FOTOGRAF NA PÓŁMETEK

Cześć! Z tej strony Łukasz, Twój fotograf na półmetek. Fotografie wykonuję głównie w takich miastach, jak Wrocław, Łódź, Warszawa, Poznań, Kraków i Katowice. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abym pojawił się na Waszym półmetku w dowolnym miejscu w całej Polsce. Gotowe fotografie trafią do Was w terminie do 1 miesiąca od daty imprezy. Będą wspaniałą pamiątką.

Reportaż pełen wielu niezapomnianych chwil to pamiątka na długie lata. Półmetek (połowinki) to jeden ze wspanialszych wieczorów w życiu młodego człowieka. Półmetkowy nastrój, widoczny podczas zabawy tanecznej w wizjerze aparatu – to lubię!

Zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwacji terminu na zdjęcia z półmetka.

fotograf na półmetek, fotografia półmetkowa

Fotograf na półmetek – oferta i cennik

Profesjonalne zdjęcia z półmetka – jako fotograf na półmetek takie właśnie oferuję. Na tej stronie znajduje się moja oferta i cennik. Wiem jak ważne jest profesjonalne uwiecznienie imprezy okolicznościowej, balu, półmetka i połowinek. To wieczór wielu wyjątkowych chwil, które powinny zostać zapisane na zdjęciach.

Moja oferta fotograficzna obejmuje zarówno te małe imprezy (na 50-100 osób), średnie oraz te największe (na 300-500 uczestników). Jako doświadczony fotograf oferuję profesjonalny reportaż zrealizowany przez 1-3 fotografów w zależności od wielkości balu, ilości sal.

fotograf na półmetek, fotografia półmetkowa

Ile kosztuje fotograf na półmetek?

Ile dokładnie kosztuje fotograf na półmetek? Cena usługi uzależniona jest przede wszystkim od wielkości półmetka, czyli od ilości uczestników. Proszę o przesłanie zapytania – do każdego waszego pytania będę się w stanie odnieść w ciągu 24 godzin. Szczegółową ofertę i cennik prześlę w wiadomości mailowej.

W skupieniu czekając na półmetek wybierzcie fotografa, który dostarczy Wam gotowe fotografie w mgnieniu oka. Wiem jak ważną rolę pełni czas. Średni czas oczekiwania nie przekracza 2-3 tygodni.

Zdjęcia trafią do Was w pełnej rozdzielczości, w formie linku do galerii online.

FOTOGRAF NA PÓŁMETEK – OFERTA I CENNIK

Nazwa pakietuPakiet IPakiet IIPakiet III
Cena pakietu (brutto)od 3000 złod 3500 złod 4500 zł
Galeria on-line
Wszystkie wykonane fotografie
Czas oczekiwania na gotowe zdj.20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Ilość fotografów11-22-3
Ilość zdjęć obrobionych400-600500-750600-1500
Zdjęcia na ściance (na życzenie)
Czas dostępności fotografado 01:00do 02:00do 02:00
Dodatkowe godziny (płatne)
Zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na półmetek, fotografia półmetkowa
Fotograf na półmetek wykona dla Was zdjęcia grupowe i na ściance.

Fotografowanie półmetka

Fotografowanie półmetka to dla mnie za każdym razem ogromna przyjemność. Podczas zabawy tanecznej, przy stołach, podczas oficjalnego rozpoczęcia lub na ściance – w tych momentach wykonam dla Was zdjęcia pokazując wyjątkowe momenty, ciekawe momenty. Mogę powiedzieć, że lubię pracować szybko.

Na przykładowych realizacjach możecie zobaczyć co lubię w fotografii półmetkowej. Zależy mi, aby efekt w postaci gotowych zdjęć był naprawdę zaskakujący. Najlepsze zdjęcia to takie, których nikt się nie spodziewa! :)

Zdjęcia na półmetku, zdjęcia z półmetka

Mogę dla Was wykonać na półmetku dowolne zdjęcia grupowe. Zdjęcia z półmetka to m.in. zdjęcie całej grupy, zdjęcia klasowe, fotografowanie grup przyjaciół lub znajomych. Fotograficzne udokumentowanie takiej uroczystości to pamiątka na długie lata.

Podczas reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć. Oprócz galerii on-line, zabezpieczonej hasłem (obrobione zdjęcia), trafią do Was wszystkie fotografie, które wykonam (w formie nieobrobionej).

Otrzymacie wspaniałą pamiątkę z tego radosnego dnia. Dodatkowo, możecie zamówić odbitki lub fotoksiążki. Ilość zdjęć zależna jest przede wszystkim od ilości uczestników – nie jest zwykle mniejsza, niż 500 fotografii. Przy największych imprezach ilość gotowych zdjęć może wynieść 750-1500 fotografii. Jestem fotografem, który pracuje dynamicznie i bardzo aktywnie :)

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I CENNIK

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na półmetek

Fotograf na połowinki, Fotograf półmetek

Jeśli zależy Wam, aby mieć piękną pamiątkę, sprawdźcie, czy mam wolne terminy. Miejsca zlecenia nie mają znaczenia – pracuję w całej Polsce. Jako fotograf na połowinki (również jako fotograf półmetek) z przyjemnością odwiedzę takie miasta jak m.in. Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań lub Łódź.

fotograf na półmetek
Nie ma fotografii półmetkowej bez zdjęć przy stołach!

Fotograf na półmetek Wrocław, Warszawa, Kraków, Łódź i Poznań

Na fotografiach lubię pokazywać radość i prawdziwe emocje. Jako fotograf na półmetek chętnie odwiedzam Poznań, Łódź, Wrocław, Kraków, Warszawa – te miasta goszczą mnie najczęściej.

Fotografuję sam lub we współpracy z innymi fotografami – w zależności od wielkości półmetka. Wykonam dla Was zdjęcia w parach. Takie ujęcia również są wspaniałą pamiątką. Możecie je wykorzystać np. na instagram.

fotograf na półmetek

Fotografia półmetkowa Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Lublin

Fotografia półmetkowa to również m.in. takie miasta, jak Szczecin, Bydgoszcz, Gdańsk, Toruń i Lublin. Do fotografowania w tych miastach nikt nie musi mnie namawiać! Wierzę, że będziecie polecali moje usługi kolejnym rocznikom. Jeśli macie choćby małe obawy lub pytania – zapraszam do kontaktu. Do każdego Waszego pytania będę w stanie dokładnie ustosunkować się w ciągu 24 godzin od przesłania zapytania. Preferuję kontakt e mailowy (gromolak@gmail.com).

Obrobione zdjęcia w pełnej rozdzielczości otrzymacie w formie linku do galerii on-line zabezpieczonej hasłem.

Zdjęcia z półmetka Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa i Radom

Zdjęcia z półmetka to także takie miasta, jak m.in. Katowice, Gdynia, Radom, Białystok i Częstochowa. Miejsce zlecenia nie jest dla mnie szczególnie istotne – pracuję na terenie całej Polski. Jestem mobilnym fotografem. Fotografuję wszędzie tam, gdzie potrzebna jest profesjonalna fotografia półmetkowa i zdjęcia z zabawy tanecznej.

Mogę także dla Was wykonać zdjęcia w plenerze lub w studio. Profesjonalizm, terminowość i fachowość – tym się kieruję, oferując dla Was najwyższą jakość świadczonych usług.

fotograf na półmetek

Fotograf na półmetek Gliwice, Sosnowiec, Śląsk, Rzeszów

Jako fotograf na półmetek chętnie odwiedzę Śląsk, Gliwice i Sosnowiec. Fotografia podczas zabawy na półmetku to dla mnie ogromne przeżycie i radość – chętnie uczestniczę w tych imprezach towarzysząc młodym ludziom na progu dorosłości. Chętnie odwiedzę również Rzeszów, Sanok, Lublin i Przemyśl – jeśli to tutaj odbywa się Wasz wymarzony bal.

fotograf na półmetek

Zdjęcia grupowe i klasowe, fotografie na ściance, przy stołach i podczas tańca

Jakie fotografie dla Was wykonam na półmetku?

  • zdjęcia grupowe, klasowe, w dowolnych konfiguracjach
  • fotografie na ściance półmetkowej (lub na białym, szarym tle)
  • zdjęcia przy stołach
  • fotografie podczas tańca, zabawy tanecznej

Fotograf na półmetek – Łukasz Gromolak. Zapraszam do rezerwowania terminów na profesjonalne zdjęcia półmetkowe.

fotograf na półmetek
Tak wygląda zadowolony fotograf na półmetek podczas pracy na evencie.

