Fotograf ślubny Leszno – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne w Lesznie

Cześć! Mam na imię Łukasz, fotografuję śluby na terenie nie tylko Dolnego Śląska, ale także całej Polski. Leszno jest jednym z miast, w którym chętnie i często fotografuję. Jako fotograf ślubny mogę dla Was wykonać zdjęcia na ślubie, weselu, przyjęciu, mogę dla was wykonać sesję plenerową lub narzeczeńską w dowolnym terminie. Wykonuję także fotoksiążki (fotoalbumy) w oprawie drewnianej, skórzanej, innej (np. tkanina introligatorska). Jeśli interesują Was naturalne zdjęcia ślubne bez zbędnego pozowania, ciekawe kadry, naturalne i nasycone kolory, to doskonale trafiliście. Fotografia ślubna to moje główne zajęcie, któremu oddaję się w pełni. Zatrudniając profesjonalistę macie pewność, że Wasze zdjęcia ślubne będą piękne i wyjątkowe. Zapraszam do sprawdzania mojego portfolio, oferty i cennika oraz do kontaktu. Wasz fotograf ślubny Leszno – Łukasz Gromolak.

Fotograf ślubny Leszno – Łukasz Gromolak

Reportaż ślubny w moim wykonaniu jest nastawieniem się na obserwowanie ludzi, wychwytywanie pięknych, naturalnych momentów oraz towarzyszenie parze młodej podczas całego dnia ślubu. Fotograf ślubny Leszno – tak możesz mnie znaleźć w internecie. Jeśli szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie nie tylko reportaż ślubny, ale także sesje plenerowe, to zgłaszam swoją gotowość. Ja – Łukasz Gromolak. Szczegółową wycenę usługi zdjęć ślubnych będę w stanie przesłać Ci po otrzymaniu zapytania mailowego. Pracuję nie tylko w Lesznie, ale także na terenie całej Polski.

Gotowe zdjęcia trafią do Was już do 1 m-ca od dnia ślubu i wesela. Otrzymacie obrobione fotografie w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. To pamiątka na długie lata. Trafią do Was także wszystkie wykonane zdjęcia (pakiet dokumentacyjny, fotografie bez obróbki, w formacie .jpg). Fotograf ślubny, którym jestem, może dla Was wykonać także fotoksiążki.

Fotografia ślubna Leszno – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest moja orientacyjna oferta i cennik zdjęć ślubnych. Ile dokładnie kosztuje fotografia ślubna w mieście Leszno? Zdjęcia na samym ślubie cywilnym, kościelnym lub humanistycznym kosztują mniej niż całodzienne, 12-godzinny reportaż fotograficzny. Koszt mojej całodziennej obecności to od 3000 do 4500 zł, w zależności od terminu i lokalizacji uroczystości. Jeśli interesuje Was sesja plenerowa, to proponuję wykonać usługę w dniu ślubu – praktycznie podczas każdego wesela mamy te 15-20 minut na dokonanie krótkiej sesji plenerowej. Jeśli zależy Wam na tym, aby wykonać zdjęcia plenerowe w innym terminie – na przykład w górach, nad morzem, we Wrocławiu, w innym mieście w Polsce – możemy za dodatkową opłatą umówić się na zdjęcia w innym terminie. Fotografia ślubna Leszno – zdjęcia ślubne wykonuję z miłością i oddaniem! :-)

Cennik usług fotograficznych – Leszno

Cennik Pakiet 1 – LesznoPakiet 2 – LesznoPakiet 3 – Leszno
Liczba zdjęć75-150250-400500 lub więcej
Czas obecności1-3 godz.4-8 godz.12 godz. lub więcej
Wielkość przyjęcia lub weselaŚlub + małe przyjęcie (ok. 10-20 osób) w LesznieŚlub i większe przyjęcie (ok. 20-50 osób) w LesznieŚlub i duże wesele (ok. 50-300 osób) w Lesznie
Cena1500-2000 PLN2000-3000 PLN3000-4500 PLN
Dodatkowe usługiFotoksiążkiFotoksiążkiFotoksiążki
Fotograf ślubny Leszno – cennik | na każdą usługę wystawiam fakturę.

