FOTOGRAF WARSZAWA – ŁUKASZ GROMOLAK | fotografia portretowa, eventowa, biznesowa, wizerunkowa, ślubna, reklamowa, kulinarna

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak – fotograf Warszawa. Bliska jest mi fotografia portretowa (jedną z usług, jaką mogę dla Ciebie wykonać, jest sesja biznesowa lub wizerunkowa), fotografia eventowa (wykonuję zdjęcia na eventach firmowych, szkoleniach, wernisażach, spotkaniach itp.), typowo reklamowa (wykonuję zdjęcia nieruchomości i produktowe) i przede wszystkim fotografia ślubna, której poświęcam najwięcej czasu. Wykonuję reportaże fotograficzne nie tylko na terenie Warszawy, ale także całej Polski. Ze względu na dużą sympatię do kuchni włoskiej, rozpocząłem także swoją przygodę z fotografią kulinarną. Jeśli „fotografia kulinarna Warszawa” jest tym, czego poszukujesz – również zapraszam do kontaktu.

Dziedziny fotografii, z którymi mam najczęściej do czynienia:

 • fotografia portretowa Warszawa – zdjęcia pracowników i liderów firm, portret kobiecy i męski w studio lub w plenerze, sesje dla par, zdjęcia portretowe dla sportowców i artystów
 • fotografia reklamowa i zdjęcia z eventów w Warszawie – fotografowanie wydarzeń firmowych, konferencji, fotografia sportowa (sprzęt sportowy, aktywności fizyczne), zdjęcia podróżnicze (przedstawiające hotele, agencje podróży, miejsca turystyczne), fotografie nieruchomości, technologii, zdjęcia samochodów, fotografia mody, fotografia kulinarna (zdjęcia potraw, napojów i dań, które promuja kawiarnie lub restauracje)
 • fotografia ślubna – zdjęcia ze ślubów cywilnych, kościelnych i humanistycznych, fotografowanie przygotowań do ślubu, reportaż z wesela lub przyjęcia na terenie Polski lub za granicą
 • fotografia rodzinna i okazjonalna – zdjęcia z okazji chrztu, komunii świętej, urodzin, rocznicy, narodzin dziecka. Wykonuję nie tylko sesje pozowane (np. w studio lub parku), ale także lifestylowe w Twoim domu.
 • fotografia biznesowa Warszawa – sesja z klientami firmy, pokazująca interakcje między pracownikami, a klientami, zdjęcia wizerunkowe liderów firmy, fotografowanie produktów i usług świadczonych przez firmę, zdjęcia wnętrz biurowych, gabinetów, sal konferencyjnych
 • fotografia produktowa – zdjęcia na białym lub innym, naturalnym tle, sesje tematyczne (np. z okazji świąt lub pokazujące określony styl życia), sesje z zestawami produktów, fotografia mody na potrzeby stron www, folderów i katalogów
 • sesje zdjęciowe za granicą – nie tylko ślubne i narzeczeńskie, ale także portretowe, reklamowe, komercyjne.
 • zdjęcia dla firm i korporacji – portrety pracowników i zarządu, spotkania biznesowe, konferencje, uroczystości wręczenia nagród, zdjęcia wnętrz, fotografowanie procesu produkcyjnego, zdjęcia z kampanii społecznej lub charytatywnej
fotograf Warszawa

Zapraszam serdecznie do kontaktu (telefonicznego: +48 607 265 770 i mailowego: gromolak@gmail.com). Koniecznie zajrzyj do mojego portfolio, przeczytaj podstronę o mnie i o moim podejściu do fotografowania. Jeśli poszukujesz fotografa ślubnego – tutaj możesz zapoznać się z moją ofertą fotografii ślubnej.

Fotograf Warszawa – jakie usługi świadczy profesjonalny fotograf z Warszawy?

Jakie dokładnie usługi świadczy Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf z Warszawy? Jako fotograf Warszawa specjalizuję się m.in. w fotografii ślubnej, portretowej, biznesowej i eventowej. Wykonuję sesje i reportaże dla par w kraju i za granicą, zdjęcia portretowe, biznesowe i wizerunkowe dla pracowników i liderów firm, fotorelacje z eventów, spotkań biznesowych i konferencji. Jeśli profesjonalny fotograf eventowy to ktoś, kogo właśnie poszukujesz – zapraszam do kontaktu. Pokażę na moich fotografiach klimat wydarzenia, dopasowując się do szczegółowych wymagań Klienta. Profesjonalna obsługa każdego wydarzenia i dostarczenie wysokiej jakości zdjęć w krótkim terminie jest dla mnie priorytetem.

