SESJA BIZNESOWA WROCŁAW – PROFESJONALNE SESJE BIZNESOWE I WIZERUNKOWE

Jak cię widzą, tak cię piszą. Kreowanie wizerunku jest dziś jednym z kluczowych działań w biznesie, ponieważ pozwala budować relacje z klientami. Nasza osobowość również sprzedaje to, co mamy do zaoferowania, a wygląd, postawa ciała itp. w pewnym stopniu wyrażają to, kim jesteśmy. Wykonuję profesjonalne sesje biznesowe i wizerunkowe – jeśli temat, jakim jest Sesja Biznesowa Wrocław jest Ci bliski – skontaktuj się ze mną. :)

sesja biznesowa Wrocław
Sesja biznesowa Wrocław – zdjęcie makijażystki podczas pracy

W fotografii biznesowej, mimo oczywistych ograniczeń czasowych, skupiam się na konkretnych osobach przedstawianych na tle firmy. Po sesji dostarczam klientom profesjonalne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, które można wykorzystać w dowolny sposób: na stronie internetowej, w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, LinkedIn) oraz wszelkich mediach, materiałach reklamowych itp. Sesja biznesowa, której wykonanie mi zlecisz, może odbyć się w różnych miastach, jak np. Wrocław i okoliczne miejscowości (Oleśnica, Wałbrzych, Świdnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Legnica itd.), ale również Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź itd. Profesjonalne sesje wizerunkowe realizuję w całej Polsce.

Sesje biznesowe w siedzibie klienta – zdjęcia wizerunkowe dla Twojej firmy

Fotografia korporacyjna rozwija się dziś bardzo szybko – tak jak rozwijają się korporacje. Sesje portretowe wykonywane w studio nie są jedyną opcją realizacji zdjęć. Coraz częściej wykonuję takie sesje w plenerze czy w siedzibach firm. Sesje biznesowe w siedzibie klienta to świetny pomysł! Zdjęcia wizerunkowe dla Twojej firmy to inwestycja i w siebie i w możliwość pozyskania nowych, kolejnych klientów!

sesja biznesowa Wrocław
Portrety pracowników – zdjęcia na szarym tle, wykonane z użyciem mobilnego studia fotograficznego we Wrocławiu

Już dziś zamów zdjęcia wizerunkowe dla Twojej firmy – skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego i napisz, czego potrzebujesz.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Jak zorganizować sesję zdjęciową? Najważniejsze to zapewnić wnętrze dostosowane do sesji zdjęciowej. Lampy, tło, odpowiednia ilość przestrzeni – jeśli klient zapewnia odpowiednio duże pomieszczenie, jestem w stanie od podstaw zbudować studio w siedzibie klienta w ciągu kilku godzin. W trakcie sesji biznesowej klient na bieżąco ma dostęp do efektów. Po realizacji otrzymujesz zdjęcia do wyboru. Wskazane przez Ciebie fotografie poddaję profesjonalnej obróbce graficznej.

Poradnik – jak przygotować się do sesji wizerunkowej?

Efekty, jakie przynoszą sesje wizerunkowe, zależą nie tylko od umiejętności i przygotowania fotografa. Niezmiernie ważny jest profesjonalny wizerunek. Jak przygotować się do sesji wizerunkowej? Oto krótki poradnik Twój strój, fryzura, makijaż i postawa muszą nieść ze sobą odpowiedni przekaz i być spójne z Twoim zawodem, polityką wizerunkową firmy itd. Przed sesją dobrze jest także uzbroić się w odpowiednie, pozytywne i entuzjastyczne nastawienie.

W czasie pracy z klientem staram się budować atmosferę, w której wyczuwa się nie tylko profesjonalizm, ale również wzajemną życzliwość. Wszystko to podlewam odrobiną poczucia humoru. Dobry żart skutecznie neutralizuje stres. ;)

sesja biznesowa Wrocław

SESJA ZDJĘCIOWA WROCŁAW

Gdzie może odbyć się Twoja biznesowa sesja zdjęciowa? Wrocław to doskonałe miejsce! Sesja biznesowa może zostać zrealizowana w siedzibie Twojej firmy, w studio lub w plenerze. Plener może okazać się idealnym tłem dla przedsięwzięcia, jakim jest sesja portretowa. Jeśli interesuje Cię taka sesja, zadzwoń do mnie! :)