Zdjęcia ślubne w Lesznie – portfolio fotografii ślubnej

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej. Jeśli organizujesz ślub i wesele w Lesznie i potrzebujesz fotografów ślubnych – nie ma problemu! Mogę pojawić się z drugim fotografem – takie rozwiązanie często stosuję przy dużych weselach (np. na ponad 175-200 osób). Profesjonalna fotografia ślubna Leszno – zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów na zdjęcia ślubne w Lesznie. Wykonam dla Was fotografie, które będą pamiątką na całe życie. Naprawdę warto zatrudnić profesjonalistę, który wykona dla Was usługę na najwyższym poziomie.

Ile kosztuje fotograf na wesele w Lesznie?

Ile dokładnie kosztuje fotograf na ślub i wesele w Lesznie? Fotografia ślubna w moim wykonaniu (całodzienny pakiet, czyli do 12 godzin mojej obecności), to koszt od 3 do 4,5 tys. PLN w zależności od terminu i lokalizacji przyjęcia. Pracuję nie tylko na terenie Leszna, ale także w całej Polsce. Fotograf Leszno – Łukasz Gromolak.

Jakie są najciekawsze miejsca na sesję ślubną w Lesznie?

Poniżej znajdziesz mój subiektywny ranking – najpiękniejsza miejsca na sesję narzeczeńską, ślubną lub rodzinną w Lesznie. Jakie są najciekawsze miejsca? Sprawdź poniżej:

 • Stary Rynek w Lesznie – miejsce, którego nie trzeba przedstawiać!
 • Pałac Sułkowskich – elegancja i klasa jako tło do wymarzonych zdjęć ślubnych w Lesznie
 • Park Miejski im. Jana Pawła II – zieleń, ławki, spacerowy klimat.
 • Lotnisko Leszno – świetne tło dla każdego, kto jest w stanie zapewnić dostęp do tej lokalizacji :)
 • Jezioro Grójeckie – idealnie miejsce na sesję ślubną przy zachodzie słońca
 • Arboretum w Lipnie – drzewa, rośliny, palmy – dla miłośników natury.
 • Zabytkowa dzielnica Leszna – podobnie jak rynek – idealne miejsce na sesję każdego rodzaju!
 • Most na rzece Chocina

Jeśli interesują Cię inne, popularne miasta, w których wykonuje się sesje – nie ma problemu! Możemy umówić się na zdjęcia we Wrocławiu, w Poznaniu, w Krakowie lub w Warszawie. Wykonuję także sesje ślubne za granicą. Sprawdź moje propozycje lokalizacji na zdjęcia ślubne poza granicami kraju.

Jak wybrać fotografa ślubnego na wesele lub przyjęcie w Lesznie?

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego na przyjęcie lub wesele w Lesznie? Przeczytaj kilka porad, pisanych z perspektywy fotografa ślubnego, które mogą ułatwić wybór tego najlepszego usługodawcy.

 1. Fotograf ślubny Leszno to specjalista, który zna miasto i lokalne kościoły i sale weselne. Wybierz fotografa ślubnego (spośród innych fotografów ślubnych), który dobrze odnajduje się w tym mieście i w fotografii ślubnej.
 2. Wybierz usługodawcę, który nie będzie bał się powiedzieć: „Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski oraz za granicą”.
 3. Sprawdź, jak wyglądają zdjęcia z wesela – z trudnych, ciemnych sal (np. drewnianych lub z cegły).
 4. Zobacz, czy fotograf realizuje również sesje w innym dniu czy tylko wykonuje zdjęcia podczas wesel. Zapytaj, czy Leszno to jego drugi dom ;-)
 5. Sprawdź pełną ofertę fotografa z miasta Leszno – zobacz dokładnie, czym jest fotografia ślubna Leszno w jego wykonaniu. Czy na fotografiach pokazuje miłość, radość i szczęście?
 6. Skorzystaj z z możliwości sprawdzenia opinii innych Klientów w internecie. Fotografowie z dużą ilością dobrych ocen są warci uwagi.
 7. Czy fotograf zna wielkopolskie? Leszno, Głogów, Poznań, Zielona Góra? Czy jest w stanie zaproponować ciekawe lokalizacje na zdjęcia w tych miejscach?
 8. Przeczytaj umowę z fotografem, zagłęb się w szczegóły. Sprawdź, czy na stronie fotografa są podane dane jego firmy. Profesjonalny fotograf ślubny Leszno udostępnia wszelkie dane kontaktowe i dane firmy, pod którą pracuje.
 9. Solidny fotograf pracuje na podstawie umowy i wystawia faktury. Profesjonalista wie, jak ustawić Was w dobrym miejscu podczas sesji w mieście Leszno.
 10. Obejrzyj pełne reportaże fotograficzne – abyś zobaczył, jak wygląda fotografia ślubna Leszno w kościele, w USC, na ślubie plenerowym, na porannych przygotowaniach w domu itd. Profesjonalny fotograf ślubny Leszno chętnie udostępni materiały, które otrzymały inne Pary Młode (np. w formie galerii online).