Sesja portretowa Warszawa

Wykonuję zdjęcia portretowe na terenie Warszawy w plenerze, studio fotograficznym, siedzibie Klienta lub innym miejscu, wynajętym na potrzeby zdjęć (lokal biurowy, usługowy, hotel, apartament itd.). Sesja portretowa Warszawa może obejmować portrety biznesowe, rodzinne, artystyczne, sportowców, pracowników lub prezesów firm, stylizowane. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej sesji biznesowej lub wizerunkowej na terenie Warszawy – zapraszam do kontaktu.

Fotografia eventowa Warszawa – zdjęcia z eventu firmowego, szkolenia i konferencji w Warszawie

Fotografia eventowa Warszawa – Łukasz Gromolak. Jako fotograf na eventy chętnie wykonam zdjęcia i reportaż ze szkolenia, spotkania biznesowego, eventu firmowego, targów, konferencji lub szkolenia w Warszawie. Posiadam duże doświadczenie w pracy fotografia eventowego – fotografowałem m.in. szkolenia dla pracowników, krajowe zjazdy i spotkania firmowe, koncerty, gale, spotkania prezentujące nowe leki i produkty, procesy produkcyjne sprzętów AGD, zwiedzanie fabryk dla gości itd. Fotografując eventy Warszawa skupiam się na tym, aby pokazać na zdjęciach eventowych charakter wydarzenia i atmosferę wydarzenia. Otrzymasz ode mnie najwyższej jakości zdjęcia eventowe, w pełnej rozdzielczości, które będziesz mógł wykorzystać do promocji swojej firmy i wydarzenia we wszystkich dostępnych kanałach komunikacji. Podejmuję się także realizacji zlecenia, na którym będzie 500-1000 osób. Współpracuję w takich sytuacjach z innymi, profesjonalnymi fotografami, kompleksowo dokumentując imprezy i wydarzenia w Warszawie i nie tylko.

Fotograf Warszawa - fotografia eventowa Warszawa
Zdjęcia z eventu firmowego w Warszawie są świetną pamiątką dla uczestników wydarzenia i pomagają w promocji organizatora – np. przy tworzeniu materiałów reklamowych.

Fotografia kulinarna Warszawa – profesjonalne zdjęcia jedzenia

W swojej pracy mam często również do czynienia z fotografią kulinarną (nie tylko kuchnia włoska! ;). Mogę wykonać dla Ciebie nie tylko profesjonalne zdjęcia jedzenia, ale także (przy okazji) zdjęcia lokalu w środku i z zewnątrz oraz portrety pracowników pracujących w Twojej restauracji. Fotografia kulinarna Warszawa – wykonam dla Ciebie wysokiej jakości zdjęcia jedzenia w profesjonalnej stylizacji tak, aby mogły trafić na stronę www, do menu lub na social media. Posiadam profesjonalny sprzęt studyjny (i niezbędne akcesoria), który doskonale sprawdza się w fotografii kulinarnej. Odświeżenie zdjęć kulinarnych na stronę internetową lub do menu to świetny pomysł! Takie fotografie mogą zostać wykonane nie tylko w Warszawie, ale także w całej Polsce.

Fotografia reklamowa Warszawa – zdjęcia dla firm

Jako fotograf eventowy i fotograf reklamowy Warszawa mogę wykonać zdjęcia dla firm – imprezy firmowe, konferencje, spotkania biznesowe, eventy firmowe. Fotoreportaże mogą przedstawiać otwarcie nowej fabryki lub siedziby firmy, wyjazd firmowy na weekend, proces produkcyjny, meetup lub inne wydarzenie, w którym Twoja firma bierze udział lub które organizuje. Fotografia reklamowa Warszawa to także zdjęcia portretowe, biznesowe i wizerunkowe dla pracowników, dyrektorów, prezesów i członków zarządów firm i spółek krajowych i zagranicznych.

