FOTOGRAF ŚLUBNY NAMYSŁÓW – FOTOGRAFIA ŚLUBNA NAMYSŁÓW

Cześć, z tej strony Łukasz – Twój fotograf ślubny w mieście Namysłów. Bliska jest mi fotografia ślubna bez zbędnego pozowania, taka, która pokazuje prawdziwe emocje. Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który wykona dla Was piękne zdjęcia i posiada bogatą ofertę – doskonale trafiliście! Z przyjemnością sfotografuję Wasze najpiękniejsze chwile na ślubie i przyjęciu. Fotografuję nie tylko przygotowania, ceremonie i wesela lub przyjęcia, ale wykonuję także sesje plenerowe – w dniu ślubu lub w innym terminie. Jeśli spodobają Ci się moje zdjęcia i podejście do fotografowania, serdecznie zapraszam do kontaktu! :)

fotograf ślubny namysłów - fotografia ślubna namysłów
Para Młoda podczas sesji ślubnej w Namysłowie

Fotograf ślubny Namysłów – oferta i cennik, cena usługi

Fotograf ślubny Namysłów – Łukasz Gromolak. Na co dzień mieszkam w niedużej odległości od Namysłowa. Mój dojazd nie jest dodatkowo płatny. Moja szczegółowa oferta i cennik fotografii ślubnej zawiera w sobie zdjęcia na samym ślubie (kościelnym, cywilnym, humanistycznym), na porannych przygotowaniach i na przyjęciu lub weselu, na którym mogę być obecny do oczepin. W mojej ofercie znajdziecie także sesje plenerowe – poślubne lub narzeczeńskie. Szczegółowa cena usługi ustalana jest przeze mnie indywidualnie po otrzymaniu zapytania uwzględniającego termin usługi, lokalizację i czas mojej pracy.

Oferta i cennik – fotografia ślubna Namysłów, cena usługi

Nazwa pakietuPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena pakietu (brutto)od 1000 złod 1750 złod 2500 zł do 4000 zł
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Zdjęcia na ślubie
Zdjęcia na przygotowaniach
Zdjęcia na weselu lub przyjęciu
Czas dostępności fotografaok. 1-2 godzok. 2-4 godzok. 4-12 godz.
Ilość zdjęć:30-50 zdj.70-150 zdj.150-500 zdj.
Fotograf ślubny Namysłów – profesjonalne zdjęcia ślubne na wyciągnięcie ręki!

W ramach każdego z pakietów otrzymacie:

  • zdjęcia w terminie do 30 dni
  • gotowe, obrobione fotografie w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem
  • pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia w czasie, w którym Wam towarzyszyłem

Fotograf ślubny Namysłów – sprawdź portfolio

Jeśli szukasz fotografa na ślub i wesele, koniecznie sprawdź portfolio! Na tej stronie znajdziesz moje przykładowe zdjęcia ślubne – te pojedyncze, wybrane (zobacz) i pełne reportaże ze ślubów i wesel. W fotografii ślubnej cenię sobie kontakt z Parami i gośćmi na weselu. Fotograf ślubny Namysłów – Łukasz Gromolak. Jeśli podobają Ci się moje sesje zdjęciowe i reportaże, zadzwoń (+48 607 265 770) lub wyślij maila na adres gromolak@gmail.com – odpowiem w ciągu 24h!

Fotografia ślubna Namysłów – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli fotografia ślubna Namysłów jest dokładnie tym czego szukasz – doskonale trafiłaś/trafiłeś! Jestem fotografem ślubnym, który często i chętnie fotografuje w tym mieście. Do niebanalnych zdjęć wykonanych w Namysłowie będziecie chętnie wracać po wielu latach. Zapytaj o dostępność terminu za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego! Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Fotograf ślubny Namysłów – zapytaj o dostępność terminu:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Namysłów
Zabawa weselna na jednej z sal weselnych w Namysłowie

Zdjęcia ślubne Namysłów

Zdjęcia ślubne wykonuję już od wielu lat – sfotografowałem ponad 250 wesel w przeciągu ostatnich 8-10 lat. Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem – potrafię odnaleźć się w każdych warunkach oświetleniowych. Z przyjemnością wykonam dla Was pamiątkę, która zagości na wiele lat w Waszym życiu. Fotograf weselny – kto to taki? To specjalista, który potrafi ładnie sfotografować przygotowania, dyskretnie wykonać zdjęcia na zaślubinach i odnaleźć się na weselu niezależnie od tego, jakie warunki tam zastanie. Fotografia ślubna Namysłów na najwyższym poziomie – jeśli tego właśnie poszukujecie, jestem do Waszej dyspozycji! :)