Fotografowanie ślubu cywilnego – fotograf na ślub cywilny Leszno, zdjęcia z Urzędu Stanu Cywilnego w Lesznie

Mogę być także obecny podczas ślubu na terenie Urzędu Stanu Cywilnego (USC) w Lesznie. Jeśli planujecie ślub cywilny i zależy Wam na usłudze, jaką jest fotografowanie ślubu cywilnego, to polecam się ja – fotograf na ślub cywilny w mieście Leszno. Zdjęcia na ślubie cywilnym mogą zostać wykonanie nie tylko w USC. Często Pary Młode organizują ślub cywilny w miejscu wesela lub przyjęcia (np. na terenie hotelu lub restauracji). Na ślubie cywilnym w Lesznie sfotografuję Was pod urzędem (jak przychodzicie lub przyjeżdżacie), podczas nakładania obrączek, w trakcie wypowiadania słów przysięgi. Po ślubie cywilnym w Lesznie mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne i krótką sesję plenerową w okolicy Urzędu Stanu Cywilnego Leszno.

Jeśli organizujecie przyjęcie po ślubie cywilnym i potrzebny Wam jest fotograf na przyjęcie na 1-2 godziny, koniecznie dajcie znać! Takie zdjęcia również mogę dla Was wykonać. Zapraszam serdecznie do kontaktu i do sprawdzenia dostępności terminu na zdjęcia ślubne w Lesznie. Fotografia ślubna Leszno – jeśli znacie już termin uroczystości, zapraszam do kontaktu. Fotograf na ślub cywilny – sprawdź, gdzie jeszcze fotografuję!

fotograf ślubny Leszno

Sesja ślubna i sesja narzeczeńska Leszno

Kolejną kwestią, która może Was zainteresować, jest sesja ślubna lub sesja narzeczeńska w mieście Leszno. Jako fotograf ślubny Leszno, fotografuję pary młode, zakochanych nowożeńców w różnych okolicznościach. Na sesję narzeczeńską możemy umówić się przed terminem ślubu, najlepiej w miesiącach letnich. Sesja ślubna (plener ślubny) może zostać wykonana w dowolnym terminie, nie tylko w kraju, ale również za granicą. Zdjęcia ślubne pełne emocji, profesjonalizm, bogata oferta, zaangażowanie i pasja – to znajdziecie w moich zdjęciach i w usługach, które świadczę.

Fotograf na wesele Leszno

Fotografia ślubna Leszno – indywidualne podejście, wsłuchiwanie się w potrzeby Par Młodych, pomoc przy zaplanowaniu harmonogramu dnia wesela – takie rzeczy mogę dla Was wykonać. To ważne, aby odpowiednio zaplanować czas ślubu i wesela, aby był czas na krótką sesję, zdjęcia grupowe itd. Profesjonalny fotograf na wesele – Łukasz Gromolak. Obiecuję, że spodoba się Wam efekt naszej wspólnej pracy!

Dodatkowo, możecie zamówić u mnie albumy. Jako fotograf ślubny nie ograniczam się do dostarczania zdjęć w formie cyfrowej. Oferuję fotoksiążki ślubne w oprawie drewnianej i skórzanej. Czas oczekiwania na takie produkty to ok. 2-4 tygodnie od momentu akceptacji i opłacenia projektu fotoksiążek. Sprawdź moją ofertę fotoksiążek.

Fotograf ślubny Leszno – kontakt

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny w mieście Leszno. Zapraszam do kontaktu mailowego (gromolak@gmail.com) lub telefonicznego, pod numerem +48 607 265 770.

Fotograf ślubny Leszno – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Leszno