Fotograf na Komunię Wrocław

Poszukujesz kogoś takiego jak fotograf na komunię Wrocław? To świetnie! Fotografia komunijna Wrocław – to jedna z dziedzin fotografii, którą zajmuję się od lat. Uwieczniłem wiele uroczystości, takich jak pierwsza komunia święta. Sesja komunijna oraz reportaż wykonywane w trakcie przyjęcia również nie są mi obce.

Fotografowanie uroczystości liturgicznych to dla mnie chleb powszedni. Wykonuję zdjęcia w trakcie chrztów, a w moim portfolio pod hasłem „fotografia ślubna” również można znaleźć sporo realizacji. Fotograf na komunię – to ja! Z przyjemnością zapraszam Cię do zamówienia sesji komunijnej oraz reportażu z uroczystości.

Komunia Święta Wrocław + profesjonalny fotograf z Wrocławia = to musi się udać!

fotograf na komunię Wrocław

Fotografowanie Komunii Świętej we Wrocławiu – najważniejsze informacje

 • Komunie Święte fotografuję sam lub we współpracy z drugim fotografem (zwykle w ten sposób), jeśli jest taka konieczność
 • Mieszkam we Wrocławiu. Znam większość wrocławskich kościołów i parafii. W większości z nich fotografowałem już komunie, śluby lub chrzty.
 • Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej będzie gotowy w terminie 2-3 tygodni
 • Zdjęcia otrzymacie w formie galerii on-line, zabezpieczone hasłem
 • Posiadam odpowiednie uprawnienia wydane przez Kurię Wrocławską (specjalna legitymacja, ważna w całej Polsce i bezterminowo)
 • Nie używam lamp błyskowych, poruszam się cicho i dyskretnie
 • Fotografuję zarówno małe uroczystości (np. 10-15 dzieci przystępujących do Komunii Św.) jak i duże (np. 100-150 dzieci). Wielkość uroczystości (ilość dzieci) nie stanowi dla mnie problemu
 • Szczegółową ofertę, cennik i wycenę prześlę Państwu na maila, po otrzymaniu informacji o terminie i wielkości uroczystości (informacja ile dzieci przystępuje do Komunii Świętej)
 • Pracuję na podstawie umowy i po otrzymaniu zadatku, na który wystawiam fakturę
 • Nie straszne mi są małe, ciemne i stare kościoły :)
 • Używam aparatów bezlusterkowych – fotografuję cicho i dyskretnie
 • Bardzo dbam o bezpieczeństwo materiału – fotografuję na 2 aparaty – Wasze zdjęcia są u mnie bezpieczne
 • Oprócz galerii on-line (obrobione zdjęcia) otrzymacie także pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia!
 • Możecie także dodatkowo zamówić odbitki w formacie 15×23 cm

Powyżej znalazły się najważniejsze informacje dotyczący fotografowania Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej we Wrocławiu. Fotografowanie Komunii Świętej to odpowiedzialne i trudne zadanie, do którego za każdym razem podchodzę z odpowiednim przygotowaniem tak, aby każde dziecko miało zdjęcia z najważniejszych momentów i aby wszyscy rodzice byli zadowoleni z pracy fotografów.

fotograf na komunię Wrocław

Fotograf na Komunię Wrocław – oferta i cennik

Fotografia komunijna Wrocław, fotograf na Komunię Wrocław – jeśli właśnie tego szukasz, chętnie zrealizuję dla Ciebie usługę tego rodzaju. Oto oferta i cennik, abyś wiedział, co chcę zaproponować Ci jako doświadczony fotograf na komunię.

Zdjęcia w kościele, sesja komunijna w trakcie przyjęcia oraz zdjęcia rodzinne, portretowe – to właśnie u mnie dostaniesz. Klienci otrzymują również galerię zabezpieczoną hasłem. Od lat z zamiłowaniem uprawiam fotografię ślubną, biznesową, portretową. Jako fotograf na komunię Wrocław również sprawdzam się świetnie. ;)

Fotograf na Komunię Świętą Wrocław i Dolny Śląsk – oferta i cennik

Fotografowanie Komunii Świętej (1 lub 2 fotografów)Indywidualna sesja komunijna
Cena usługi uzależniona jest od liczby dzieci, od tego, czy zdjęcia odbywają się jednego dnia, czy są rozłożone np. na cały weekend, czy wykonywane są dodatkowe zdjęcia (np. grupowe) podczas białego tygodnia.

