcia detali i wystroju miejsca, w którym odbywa się bal maturalny. Tworzę dla Was piękne wspomnienia z tego wyjątkowego wydarzenia w postaci profesjonalnych zdjęć ze studniówek.

Zdjęcia ze studniówki wykonane dla Liceum Ogólnokształcącego, technikum lub szkoły zawodowej tegoroczni maturzyści będę mogli oglądać w galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Tegoroczni maturzyści otrzymają również link do wszystkich zdjęć, które dla Was wykonam. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Profesjonalna fotografia studniówkowa to jest coś, w co warto zainwestować! :)

Fotografowanie studniówki na Śląsku – oferta i cennik

Fotograf studniówka Śląsk – cennikPakiet 1 – fotografia studniówkowa ŚląskPakiet 2 – fotografia studniówkowa ŚląskPakiet 3 – fotografia studniówkowa Śląsk
Cena usługi (brutto)od 3000 PLNod 4000 PLNod 5000 PLN
Galeria on-line (zdjęcia po retuszu)
Wszystkie wykonane zdjęcia
Czas oczekiwania na reportaż30 dni30 dni30 dni
Liczba fotografów123
Możliwość zamówienia ścianki foto.
Możliwość zamówienia odbitek, fotoksiążek
Czas dostępności fotografado 01:00do 01:00do 01:00
Ilość zdjęć:300-500 zdjęćod 700 zdjęćod 1000 zdjęć
Interesuje Cię szczegółowa wycena Twojego balu maturalnego na Śląsku? Zadzwoń pod numer +48 607 265 770 lub wyślij wiadomość na gromolak@gmail.com

Fotografia studniówkowa na Śląsku – zapytaj o ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotografowanie balu maturalnego lub półmetka na Śląsku

Zobacz, gdzie możliwe jest fotografowanie balu maturalnego lub półmetka na Śląsku! Pamiętajcie, że fotografie mogą powstać na terenie całej Polski, nie ograniczam się do jednego województwa.

Zdjęcia ze studniówek Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Łaziska Górne, Marklowice, Czeladź, Bytom

Rybnik, Jastrzębie Zdrój i Mysłowice – tutaj mogą powstać zdjęcia ze studniówek. Łaziska Górne, Marklowice, Bytom i Czeladź – także tutaj powstaje piękna fotografia studniówkowa. Najczęściej pracuję sam. Czasem pomagają mi inni fotografowie – tacy, których znam i którym ufam.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Fotografowanie balu maturalnego Mikołów, Rydułtowy, Pszczyna, Lubliniec, Czerwionka-Leszczyny, Knurów, Bojszowy, Dąbrowa Górnicza

Fotografowanie Waszego wyjątkowego balu maturalnego możliwe jest również tutaj: Pszczyna, Mikołów i Rydułtowy. Mogę sfotografować Waszą studniówkę w miastach: Lubliniec, Czerwionka-Leszczyny i Knurów. Fotografia studniówkowa to także Dąbrowa Górnicza oraz Bojszowy.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Fotografia studniówkowa Piekary Śląskie, Sosnowiec, Kalety, Ożarowice, Katowice, Siemianowice Śląskie

Fotografia studniówkowa na śląsku to nie tylko Katowice i Sosnowiec! To także Kalety, Ożarowice, Siemianowice Śląskie oraz Piekary Śl. Niezależnie od tego, jaka jest lokalizacja Waszego liceum ogólnokształcącego (lub innej szkoły) – mogę dojechać wszędzie dokumentując Wasz wyjątkowy wieczór.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Fotograf studniówka Tarnowskie Góry, Rydułtowy, Rybnik, Chorzów, Jaworzno, Imielin, Tychy, Żywiec

Moja oferta fotografii studniówkowej skierowana jest dla każdego. Bal może być dowolnej wielkości – dla jednej klasy lub zespołu szkół lub klas. Obiecuję profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Jako fotograf studniówka chętnie sfotografuję Waszą studniówkę w miastach: Rybnik, Tarnowskie Góry i Rydułtowy. Fotografie na studniówce mogą powstać także w Chorzów, Imielin, Żywiec, Jaworzno i Tychy.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Reportaż fotograficzny ze studniówki Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Rybnik, Gliwice, Bytom

Fotografia studniówkowa to również Rybnik, Bytom i Gliwice. Reportaż fotograficzny może także powstać tutaj: Częstochowa, Czechowice-Dziedzice. Do zobaczenia na Waszej studniówce!

Jak uczniowie, którzy będą przystępować do matury, a którym fotografuję studniówkę, będą mieli dostęp do zdjęć w internecie? Otrzymają link do galerii on-line, na mojej stronie. Galeria zabezpieczona hasłem – tak będą w stanie obejrzeć i pobrać zdjęcia ze studniówki udostępnione i wykonane przeze mnie.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Zdjęcia na półmetku, komersie lub balu maturalnym Świerklaniec, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Kłobuck, Mierzęcice, Pyskowice, Świętochłowice

Fotografia studniówkowa, zdjęcia na półmetku, komersie, balu, evencie lub balu maturalnym mogą powstać również w tych lokalizacjach: Świętochłowice, Mierzęcice, Pyskowice. Chętnie w roli fotografa na studniówkę udokumentuję Wasze wspomnienia podczas tego wyjątkowego wydarzenia w miastach: Kłobuck, Żory, Jastrzębie Zdrój i Świerklaniec.

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku

Fotograf na studniówkę Ruda Śląska, Myszków, Orzesze, Łazy, Świerklaniec

Gdzie jeszcze mogę być obecny jako profesjonalny fotograf na studniówkę Śląsk? Ruda Śląska, Łazy, Orzesze, Świerklaniec, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy – tutaj z przyjemnością sfotografuję Waszą studniówkę!

fotograf studniówka Śląsk - zdjęcia ze studniówki na Śląsku