Fotografia biznesowa i korporacyjna – Wrocław, Poznań, Warszawa

Choć najczęściej terenem mojego działania jest Wrocław i okolice, chętnie spotkam się z Tobą w innym mieście, jak np. Poznań czy Warszawa. Fotografia biznesowa i korporacyjna najlepiej rozwija się w największych ośrodkach miejskich.

sesja biznesowa Wrocław - sesja korporacyjna
Portrety wykonane podczas szkolenia

ZDJĘCIA DLA BIZNESU

Czego możesz spodziewać się po swojej sesji biznesowej? Z pewnością zadowalających efektów! Przed podjęciem współpracy ustalimy szczegóły sesji (zdjęcia dla biznesu). Porozmawiamy nie tylko o Twoich oczekiwaniach, ale także o tym, jak mogą wyglądać zdjęcia. Ustalimy ich charakter, omówimy kwestie oświetlenia, ustalimy zasady dotyczące publikacji zdjęć w internecie (chodzi w tym przypadku o możliwość wykorzystania zdjęć przeze mnie w celach reklamowych itp.). Zdjęcia dla biznesu – sprawdź, co mam do zaoferowania jako doświadczony fotograf.

sesja biznesowa Wrocław
Zdjęcie przedstawiające uroczyste i oficjalne otwarcie fabryki na bielanach wrocławskich

FOTOGRAFIA W BIZNESIE

Sesja biznesowa lub sesja korporacyjna to świetna opcja, jeśli chcesz kreować swój wizerunek według konkretnego planu. Jasne, profesjonalnie obrobione zdjęcia posiadające niepowtarzalny charakter. Ważne, abyś na takich fotografiach był sobą w wydaniu profesjonalnym. Fotografia w biznesie odgrywa dziś ważną rolę. Jeśli interesuje Cię profesjonalna fotografia dla biznesu – napisz wiadomość!


ZDJĘCIA BIZNESOWE WROCŁAW

Czego możesz spodziewać się po sesji? Przede wszystkim fachowych zdjęć, które później opublikujesz w internecie lub materiałach wewnętrznych. W mojej ofercie znajdziesz nie tylko portret, ale także zdjęcia grupowe, eventowe itd. – w zależności od tego, czego oczekujesz od sesji biznesowej. Zdjęcia biznesowe Wrocław – tym właśnie, między innymi, się zajmuję :) Sesja biznesowa to coś, na czym Ci zależy? Zadzwoń już dziś, aby ustalić termin! Spotkajmy się na żywo, jeśli bywasz w mieście Wrocław.

Fotografia biznesowa a fotografia wizerunkowa – różnica

Kiedy słyszysz „fotografia wizerunkowa” zwykle myślisz „portret”. Fotografia biznesowa to znacznie szerszy zbiór składających się z rodzajów sesji do wyboru. W tym „worku” znajdziesz sesje biznesowe, ale również zdjęcia z eventów, takich jak konferencje, wielkie otwarcia, jubileusze, imprezy integracyjne itd.

Zobacz, gdzie fotografuję:

Fotografia wizerunkowa Wrocław – jak kreować swój wizerunek?

Odpowiedź na pytanie, jak kreować wizerunek (swój lub firmy) nie jest jednoznaczna i krótka. Wizerunek to nie tylko wygląd, ale i sposób bycia, informacje, jakie przekazujemy na swój temat, a także polityka firmowa. Fotografia wizerunkowa pomaga w kreowaniu spójnej opowieści na temat własnej działalności zawodowej. Niezależnie od tego, czy miejscem Twojej aktywności jest Wrocław, czy inna miejscowość, wizerunek to podstawa udanej sesji.

sesja biznesowa Wrocław
Zdjęcie grupowe ekipy szkoleniowej

Jak wygląda sesja wizerunkowa?

O tym, jak wygląda sesja wizerunkowa w dużej mierze decyduje miejsce. Inaczej odbywa się to w studiu, inaczej w restauracji czy plenerze. Kiedy nadchodzi ustalony przez nas termin, spotykamy się w celu wykonania wymarzonych zdjęć.

Zamów sesję wizerunkową już dziś! Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu.