Fotografia eventowa Warszawa – w pracy fotografa eventowego cenię sobie możliwość poznawania nowych ludzi i miejsc oraz firm, które osiągają sukcesy. Fotografia eventowa to inspirujące doświadczenie, w którym często i chętnie uczestniczę. Z fotografią eventową jestem związany już od ponad 10 lat. Jeśli zatem szukasz fotografa eventowego z Warszawy, który sfotografuje Twoje firmowe wydarzenie w sposób profesjonalny i pokaże na zdjęciach wszystkie najważniejsze momenty i emocje – zapraszam do kontaktu

Zdjęcia eventowe Warszawa mogą zostać dostarczone już kolejnego dnia po wydarzeniu. Jeśli macie takie życzenie, to zdjęcia mogą także być obrabiane i dosyłane w czasie rzeczywistym (tak, aby np. po zakończeniu wykładu lub konferencji wyświetlały się zdjęcia prowadzącego na ekranie). W takiej sytuacji fotograf eventowy Warszawa pracuje z drugim fotografem, który obrabia na komputerze zdjęcia i przesyła je do Waszej firmy. Posiadam duże doświadczenie w fotografii eventowej, cechuje mnie także indywidualne podejście do każdego wydarzenia. Zależy mi, aby uczestnicy eventu czuli się przy mnie swobodnie i abym pozostawał niezauważony, wykonując fotoreportaż podczas imprezy, targów lub innego zlecenia.

Fotograf Warszawa - fotografia reklamowa Warszawa

Mobilne studnio fotograficzne Warszawa – zdjęcia reklamowe w siedzibie Twojej firmy

Posiadam kompletne, mobilne studio fotograficzne (tła, lampy, niezbędne akcesoria), które umożliwia mi wykonywanie profesjonalny zdjęć studyjnych w siedzibie Twojej firmy. Zdjęcia reklamowe mogą przedstawiać produkty lub pracowników. Mogę wykonać dla Ciebie profesjonalne portrety biznesowe i wizerunkowe pojedynczych osób lub grupy osób. Kreatywne podejście do fotografowania to gwarancja udanych, ciekawych i różnorodnych kadrów.

Fotograf Warszawa - mobilne studio fotograficzne Warszawa

Sesja biznesowa i wizerunkowa Warszawa

Sesja wizerunkowa Warszawa może powstać w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych zdjęciach z lokalizacji, w której na co dzień pracujesz (i przyjmujesz Klientów), to chętnie przyjadę do Twojego gabinetu lub biura z profesjonalnym sprzętem studyjnym, aby wykonać dla Ciebie sesję wizerunkową, która będzie służyć Ci w reklamie i promocji przez wiele lat. Mogę zapewnić obecność makijażystki (i/lub fryzjera), jeśli charakter sesji będzie tego wymagać.

Sesja biznesowa Warszawa – zadbaj o profesjonalne zdjęcia, które będą Twoją wizytówką. Fotografie mogą zostać wykonane w plenerze (np. w biznesowej lokalizacji lub innej, pokazującej miasto lub specyfikację Twojego zawodu), w Twojej firmie (biurze, gabinecie) lub w studio fotograficznym na terenie miasta.

Fotografia eventowa Warszawa – jako fotograf eventowy (i na inne wydarzenia firmowe) posiadam odpowiedni sprzęt, który służy mi do pracy przy zdjęciach sportowych, eventowych, wyjazdowych (np. w górach lub za granicą). Lata doświadczenia w pracy fotografa eventowego pozwalają mi się swobodnie odnajdywać w najróżniejszych fotograficznych sytuacjach związanych z działaniem firm.

Fotografia nieruchomości i produktowa – zdjęcia reklamowe Warszawa

Czego dotyczy fotografia nieruchomości? To zdjęcia mieszkań, domów lub lokali usługowych, które są sprzedawane lub wynajmowane. Zdjęcia reklamowe przedstawiające domy, mieszkania i lokale pokażą Twoje nieruchomości w taki sposób, aby potencjalny nabywca lub najemca nie chciał szukać innego lokalu! :) Zdjęcia reklamowe w mieście Warszawa to także fotografie przedstawiające siedziby firm, biura, hale produkcyjne – takie zdjęcia wykorzystywane są w reklamie i promocji usług i samej firmy.

Fotografia nieruchomości i zdjęcia produktowe w Warszawie
Fotografia nieruchomości w Warszawie obejmuje zdjęcia wnętrz i fotografie wykonywane na zewnątrz budynków. Na zdjęciu lokal restauracji (zdjęcie panoramiczne).

Zdjęcia mieszkania na sprzedaż lub wynajem, Warszawa

Jeśli potrzebujesz profesjonalne zdjęcia mieszkania na wynajem lub na sprzedaż w mieście Warszawa – serdecznie zapraszam do kontaktu. Pracuję nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całego woj. mazowieckiego. Takie fotografie przyczynią się do zwiększenia zainteresowania Twoim ogłoszeniem w portalach sprzedażowych lub na facebookowym marketplace.

