Fotograf chrzest Poznań

Cześć! Mam na imię Łukasz i jestem fotografem. Jeśli potrzebny Ci fotograf na chrzest Poznań – oto jestem! Choć w moim zawodowym – fotograficznym życiu zajmuję się głównie fotografią ślubną i rodzinną, to chrzest święty dziecka jest jedną z rzeczy, którą fotografuję i często i chętnie. Sam mam dwójkę malutkich dzieci, które mają bardzo fajne zdjęcia z chrztu – wiem, że to wspaniała pamiątka i dla dzieci i dla rodziny (chrzestnych, dziadków itp.) na której nie można oszczędzać :)

Jako fotograf na chrzest Poznań wiem też, że fotografia chrztu wymaga dyskrecji i posiadania odpowiednich uprawnień – jestem dyskretny, cichy, fotografuję nowoczesnymi bezlusterkowcami, które praktycznie nie wydają dźwięków i posiadam uprawnienia wydane przez Kurię Biskupią (Wrocławską) – bezterminowe, które pozwalają mi fotografować swobodnie na terenie wszystkich kościołów Rzymskokatolickich na terenie całej Polski.

Choć nie jestem z bezpośrednio Poznania, to mój dojazd do Poznania nie jest dodatkowo płatny. Z przyjemnością fotografuję chrzty na terenie praktycznie całej zachodniej, środkowej i południowej Polski. Zadzwoń do mnie i zarezerwuj termin! :)

Fotograf chrzest Poznań

Fotograf chrzest Poznań – obejrzyj portfolio

Poniżej znajdziesz moje portfolio fotografii chrztu. Obejrzyj zdjęcia, które oddają prawdziwe emocje i sprawdź, czy chciałabyś/chciałbyś mieć takie zdjęcia dla Waszego dziecka. Jako fotograf na chrzest Poznań z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia w domu – z przygotowań do chrztu, zdjęcia w kościele oraz na chrzcinach – w domu lub w restauracji.

Po chrzcie zawsze proponuję wykonanie zdjęcia grupowego w kościele, z księdzem. Jeśli pozwalają na to warunki oświetleniowe i czas (jeśli nie ma np. Mszy Świętej zaraz po Twojej uroczystości), to w kościele możemy również wykonać zdjęcia grupowe i indywidualne (z rodzicami, dziadkami, chrzestnymi, rodzeństwem itp.).

Zdjęcia grupowe i rodzinne mogą także zostać wykonane pod kościołem, na dworze, np. na schodach. Jeśli będę Ci towarzyszyć jako fotograf Poznań na chrzcinach Twojego dziecka to jest to również dobry moment na wykonanie tego rodzaju zdjęć.

Fotografia chrztu to także wspaniałe albumy (o tym na dole niniejszego artykułu) – warto zadbać o wyjątkową o oprawę zdjęć z chrztu w Poznaniu.

Fotograf chrzest Poznań – oferta, pakiety i cennik

Poniżej znajduje się moja oferta, pakiety i cennik. Usługę fotograficzną, jaką jest Fotograf na chrzest w mieście Poznań podzieliłem na 4 pakiety – mam nadzieję, że chętnie dopasujesz któryś z nich do tego, czego potrzebujesz.

Pragnę pokazać chrzest dziecka w wyjątkowy sposób. W pracy fotografa reportażysty cechuje mnie pełen profesjonalizm – do każdego chrztu podchodzę z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem sprzętowym. Nie straszny mi najmniejszy i najciemniejszy kościół!

Fotografia chrztu jest mi bliska. Reportaż w moim wykonaniu jest i różnorodny i dynamiczny – skupiam się nie tylko na dziecku, ale także na rodzicach, chrzestnych, dziadkach, rodzeństwu i na wszystkich zaproszonych gościach. Jeśli zależy Ci na pięknych zdjęciach – zadzwoń do mnie (+48 607 265 770).

Fotografia Chrztu Świętego (Poznań) – oferta i cennik

Zdjęcia na chrzcie – opis pakietuZakres usługi fotograficznejCena usługi
Pakiet nr 1 – Fotografia chrztuZdjęcia na chrzcie w kościele (Poznań)1500 PLN
Pakiet nr 2 – Fotografia chrztuZdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia przygotowań w domu (Poznań)2000 PLN
Pakiet nr 3 – Fotografia chrztuZdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach (Poznań)2000 PLN
Pakiet nr 4 – Fotografia chrztuZdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia przygotowań w domu + na chrzcinach (Poznań)2500 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam fakturę.

Zapytaj o dostępność terminu i zarezerwuj termin! – formularz kontaktowy

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf chrzest Poznań

Fotografia chrztu świętego w Poznaniu

Fotografia chrztu świętego to czasem nie lada wyzwanie! Ciemny kościół, obrzęd chrztu odbywający się w kaplicy, do której wejście nie jest takie oczywiste … W Poznaniu jest wiele kościołów, w których mogą odbyć się zdjęcia z chrztu świętego.

