FOTOGRAF NA ŚLUB CYWILNY POZNAŃ

Cześć! Jeśli potrzebujesz fotografa na ślub cywilny w Poznaniu, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś! Z tej strony Łukasz Gromolak – fotograf na ślub cywilny w mieście Poznań. Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia w Urzędzie Stanu Cywilnego (udzielenie ślubu to wyjątkowy czas!), sesję ślubną po ślubie cywilnym i reportaż z przyjęcia lub z przygotowań do ślubu. Zdjęcia otrzymasz w formie prywatnej galerii online zabezpieczonej hasłem. Zadzwoń i zamów fotografa na ślub cywilny! :)

fotograf na ślub cywilny Poznań

Bliska jest mi naturalna fotografia ślubna Poznań, bez sztucznego pozowania. Zdjęcia ślubne ze ślubu cywilnego to nie tylko ceremonia i Pary Młode, ale też goście – ich reakcje (rodzice, świadkowie), łzy wzruszenia czy szczęście.

Fotograf na ślub cywilny Poznań – zapytaj o dostępność terminu

Zapytaj o dostępność terminu i sprawdź, czy jako fotograf na ślub cywilny w urokliwym mieście Poznań będę w stanie tego dnia wykonać dla Ciebie zdjęcia z uroczystości. Wspomnienia ze ślubu z Poznania na moich fotografiach będą żywe i zaraz po ślubie i za 5-10 lat. Fotografia ślubna może zostać wykonana zarówno w Poznaniu, jak i w dowolnym, innym mieście woj. wielkopolskiego.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf na ślub cywilny Poznań

Przed ślubem możemy spotkać się u Was w domu, na przygotowaniach. Może zostać również sfotografowana cała uroczystość – ślub i przyjęcie – wtedy będziecie mieli więcej zdjęć nie tylko ze ślubu cywilnego, ale także z innych, ważnych momentów.

Fotograf na ślub cywilny Poznań – sprawdź moją ofertę i cennik

Sprawdź moją ofertę na ślub cywilny w mieście Poznań – jako fotograf w Poznaniu i w okolicach Poznania bardzo chętnie będę towarzyszył Wam w tym szczególnym dniu. Urząd Stanu Cywilnego + zdjęcia ślubne = to musi się udać! Moja oferta i cennik fotografa ślubnego została podzielona na kilka pakietów – znajdziecie tam zdjęcia z przygotowań, ze ślubu w USC + krótkiej sesji plenerowej i zdjęcia z przyjęcia w Poznaniu lub okolicy miasta. Jeśli chcecie zdecydowanie więcej zdjęć z sesji plenerowej, możemy umówić się na zdjęcia plenerowe w innym terminie – np. w tygodniu.

Nazwa pakietuPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena pakietu (brutto)1500 zł2000 zł2250 zł
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Zdjęcia na ślubie cywilnym
Zdjęcia na przyjęciu
Zdjęcia na przygotowaniach
Czas dostępności fotografaok. 1 godzok. 2-3 godzok. 4-5 godz.
Ilość zdjęć:30-50 zdj.70-150 zdj.100-200 zdj.

W ramach każdego z pakietów otrzymacie:

 • zdjęcia w terminie do 30 dni
 • określoną powyżej ilość obrobionych fotografii w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem
 • pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia przeze mnie tego dnia.
fotograf na ślub cywilny Poznań

Opis pakietu nr 1 – W ramach zdjęć na ślubie w USC udokumentuję Wasz przyjazd, wejście do USC, moment zakładania obrączek i przysięgi, życzeń od gości. Chętnie wykonam zdjęcia grupowe i rodzinne i krótką 10-15 minutową sesję w okolicy USC.

Opis pakietu nr 2 – Oprócz zdjęć w USC (tak, jak powyżej), mogę dla Was także wykonać także zdjęcia na przyjęciu weselnym. Będę dostępny dodatkowe ok. 2 godziny – dostarczą Wam dodatkowo 40-100 zdjęć z przyjęcia (ilość zależy, przede wszystkim, od liczby zaproszonych gości). To dobry moment na wykonanie zdjęć grupowych, rodzinnych, fotografii z toastów lub krojenia tortu. To także czas na zdjęcia spontaniczne i niepozowane – luźne rozmowy, pogawędki itp.