Zdjęcia domu na wynajem lub sprzedaż, Warszawa

Profesjonalne zdjęcia domu (lub domów, szeregówek, bloków) na sprzedaż w mieście Warszawa to gwarancja większej klikalności Twojej oferty w wynikach wyszukiwania oraz możliwość pełniejszego zaznajomienia się ze stanem i charakterem lokalu i budynku przez potencjalnego najemcę lub nabywcę.

Usługi fotograficzne mogą także zostać świadczone dla deweloperów, którzy chcą pokazać lokale w stanie deweloperskim jeszcze przed ich zamieszkaniem. Takie zdjęcia będą dotyczyć nie tylko samych mieszkań, ale także wind, klatek schodowych, parkingów podziemnych, terenów zielonych wokół bloku i samej okolicy (np. z wykorzystaniem drona).

Fotograf na osiemnastkę i urodziny Warszawa

Fotografuję (oprócz ślubów, wesel, chrztów i chrzcin, komunii, imprez firmowych itd.) także imprezy okolicznościowe – fotograf Warszawa może dla Ciebie sfotografować urodziny, osiemnastkę, jubileusz itd. Jeśli potrzebny Ci jest fotograf na urodziny Warszawa lub fotograf na osiemnastkę Warszawa – serdecznie zapraszam do kontaktu. Sprawdź moje portfolio i przeczytaj o moim podejściu do fotografowania.

Fotograf Warszawa – ceny usług

Jakie są ceny usług fotograficznych? Szczegółową cenę usługi jestem w stanie określić po otrzymaniu informacji dotyczących charakteru sesji i dodatkowych informacji: termin, lokalizacja, ilość uczestników sesji, czas trwania zdjęć, oczekiwania względem ilości zdjęć, pola eksploatacji i sprawa praw majątkowych itd. Fotograf Warszawa – w celu otrzymania wyceny proszę o kontakt telefoniczny +48 607 265 770 lub mailowy, pod adresem gromolak@gmail.com

Fotograf Warszawa

FOTOGRAFIA WARSZAWA – OFERTA I CENNIK USŁUG FOTOGRAFICZNYCH

Sesja wizerunkowa WarszawaFotografia eventowa WarszawaZdjęcia reklamowe Warszawa
Sesja w siedzibie firmy – zapytaj o cenęEvent korporacyjny (bankiet, meet-up, szkolenie, konferencja, wyjazd integracyjny) – zapytaj o cenęZdjęcia wnętrz lub produktów – zapytaj o cenę
Zdjęcia wizerunkowe w plenerze – zapytaj o cenęZdjęcia na koncercie, wydarzeniu kulturalnym, spektaklu teatralnym – indywidualna wycenaSesja fotograficzna za granicą – indywidualna wycena
Sesja portretowa w studiu fotograficznym – zapytaj o ofertęInne wydarzenie firmowe – zapytaj o cenę i ofertęFotografia kulinarna – zapytaj o ofertę
Fotograf Warszawa – oferta i ceny usług fotograficznych

Sesja portretowa Warszawa – jakie sesje portretowe, biznesowe i wizerunkowe wykonuję?

Poniżej możecie dokładnie przeczytać jakie sesje biznesowe, portretowe i wizerunkowe wykonuję na co dzień. Sesja portretowa w mieście Warszawa zawsze skupia się na człowieku – dobry fotograf Warszawa wie, że człowiek jest najważniejszy w fotografii portretowej, fotografii eventowej i biznesowej.

Sesja biznesowa

Innym przykładem sesji, którą mogę wykonać na terenie Warszawy, jest sesja typowo biznesowa. Przykłady sesji biznesowych, które mogę dla Ciebie wykonać:

 • sesja pracowników firmy (zdjęcia w biurze lub na fotograficznym tle)
 • fotorelacja ze spotkania biznesowego (konferencji, szkolenia, prezentacji).
 • fotografie zespołów projektowych
 • sesja wizerunkowa i portretowa liderów firmy
 • zdjęcia z eventu firmowego

Zdjęcia z sesji biznesowych pokazują zespół, prelegentów, pojedyncze osoby lub klientów firmy. Takie fotografie mogą być wykorzystywane do celów firmowych, w tym na stronie internetowej i materiałach marketingowych.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Sesja portretowa

Sesja portretowa może zostać wykonana w studio, w plenerze lub innej lokalizacji, która będzie właściwa ze względu na charakter sesji. Jeśli nie wiesz jakie miejsce wybrać na zdjęcia – zapytaj fotografa. Profesjonalista chętnie doradzi Ci która lokalizacja będzie najlepsza. Przy wykonywaniu zdjęć portretowych zależy mi na pokazaniu prawdziwych emocji i charakteru osoby. Sesja portretowa Warszawa może dotyczyć zdjęć pracowników, prezesów firm, muzyków, lekarzy, fizjoterapeutów, osób, które chcą znaleźć drugą połówkę w internecie, par lub całych rodzin.