Po wyborze konkretnych zdjęć i konsultacji z Klientem publikuję zdjęcia wizerunkowe w swoich social mediach, jak np. Instagram. Ty możesz wrzucić je także na Linkedin lub gdziekolwiek indziej.

Dla kogo fotografia wizerunkowa?

Fotografia wizerunkowa odgrywa ważną rolę w życiu zawodowym i… prywatnym. Dla kogo wykonuję zdjęcia wizerunkowe? Przede wszystkim dla firm, ale również dla osób, które rozpoczynają/rozwijają własną działalność lub po prostu chcą dzielić się swoimi pasjami z innymi ludźmi.

Sesja biznesowa – jak się do niej przygotować?

Jak się do niej przygotować? Sesja biznesowa rządzi się określonymi prawami. Przygotowanie zależy od tego, jakie efekty chcesz uzyskać. W tym przypadku liczy się dialog. Porozmawiajmy przed terminem sesji i ustalmy konkrety!

sesja biznesowa Wrocław - sesja wizerunkowa

FOTOGRAFIA REKLAMOWA WROCŁAW

Wrocław – działasz na jego terenie i interesuje Cię fotografia reklamowa? Przejrzyj moje portfolio! Zobacz, jakimi obszarami fotografii zajmuję się w zakresie fotografii reklamowej we Wrocławiu:

  • zdjęcia z eventu, konferencji lub szkolenia we Wrocławiu
  • zdjęcia ze spotkania, balu, koncertu, wydarzenia kulturalnego we Wrocławiu
  • fotografie z wyjazdu integracyjnego, meet-upu, otwarcia siedziby firmy itp. w mieście Wrocław
  • bal noworoczny, spotkanie świąteczne lub wigilijne na Dolnym Śląsku
  • inne, dowolne wydarzenie, z którego potrzebujesz bardzo dobrych zdjęć dla własnej promocji i reklamy.

Wykonuję także zdjęcia z zakresu fotografii kulinarnej, wnętrz i nieruchomości.

FOTOGRAFIA EVENTOWA WROCŁAW

Organizujesz wydarzenie biznesowe w mieście Wrocław? Chętnie zaprezentuję Ci, jak wygląda fotografia eventowa w moim wydaniu! Jeśli organizujesz koncert, spotkanie, meet-up, event, konferencję, szkolenie, bal, christmas party, sylwestra, spotkanie wigilijne, wyjazd integracyjny, uroczyste otwarcie siedziby firmy – jestem do Twojej dyspozycji. W przypadku większych realizacji mogę zrealizować zdjęcia razem z drugim fotografem. Możemy także pracować w większej grupie usługodawców, jeśli wymaga tego charakter usługi.

sesja biznesowa i eventowa Wrocław
Sylwester w Dolnośląskim Centrum FIlmowym 2023/2024 – kolaż zdjęć z sylwestra we wrocławskim kinie

Zdjęcia biznesowe Wrocław cena

Jeśli interesują Was zdjęcia biznesowe w mieście Wrocław – doskonale trafiliście. Cena usługi uzależniona jest od wielu czynników: miejsce realizacji sesji, ilość uczestników, obecność makijażysty lub stylisty fryzur, ilości dni zdjęciowych, ilości godzin przeznaczonych na fotografowanie, ilości zdjęć, które zostaną poddane obróbce lub retuszowi.

Jeśli na potrzeby sesji ma zostać wynajęte studio fotograficzne – zostanie to uwzględnione w cenie sesji zdjęciowej.

Zdjęcia biznesowe Wrocław

Sesja zdjęciowa Wrocław cena

Każda sesja zdjęciowa wyceniana jest przeze mnie indywidualnie. Ile dokładnie kosztuje sesja zdjęciowa? Cena usługi w mieście Wrocław zależy od charakteru sesji, od ilości uczestników wydarzenia, od tego, czy zdjęcia odbywają się w plenerze lub w wynajętym studio. Na koszt realizacji usługi ma także wpływ ilość zdjęć, które trafią do obróbki i retuszu. Zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących realizacji sesji wraz ze szczegółami i choćby orientacyjnym planem na sesję – dzięki takim informacjom będę w stanie przesłać dokładną wycenę realizacji sesji zdjęciowej we Wrocławiu.