Fotograf na wesele Namysłów

Sesja plenerowa, sesja za granicą, sesja w dniu ślubu – możliwości jest wiele jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, które wykonywane są dla Pary Młodej. Fotografując dzień ślubu staram się za każdym razem znaleźć czas na indywidualną sesję dla Pary Młodej. Jako fotograf na wesele w mieście Namysłów wiem, że czas ślubu to wyjątkowe doświadczenie – reportaż z tego dnia jest koniecznością! Do wykonywania swoich usług podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Wszyscy moi dotychczasowi Klienci są zadowoleni ze zdjęć i współpracy ze mną (sprawdź moje opinie na google!).

Do realizacji zdjęć ślubnych w Namysłowie (i nie tylko, obsługuję całe województwo opolskie i nie tylko!) podchodzę z pasją i w sposób profesjonalny.

Przeczytaj opinie Par Młodych o mojej pracy :)

Fotograf ślubny Namysłów - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Sesja ślubna Namysłów, sesja narzeczeńska

Plener ślubny to możliwość pokazania na zdjęciach Waszej miłości i bliskości. Najważniejsze na sesji to Wasza relacja. Dzięki temu powstają najpiękniejsze ujęcia, które tworzą niesamowitą historię. Sesja ślubna w mieście Namysłów to doskonała okazja do wykonania dodatkowych zdjęć, na które nie było czasu przed ślubem. Jeśli chcecie bliżej poznać swojego fotografa i sprawdzić, jak czujecie się przed obiektywem – doskonałym rozwiązaniem będzie dla Was sesja narzeczeńska. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej w Namysłowie będą także najpiękniejszym prezentem, jaki możecie wręczyć swoim bliskim ;) Taka sesja portretowa może również ozdobić ściany Waszego domu.

fotograf ślubny Namysłów
Sesja narzeczeńska w Namysłowie, na tle zachodzącego słońca

Fotograf na ślub cywilny Namysłów

Jeśli planujecie ceremonię cywilną w mieście Namysłów – bardzo chętnie sfotografuję Wasz ślub cywilny. Zdjęcia ze ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego to rzecz nie do przecenienia! Fotografuję Wasze zaślubiny, przysięgę w USC, nakładanie obrączek. Pod Urzędem Stanu Cywilnego w Namysłowie możemy wykonać zdjęcia grupowe i rodzinne. Jako fotograf na ślub cywilny w mieście Namysłów chętnie wykonam także dla Was krótką sesję plenerową w okolicy Pałacu Ślubów. Jeśli organizujecie wesele lub przyjęcie – tam również chętnie się pojawię!

Przeczytaj więcej o zawieraniu ślubów cywilnych na stronie rządowej (gov.pl)

fotograf na ślub cywilny Namysłów - zdjęcia z USC w Namysłowie (Urząd Stanu Cywilnego)
Fotografowanie ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Namysłowie – zdjęcia z USC

Fotograf na studniówkę Namysłów – fotografowanie balu maturalnego w Namysłowie

Fotografowanie balu maturalnego to również coś, czego chętnie się podejmuję! W Namysłowie bywam nie tylko na ślubach, ale również na studniówkach. Jako fotograf na studniówkę w mieście Namysłów wykonam dla Was zdjęcia z rozpoczęcia balu maturalnego (uroczyste przemowy, polonez itd.), zdjęcia na ściance studniówkowej (z użyciem profesjonalnych lamp błyskowych), z zabawy i przy stołach. Zdjęcia ze studniówki Namysłów trafią do Was już w terminie 2-3 tygodni od zabawy.

Fotograf na studniówkę Namysłów – serdecznie zapraszam do kontaktu.

fotograf na studniówkę Namysłów - zdjęcia ze studniówki namysłów
Fotografia studniówkowa Namysłów – zdjęcia grupowe na ściance studniówkowej
fotograf na studniówkę Namysłów - zdjęcia ze studniówki namysłów

Fotograf na komunię Namysłów, fotografia komunijna Namysłów

Inną uroczystością, którą często i chętnie fotografuję, jest pierwsza komunia święta. Fotograf na komunię Namysłów – Łukasz Gromolak. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości w kościele rzymsko-katolickim (mam specjalną legitymację :). Chętnie sfotografuję uroczystość pierwszej Komunii Świętej dla całej szkoły, klasy lub parafii. Fotografia komunijna Namysłów – Łukasz Gromolak. Obsługuję zarówno małe grupy (te na 10-20 dzieci), średnie (30-60) jak i te największe (na 70-200 dzieci). Fotograf na komunię świętą wykona dla Was profesjonalne zdjęcia z komunii świętej dyskretnie, tak, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej w mieście Namysłów. Zdjęcia zostaną wykonane przez 1 fotografa lub 2, jeśli wymagać tego będzie wielkość uroczystości.

Jakie fotografie dla Was wykonam?

  • zdjęcie z przystępowania do komunii świętej
  • fotografie grupowe i rodzinne, po zakończeniu Mszy Świętej
  • zdjęcia grupowe, klasowe i inne, z księdzem w kościele
  • fotografie w ławkach (stojące, siedzące, ze świecą)
  • zdjęcia wszystkich czynności liturgicznych, w których dzieci uczestniczą
  • moment wejścia do kościoła (i wszystkich obrzędów przed Mszą)
  • zdjęcia podczas białego tygodnia, jeśli wyrazicie takie życzenie

Fotografowanie komunii świętej Namysłów – zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów! :)

fotograf na komunię świętą Namysłów - fotografia komunijna Namysłów
Zdjęcia z komunii świętej w Namysłowie – indywidualne zdjęcia dzieci w ławkach

Fotograf na chrzest Namysłów – zdjęcia chrzest Namysłów

Jedną z uroczystości kościelnych, którą często fotografuję, jest Chrzest Święty. Możesz mnie zatem znaleźć w internecie na frazy: „zdjęcia chrzest Namysłów” lub „fotograf na chrzest święty Namysłów”. Profesjonalna fotografia chrztu świętego możliwa jest nie tylko w Namysłowie, ale także w innych miastach regionu. Chrzest Święty dziecka to wyjątkowe wydarzenie – z przyjemnością uwiecznię dla Ciebie ten moment. Mogę być obecny tylko na samym obrzędzie chrztu świętego lub także na chrzcinach w mieście Namysłów – to dobra okazja do wykonania zdjęć grupowych, rodzinnych, z tortem itd. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych zdjęciach chrztu – oto jestem. Zapraszam do kontaktu i przesyłania zapytań dotyczących dostępnego terminu na zdjęcia chrzest Namysłów :)

Usługi fotograficzne dla najbardziej wymagających Klientów

Pracując w zawodzie fotografa ślubnego staram się świadczyć usługi fotograficzne na najwyższym poziomie, dla najbardziej wymagających Klientów. Niezależnie od tego, czy jest to fotografia ślubna czy fotografia reklamowa – wykonam najpiękniejsze zdjęcia z uroczystości ślubu, studniówki lub innej, na którą mnie zaprosicie. Fotograf ślubny, którym jestem, stawia na profesjonalizm i terminowość. Zdjęcia ślubne Namysłów w moim wykonaniu to skupienie się na człowieku – Parze Młodej i wszystkich zaproszonych gościach. Fotograf weselny, którym jestem, wykona dla Was wyjątkową pamiątkę, która może zostać oprawiona w profesjonalne fotoksiążki – sprawdź moją ofertę dotyczącą oprawy albumów.

fotograf ślubny Namysłów
Sesja ślubna na szkockiej wyspie Skye

Fotograf Namysłów – kontakt

Fotograf Namysłów – Łukasz Gromolak. Poniżej znajdziecie kontakt telefoniczny: +48 607 265 770 i mailowy: gromolak@gmail.com – możecie też skontaktować się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą dotyczącą fotografowania Waszego dnia ślubu. Ceny usług fotograficznych zależą od czasu mojej pracy (2, 4, 8, 12 godzin itd.). Bardzo chętnie wykonam dla Was pamiątkę, którą będziecie oglądać Wy i Wasze dzieci przez całe życie.