Zapytaj o indywidualną wycenę
Zdjęcia w domu, parku, pod kościołem (podczas białego tygodnia) lub na przyjęciu po Komunii Świętej

Zapytaj o indywidualną wycenę
Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę! +48 607 265 770
fotograf na komunię Wrocław

Oferta fotografa na Komunię Świętą na sezon komunijny 2024 we Wrocławiu

Sezon komunijny 2024 zbliża się wielkimi krokami (we Wrocławiu i nie tylko), a Ty wciąż bez fotografa na Komunię Świętą? Nic straconego! Oto oferta na miarę Twoich potrzeb!

Pierwsza komunia święta to istotny moment w życiu dziecka, a ważne chwile warto celebrować. Profesjonalna sesja komunijna stanowi przepiękną pamiątkę na całe życie. Fotografia komunijna Wrocław – jeśli szukasz fotografa na komunię Wrocław, polecam swoje usługi. Jako fotograf na komunię z przyjemnością uwiecznię wyjątkowe chwile.

fotograf na komunię Wrocław

Fotograf na ceremonię I Komunii Świętej dla całej grupy, szkoły lub klasy

Organizacja dużej uroczystości to duże wyzwanie! Profesjonalny fotograf na ceremonię I Komunii Świętej dla całej grupy, rocznika, szkoły lub klasy z pewnością pomoże w jego realizacji, uwieczniając na zdjęciach doniosłą uroczystość. Fotografia komunijna Wrocław – tym się zajmuję. Uwielbiam fotografować dzieci, ponieważ spontanicznie okazują emocje, a to przecież one w dużej mierze decydują o atmosferze zdjęć! Sesja komunijna (a raczej jej efekty) podkreślają doniosłość chwili, a czasami także przywołują zabawne sytuacje!

Potrzebny doświadczony fotograf na komunię Wrocław? Polecam się także jako fotograf na komunię, chrzest, ślub lub inną uroczystość rodzinną.

fotograf na komunię Wrocław

Fotograf na Pierwszą Komunię Świętą Wrocław

Czym charakteryzuje się dobry fotograf na Pierwszą Komunię Świętą w mieście Wrocław? Fotografia komunijna Wrocław to wymagająca dziedzina, dlatego kluczowe są: doświadczenie i talent. Aby sesja komunijna przebiegała harmonijnie, niezbędna jest również umiejętność nawiązania dobrego kontaktu z dziećmi. Fotografia komunijna opiera się na umiejętnościach interpersonalnych oraz na refleksie. Warto o tym wiedzieć, wybierając fotografa na komunię Wrocław.

Fotograf na komunię wykona także rodzinne zdjęcia w trakcie przyjęcia komunijnego. To piękna pamiątka wzbogacająca rodzinny album.

fotograf na komunię Wrocław

Fotografia komunijna Wrocław

Czym jest fotografia komunijna Wrocław? To przede wszystkim emocje towarzyszące dzieciakom oraz ich bliskim w trakcie Pierwszej Komunii. To także profesjonalna sesja komunijna wykonana w trakcie białego tygodnia, np. w czasie odbierania pierwszokomunijnych pamiątek. Fotografia komunijna to chwile pełne wzruszeń. Jako fotograf na komunię z przyjemnością sfotografuję Komunię Świętą Twojego dziecka. Sesja komunijna – zarezerwuj termin już dziś!

fotograf na komunię Wrocław

Pierwsza Komunia Święta we Wrocławiu – zdjęcia z kościoła

Przed Tobą i Twoim dzieckiem wielkie doświadczenie, jakim niewątpliwie jest Pierwsza Komunią Święta we Wrocławiu? Potrzebujesz zdjęcia z kościoła i/lub przyjęcia odbywającego się w Twoim domu lub restauracji? A może interesuje Cię krótka sesja komunijna wykonana w innym dniu? Z radością towarzyszę moim klientom w trakcie ważnych rodzinnych wydarzeń, ważnych zwłaszcza w życiu młodego człowieka. Jako fotograf na komunię odwiedzam z aparatem różne uroczystości.

Fotografia komunijna Wrocław – szukasz kogoś, kto z powodzeniem zajmuje się tą dziedziną? To świetnie się składa. Fotograf na komunię Wrocław – to ja!

Fotograf na komunię Wrocław

Potrzebny Wam fotograf na komunię Wrocław? Mam wieloletnie doświadczenie w realizacji tego rodzaju zleceń. W przypadku większych uroczystości pojawia się nie jeden fotograf na komunię, ale dwóch – tak, aby najważniejsze momenty zostały skrupulatnie uwiecznione.

Fotografia komunijna Wrocław to zadanie, do którego podchodzę jak najlepiej przygotowany, ponieważ zależy mi na efektach. Sesja komunijna to pamiątka na całe życie.

Zapytaj o dostępność terminu – odpowiem w ciągu 24 godzin! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Wrocław

Sesja komunijna we Wrocławiu

Sesja komunijna we Wrocławiu w trakcie białego tygodnia? Wszystkie ręce na pokład! Fotografia komunijna Wrocław w moim wydaniu to nie tylko zdjęcia wykonane w dniu komunii; to także indywidualne sesje, których efektem są zdjęcia dziecka w pięknym, białym stroju komunijnym.

Sesja komunijna odbywa się również w domu Klienta lub w innym miejscu, w którym odbywa się przyjęcie. Fotografia rodzinna pokazuje jednak przede wszystkim nie miejsca, lecz ludzi oraz piękne relacje, jakie między nimi panują.

Interesuje Cię sesja komunijna? Potrzebny Ci fotograf na komunię? Jeśli odpowiadają Ci moje zdjęcia oraz sposób pracy, skontaktuj się ze mną!

fotograf na komunię Wrocław

Zdjęcia podczas Komunii Świętej we Wrocławiu

Profesjonalny fotograf na komunię wykona najwyższej jakości zdjęcia podczas uroczystości Komunii Świętej we Wrocławiu. Reportaż z uroczystości czy pozowana sesja komunijna to dla niego nie pierwszyzna. Korzystając z usług fachowca w dziedzinie fotografii, zyskujesz pewność, że Twoje wspomnienia będą nieco piękniejsze niż byłyby, gdyby zamknięto je w nieco mniej fachowo skomponowanych kadrach.

Sesja komunijna może być również świetnym pomysłem na prezent dla dziecka, które przystępuje do sakramentu.

fotograf na komunię Wrocław

Indywidualna sesja komunijna 2024 cena

Interesuje Cię cena usługi, jaką jest indywidualna sesja komunijna 2023? Jako profesjonalny fotograf na komunię realizuję takie zlecenia. Zapytaj o szczegółową wycenę.

Wykonuję zdjęcia rodzinne i z ogromną przyjemnością uwiecznię chwile najważniejsze dla Twojej rodziny (sesja komunijna, zdjęcia z chrztu, zdjęcia ślubne, sesja narzeczeńska itd.).

Zobacz gdzie jeszcze fotografuję na Komunii Świętej na Dolnym Śląsku

Wrocław to główny obszar mojej zawodowej działalności, ale zapuszczam się z aparatem również w inne miejsca. Zobacz, gdzie jeszcze fotografuję na Komunii Świętej na Dolnym Śląsku: Legnica, Wałbrzych, Głogów, Lubin, Świdnica, Jelenia Góra, Wrocław, Oleśnica, Oława, Świebodzice, Polkowice, Zgorzelec, Nowa Sól, Góra, Kłodzko, Jawor, Wołów. Fotografia komunijna, to również m.in. Brzeg, Lubiąż, Milicz, Złotoryja, Trzebnica, Środa Śląska, Strzelin, Lubań, Lubawka, Dzierżoniów, Bogatynia, Ścinawa, Kamienna Góra.

Fotograf na komunię – w mojej ofercie znajdziesz elementy, takie jak reportaż czy sesja komunijna. Jeśli miejscem, w którym Twoje dziecko przyjmie pierwszą komunię Wrocław, z przyjemnością pojawię się na uroczystości.

fotograf na komunię Wrocław

Fotograf na komunię Wrocław – co jeszcze warto wiedzieć?

Jako fotograf na komunię w mieście Wrocław posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości liturgicznych – posiadam legitymację wydaną przez Kurię Wrocławską (odbyłem kurs liturgiczny). Co jeszcze warto wiedzieć? Fotografia komunijna to nie jest łatwe zadanie, które wymaga czujności, dokładności i skrupulatności. Pamiątkowe zdjęcia często są wykonywane przeze mnie we współpracy z drugim fotografem. Fotografuję nie tylko na terenie Wrocławia, ale także na całym Dolnym Śląsku. Komunia Święta to wyjątkowy czas dla każdego dziecka – ale nie tylko.

Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo – dla każdego to wyjątkowe przeżycie. Chcę, aby każde dziecko miało piękne zdjęcia z tego momentu, aby mogło później oglądać te fotografie w gronie rodziny. Podczas fotografowania Komunii Świętych jest też czas na wykonanie nieustawianych zdjęć. Z doświadczenia wiem, że najmniej ustawiana fotografia jest najpiękniejsza – to pamiątka dla dzieci na długie lata. Reportaż przecież odbywa się tylko raz! Komunie Święte to czas szczerego uśmiechu – uwielbiam dzieci z ich spontanicznością. Fotografia komunijna, pełna emocji, jest mi bliska. Reportaż dla dzieci z Komunii to pamiątkowe zdjęcia również wykonywane w białym tygodniu.

Często fotografuję właśnie również podczas białego tygodnia – np. z okazji wręczania pamiątkowych obrazków. Taki reportaż również jest istotny. Zapraszam także do zamówienia sesji w plenerze. Komunia Święta w atmosferze ciepła, w przyjaznej parafii, to rzecz nie do przecenienia. Zebrania rodziny, profesjonalni fotografowie, którzy zapisują piękne momenty – takie zdjęcia nabierają dodatkowo wyjątkowości. Komunia Święta, to szczere emocje i czas szczerego śmiechu – w gronie przyjaciół możemy przeżywać ten wyjątkowy czas, towarzyszący gwarom rozmów. Podczas komunii Wrocław fotografuję sam lub we współpracy z drugim, profesjonalnym fotografem – do fotografii komunijnej podchodzę profesjonalnie.

Podobnie do sesji – zapraszam do zamówienia u mnie sesji portretowych lub rodzinnych, nie tylko w białym tygodniu – takie zdjęcia z komunii wrocław to piękna pamiątka. Komunia Wrocław to wydarzenie dla całej rodziny – pokazane pięknie na fotografii. Podczas Komunii Wrocław fotografowie zapisują momenty, które są bardzo ważne – takie zdjęcia to coś wspaniałego i wyjątkowego. Podczas przygotowań do komunii Wrocław nie zapominajmy o tym, co jest najważniejsze tego dnia. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług! :)

fotograf na komunię Wrocław

Fotografuję nie tylko we Wrocławiu! Zobacz, gdzie jeszcze mogę sfotografować Komunię Świętą (nie tylko) na Dolnym Śląsku!

Zdjęcia na Komunii ŚwiętejFotografia komunijnaFotografowanie Komunii ŚwiętejZdjęcia z I Komunii Św.
Kamienna GóraŚcinawaBogatyniaDzierżoniów
Lubawka
Trzebnica
Brzeg
Góra
Polkowice
Wrocław
Głogów
Kobierzyce
Leszno
Lubań
Złotoryja
Wołów
Nowa Sól
Świebodzice
Jelenia Góra
Wałbrzych
Syców
Zielona Góra
Strzelin
Milicz
Jawor
Wrocław
Oława
Świdnica
Legnica
Bierutów
Kępno
Środa Śląska
Lubiąż
Kłodzko
Zgorzelec
Oleśnica
Lubin
Kąty Wrocławskie
Namysłów
Kalisz
Zapraszam do skorzystania z moich usług i do kontaktu.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Przez ostatnie 10 lat zdobyłem szerokie doświadczenie przy fotografowaniu Komunii, Ślubów, Wesel, uroczystości w kościele (chrzty, święcenia kapłańskie). Posiadam upoważnienie do fotografowania uroczystości kościelnych, wydane przez Kurię Wrocławską, ważne bezterminowo i na terenie całej Polski. Jestem w dobrych relacjach z wieloma księżmi. Często fotografuję w danej parafii rok po roku, na Komunii Świętej. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z moich usług?

Oprócz reportażu z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej (który jest dostarczany do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem, znanym tylko Wam) mogę także dla Was wykonać takie, dodatkowe usługi, jak np.:

 • odbitki lub zdjęcia opakowane w eleganckie etui
 • fotoksiążki lub albumy z Pierwszej Komunii Świętej
 • indywidualną sesję komunijną – pod kościołem, podczas białego tygodnia lub w plenerze, w domu lub ogrodzie – w indywidualnie ustalonym terminie
 • zdjęcia na przyjęciu komunijnym
 • zdjęcia nagrane na płytach DVD w eleganckim, personalizowanym etui

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług – jako fotograf na Komunię Wrocław jestem dostępny nie tylko we Wrocławiu, ale także na całym Dolnym Śląsku. Dojazd na terenie całego województwa nie stanowi dla mnie problemu i nie jest dodatkowo płatny. Jeśli szukasz fotografa, który wykona dla Ciebie usługę w sposób szybki i profesjonalny (zdjęcia będą gotowe już w terminie 2-3 tygodni), to nie mogłaś lub nie mogłeś lepiej trafić!

Kontakt