Fotograf Warszawa - sesja portretowa
Sesja portretowa w Warszawie

Sesja wizerunkowa na linkedin

Zdjęcia, które prezentujemy w internecie, są równie ważne jak nasz wizerunek, który prezentujemy w spotkaniach na żywo. Sesja wizerunkowa na linkedin Warszawa jest tym, co sprawi, że będziesz postrzegany profesjonalnie przez łowców głów, pracodawców i współpracowników. Takie zdjęcia mogą zostać wykonane w studio fotograficznym, w plenerze lub miejscu, w którym aktualnie świadczysz usługi.

Fotograf Warszawa - sesja portretowa i wizerunkowa na linkedin
Sesja na linkedin w Warszawie

Zdjęcia pracowników firmy na stronę www

Jednym z rodzajów sesji, które często wykonuję, są profesjonalne zdjęcia pracowników i osób zarządzających z firmy na stronę www. Taka sesja często odbywa się w siedzibie firmy. Posiadam mobilne studio fotograficzne, które pozwala mi wykonywać profesjonalne, studyjne zdjęcia w dowolnym miejscu. W zależności od organizacji i wymagań co do ilości zdjęć, jednego dnia może zostać sfotografowane nawet 50-100 osób.

Fotograf Warszawa - portrety pracowników na stronę internetową
Profesjonalne zdjęcia z sesji portretowych pracowników w Warszawie budują zaufanie do firmy w oczach nowych Klientów

Sesja fotograficzna dla Członka Zarządu, Prezesa, Dyrektora

Objąłeś nowe stanowisko, otrzymałaś/otrzymałeś awans i potrzebujesz aktualnych zdjęć? Sesja fotograficzna jest dla Ciebie! Usługa fotograficzna może obejmować zdjęcia dla prezesa, członka zarządu, dyrektora, kierownika itd. Posiadam mobilne studio fotograficzne – mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia typowo studyjne w siedzibie Twojej firmy (na białym, szarym, czarnym lub innym tle).

Fotograf Warszawa - sesja zdjęciowa, zdjęcia biznesowe i portretowe
Profesjonalna sesja biznesowa plenerowa wykonana w centrum Warszawy

Sesja fotograficzna trenera, dentysty, psychologa

Dla kogo jeszcze może zostać wykonana sesja fotograficzna w Warszawie? Zdjęcia mogą zostać wykonane dla dentysty, lekarza, psychologa, logopedy, tłumacza języka obcego, prawnika (adwokata, radcy prawnego, notariusza itd.), psychoterapeuty, trenera, nauczyciela itd. Świadczę usługi każdemu, kto potrzebuje profesjonalnych zdjęć promujących osobę, firmę lub produkt

.

Fotograf Warszawa - sesja dla trenera, psychologa lub dentysty
Zdjęcie wykonane podczas sesji wizerunkowej w studio fotograficznym

Sesja portretowa dla muzyka, zdjęcie na okładkę

Wydajesz płytę lub książkę i potrzebujesz zdjęcie na okładkę? Sesja portretowa w Warszawie może zostać wykonana dla muzyka, pisarza, autora lub każdego, kto potrzebuje profesjonalny portret. Warto zadbać o profesjonalne zdjęcie portretowe, które zagości w domach tysięcy osób!

Fotograf Warszawa - fotografia muzyczna
Profesjonalna sesja portretowa z użyciem charakterystycznego oświetlenia scenicznego

Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia reklamowe Warszawa to m.in. zdjęcia produktowe, sesje lifestyle, fotografie akcji i ruchu, zdjęcia kulinarne i gastronomiczne. Takie fotografie mają na celu przekazywanie informacji o produktach i usługach w sposób skuteczny, zaznajamiający odbiorcę z cechami produktu i jego przeznaczeniem – bardzo wykonam dla Was takie zdjęcia, jako fotograf Warszawa.