Opis pakietu nr 3 – W pakiecie nr 3 dochodzą zdjęcia na przygotowaniach. To dodatkowe 1-2 godz. zdjęć i około 30-50 zdjęć z tego momentu.

Więcej godzin na przyjęciu?

Jeśli potrzebujesz dłuższej obecności fotografa na przyjęciu weselnym (np. 4, 6, 8 godzin) – zapytaj o indywidualną wycenę poprzez
formularz kontaktowy.

Jeśli organizujesz duże wesele i zależy Ci na tym, abym był dostępny przez 12 godzin (od przygotowań, do oczepin) – zapoznaj się z moją
ofertą dotyczącą wesel.

Fotograf na ślub cywilny Poznań

Fotograf na ślub cywilny w Poznaniu – zobacz moje portfolio

Zobacz moje portfolio i przekonaj się czy chcesz, abym wykonał zdjęcia na Twojej ceremonii. Czy moja fotografia jest Ci bliska. Ślub cywilny w Poznaniu (w miejscu: Urząd Stanu Cywilnego lub Sala Ślubów w Bibliotece Raczyńskich) to łzy wzruszenia, radość, szczęście, bliskość najbliższych. Jako fotograf na tej wyjątkowej ceremonii sfotografuję Was tak, abyście z radością wracali do zdjęć ślubnych. Sprawdź moje portfolio (zarówno wybrane przeze mnie, moje ulubione zdjęcia, jak i pełne reportaże fotograficzne).

USC Poznań – Fotograf ślubny

Poznańska Waga Miejska to wyjątkowe miejsce. Jako fotograf ślubny szczerze polecam to miejsce w mieście Poznań. Na ślubie w USC sfotografuję podpisywany akt małżeństwa, nakładanie obrączek, przysięgi w których deklarujecie, że spędzicie razem całe życie, sfotografuję miejsce ceremonii wraz z dekoracjami. Jeśli zaprosicie mnie na wesele, to chętnie wykonam dla Was zdjęcia z wesela – w tym wyjątkowym dniu mogę Wam towarzyszyć już od porannych przygotowań. Innym, wyjątkowym miejscem, które może być świadkiem Waszych zaślubin, jest m.in. Sala Ślubów w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu.

Fotograf na ślub cywilny Poznań

Fotograf ślubny Urząd Stanu Cywilnego w Poznaniu

Urząd Stanu Cywilnego w Poznaniu gości wiele Par Młodych. Jako fotograf ślubny wiem, że ślub cywilny to moment wzruszeń i nierzadko stresu. Postaram się swoją obecnością wprowadzać radość i niwelować Wasz stres. Zdjęcia plenerowe po ślubie w Starym Mieście to też moment wytchnienia, aby na Waszych twarzach pojawiła się radość i chwila odpoczynku :).

Ile kosztuje fotograf na ślub cywilny? Sprawdź moją szczegółową ofertę, która znajduje się na górze tej strony.

fotograf na ślub cywilny Poznań

Jak wybrać fotografa ślubnego na ślub cywilny w Poznaniu?

Jeśli zastanawiasz się jak wybrać najlepszego fotografa na ślub kościelny lub cywilny w Poznaniu, to przeczytaj moje rady:

 • W Urzędzie Stanu Cywilnego panują czasem trudne warunki oświetleniowe – wybierz fotografa, który do zdjęć podchodzi z dużym przygotowaniem sprzętowym
 • wybierz fotografa z Poznania lub związanego z Poznaniem, który przywiązuje wagę do składania życzeń
 • w okolicach Poznania jest wiele miejsc na sesję – wybierz fotografa, który je zna i Was poprowadzi
 • zaufaj fotografowi, który prowadzi własną firmę, ma przejrzystą umowę i bogate portfolio fotografii ślubnej
 • wybierz fotografa, który sfotografował niejeden ślub cywilny, którego fotografie są naturalne i mają piękne kolory
 • sprawdź pełne reportaże ślubne u fotografa ślubnego
Fotograf na ślub cywilny Poznań

Ślub cywilny w plenerze w Poznaniu

Jeśli planujesz ślub cywilny, a nie podobają Ci się wnętrza USC lub chcesz po prostu mieć przysięgę w plenerze, to w Poznaniu znajdziesz wiele lokali, które oferują organizację ślubu na terenie ośrodka, hotelu, na sali weselnej. Ślub cywilny w plenerze to swobodna atmosfera i często wstęp do wesela w Poznaniu. Ceremonia poza USC to koszt 1000 PLN + koszt samej obsługi prawnej ślubu cywilnego w kwocie 84 PLN.

Fotografia ślubna Poznań to nie tylko zdjęcia na starym mieście, ale też sesja na przyjęciu po ślubie cywilnym :) Zapraszam do kontaktu.

fotograf na ślub cywilny Poznań

Waga Miejska w Poznaniu – najpiękniejsze miejsce na ślub cywilny

Jakie jest najpiękniejsze miejsce na ślub cywilny? Bardzo ciekawym budynkiem jest Waga Miejska w Poznaniu. Ten XIII-wieczny budynek znajduje się na Starym Mieście, pod adresem Stary Rynek 2, 61-772 Poznań. Jeśli szukasz fotografa, który w dniu ślubu cywilnego w Poznaniu wykona dla Ciebie zdjęcia na uroczystości zaślubin, to jestem do Twojej dyspozycji.

W jakiej formie otrzymasz ode mnie zdjęcia?

 • prywatna galeria on-line zabezpieczona hasłem (zdjęcia w pełnej rozdzielczości)
 • pakiet dokumentacyjny (link do zdjęć z google drive, wszystkie wykonane fotografie w dniu ślubu)
 • opcjonalnie, dodatkowo fotoksiążki – sprawdź mój katalog :)

Sesja ślubna po ślubie cywilnym – Fotograf ślubny Poznań

Jeśli po ślubie cywilnym masz czas wolny np. 10-20 minut przed przyjęciem – to doskonały moment, aby wykonać sesja ślubna! Jako fotograf ślubny wiem, że Stare Miasto w Poznaniu lub inne lokalizacje będą doskonałym tłem do krótkiej sesji plenerowej. Sfotografowana Para Młoda na fotografiach, tylko we dwoje, będzie wspaniałą pamiątką.

Warto wykonać takie zdjęcia w dniu ślubu – to piękne zdjęcia. Sesję ślubną możemy także wykonać w innym terminie – sesja plenerowa może odbyć się innego dnia. Na takich fotografiach przedstawiam Waszą miłość, bliskość i radość! Zamów fotografa! :)

Fotograf na przyjęcie po ślubie cywilnym

Jeśli planujesz przyjęcie po ślubie cywilnym i chcesz, abym Ci towarzyszył – jestem do Twojej dyspozycji. Warto wykonać zdjęcia rodzinne, z krojenia tortu, zdmuchiwania świeczek, życzeń od gości itp. To doskonały moment, aby w dniu ślubu cywilnego wykonać zdjęcia grupowe i w mniejszych grupach. Fotografia na przyjęciu, to także zdjęcia niepozowane, spontaniczne – luźne rozmowy, wymiana myśli, toasty itp.

fotograf na ślub cywilny Poznań

Zdjęcia z przygotowań do ślubu w USC – czy warto?

Wiele Par Młodych zastanawia się, czy warto wykonać zdjęcia z przygotowań do Ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Uważam, że warto spotkać się jeszcze w Waszym domu, zanim udamy się do USC. Podczas uroczystości i ceremonii nie ma już czasu, aby sfotografować detale, obrączki, kwiatki, Wasze ubrania.

Na przygotowaniach możemy się zając zdjęciami z Twojego makijażu, czesania, fotografowaniem Waszych strojów ślubnych (suknia, garnitur) itp. Poznań oferuje wiele miejsc na organizację przygotowań – możemy spotkać się np. w Hotelu.

Fotograf na ślub cywilny w Poznaniu

Zdjęcia ślubne USC Poznań

Co kryje się pod tajemniczym hasłem „Zdjęcia ślubne USC Poznań„? To życzenia od gości, to czas zdjęć i filmu (jeśli macie kamerzystę), to wzruszająca uroczystość i przysięga. Na fotografii ślubnej, gdy trwa ślub cywilny, zachowywane są najpiękniejsze wspomnienia z uroczystości. Jestem fotografem ślubnym, który ceni autentyczność, spontaniczność, emocje, naturalne ujęcia, prawdziwe reakcje i unikanie inscenizacji.

Każdy fotograf ślubny marzy o takich zdjęciach! Fotografowie ślubni prześcigają się w pomysłach na kadry tak, aby uroczystość związana ze ślubem była wyjątkowa. Choć Urzędów Stanu Cywilnego jest wiele, to Waga Miejska w Poznaniu jest według mnie najlepszą lokalizacją. Ten XIII-wieczny Pałac Ślubów jest wyjątkowym Urzędem spośród wielu Urzędów Stanu Cywilnego. Pałac Ślubów w Poznaniu z przyjemnością Was ugości.

Jeśli planujecie wesele, to zdjęcia z dnia ślubu również chętnie zostaną na nim wykonane. Urząd Stanu cywilnego to nie jest jedyne miejsce na zdjęcia. Dom rodzinny, wesele – tutaj także możemy się spotkać. Fotografia ślubna Poznań – to jest to! Prywatna galeria to dostęp do zdjęć nie tylko dla Pary Młodej, ale i wszystkich zaproszonych gości.

Fotograf na ślub cywilny w Poznaniu

Fotograf na ślub cywilny – gdzie jeszcze fotografuję śluby cywilne?

Nie ograniczam się wyłącznie do Poznania. Fotografuję w całej Polsce. Jako fotograf na ślub cywilny, kościelny lub humanistyczny odwiedzam najróżniejsze lokalizacje naszego regionu.

Gdzie jeszcze zatem fotografuję śluby cywilne? Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Września, Krotoszyn, Rawicz, Śrem, Kościan, Jarocin, Gostyń. Zdjęcia w USC mogę wykonać w miastach: Środa Wielkopolska, Wolsztyn, Nowy Tomyśl, Kościan, Słupca, Koło, Swarzędz, Turek, Czarnków, Trzcianka, Wągrowiec, Pleszew, Oborniki, Margonin

Jeśli poszukujesz fotograf na ślub cywilny na terenie woj. lubuskiego, chętnie odwiedzę takie miasta: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Świebodzin, Głogów, Krosno Odrzańskie, Sulechów, Kostrzyn nad Odrą, Żagań, Międzyrzecz, Wschowa. Zdjęcia z Urzędu Stanu cywilnego mogą powstać także tutaj: Lubsko, Jasień, Drezdenko, Skwierzyna, Szprotawa, Bytom Odrzański, Babimost, Czerwieńsk. Fotografia ślubna może powstać także tu: Ośno Lubuskie, Sława, Nowogród Bobrzański, Witnica, Słubice, Rzepin, Trzciel, Nowe Miasteczko, Sulęcin, Krzywiń.

Jeśli to kujawsko-pomorskie skradło Twoje serce i tam planujesz organizację ceremonii, to mogę pojawić się np. tutaj: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin, Solec Kujawski, Aleksandrów Kujawski, Golub-Dobrzyń, Ciechocinek, Mogilno, Kruszwica, Sępólno Krajeńskie. Ślub cywilny może zostać przeze mnie sfotografowany w lokalizacjach: Nowe, Radziejów, Lipno, Krzepice, Koronowo, Chełmża, Brześć Kujawski, Kowal, Gniewkowo, Jabłonowo Pomorskie, Służewo, Janikowo, Barcin. 

Sala ślubów w Bibliotece Raczyńskich w Poznaniu – wyjątkowe miejsce na ślub cywilny w bibliotece

Już od 19 marca 2024 roku dostępna jest nowa, wyjątkowa lokalizacja, w której można zawrzeć ślub cywilny w Poznaniu. To wyjątkowe, historyczne miejsce, które stanie się świadkiem wielu ceremonii zaślubin w 2024 roku i w latach kolejnych. Sala ślubów w Bibliotece Raczyńskich – wybierz tę lokalizację, jeśli bliska jest Ci kultura, piękna architektura, elegancja i styl. To idealne miejsce dla każdego, kto szuka idealnego miejsca na ślub cywilny, w niebanalnej lokalizacji. Ślub w bibliotece Poznań to bardzo oryginalny pomysł – wybór tej lokalizacji sprawia, że sama ceremonia będzie jeszcze bardziej osobista i niezapomniana. Więcej informacji o tej lokalizacji znajdziesz na tej stronie: https://bracz.edu.pl/event/sluby-w-bibliotece/

Zapraszam do kontaktu: telefonicznego +48 607 265 770, przez e-mail (gromolak@gmail.com) lub przez formularz na stronie Kontakt.

Fotogra ślub cywilny Poznań

Przeczytaj opinie o mojej pracy:
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9