Bardzo różne sytuacje spotykają mnie podczas tego rodzaju uroczystości, przez całe życie! :) Wychodząc temu na przeciw staram się na każde zlecenie przyjechać z odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby nie martwić się o znalezienie właściwego kościoła czy miejsc parkingowych. Chętnie odwiedzam uroczystości chrzcin spędzając z rodziną 2-3 godziny – w tym czasie wykonuję np. zdjęcia z podania tortu, życzeń dla dziecka itp.

W jakich kościołach mogą zostać wykonanie zdjęcia w Poznaniu? Oto kilka przykładów:

 • Archikatedra Świętych Apostołów Piotra i Pawła (Katedra Poznańska)
 • Bazylika Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Bazylika Różańcowa)
 • Bazylika św. Stanisława Biskupa i Męczennika (Bazylika Poznańskiego Biskupa)
 • Kościół pw. św. Jana Chrzciciela (Kościół Dominikanów)
 • Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa (Kościół Jezuitów).

To nie są oczywiście jedyne miejsca, a tylko przykłady ciekawych architektonicznie kościołów – oraz tych największych i najczęściej wybieranych przez Rodziców na reportaż z chrztu dziecka.

Fotograf na chrzest Poznań – czy warto?

Czy warto zatrudnić fotografa na chrzest w Poznaniu? Oczywiście, że TAK! :) Jako fotograf z wieloletnim doświadczeniem w fotografowaniu chrztu, chrzcin, ślubów, święceń kapłańskich czy komunii świętych chciałbym powiedzieć, że to są wydarzenia, które zdarzają się jeden jedyny raz. Pamiątka z chrztu świętego w postaci wyjątkowych zdjęć to coś, czego nie można pominąć. Poznań to wyjątkowe miasto – bardzo chętnie do niego przyjeżdżam na wszelkiego rodzaju kościelne uroczystości. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z chrztu i chrzcin. Napisz do mnie wiadomość i zarezerwuj Termin na Twoje zdjęcia.

Co ode mnie otrzymasz?

 • galeria on-line – zdjęcia z Chrztu Świętego, w pełnej rozdzielczości (zabezpieczone hasłem) poddane obróbce graficznej i retuszowi
 • pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia – w pełnej rozdzielczości (pliki .jpg, w formie nieobrobionej, tzw. surowej)
 • slideshow – pokaz slajdów wraz z podkładem muzycznym
 • zdjęcia z chrztu w terminie do 1 m-ca od dnia uroczystości (to jest maksymalny termin, staram się dostarczać zdjęcia w maksymalnie 2-3 tygodnie)

Dodatkowo możesz zamówić:

 • fotoksiążki – 1 sztukę lub zestaw w promocyjnej cenie (np. 3 szt. w cenie 2) – sprawdź mój katalog z produktami
 • odbitki w drewnianym pudełku wraz z pendrive
 • wydruki wielkoformatowe (np. oprawione w drewnianą ramę)

Jak wygląda współpraca?

 1. Podpisujemy krótką umowę (zdalnie, on-line), uwzględniającą czas, miejsce, wybrany pakiet, orientacyjną ilość zdjęć dla wybranego pakietu i ilości zaproszonych gości, dane Zamawiającego, imię dziecka itp. (wzór umowy mogę przesłać do wglądu)
 2. Wystawiam fakturę z terminem płatności 3 dni robocze
 3. Po zrealizowanej usłudze możesz dodatkowo zamówić np. fotoksiążki, pudełko z odbitkami itp.
Fotografia chrztu Poznań

Zdjęcia z chrztu świętego – fotograf Poznań

Jeśli potrzebujesz zdjęcia z chrztu świętego, to bardzo dobrze trafiłaś/trafiłeś! Oto jestem po to, aby wykonać dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Zadzwoń do mnie lub wyślij e-mail. Fotografowanie chrztu i chrzcin to prawdziwa przyjemność. Jako fotograf Poznań zapraszam do rozmowy o Twoim reportażu.

Fotograf na chrzciny w Poznaniu – opinie Klientów

Przeczytaj na moim profilu google opinie Klientów o mojej pracy jako fotograf na chrzciny w Poznaniu. 100% pozytywnych ocen 5,0 świadczy o tym, że wszyscy moi Klienci są bardzo zadowoleni ze zdjęć, które otrzymali.

Przeczytaj opinie na Google Maps: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Fotografuję i ważne i spontaniczne chwile. Radosne podrzucanie dziecka wzruszenie chrzestnej nie umknie mojej uwadze. Jeśli chcesz mnie także zaprosić do fotografowania Twojego ślubu (często ślubu są połączone z chrzcinami) – jestem do Twojej dyspozycji. To wyjątkowy dzień, który powinien zostać uwieczniony na pięknych fotografiach. Trudny moment polewania główki czy namaszczenia czółka dziecka olejem z Krzyżma Świętego nie umkną mojej uwadze!