Na reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć – fotograf na polmetek

Dokładnie tak! Na reportażu (jako profesjonalny fotograf na polmetek, pracujący na terenie całej Polski) wykonuję dla Was dosłownie kilka tysięcy zdjęć. Przy największych półmetkach ilość zdjęć może wynieść nawet 5000-6000 fotografii.

Spośród tych zdjęć wybieram te najlepsze, które trafią do obróbki i je otrzymacie w formie galerii on-line.

fotograf na półmetek

Fotografia studniówkowa – co lubię w fotografii studniówkowej?

Studniówkowy nastrój, zdjęcia na studniówce – to uwielbiam! Fotografia studniówkowa to moment wspaniałej zabawy. Każda studniówka to wyjątkowe wydarzenie, które – oprócz półmetków – równie często i chętnie współtworzę. Co najbardziej lubię w fotografii studniówkowej? Zdjęcia w parach, fotografie w miejscu poloneza, dynamiczny reportaż na studniówce – wiele niepozowanych zdjęć, które pokazują ciekawe momenty. Podczas studniówki większość czasu spędzam na fotografowaniu na parkiecie. Na studniówkę fotograf – to ja! Fotografowanie studniówki możliwe jest w dowolnym miejscu w Polsce. Podejmuję się fotografowania nawet tych największych studniówek – na 300, 400 i 500 (lub więcej!) uczestników balu maturalnego. Na studniówę fotograf – Łukasz Gromolak.

fotograf na półmetek

Fotograf na bal magistra, zdjęcia z balu inżyniera – zdjęcia na evencie, fotografowanie eventu

Jeśli organizujecie bal magistra i potrzebny Wam jest fotograf, który towarzyszyć Wam będzie podczas imprezy z okazji ukończenia studiów – jestem do dyspozycji. Chętnie także wykonam zdjęcia na balu inżyniera. Uwielbiam takie zdjęcia na evencie – fotografowanie eventu to za każdym razem super wydarzenie! Jeśli fotografowanie balu magisterskiego jest tym, czego szukacie – zapraszam do kontaktu. Jeśli chcecie, abym pojawił się na Waszej imprezie jako fotograf na bal inżyniera – zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących terminów. W jakich miastach może zostać sfotografowany bal magistra lub bal inżyniera? Wrocław, Kraków, Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Sosnowiec, Częstochowa, Gliwice, Gdańsk, Białystok, Rzeszów, Przemyśl – to przykładowe miasta, w których często bywam fotografując bale (magisterskie, inżynierskie), studniówki, półmetki. Fotografia eventowa (zdjęcia z eventów) w moim wykonaniu, to terminowość, pomysłowość i super współpraca na każdym etapie realizacji usługi. Do usłyszenia!

Fotograf na bal inżyniera – Łukasz Gromolak, profesjonalny reportaż fotograficzny z balu magistra – zarezerwuj usługi fotograficzne.

fotograf na bal magistra i bal inżyniera

Fotograf na bal absolwenta, bal doktorski

Jeśli fotograf na bal absolwenta to fraza, którą właśnie wpisaliście w wyszukiwarkę, to doskonale trafiliście! Z przyjemnością sfotografuję bal absolwenta (lub bal doktorski, bal doktoranta) na terenie całej Polski. Gdzie mogę się pojawić w Polsce jako fotograf na bal doktorski, fotograf na bal doktoranta lub fotograf na bal absolwenta? Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Sosnowiec i Gliwice, Białystok. Jeśli w tych lokalizacjach (lub innych, na terenie całej Polski) odbywa się Wasza uroczystość – zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwowania terminów na profesjonalne zdjęcia z balu absolwenta i wyjątkowy reportaż fotograficzny z balu doktorskiego lub balu doktoranckiego.

fotograf na bal absolwenta i bal doktorski

Fotograf na półmetek – kontakt

Poniżej znajdziecie kontakt do mnie. Fotograf na półmetek – Łukasz Gromolak. Wykonam dla Was dowolne zdjęcia grupowe, profesjonalne zdjęcia z tańca, fotografie przy stołach, na ściance. W zdjęciach z reportażu nie zabraknie fotografii z oficjalnego rozpoczęcia półmetka lub połowinek.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com


Jak jeszcze możesz mnie znaleźć w internecie? (to także inne miejsca, w których fotografuję półmetki, studniówki, bale maturalne, bal magistra, bal inżynierski, bal doktorski lub doktorancki)