Fotograf Warszawa - zdjęcia reklamowe
Zdjęcia biznesowe na białym tle w studio fotograficznym

Sesja w studiu fotograficznym Warszawa

Nie zawsze wykonanie zdjęć w siedzibie firmy lub wynajętym mieszkaniu, apartamencie lub hotelu jest najlepszym pomysłem. Sesja w profesjonalnym i dobrze wyposażonym studiu fotograficznym w mieście Warszawa może okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Fotograf Warszawa - studio fotograficzne Warszawa
Zdjęcie masażystki podczas pracy

Fotografowanie sylwestra, premiery w kinie lub teatrze

Kolejnym przykładem usług fotograficznych, które mogę zrealizować m.in. w Warszawie jest fotografowanie sylwestra, półmetka, premiery teatralnej lub kinowej. Zdjęcia z takich eventów pokazują wszystkich uczestników wydarzenia, prowadzących, wnętrza i detale, charakterystyczne dla danej lokalizacji.

Fotograf Warszawa - fotografowanie eventu lub sylwestra
Fotografia eventowa to także zwrócenie uwagi na detale, które nadają wydarzeniu klimatu i wyjątkowości

Sesja ślubna i narzeczeńska Warszawa

Zakochanym i parom, które są po ślubie, proponuję takie usługi, jak sesja ślubna i sesja narzeczeńska w mieście Warszawa. Takie fotografie wykonywane są w plenerze i przedstawiają Waszą miłość, zaufanie i bliskość. Na zdjęcia wybieramy wspólnie miejsca, które są Wam szczególnie bliskie. Lubię przeplatać naturę z zabytkowym charakterem miasta.

Fotograf Warszawa - sesja narzeczeńska na dachu galerii handlowej
Narzeczeni na sesji na dachu galerii handlowej

Fotografia muzyczna Warszawa

Muzycy, soliści, zespoły muzyczne – to klienci usługi „fotografia muzyczna Warszawa”. Takie zdjęcia mogą powstać nie tylko w studiu fotograficznym, ale także na scenie, w plenerze, podczas prób i koncertów. Fotograf Warszawa – Łukasz Gromolak – serdecznie zapraszam do współpracy przy projektach muzycznych.

Fotograf Warszawa - fotografia muzyczna
Zdjęcie portretowe dla DJ-a wykonane podczas pracy

Zdjęcia na studniówce Warszawa

Jednym z wydarzeń, które często fotografuję, są studniówki. Chętnie wykonam zdjęcia na studniówce w mieście Warszawa, niezależnie od tego, jak duża to będzie impreza. Podejmuję się fotorelacji z imprez, na których będzie nawet do 500 osób. W takich sytuacjach pracuję z dodatkowymi 1-2 fotografami, z którymi wspólnie uwieczniamy Twój najpiękniejszy bal maturalny w Warszawie.

Fotograf Warszawa - zdjęcia ze studniówki w Warszawie
Fotografie wykonane na ściance studniówkowej

Fotografowanie wydarzeń kulturalnych, koncertów, eventów i wernisaży

Fotografia eventowa to m.in. fotografowanie koncertów, spotkań firmowych, wernisaży, wydarzeń kulturalnych, szkoleń, meetup-ów i wszystkich innych wydarzeń organizowanych przez firmy lub instytucje rządowe, na których potrzebny jest profesjonalny fotograf eventowy Warszawa.

Fotograf Warszawa - zdjęcia z eventów
Szczęśliwi uczestnicy eventu organizowanego w jednym z warszawskich kin studyjnych

Sesja ślubna za granicą

Jesteś już po ślubie lub weselu i marzy Ci się sesja ślubna za granicą? Możemy wspólnie wybrać się do Włoch, na Islandię, do Hiszpanii lub Portugalii. Chętnie sfotografuję Was we Francji, UK, Norwegii lub Szwecji. Miłośnikom ciepłego południa polecam Grecję lub wyspy na Morzu Śródziemnomorskim. Sesja ślubna za granicą – możemy spotkać się na Lotnisku Chopina (lub Modlinie) lub już na miejscu, w hotelu. Sesje ślubne za granicą to możliwość wykonania zdjęć w lepszych warunkach atmosferycznych niż te, które panują przez większą część roku w Polsce :)

Fotograf Warszawa - sesja ślubna za granicą
Para Młoda na sesji ślubnej na szkockiej wyspie Isle of Skye

Sesja fotograficzna dla branży medycznej (zdjęcia w przychodni zdrowia, w gabinecie medycznym)

Często świadczę usługi fotograficzne dla branży medycznej – wykonuję m.in. zdjęcia w gabinetach medycznych, w przychodniach zdrowia, klinikach itd.). Sesja fotograficzna może obejmować wszystkich pracowników firmy i trwać nawet kilka dni, jeśli chcecie pokazać na zdjęciach dużą liczbę osób.

Fotograf Warszawa - sesja fotograficzna dla branży medycznej, w przychodni zdrowia
Sesja portretowa lekarza

Sesja na siłowni, zdjęcia trenera personalnego

Rozpoczynasz swoją własną działalność trenerską i potrzebujesz profesjonalne zdjęcia trenera personalnego w Warszawie? Sesja może odbyć się na siłowni lub w studio fotograficznym na terenie miasta. Wybierz akcesoria, które pokażą czym się dokładnie zajmujesz i te, które dobrze wychodzą na zdjęciach (hantle, sztangi, maty do ćwiczeń, piłki, gumy oporowe, podest do skoków, koła do ćwiczeń).

Fotograf Warszawa - sesja zdjęciowa dla trenera personalnego na siłowni
Sesja sportowa w Warszawie

Sesja fitness Warszawa

Czym jest sesja fitness w mieście Warszawa? To zdjęcia w studio fotograficznym, na terenie siłowni lub w plenerze, której celem jest pokazanie pracy lub stylu życia związanego z treningiem, aktywnością fizyczną, determinacją i zdrowym stylem życia. Sportowe zdjęcia treningowe mogą powstać na zewnątrz (np. na zdjęciach mogą się znaleźć osoby uprawiające jogging) lub na siłowni (lub w klubach fitness, studiach tańca). Jeśli pracujesz z innymi ludźmi i „sesja zdjęciowa trenera personalnego Warszawa” jest tym, czego szukasz – zapraszam do zamówienia u mnie profesjonalnej sesji zdjęciowej, która pokaże kim jesteś, jak pracujesz i co jest dla Ciebie ważne.

Fotograf Warszawa - sesja fitness Warszawa
Sesja trenera personalnego wykonana w studio fotograficznym z cykloramą

Sesja zdjęciowa dla fizjoterapeuty, lekarza

Sesja zdjęciowa na terenie Warszawy może obejmować również zdjęcia dla lekarza lub fizjoterapeuty. Wykonaniu indywidualnych zdjęć portretowych lub wizerunkowych może towarzyszyć sfotografowanie gabinetu i narzędzi (maszyn, przedmiotów, urządzeń), których używasz podczas pracy.

Fotograf Warszawa - sesja zdjęciowa dla lekarza lub terapeuty w Warszawie
Sesja portretowa dla fizjoterapeuty w Warszawie – zdjęcie wykonane na szarym tle

Fotograf Warszawa – jakie zdjęcia jeszcze wykonuję?

Poniżej możesz przeczytać dokładnie jakie jeszcze zdjęcia (jako fotograf Warszawa) wykonuję:

Sesja kobieca i sesja męska Warszawa

Jeśli chcesz pokazać się z najpiękniejszej strony, to sesja kobieca lub sesja męska w mieście Warszawa jest dla Ciebie. Warto dbać o wizerunek w social mediach. Niezależnie od tego, czy szukasz drugiej połówki na całe życie lub nowej pracy – pokaż się z najpiękniejszej strony wszystkim, którzy śledzą Cię w internecie. Sesja fotograficzna w studio lub w plenerze to także możliwość wykonania wyjątkowych zdjęć, które możesz podarować swoim bliskim.

Sesja na tindera i portal randkowy Warszawa

Jeśli poszukujesz drugiej połówki przez internet, to sesja na portal randkowy (na tindera) w mieście Warszawa jest właśnie dla Ciebie. Takie zdjęcia możesz również wykorzystać na swoim profilu facebookowym lub instagramie. Warto zadbać o profesjonalny wizerunek nie tylko w sytuacji, w której starasz się o pracę, ale także, gdy zależy Ci na lepszych kontaktach społecznych i towarzyskich. Męska lub damska sesja na tindera lub inny portal randkowy może odbyć się w studio fotograficznym, w plenerze lub kawiarnii. Ważne, abyśmy na miejsce realizacji sesji wybrali taką lokalizację, w której czujesz się swobodnie i z którą się identyfikujesz. Dobre zdjęcia pełne emocji i dobra zabawa – to właśnie u mnie znajdziesz! Jeśli masz dodatkowe pytania związane z taką sesją – zapraszam do kontaktu. Fotograf Warszawa, którym jestem, chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Zdjęcia sportowe Warszawa, sesja na siłowni

Wykonuję także zdjęcia sportowe w mieście Warszawa (jako fotograf Warszawa :). Jakie zdjęcia mogę dla Ciebie zrealizować? Sesja dla trenera personalnego na siłowni, zdjęcia podczas treningu w plenerze, trekkingu w górach, jazdy rowerem, zdjęcia meczu piłki nożnej, fotografie sportów wodnych, zdjęcia tenisowe na kortach, sesje z treningów grupowych. Innym przykładem zdjęć sportowych realizowanych na terenie Warszawy mogą być sesje zimowe na lodowiskach miejskich lub fotografie przedstawiające zawody biegowe (np. maraton) na terenie miasta.

Zdjęcia sportowe wykonywane są w celach promocji i marketingu (drużyny, zawodników, marek, imprez sportowych), dokumentacji wydarzeń sportowych, promocji trenerów, liderów (np. trenera personalnego, fizjoterapeuty itd.).

Fotografia sportowa Warszawa – fotograf sportowy Łukasz Gromolak, fotograf Warszawa. Sam na co dzień biegam i w wolnych chwilach chodzę po górach. Dzięki temu wykonywanie sesji w miejscach, do których jest trudniejszy dostęp, nie stanowi dla mnie problemu. Mam doświadczenie w przenoszeniu sprzętu i innych narzędzi niezbędnych do realizacji sesji fotograficznej w komfortowy i bezpieczny sposób. Dobry fotograf sportowy to ktoś, komu sport nie jest obcy! :)

Fotograf na eventy – profesjonalny fotograf eventowy Warszawa

Zobacz poniżej, jakie zdjęcia może dla Ciebie wykonać Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf eventowy w mieście Warszawa:

 • konferencje biznesowe, imprezy firmowe i bankiety – fotografia eventowa to w tym przypadku profesjonalne ujęcia prelegentów, sceny i uczestników wydarzenia. Na zdjęciach pokazane jest wręczanie nagród, atmosfera networkingowa i dobra zabawa.
 • eventy kulturalne i artystyczne – zdjęcia wystaw, koncertów i premier filmowych. Fotografia eventowa Warszawa kładzie w tym przypadku nacisk na atmosferę artystyczną i kulturalną.
 • wydarzenia sportowe – ujęcia zawodników, emocji kibiców, rywalizacji i wręczania nagród lub medali
 • Fotografia eventowa Warszawa pokazująca w profesjonalny sposób wystawy i targi – zdjęcia pokazujące nowości produktowe, stoiska firm i interakcje z odwiedzającymi
 • eventy charytatywne, edukacyjne, warsztaty i szkolenia – zdjęcia z akcji, zbiórek, szkoleń pokazujące interakcje między uczestnikami i cel działania
 • imprezy muzyczne i festiwale – fotografia eventowa Warszawa to w tym przypadku zdjęcia z koncertów, festiwali
 • premiery produktów

Fotografia eventowa Warszawa skupia się na istocie wydarzenia, dokumentuje kluczowe momenty (np. przemowy, wręczanie nagród) i pomaga na budowaniu wspomnień u uczestników wydarzenia, którego dotyczy.

Fotograf Warszawa - reportaż z eventu lub innego wydarzenia
Czarno-białe ujęcia z eventu w Warszawie – sylwester w kinie studyjnym to wyjątkowe doświadczenie dla wszystkich miłośników dobrego filmu!

Fotografia ślubna Warszawa – fotograf ślubny Warszawa

Wykonuję zdjęcia dla Par Młodych nie tylko na terenie Warszawy, ale także w całej Polsce. Jeśli Warszawa jest miejscem Waszych zaślubin i zależy Wam na pięknych, niepozowanych zdjęciach, które oddadzą emocje chwili – zapraszam do kontaktu. Fotografia ślubna Warszawa to nie tylko zdjęcia z przygotowań do ślubu lub ceremonii, ale także reportaż z wesela lub przyjęcia. Fotograf ślubny może wykonać dla Was także sesję ślubną – plener może odbyć się w kraju lub za granicą.

Fotografia ślubna Warszawa
Para Młoda podczas sesji w dniu ślubu – romantyczne zdjęcia przy zachodzącym słońcu w Warszawie. Sesja wykonana przy sali weselnej.

Jeśli potrzebujesz przydatnych i szczegółowych informacji niezbędnych przy zawieraniu ślubów cywilnych – wszystkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj: https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-cywilny

Fotograf Warszawa – kontakt

Poniżej znajdziesz kontakt do mnie. Preferuję kontakt mailowy (gromolak@gmail.com). Jestem także dostępny pod numerem +48 607 265 770. Fotograf Warszawa – Łukasz Gromolak. Jeśli chcesz omówić Twoje zlecenie na żywo (np. w siedzibie Twojej firmy) lub online, również zapraszam do kontaktu.

Fotograf Warszawa