Sesja zdjęciowa Wrocław

Profesjonalne sesje zdjęciowe Wrocław

Profesjonalne sesje zdjęciowe w mieście Wrocław, to zdjęcia w studio, w plenerze lub w innej przestrzeni (np. Wasze biuro, siedziba Waszej firmy, wynajęty hotel, apartament itp.). Sesja fotograficzna może zostać wykonana w dowolnym miejscu. Posiadam mobilne studio fotograficzne, kompletne, które mogę w kilka godzin rozłożyć w siedzibie Waszej firmy. Miejsce sesji ustalamy na pierwszym spotkaniu, na którym ustalane są i warunki współpracy i Wasze oczekiwania odnośnie profesjonalnej sesji fotograficznej.

Profesjonalne sesje zdjęciowe we Wrocławiu

Zdjęcia biznesowe Warszawa cena

Jeśli interesują Was sesje zdjęciowe w mieście Warszawa – proszę o przesyłanie możliwie dokładnych zapytań na adres mailowy gromolak@gmail.com . Cena usługi zostanie określona po dokonaniu szczegółowej wyceny. Warto zainwestować w profesjonalne zdjęcia biznesowe – to jest pierwsza rzecz, jaką potencjalny Klient zobaczy na Waszej stronie. W pierwszym kontakcie należy wzbudzić zaufanie, aby zainteresować Klienta nie tylko sprzedawanym produktem lub usługą, ale także własną osobą. Zdjęcia biznesowe Warszawa – jeśli tego poszukujecie, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Fotografia eventowa – nie tylko Wrocław! Warszawa – zdjęcia reklamowe w Warszawie

Szukasz profesjonalisty, który zrealizuje zdjęcia reklamowe w Warszawie? Nie tylko Wrocław jest miejscem mojej pracy. Skontaktuj się ze mną. Realizuję się w obszarze, jakim jest fotografia eventowa, także w mieście Warszawa. Zobacz, jakie zdjęcia mogę dla Ciebie wykonać:

  • event, szkolenie lub konferencja w Warszawie – zdjęcia wizerunkowe lub firmowe
  • spotkanie, koncert, bal w mieście Warszawa – zdjęcia reklamowe
  • wyjazd integracyjny, otwarcie siedziby firmy, meet-up w Warszawie – fotografia eventowa
  • bal sylwestrowy, christmas party, wigilia w w msc. Warszawa – zdjęcia z eventu
  • każde inne wydarzenie firmowe, na którym potrzebny jest fotograf :) – zdjęcia biznesowe

Zdjęcia z eventu firmowego mogą zostać przeze mnie wykonane w 100% jako tzw. materiały wewnętrzne – bez publikacji zdjęć w internecie – z zachowaniem zasad prywatności i poufności.

fotografia eventowa Warszawa
sesja biznesowa Wrocław i Warszawa - zdjęcia z eventu

Ile kosztuje sesja biznesowa Wrocław? Oferta i cennik

Sesja zdjęciowa w studio we WrocławiuSesja zdjęciowa w siedzibie firmy – WrocławSesja zdjęciowa w plenerze we Wrocławiu
Zdjęcia dla 1 osoby (np. sesja wizerunkowa)
od 700 PLN
Sesja dla 1 osoby we Wrocławiu
od 700 PLN
Sesja biznesowa, portretowa, wizerunkowa
od 700 PLN
Zdjęcia dla pracowników firmy (1 dzień zdjęciowy, większa grupa osób) – Wrocław
od 1000 PLN
Sesja dla większej grupy osób (opłata za 1 dzień zdjęciowy + opłata za każdą z osób)
zapytaj o ofertę
Sesja portretowa / wizerunkowa / biznesowa z udziałem makijażystki – Wrocław
od 1000 PLN
Sesja z udziałem makijażystki
indywidualna wycena
W ramach sesji mogą zostać dodatkowo wykonane zdjęcia architektury budynku, wnętrz, elementów wyposażenia firmy – towarów, produktów itp.
indywidualna wycena
Sesja zdjęciowa za granicą
zapytaj o ofertę
Zapytaj o szczegółową wycenę – zadzwoń +48 607265770Zapytaj o szczegółową wycenę – zadzwoń +48 607265770Zapytaj o szczegółową wycenę – zadzwoń +48 607265770
Oferta i cennik sesji biznesowych we Wrocławiu