Jako fotograf na chrzest mogę odwiedzić również takie lokalizacje, jak np. Swarzędz, Luboń, Kostrzyn, Murowana Goślina, Puszczykowo, Stęszew, Buk, Dopiewo, Kórnik, Mosina, Kostrzyn, Środa Wielkopolska, Grodzisk Wielkopolski, Oborniki, Gniezno, Września. Fotografia chrztu w tych lokalizacjach nie stanowi dla mnie problemu.

Fotograf chrzest Poznań

Reportaże z chrzcin wraz z sesjami rodzinnymi

Reportaże z chrzcin dziecka mogą zostać połączone z sesjami rodzinnymi. Wraz z towarzyszeniem Rodzicom przy zdjęciach z chrztu mogę wykonać reportaż z domu – przygotowania to odpowiedni moment na zrobienie zdjęć detali, szatki, bucików, ubrania, świecy itp. Takie zdjęcia w postaci uroczych dodatków to nieodłączny element reportażu. Fotografowanie w domu to też możliwość oswojenia się zaproszonych gości z fotografem na chrzest z przepięknego miasta, jakim jest Poznań.

Fotograf chrzest Poznań

Ile kosztuje fotograf na chrzest w Poznaniu?

Jeśli zastanawiasz się ile dokładnie kosztuje fotograf (a w zasadzie, to jego usługa fotograficzna) na chrzest w Poznaniu (lub w innym miejscu), to na początku tej strony znajdziesz szczegółowy cennik i tabelkę – tam podzieliłem potrzebne informacje na pakiety, aby w czytelny sposób pokazać jakie usługi możesz zamówić. Reportaż może objąć przygotowania, sam chrzest i ew. chrzciny dziecka.

Jak wybrać fotografa na chrzest?

Zdjęcia z chrztu to nie przelewki! Do wyboru fotografa na chrzest dziecka trzeba podejść z uwagą i zaangażowaniem. Jak dokładnie wybrać fotografa na chrzest? Zapraszam do przeczytania kilku porad:

 • wybierz zdjęcia fotografa, które Ci się podobają
 • przeczytaj na stronie fotografa podstronę „O mnie” abyś wiedziała/wiedział kim on jest!
 • Zapytaj czy ma zgodę kurii na fotografowanie w kościołach – czy przeszedł odpowiedni kurs?
 • Obejrzyj pełne reportaże fotograficzne
 • Zapoznaj się z ofertą fotoksiążek i albumów

Więcej o mnie i o moim podejściu do fotografowania.

Obejrzyj także moje portfolio fotografii ślubnej!

Fotograf chrzest Poznań

Album fotograficzny z Chrztu Świętego – przepiękna pamiątka dla Waszego dziecka

Z okazji chrztu świętego możesz zamówić album fotograficzny. Chrzest Święty to wyjątkowa okazja – zdjęcia (oprawione w fotoksiążkę) to przepiękna pamiątka nie tylko dla Waszego dziecka ale i dla innych, zaproszonych gości. Fotografowanie i oglądanie zdjęć to pierwszy etap – drugim jest należyta oprawa.

Zobacz jakie możesz zamówić albumy fotograficzne:

 • album w oprawie drewnianej
 • album z eko-skóry
 • fotoksiążka w okładce z tkaniny introligatorskiej
 • fotoalbum ze skóry naturalnej

Dostępne formaty, to od 20×20 cm, przez 20×30 cm, do 25×38 cm. Szczegóły znajdziesz w katalogu.

Fotograf na chrzest Poznań – z uprawnieniami

Sesje z okazji chrztu Świętego wymagają prawdziwego przygotowania. Przeszedłem kurs w kurii Wrocławskiej i jako fotograf na chrzest w mieście Poznań wiem jak postępować w każdej sytuacji. Z uprawnieniami wiąże się wydanie legitymacji wraz ze zdjęciem – posiadam taki dokument.

Fotograf chrzest Poznań

Fotografowanie przygotowań do chrztu dziecka – czy warto?

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, które prezentuję na tej stronie – mam nadzieję, że fotografie odpowiedzą na to pytanie. Fotografowanie przygotowań do chrztu dziecka w domu to bardzo dobry moment na to, aby niemowlak oswoił się z obecnością fotografa. Czy warto? uważam, że tak – to wspaniała pamiątka na długie lata.

Fotograf chrzest Poznań

Fotografia Poznań – nie tylko Chrzest Święty

Jako fotograf w mieście Poznań – fotografuję nie tylko Chrzest Święty! Jeśli interesuje Cię fotografia rodzinna, ślubna, reportaż z okazji Komunii Świętej w Poznaniu lub planujesz święcenia kapłańskie lub prymicje – zadzwoń, a ja wykonam dla Ciebie najpiękniejsze zdjęcia. Jeśli interesuje Cię sesja ślubna lub narzeczeńska – również jestem do Twojej dyspozycji jako fotograf Poznań. Zapraszam do oglądania zdjęć!

Zobacz jakie usługi mogę dla Ciebie zrealizować: